výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

7. ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku

České Budějovice (11. 11. 2017)

50 m - Dorostenci

(so, 11.11.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 06.84
Celkem 1 závodníků

50 m - Žáci

(so, 11.11.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 06.74
2 Martin ZrnaMartin Zrna 03 SK VětřníSK Větřní 06.82
3 Matěj PfeferleMatěj Pfeferle 02 SK VětřníSK Větřní 06.93
4 Tomáš BuchalTomáš Buchal 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 07.09
5 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.17
6 Matěj ŘádaMatěj Řáda 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 07.50
Celkem 6 závodníků

50 m - Ml. žáci

(so, 11.11.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 07.15
2= Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.44
2= Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.44
4 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 07.63
5 Jan BoháčJan Boháč 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 07.80
6 Jan SobotkaJan Sobotka 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.02
7 Matěj NejedlýMatěj Nejedlý 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 09.32
8 Adam PetrákAdam Petrák 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.33
9 Pavel TomášekPavel Tomášek 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.87
Celkem 9 závodníků

50 m - Dorostenky

(so, 11.11.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla SedlákováAdéla Sedláková 01 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 08.35
Celkem 1 závodníků

50 m - Žákyně

(so, 11.11.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.19
2 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.29
3 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.45
4 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.46
5 Barbora HlasováBarbora Hlasová 02 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 07.65
6 Anna HyánkováAnna Hyánková 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 07.77
Celkem 6 závodníků

50 m - Ml. žákyně

(so, 11.11.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta LiškováMarkéta Lišková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 07.36
2 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.48
3 Natálie JindrováNatálie Jindrová 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.57
4 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 07.63
5 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.65
6 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.75
7 Jana AdámkováJana Adámková 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 07.76
8 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 07.85
9 Kamila KlímováKamila Klímová 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 08.29
10 Tereza ŠestákováTereza Šestáková 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.34
Celkem 10 závodníků

50 m - Atletická přípravka-hoši

(so, 11.11.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 07.46
2 Jakub BouškaJakub Bouška 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.51
3 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 07.53
4 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.78
5 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.96
6 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 08.11
7 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.16
8 Karel PincKarel Pinc 08 SK VětřníSK Větřní 08.23
9 Jan HoloubekJan Holoubek 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.24
10 Filip ŠubarskýFilip Šubarský 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.25
11 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.29
12 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.36
13 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.37
14 Marek ŠuchaňMarek Šuchaň 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.41
15 Benjamin JanákBenjamin Janák 09 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.47
16 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.48
17 Filip VetyškaFilip Vetyška 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.49
18 Jan SujaJan Suja 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 08.50
19 Jan KubákJan Kubák 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 08.59
20 Jiří MazalovskýJiří Mazalovský 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.72
21 Patrik FoučekPatrik Fouček 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 09.10
22 Tomáš SedlákTomáš Sedlák 10 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.13
23 Daniel ŠuchaňDaniel Šuchaň 11 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.30
24 Václav VondrášekVáclav Vondrášek 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.38
25 Daniel ŠirokýDaniel Široký 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 09.41
26 Martin ŠímaMartin Šíma 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 09.59
27 Pavel DolejšíPavel Dolejší 09 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.63
28= Vojtěch KaštovskýVojtěch Kaštovský 08 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 09.73
28= Václav ZemanVáclav Zeman 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 09.73
30 Matěj TomášekMatěj Tomášek 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.81
31 Šimon HřebeckýŠimon Hřebecký 08 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 09.91
32 Robert PlešákRobert Plešák 09 ChotovinyChotoviny 10.21
33 Jan LinduškaJan Linduška 10 ZŠ Nerudova České BudějoviceZŠ Nerudova České Budějovice 10.64
34 Václav VichraVáclav Vichra 11 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 10.85
35 Svatopluk KamišSvatopluk Kamiš 11 ZŠ Nerudova České BudějoviceZŠ Nerudova České Budějovice 11.23
36 Jakub ŠuchaňJakub Šuchaň 13 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 16.37
Celkem 36 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky

(so, 11.11.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.79
2 Andrea ŠirokáAndrea Široká 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.01
3 Barbora KubákováBarbora Kubáková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 08.07
4 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.09
5 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.11
6 Sofia VoldřichováSofia Voldřichová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.13
7 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.17
8 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.20
9 Sára FoučkováSára Foučková 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.21
10 Laura VoldřichováLaura Voldřichová 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.27
11 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.44
12 Daša KiselovaDaša Kiselova 08 ZŠ Nerudova České BudějoviceZŠ Nerudova České Budějovice 08.52
13 Valentýna MachartováValentýna Machartová 10 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.56
14= Jolana JanišováJolana Janišová 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 08.57
14= Veronika TylováVeronika Tylová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 08.57
16 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.58
17 Kristýna KozákováKristýna Kozáková 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.62
18 Dominika ChládováDominika Chládová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 08.77
19 Karolína BouškováKarolína Boušková 08 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.79
20 Sofie JanowiakováSofie Janowiaková 09 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.81
21= Nela MiňhováNela Miňhová 08 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 09.04
21= Veronika HejdováVeronika Hejdová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 09.04
23 Nikol RybákováNikol Rybáková 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.13
24 Silvie FízikováSilvie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 09.28
25 Elena ŠeberováElena Šeberová 10 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.34
26 Simona LomskáSimona Lomská 10 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.38
27 Jindřiška JílkováJindřiška Jílková 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 09.50
28 Karolina VoldřichováKarolina Voldřichová 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.53
29= Tereza VetyškováTereza Vetyšková 11 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.64
29= Karolína KaiserováKarolína Kaiserová 08 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 09.64
31= Kristýna JiráčkováKristýna Jiráčková 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.66
31= Tereza OsuskáTereza Osuská 08 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 09.66
33 Markéta MezerováMarkéta Mezerová 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 09.80
34 Nina VilhelmováNina Vilhelmová 09 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 09.82
35 Edita BedliváEdita Bedlivá 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 10.13
36 Anna KiselovaAnna Kiselova 10 ZŠ Nerudova České BudějoviceZŠ Nerudova České Budějovice 10.44
37 Claudia MarkováClaudia Marková 11 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 10.49
38 Karin JanowiakováKarin Janowiaková 12 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.60
39 Amálie Anna ZemanováAmálie Anna Zemanová 11 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 10.75
40 Zuzana PetrákováZuzana Petráková 12 Jindřichův HradecJindřichův Hradec 11.00
41 Ema HejpetrováEma Hejpetrová 10 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 11.79
Celkem 41 závodníků