výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen

Brno-Nový Lískovec (5. 1. 2018)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh (pá, 5.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Peter LučanskýPeter Lučanský 96 SVK BardejovSVK Bardejov 07.34
2 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.40
3 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 07.48
4 Luboš DlouhýLuboš Dlouhý 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.52
5 Lukáš KristekLukáš Kristek 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.69
6 Lukáš DočkalLukáš Dočkal 92 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.75
7 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.80
8 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.88
9 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 08.00
10 Michal KadlecMichal Kadlec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.04
11 Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.06
12 Matouš JemelkaMatouš Jemelka 96 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 08.13
13 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.17
14 Lukáš ZounekLukáš Zounek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.19
15 Vojtěch HyánekVojtěch Hyánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.46
16 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.60
17 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.84
Celkem 17 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále A (pá, 5.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Peter LučanskýPeter Lučanský 96 SVK BardejovSVK Bardejov 07.28
2 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.42
Celkem 2 závodníků
Finále B (pá, 5.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 07.41
2 Luboš DlouhýLuboš Dlouhý 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.55
Celkem 2 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh (pá, 5.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.75
2 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.82
3 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 08.00
4 Antonín SekerkaAntonín Sekerka 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.06
5 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.09
6 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.12
7 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.29
8 Jakub DoležalJakub Doležal 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.32
9 Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček 04 Orel VyškovOrel Vyškov 08.40
10 Matyáš GalvasMatyáš Galvas 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.60
11 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.62
12 Jan DočkalJan Dočkal 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.87
13 Alexandr ČačaAlexandr Čača 03 Orel VyškovOrel Vyškov 09.03
14 Jakub KošťálJakub Košťál 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.25
15 Jakub MatulaJakub Matula 04 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 09.52
16 Matěj TajovskýMatěj Tajovský 04 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 09.56
17 Josef RacekJosef Racek 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.56
18 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 10.18
Celkem 18 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (pá, 5.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.74
2 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07.99
Celkem 2 závodníků
Finále B (pá, 5.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 07.95
4 Antonín SekerkaAntonín Sekerka 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.03
Celkem 2 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh (pá, 5.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.60
2 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.73
3 Valerie BínováValerie Bínová 00 AK IvančiceAK Ivančice 08.99
4 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.00
5 Anna KalincováAnna Kalincová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 09.05
6 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.15
7 Petra TáborskáPetra Táborská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.24
8 Alice ProcházkováAlice Procházková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.24
9 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.31
10 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.31
11 Kateřina TajovskáKateřina Tajovská 76 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10.79
12 Eliška KleiberováEliška Kleiberová 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 11.19
Celkem 12 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (pá, 5.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.63
2 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.64
Celkem 2 závodníků
Finále B (pá, 5.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Valerie BínováValerie Bínová 00 AK IvančiceAK Ivančice 08.95
4 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.90
Celkem 2 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh (pá, 5.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 08.36
2 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 08.44
3 Barbora HudečkováBarbora Hudečková 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.60
4 Radka KučerováRadka Kučerová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.64
5 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.87
6 Iveta HolešínskáIveta Holešínská 03 ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice 09.02
7 Anita GoraniAnita Gorani 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.06
8 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 09.14
9 Eliška ŠirokáEliška Široká 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 09.15
10 Beáta RubášováBeáta Rubášová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 09.18
11 Monika LorenzováMonika Lorenzová 04 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 09.20
12 Zuzana ZádrapováZuzana Zádrapová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.28
13 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 09.33
14 Josefína MelicharováJosefína Melicharová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.48
15 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 09.49
16 Lucie ŠtůskováLucie Štůsková 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.56
17 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.62
18 Nikol KarasováNikol Karasová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.63
19 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.76
20 Alena ŽďárkováAlena Žďárková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.80
21 Tereza VrátnáTereza Vrátná 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.88
22 Marie LukášováMarie Lukášová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.93
23 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.96
24 Alena GalandrováAlena Galandrová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11.06
Celkem 24 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (pá, 5.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 08.26
2 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 08.36
Celkem 2 závodníků
Finále B (pá, 5.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Barbora HudečkováBarbora Hudečková 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.54
4 Radka KučerováRadka Kučerová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.91
Celkem 2 závodníků