Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Pomerančový mítink (nejmladší žactvo)

Jablonec nad Nisou (3. 12. 2017)
trojboj - Atletická minipřípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vlastimil JahodaVlastimil Jahoda 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1289
2 Vojta PerglVojta Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1176
3 Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1161
4 Daniel NovotnýDaniel Novotný 08 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1113
5 Karel HavlíčekKarel Havlíček 08 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1101
6 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 0996
7 Tomáš HoncůTomáš Honců 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0978
8 Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 0949
9 Jaroslaw WozniakJaroslaw Wozniak 08 MKS Piast GlogówMKS Piast Glogów 0945
10 Jura KulhánekJura Kulhánek 08 AC Česká LípaAC Česká Lípa 0943
11 Adam ŠturmaAdam Šturma 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0910
12 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0902
13 Vojtěch ŠiftaVojtěch Šifta 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0900
14 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0853
15 Vojtěch BezouškaVojtěch Bezouška 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0775
16 Matěj ŠenkMatěj Šenk 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0739
17 Ondřej ZajíčekOndřej Zajíček 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 0738
18 Dominik BílekDominik Bílek 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0730
19 Viktor DudekViktor Dudek 08 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 0729
20 Josef BervicJosef Bervic 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 0720
21 Pavel ŽirovnickýPavel Žirovnický 09 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 0710
22 Štěpán KmochŠtěpán Kmoch 09 AC Česká LípaAC Česká Lípa 0688
23 Oskar SawickiOskar Sawicki 09 MKS Piast GlogówMKS Piast Glogów 0685
24 Marek LevinskýMarek Levinský 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0679
25 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0673
26 Tomáš HabaTomáš Haba 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0666
27 Ladislav KořínekLadislav Kořínek 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0649
28 Ivo ViktorIvo Viktor 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0633
29 Mateusz KurzejaMateusz Kurzeja 08 MKS Piast GlogówMKS Piast Glogów 0614
30 Tomáš PfeiferTomáš Pfeifer 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0604
31 Alfréd HlawatschkeAlfréd Hlawatschke 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0597
32 Kryštof UrbanKryštof Urban 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 0592
33 Jakub LánskýJakub Lánský 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0589
34= Leopold KynclLeopold Kyncl 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0579
34= Jan KuncJan Kunc 10 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0579
36 Antonín KřížAntonín Kříž 09 AC Česká LípaAC Česká Lípa 0572
37 Daniel MichálíkDaniel Michálík 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0567
38 Denis NohejlDenis Nohejl 09 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 0563
39 Josef SvobodaJosef Svoboda 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 0545
40 Hynek ŠrekHynek Šrek 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0534
41 Ondřej Jakub ZhorelaOndřej Jakub Zhorela 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0496
42 Lukáš BurdaLukáš Burda 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 0495
43 Oliver ŠenkOliver Šenk 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0475
44 Kristián KnesplKristián Knespl 09 AC Česká LípaAC Česká Lípa 0463
45 Daniel ČapekDaniel Čapek 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0456
46 Zdeněk DoubravaZdeněk Doubrava 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0451
47 Erik SchmidtErik Schmidt 09 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 0448
48 Matouš VlasákMatouš Vlasák 09 AC Česká LípaAC Česká Lípa 0441
49 Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 0430
50 Matyáš WeinertMatyáš Weinert 10 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 0420
51 Ondřej ŠantavýOndřej Šantavý 08 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 0416
52 Filip ŠtrynclFilip Štryncl 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 0411
53 Matěj KrauzMatěj Krauz 08 AC Česká LípaAC Česká Lípa 0379
54 Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha 09 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0357
55 Mikuláš NebeskýMikuláš Nebeský 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0352
56 Matěj SkrucanýMatěj Skrucaný 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0337
57 Bartosz LangeBartosz Lange 01 MKS Piast GlogówMKS Piast Glogów 0332
58 Jiří TomešJiří Tomeš 10 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 0331
59 Lukáš KnesplLukáš Knespl 08 AC Česká LípaAC Česká Lípa 0329
60 Marek MichalíkMarek Michalík 11 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0281
61 Martin ŽaludMartin Žalud 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0277
62 Jan ŠilberskýJan Šilberský 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0275
63 Matěj ŠiftaMatěj Šifta 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0274
64 Josef ŽabkaJosef Žabka 11 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 0266
65 Matěj BursaMatěj Bursa 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 0264
66 Jakub FarkašJakub Farkaš 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0249
67 Adam CermanAdam Cerman 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0227
68 Ondřej ŠtejfaOndřej Štejfa 11 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0212
69 Patrik GottvaldPatrik Gottvald 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0190
70 Jakub CharvátJakub Charvát 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0097
Filip HumlFilip Huml 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... DNF
Pawel WozniakPawel Wozniak 08 MKS Piast GlogówMKS Piast Glogów DNF
Celkem 72 závodníků
trojboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1909
2 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1756
3 Jan VodičkaJan Vodička 06 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1661
4 Matouš SeveraMatouš Severa 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1660
5 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1566
6 Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1540
7 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1529
8 Jan HumlJan Huml 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1478
9 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1452
10 Jonáš SamekJonáš Samek 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1408
11 Jonáš ValešJonáš Valeš 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1407
12 Ondřej VeličkaOndřej Velička 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1362
13 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1362
14 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1335
15 Jakub RosaJakub Rosa 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1327
16 Jan ParoulekJan Paroulek 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1285
17 David NovákDavid Novák 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1276
18 Tomáš KocourTomáš Kocour 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1257
19 Patrik FilkaPatrik Filka 07 ASK BlanskoASK Blansko 1256
20 Sebastian BohunSebastian Bohun 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1252
21 Vlastimil BystrýVlastimil Bystrý 06 Jablonec nad NisouJablonec nad Nisou 1249
22 Karel SvatýKarel Svatý 06 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1215
23 Martin ŽilkaMartin Žilka 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1205
24 Jaroslav KovařčíkJaroslav Kovařčík 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1170
25 František MedlíkFrantišek Medlík 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1147
26 Jakub HamadaJakub Hamada 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1145
27 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1143
28 Filip ŠenkFilip Šenk 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1136
29 Kristian BohunKristian Bohun 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1127
30 Vojtěch SůvaVojtěch Sůva 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1113
31 Josef ProcházkaJosef Procházka 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1096
32 Matěj BezouškaMatěj Bezouška 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1093
33 Florián Pavel JindraFlorián Pavel Jindra 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1063
34 Jan BernatJan Bernat 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1056
35 Krystian SieniawaKrystian Sieniawa 06 MKS Piast GlogówMKS Piast Glogów 1046
36 Jan RýdlJan Rýdl 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1040
37 David KucDavid Kuc 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1037
38 Michal BursaMichal Bursa 07 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1033
39 Vojtěch LaňkaVojtěch Laňka 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1027
40 Martin KlausMartin Klaus 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1020
41 Marek ŠírMarek Šír 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1003
42 David ChristlDavid Christl 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0999
43 Marek KošínMarek Košín 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 0987
44 Kryštof MatěchaKryštof Matěcha 07 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 0981
45 Filip LangeFilip Lange 07 MKS Piast GlogówMKS Piast Glogów 0970
46 Dalibor MotejlekDalibor Motejlek 07 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 0955
47 František ProcházkaFrantišek Procházka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0914
48 Vítek SovtanVítek Sovtan 07 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 0909
49 Štěpán RoskovecŠtěpán Roskovec 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0896
50 František KřížFrantišek Kříž 07 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 0895
51 Robert JankowskiRobert Jankowski 06 MKS Piast GlogówMKS Piast Glogów 0880
52 Matouš KřivánekMatouš Křivánek 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 0843
53 Adam KotusAdam Kotus 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 0826
54 Marek SvatýMarek Svatý 06 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 0802
55 Jakub KučeraJakub Kučera 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0795
56 Jakub VlkJakub Vlk 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0788
57 Jan KočnarJan Kočnar 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0779
58 Antonín ValášekAntonín Valášek 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0773
59 David DědečekDavid Dědeček 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0771
60 Martin PutíkMartin Putík 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0738
61 jakub Odrobinajakub Odrobina 06 MKS Piast GlogówMKS Piast Glogów 0724
62 Lukáš ŠindelářLukáš Šindelář 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 0681
63 Vítek FišerVítek Fišer 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 0668
64 Daniel ŽebroDaniel Žebro 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0656
65 Jan AmbrožJan Ambrož 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0631
66 Karel LejsekKarel Lejsek 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0582
67 Martin ŠtichMartin Štich 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0553
68 Jan LubasJan Lubas 07 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 0547
69 Adam UlvrAdam Ulvr 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0498
70 Jan UchytilJan Uchytil 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 0496
71 Pavel FaltusPavel Faltus 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 0464
72 Michal OuředníčekMichal Ouředníček 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0356
73 Maciej NowickiMaciej Nowicki 07 MKS Piast GlogówMKS Piast Glogów 0344
74 Roger TenoraRoger Tenora 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 0303
Celkem 74 závodníků
trojboj - Atletická minipřípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1753
2 Karla BobkováKarla Bobková 08 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1679
3 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1626
4 Anna FixováAnna Fixová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1603
5 Michaela KopalováMichaela Kopalová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1519
6 Eliška HumlováEliška Humlová 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1512
7 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1471
8 Oliwia LukaOliwia Luka 08 MKS Piast GlogówMKS Piast Glogów 1440
9 Natálie MarkováNatálie Marková 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 1423
10 Emilie HornováEmilie Hornová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1391
11 Leona VoldánováLeona Voldánová 08 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1377
12 Kristýna ŠmídováKristýna Šmídová 08 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1371
13 Justýna KašparováJustýna Kašparová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1357
14 Viktorie KlozováViktorie Klozová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1338
15 Veronika DitrichováVeronika Ditrichová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1322
16= Julia LukaJulia Luka 08 MKS Piast GlogówMKS Piast Glogów 1318
16= Nora MalichováNora Malichová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1318
18 Simona KrupováSimona Krupová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1288
19 Adéla JahodováAdéla Jahodová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1228
20 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1225
21 Jessica Stella RuckáJessica Stella Rucká 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1222
22 Barbora ZikováBarbora Ziková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1220
23 Zuzana JandákováZuzana Jandáková 09 ASK BlanskoASK Blansko 1145
24 Adéla NovotnáAdéla Novotná 08 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1136
25 Anna ŠevčíkováAnna Ševčíková 08 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1121
26 Nikola ŠtěpánkováNikola Štěpánková 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 1110
27= Karolína StoječováKarolína Stoječová 08 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1103
27= Sára NovákováSára Nováková 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1103
29= Sofie ZlatuškováSofie Zlatušková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1095
29= Nikola NešporováNikola Nešporová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1095
31 Anežka KroupováAnežka Kroupová 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1084
32 Alexandra HorníkováAlexandra Horníková 08 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1082
33 Stella MarečkováStella Marečková 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1065
34 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1064
35 Adéla SádeckáAdéla Sádecká 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1050
36 Nikola HrnečkováNikola Hrnečková 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1029
37 Magdalena BrychováMagdalena Brychová 08 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1028
38= Nela GrygárkováNela Grygárková 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1020
38= Adéla BondorováAdéla Bondorová 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1020
40 Justýna KučerováJustýna Kučerová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1005
41 Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková 10 ASK BlanskoASK Blansko 1003
42= Kateřina KřenčilováKateřina Křenčilová 08 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1000
42= Nela GlosováNela Glosová 09 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1000
44 Vilma ČermákováVilma Čermáková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 0999
45 Lucie VebrováLucie Vebrová 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 0948
46= Helena RaisováHelena Raisová 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 0945
46= Viktorie GrabmüllerováViktorie Grabmüllerová 08 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 0945
48 Františka LandováFrantiška Landová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0882
49 Jana PeroutkováJana Peroutková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0871
50 Gabriela ČepelákováGabriela Čepeláková 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 0853
51 Adéla PitákováAdéla Pitáková 10 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 0850
52 Karolína TomešováKarolína Tomešová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0814
53 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0798
54= Amálie KnesplováAmálie Knesplová 08 AC Česká LípaAC Česká Lípa 0795
54= Adéla MalcováAdéla Malcová 08 AC Česká LípaAC Česká Lípa 0795
56 Lucie DruneckáLucie Drunecká 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 0792
57 Nela ŠtefáčkováNela Štefáčková 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0790
58 Agáta ViktorováAgáta Viktorová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0784
59 Mia RechtorisováMia Rechtorisová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0778
60 Natálie StolínováNatálie Stolínová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0771
61 Veronika BervicováVeronika Bervicová 11 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 0756
62 Tereza ŘehákováTereza Řeháková 08 AC Česká LípaAC Česká Lípa 0752
63 Tereza SochorováTereza Sochorová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0751
64 Magdalena FixováMagdalena Fixová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0750
65 Michaela PinkasováMichaela Pinkasová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0747
66 Nikoleta PeterNikoleta Peter 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0712
67= Christine MünchChristine Münch 08 AC Česká LípaAC Česká Lípa 0709
67= Josefina SvolinskáJosefina Svolinská 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0709
69 Tereza ChladilováTereza Chladilová 09 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 0701
70 Aneta LenčéšováAneta Lenčéšová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0699
71 Eva TrollerováEva Trollerová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0692
72 Alexandra M. ŠtulířováAlexandra M. Štulířová 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 0679
73 Laura HübnerováLaura Hübnerová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0667
74 Nikola PechatáNikola Pechatá 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0654
75 Natálie JandlováNatálie Jandlová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0646
76 Veronika KratochvílováVeronika Kratochvílová 10 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 0632
77 Kamila ZemanováKamila Zemanová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0626
78 Klára ViceníkováKlára Viceníková 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0622
79 Natálie BártováNatálie Bártová 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 0563
80 Lucie HoncůLucie Honců 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0533
81 Ela BubeníkováEla Bubeníková 08 AC Česká LípaAC Česká Lípa 0532
82 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 08 AC Česká LípaAC Česká Lípa 0522
83 Barbora PatrmanováBarbora Patrmanová 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 0513
84 Markéta ŠindelářováMarkéta Šindelářová 08 AC Česká LípaAC Česká Lípa 0503
85 Nela AndrlováNela Andrlová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0502
86 Natálie NěmcováNatálie Němcová 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0484
87 Štěpánka JonášováŠtěpánka Jonášová 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 0459
88 Anna KazdováAnna Kazdová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0453
89 Adéla KořínkováAdéla Kořínková 11 ZŠ RychnovZŠ Rychnov 0427
90 Martina ŠtrinclováMartina Štrinclová 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 0417
91 Ela BerntováEla Berntová 11 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 0410
92 Adéla KalašováAdéla Kalašová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 0324
93 Andělka JozífkováAndělka Jozífková 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0257
94 Alžběta KuncováAlžběta Kuncová 10 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 0253
95 Josefína FroňkováJosefína Froňková 09 AC Česká LípaAC Česká Lípa 0248
96 Anna ŠevčíkováAnna Ševčíková 08 AC Česká LípaAC Česká Lípa 0075
Anna HeřmanováAnna Heřmanová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNF
Jasmína ZáleskáJasmína Záleská 09 Lhota pod LibčanyLhota pod Libčany DNF
Kristýna WišinováKristýna Wišinová 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DNF
Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 08 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNF
Celkem 100 závodníků
trojboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2360
2 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2225
3 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2168
4 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2154
5 Klaudie StankociováKlaudie Stankociová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 2072
6 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2071
7 Eliška ZítkováEliška Zítková 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2055
8 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2011
9 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1993
10 Petra PokornáPetra Pokorná 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1971
11 Nicole VeroňkováNicole Veroňková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1970
12 Anežka IndráčkováAnežka Indráčková 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 1957
13 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 1916
14 Aneta RajmováAneta Rajmová 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1908
15 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1901
16 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 1860
17 Tereza LevinskáTereza Levinská 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1849
18 Michaela BašováMichaela Bašová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1811
19 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1806
20 Barbora HanžlováBarbora Hanžlová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1799
21 Kateřina HavelkováKateřina Havelková 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1792
22 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1784
23 Daniela FidrováDaniela Fidrová 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1777
24 Ema JonákováEma Jonáková 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1754
25 Karolína HorkáKarolína Horká 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 1747
26 Barbora JanatováBarbora Janatová 06 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1743
27 Beata PtáčníkováBeata Ptáčníková 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 1743
28 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1735
29 Sabina ScholzováSabina Scholzová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1731
30 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1719
31 Alijca SzwedAlijca Szwed 06 MKS Piast GlogówMKS Piast Glogów 1692
32 Jana PechatáJana Pechatá 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1689
33 Natálie VrzákováNatálie Vrzáková 07 ASK LovosiceASK Lovosice 1672
34 Adriana CermanováAdriana Cermanová 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1667
35 Tereza AndrlováTereza Andrlová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1661
36 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1648
37 Michaela WortnerováMichaela Wortnerová 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1644
38 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1637
39 Zuzana HerbstováZuzana Herbstová 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1635
40 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1609
41 Michaela CeéMichaela Ceé 06 ASK LovosiceASK Lovosice 1595
42 Karolína SvatáKarolína Svatá 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1591
43 Aranacia RyciakAranacia Ryciak 06 MKS Piast GlogówMKS Piast Glogów 1582
44 Karolína ImlaufováKarolína Imlaufová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1570
45 Adéla MarešováAdéla Marešová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1568
46 Nikola SrncováNikola Srncová 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1553
47 Kristýna MádlováKristýna Mádlová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1544
48 Lena PajeckaLena Pajecka 07 WLKS WroclawWLKS Wroclaw 1499
49 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1494
50 Melissa FululiMelissa Fululi 07 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1475
51 Kateřina DyrynkováKateřina Dyrynková 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1456
52 Lucie KřenčilováLucie Křenčilová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1444
53 Veronika MindlováVeronika Mindlová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1425
54 Adéla ŽežulkováAdéla Žežulková 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1417
55 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 1411
56 Anežka ŠpačkováAnežka Špačková 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1398
57 Vanessa BalchanowskaVanessa Balchanowska 06 MKS Piast GlogówMKS Piast Glogów 1391
58 Nela HillermannováNela Hillermannová 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1388
59 Aneta CrhováAneta Crhová 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1386
60 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1371
61 Anna MedlíkováAnna Medlíková 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1359
62 Vendula HabováVendula Habová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1291
63 Lucie JarošováLucie Jarošová 07 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1283
64 Flora BesperátováFlora Besperátová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1272
65 Adéla DittrichováAdéla Dittrichová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1259
66 Rozárie ProcházkováRozárie Procházková 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1247
67 Kristýna RočkováKristýna Ročková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1233
68 Natali PsotiakováNatali Psotiaková 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1228
69 Bára VozkováBára Vozková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1216
70 Petra SvětničkováPetra Světničková 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1201
71 Josefína PreislerováJosefína Preislerová 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1172
72 Lucie PokornáLucie Pokorná 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1167
73 Anna HeřmanováAnna Heřmanová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1146
74 Veronika ChaloupkováVeronika Chaloupková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1141
75 Anna HruškováAnna Hrušková 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1136
76 Jindřiška DoubravováJindřiška Doubravová 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1128
77 Iva ŠtolpováIva Štolpová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1127
78 Pavla RychterováPavla Rychterová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1043
79 Sofie ErnestováSofie Ernestová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 0993
80 Anna ŠkorpilováAnna Škorpilová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0883
81 Veronika ZaydlarováVeronika Zaydlarová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 0352
Kateřina PetákováKateřina Petáková 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNF
Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNF
Ema VadlejchováEma Vadlejchová 07 ZŠ RychnovZŠ Rychnov DNF
Celkem 84 závodníků