výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středočeský pohár družstev mládeže

Praha - Strahov (10. 12. 2017)

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 10.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 07.41
2 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.67
3 Jakub ŽákJakub Žák 01 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 08.09
4 Tomáš VašekTomáš Vašek 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 08.70
MS Jakub KoudelkaJakub Koudelka 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 07.83
MS Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.09
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 10.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk KřečekZdeněk Křeček 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.59
2 Martin NavrátilMartin Navrátil 99 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 07.94
3 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.06
4 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 08.95
MS Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.02
MS Tomáš FormanTomáš Forman 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.07
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 10.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.26
2 Josef KarásekJosef Karásek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 07.86
3 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 07.95
4 Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 08.12
MS Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.24
MS Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.74
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 10.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 07.43
2 Josef KuníkJosef Kuník 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 07.73
3 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.76
4 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 07.91
5 Filip TelenskýFilip Telenský 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 08.29
MS Dominik BohataDominik Bohata 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.03
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 10.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub FialaJakub Fiala 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.29
2 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.68
3 Šimon HumplŠimon Humpl 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 07.91
4 Ondřej NovákOndřej Novák 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 07.98
5 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 08.16
MS Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 07.96
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 10.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 07.55
2 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 07.76
3 Adam PeštálAdam Peštál 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 1 07.84
4 Richard AntropiusRichard Antropius 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 07.97
5 Daniel BarešDaniel Bareš 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.14
6 Matěj KUBÁNEKMatěj KUBÁNEK 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 08.75
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (ne, 10.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 07.57
2 David MoravecDavid Moravec 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.08
3 Václav BrůžekVáclav Brůžek 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 08.86
4 Marek SmékalMarek Smékal 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 09.25
MS Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.82
MS Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.65
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (ne, 10.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 07.82
2 Lukáš ZdichynecLukáš Zdichynec 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 07.87
3 Radimír HolinaRadimír Holina 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.06
4 Jaroslav PištěkJaroslav Pištěk 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.24
5 David MittelbachDavid Mittelbach 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.63
Celkem 5 závodníků
Rozběh 09 (ne, 10.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 07.53
2 Adam HroudaAdam Hrouda 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.55
3 Marek MyškaMarek Myška 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.68
MS Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.46
MS Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.92
Celkem 5 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále A (ne, 10.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.18
2 Jakub FialaJakub Fiala 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.22
3 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 07.44
4 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 07.46
5 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 07.50
6 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 07.54
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 10.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 07.54
2 Zdeněk KřečekZdeněk Křeček 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.60
3 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.69
4 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.73
5 Josef KuníkJosef Kuník 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 07.74
6 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 07.94
Celkem 6 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 10.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 08.43
2 Lucie SýkorováLucie Sýkorová 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 08.66
3 Natálie LeváNatálie Levá 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.84
4 Tereza MerhautováTereza Merhautová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.93
Kristýna NedomováKristýna Nedomová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 DNS
Sára PšeničkováSára Pšeničková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 10.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.28
2 Veronika SedlákováVeronika Sedláková 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 08.66
3 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.67
4 Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.86
MS Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 3 08.50
Lucie NedomováLucie Nedomová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 10.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.99
2 Magdaléna ŠpringerováMagdaléna Špringerová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.69
3 Anna HavelkováAnna Havelková 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.83
4 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 08.95
5 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 09.12
Michaela BartoškováMichaela Bartošková 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 10.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ČermochováTereza Čermochová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.20
2 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.61
3 Lucie PrchalováLucie Prchalová 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 08.91
4 Beata FranzbergerováBeata Franzbergerová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.96
5 Jitka MenclováJitka Menclová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.23
6 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 6 09.28
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 10.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KlasnováTereza Klasnová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 08.49
2 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.55
3 Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 08.61
4 Sára BeranováSára Beranová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.99
MS Barbora SlavíkováBarbora Slavíková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 09.01
Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 10.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.28
2 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.69
3 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.73
4 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.03
5 Klára LedvinováKlára Ledvinová 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.19
6 Eliška VolencováEliška Volencová 98 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 09.74
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (ne, 10.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Justýna HolubováJustýna Holubová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.41
2 Eliška LetováEliška Letová 99 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 08.58
3 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.60
4 Gabriela GolonkaGabriela Golonka 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 08.62
5 Karolína ČepelováKarolína Čepelová 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 08.83
6 Veronika ŠeflováVeronika Šeflová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.12
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (ne, 10.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 08.50
2 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 4 08.58
3 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.98
4 Tereza ProcházkováTereza Procházková 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 09.14
5 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.59
MS Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.95
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (ne, 10.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.24
2 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.76
3 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.90
4 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 09.17
5 Kateřina KonečnáKateřina Konečná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.48
Celkem 5 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále A (ne, 10.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.90
2 Tereza ČermochováTereza Čermochová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.11
3 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.17
4 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.25
5 Justýna HolubováJustýna Holubová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.39
6 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.40
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 10.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 08.45
2 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 6 08.51
3 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 08.53
4 Tereza KlasnováTereza Klasnová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 08.54
5 Eliška LetováEliška Letová 99 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 08.55
Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 DNS
Celkem 6 závodníků