Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Chodecké závody O přeborníka LIAZu

Jablonec nad Nisou (21. 11. 2017)

Chůze dráha 2000 m - Muži

(út, 21.11.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David ŠnajdrDavid Šnajdr 71 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09:20.52
2 Luděk ŠolcLuděk Šolc 61 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09:57.06
3 Miloš DušekMiloš Dušek 71 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10:35.47
4 Josef KalátJosef Kalát 55 AK BílinaAK Bílina 10:51.17
Celkem 4 závodníků

Chůze dráha 2000 m - Junioři

(út, 21.11.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kryštof SchubertKryštof Schubert 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09:46.01
Celkem 1 závodníků

Chůze dráha 2000 m - Dorostenci

(út, 21.11.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Hetsyanyn MykhayloHetsyanyn Mykhaylo 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09:34.49
2 Petr DušekPetr Dušek 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09:34.71
3 Mykola HetsyanynMykola Hetsyanyn 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10:00.11
4 Jan ZástavaJan Zástava 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10:10.36
5 Filip KryštůfekFilip Kryštůfek 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 11:40.20
6 Jan ŠoufekJan Šoufek 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11:46.01
Celkem 6 závodníků

Chůze dráha 2000 m - Žáci

(út, 21.11.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel BaliczDaniel Balicz 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11:04.8
2 Jáchym ŠťovíčekJáchym Šťovíček 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12:31.8
3 David VyčítalDavid Vyčítal 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12:40.1
4 Max PsotiakMax Psotiak 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13:45.2
Celkem 4 závodníků

Chůze dráha 2000 m - Ml. žáci

(út, 21.11.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Patrik SolničkaPatrik Solnička 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12:34.1
2 Vojtěch SegešVojtěch Segeš 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13:04.7
3 Matěj ŠturmaMatěj Šturma 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 13:42.4
Celkem 3 závodníků

Chůze dráha 2000 m - Ženy

(út, 21.11.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 10:30.68
2 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10:51.81
3 Naděžda DuškováNaděžda Dušková 80 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 11:10.79
4 Miloslava ReinováMiloslava Reinová 68 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 11:13.83
Celkem 4 závodníků

Chůze dráha 2000 m - Juniorky

(út, 21.11.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
2 Adéla JohanováAdéla Johanová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10:31.72
Celkem 1 závodníků

Chůze dráha 2000 m - Dorostenky

(út, 21.11.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika FürstováVeronika Fürstová 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10:45.43
Celkem 1 závodníků

Chůze dráha 2000 m - Žákyně

(út, 21.11.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jana ZikmundováJana Zikmundová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10:49.11
2 Denisa JégrováDenisa Jégrová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11:07.4
3 Karolína HoličováKarolína Holičová 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 11:25.3
4 Krystýna PiotuchováKrystýna Piotuchová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 13:05.1
Celkem 4 závodníků

Chůze dráha 2000 m - Ml. žákyně

(út, 21.11.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Katka NedvídkováKatka Nedvídková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 11:13.9
2 Anna KlimentováAnna Klimentová 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 11:31.2
3 Viktorie TrunečkováViktorie Trunečková 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11:53.9
4 Rozálie DrobníkováRozálie Drobníková 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12:07.3
5 Lucie ŠtěpánkováLucie Štěpánková 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 12:21.3
6 Erika HofrováErika Hofrová 05 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 12:25.8
7 Kateřina SvárovskáKateřina Svárovská 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13:29.9
Celkem 7 závodníků