Chodecké závody O přeborníka LIAZu
Jablonec nad Nisou (21. 11. 2017)chůze dráha 2000 m - Muži
(út, 21.11.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David ŠnajdrDavid Šnajdr | 71 | SK Nové Město nad Metují | 09:20.52 | |||||||||||||||
2 | Luděk ŠolcLuděk Šolc | 61 | AC Mladá Boleslav z.s. | 09:57.06 | |||||||||||||||
3 | Miloš DušekMiloš Dušek | 71 | AC Rumburk, z.s. | 10:35.47 | |||||||||||||||
4 | Josef KalátJosef Kalát | 55 | AK Bílina | 10:51.17 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
chůze dráha 2000 m - Junioři
(út, 21.11.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof SchubertKryštof Schubert | 99 | SK Nové Město nad Metují | 09:46.01 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
chůze dráha 2000 m - Dorostenci
(út, 21.11.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hetsyanyn MykhayloHetsyanyn Mykhaylo | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 09:34.49 | |||||||||||||||
2 | Petr DušekPetr Dušek | 01 | AC Rumburk, z.s. | 09:34.71 | |||||||||||||||
3 | Mykola HetsyanynMykola Hetsyanyn | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 10:00.11 | |||||||||||||||
4 | Jan ZástavaJan Zástava | 00 | SK Nové Město nad Metují | 10:10.36 | |||||||||||||||
5 | Filip KryštůfekFilip Kryštůfek | 01 | AC Rumburk, z.s. | 11:40.20 | |||||||||||||||
6 | Jan ŠoufekJan Šoufek | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 11:46.01 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
chůze dráha 2000 m - Žáci
(út, 21.11.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel BaliczDaniel Balicz | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 11:04.8 | |||||||||||||||
2 | Jáchym ŠťovíčekJáchym Šťovíček | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 12:31.8 | |||||||||||||||
3 | David VyčítalDavid Vyčítal | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 12:40.1 | |||||||||||||||
4 | Max PsotiakMax Psotiak | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 13:45.2 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
chůze dráha 2000 m - Ml. žáci
(út, 21.11.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik SolničkaPatrik Solnička | 04 | AC Mladá Boleslav z.s. | 12:34.1 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch SegešVojtěch Segeš | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 13:04.7 | |||||||||||||||
3 | Matěj ŠturmaMatěj Šturma | 04 | AC Mladá Boleslav z.s. | 13:42.4 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
chůze dráha 2000 m - Ženy
(út, 21.11.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka BorovičkováLenka Borovičková | 73 | SMOLA CHŮZE Praha | 10:30.68 | |||||||||||||||
2 | Martina NetolickáMartina Netolická | 82 | AC Slovan Liberec, z.s. | 10:51.81 | |||||||||||||||
3 | Naděžda DuškováNaděžda Dušková | 80 | AC Rumburk, z.s. | 11:10.79 | |||||||||||||||
4 | Miloslava ReinováMiloslava Reinová | 68 | AC Rumburk, z.s. | 11:13.83 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
chůze dráha 2000 m - Juniorky
(út, 21.11.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Adéla JohanováAdéla Johanová | 99 | SK Nové Město nad Metují | 10:31.72 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
chůze dráha 2000 m - Dorostenky
(út, 21.11.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika FürstováVeronika Fürstová | 01 | AC Rumburk, z.s. | 10:45.43 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
chůze dráha 2000 m - Žákyně
(út, 21.11.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana ZikmundováJana Zikmundová | 02 | AC Turnov, z. s. | 10:49.11 | |||||||||||||||
2 | Denisa JégrováDenisa Jégrová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 11:07.4 | |||||||||||||||
3 | Karolína HoličováKarolína Holičová | 02 | AC Rumburk, z.s. | 11:25.3 | |||||||||||||||
4 | Krystýna PiotuchováKrystýna Piotuchová | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 13:05.1 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
chůze dráha 2000 m - Ml. žákyně
(út, 21.11.2017) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Katka NedvídkováKatka Nedvídková | 04 | AC Rumburk, z.s. | 11:13.9 | |||||||||||||||
2 | Anna KlimentováAnna Klimentová | 07 | TJ Jiskra Nový Bor | 11:31.2 | |||||||||||||||
3 | Viktorie TrunečkováViktorie Trunečková | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 11:53.9 | |||||||||||||||
4 | Rozálie DrobníkováRozálie Drobníková | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 12:07.3 | |||||||||||||||
5 | Lucie ŠtěpánkováLucie Štěpánková | 07 | TJ Jiskra Nový Bor | 12:21.3 | |||||||||||||||
6 | Erika HofrováErika Hofrová | 05 | TJ Jiskra Nový Bor | 12:25.8 | |||||||||||||||
7 | Kateřina SvárovskáKateřina Svárovská | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 13:29.9 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |