výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vánoční vrhačský mítink

Olomouc (16. 12. 2017)

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 16.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára KlonováKlára Klonová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 09.77 07,3308,6008,7008,7008,9109,7709,35
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(so, 16.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj KelnarMatěj Kelnar
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 10.96 10,3310,4010,8310,8310,9610,1309,54
2 Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
04 10.24 10,2409,2109,4310,2408,8209,6109,33
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 16.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
01 13.98 13,3713,8413,9013,9013,9813,7013,98
2 Natálie VálekováNatálie Váleková
SlovenskoSlovensko
01 13.19 11,5411,4913,1913,19x12,3911,72
3 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 12.19 10,3112,0012,1912,1911,45x11,34
4 Klára JelínkováKlára Jelínková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
01 10.77 x09,40x09,4009,9209,8210,77
5 Johana PrudkáJohana Prudká
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 10.71 09,9309,9710,1910,19x10,71x
6 Anna JenčkeAnna Jenčke
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 10.70 10,1510,5110,7010,70xx10,65
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 16.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 11.37 11,0011,37x11,3711,17x10,82
2 Jana NovákováJana Nováková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 07.78 07,62x07,2107,6207,78xx
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 16.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 14.12 12,4812,4913,8713,8712,2313,1714,12
2 Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 13.82 13,8213,2113,3613,8213,35xx
3 Šimon OrviskýŠimon Orviský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 12.14 11,0311,9712,1412,14xx11,75
4 Jakub HofrJakub Hofr
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 08.60 07,3607,2908,6008,6008,5708,3907,14
5 Pavel KřížekPavel Křížek
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
02 08.08 07,9607,7608,0808,0807,6007,4807,58
6 Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
04 08.03 07,4907,9507,5407,9507,6407,9608,03
Tomáš PatrovskýTomáš Patrovský
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 DNS ---0---
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 16.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
97 12.49 12,2112,4912,3112,49x11,9912,09
2 Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 11.55 11,15x11,5511,5511,3011,1711,36
3 Lenka KüchlerováLenka Küchlerová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
87 10.06 09,34x09,6709,6709,4709,4910,06
4 Jana MyrmusováJana Myrmusová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
91 09.61 08,92x09,6109,61x08,8109,35
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 16.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
01 12.46 10,8712,4611,6412,4611,6812,2712,01
2 Natálie VálekováNatálie Váleková
SlovenskoSlovensko
01 11.26 10,7110,8111,1111,1111,26--
3 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 10.89 09,7510,89x10,8909,53x10,40
4 Kateřina BubíkováKateřina Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 09.67 09,6709,1709,4209,67x09,67x
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 16.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub HéžaJakub Héža
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 18.53 17,8618,2518,1818,2518,0718,3318,53
2 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
01 16.77 15,0515,2316,7716,77xx16,74
3 Pavel MišurecPavel Mišurec
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 14.90 13,6113,8114,9014,90x14,24x
4 Adam BubíkAdam Bubík
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 13.96 12,7813,9613,2913,96xxx
5 Lukáš LesákLukáš Lesák
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 13.20 x11,8712,0412,0412,0511,6713,20
6 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 13.05 11,7813,05x13,0512,9112,0912,98
7 Jakub ZelinkaJakub Zelinka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
00 11.44 11,24xx11,2411,30x11,44
8 Jan PospíšilJan Pospíšil
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
01 11.19 11,1910,71x11,19---
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 16.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam HorákAdam Horák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 15.00 12,5415,00x15,0014,25x14,77
2 Benedikt ĎubekBenedikt Ďubek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 14.66 11,99xx11,9913,6512,9814,66
3 Pavel MišurecPavel Mišurec
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 13.29 x11,7713,0713,0713,0313,2912,47
4 Jakub KasalaJakub Kasala
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 12.22 12,2211,2111,4012,2211,8211,7911,96
5 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
98 11.13 xx08,2508,2510,27x11,13
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 16.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin NovákMartin Novák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
92 18.06 17,76xx17,76xx18,06
2 Filip LitavskýFilip Litavský
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 15.52 15,4915,52x15,5214,9714,83x
3 Jakub HéžaJakub Héža
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 14.56 14,5614,3314,3814,5613,7714,0114,38
4 Benedikt ĎubekBenedikt Ďubek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 13.46 x12,5212,2312,5212,3513,4613,03
5 Štěpán MikoškaŠtěpán Mikoška
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
95 13.24 x12,31x12,3112,4412,5013,24
6 Ondřej PítrOndřej Pítr
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
88 12.16 10,5911,90x11,9011,98x12,16
7 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
95 11.95 09,8411,0411,6411,6411,9511,7911,84
8 Petr BulkoPetr Bulko
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
92 11.52 10,9611,0911,5211,5211,39xx
9 Martin PokornýMartin Pokorný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
88 10.79 10,79x10,7610,790.00.00.0
10 Jakub BřezinaJakub Březina
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
95 10.70 x10,1710,7010,700.00.00.0
11 Lukáš StřeleckýLukáš Střelecký
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
95 10.69 x10,6910,4910,690.00.00.0
12 David UhlířDavid Uhlíř
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
80 10.50 08,93x10,5010,500.00.00.0
Celkem 12 závodníků