Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek
Brno - Nový Lískovec (12. 1. 2018)600 m - Ml. žáci
(pá, 12.1.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin SedleckýMartin Sedlecký | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:01.7 | |||||||||||||||
2 | Matyáš CharvátMatyáš Charvát | 05 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 2:02.3 | |||||||||||||||
3 | Vít HolíkVít Holík | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:08.6 | |||||||||||||||
4 | Timothy BresserTimothy Bresser | 05 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 2:12.1 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
600 m - Ml. žákyně
(pá, 12.1.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 1:56.6 | |||||||||||||||
2 | Lucie HudečkováLucie Hudečková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1:56.9 | |||||||||||||||
3 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 2:00.8 | |||||||||||||||
4 | Veronika VackováVeronika Vacková | 06 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 2:13.1 | |||||||||||||||
5 | Petra KutějováPetra Kutějová | 06 | TJ Sokol Bílovice nad Svitavou | 2:15.9 | |||||||||||||||
6 | Amálie MáčkováAmálie Máčková | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2:22.0 | |||||||||||||||
7 | Anna KavalcováAnna Kavalcová | 06 | ZŠ Kotlářská | 2:24.5 | |||||||||||||||
8 | Vendula TrojanováVendula Trojanová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:25.5 | |||||||||||||||
9 | Kateřina ŠebkováKateřina Šebková | 05 | ASK Blansko | 2:25.7 | |||||||||||||||
10 | Julie KuncováJulie Kuncová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:25.8 | |||||||||||||||
11 | Eliška FučíkováEliška Fučíková | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2:26.6 | |||||||||||||||
12 | Amélie ŠimonováAmélie Šimonová | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2:32.8 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
600 m - Atletická přípravka-hoši
(pá, 12.1.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik ŠenkýřDominik Šenkýř | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:10.3 | |||||||||||||||
2 | Michal KunovskýMichal Kunovský | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:12.5 | |||||||||||||||
3 | Tomáš HorákTomáš Horák | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:12.8 | |||||||||||||||
4 | Šimon TajovskýŠimon Tajovský | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2:16.3 | |||||||||||||||
5 | Jakub NěmecJakub Němec | 07 | TJ Jiskra Litomyšl | 2:18.0 | |||||||||||||||
6 | Kryštof PevnýKryštof Pevný | 07 | Orel Vyškov | 2:18.7 | |||||||||||||||
7 | Filip ZatloukalFilip Zatloukal | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:19.6 | |||||||||||||||
8 | Matěj DujkaMatěj Dujka | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:21.7 | |||||||||||||||
9 | Elijah Shai SelingerElijah Shai Selinger | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:23.3 | |||||||||||||||
10 | Matyáš HanusMatyáš Hanus | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:23.4 | |||||||||||||||
11 | Štěpán ProksŠtěpán Proks | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2:23.9 | |||||||||||||||
12 | Kristián HonekKristián Honek | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:25.3 | |||||||||||||||
13 | Štěpán KřehlíkŠtěpán Křehlík | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:27.2 | |||||||||||||||
14 | Jonáš JedličkaJonáš Jedlička | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2:31.9 | |||||||||||||||
15 | Tomáš AugustinTomáš Augustin | 07 | Atletický klub Blansko Dvorská | 2:34.7 | |||||||||||||||
16 | Gabriel SvobodaGabriel Svoboda | 08 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2:37.7 | |||||||||||||||
17 | Ondřej NovotnýOndřej Novotný | 08 | ZŠ Kotlářská | 2:40.0 | |||||||||||||||
18 | Gabriel ProvazníkGabriel Provazník | 07 | Orel Vyškov | 2:41.9 | |||||||||||||||
MS | Václav KreidlVáclav Kreidl | 09 | ZŠ Kotlářská | 2:21.7 | |||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
600 m - Atletická přípravka-dívky
(pá, 12.1.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Žaneta ZádrapováŽaneta Zádrapová | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:09.7 | |||||||||||||||
2 | Kateřina JanáčkováKateřina Janáčková | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:10.0 | |||||||||||||||
3 | Stela TomanováStela Tomanová | 07 | Orel Vyškov | 2:12.5 | |||||||||||||||
4 | Martina ŠamšulováMartina Šamšulová | 07 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 2:14.2 | |||||||||||||||
5 | Pavlína DobešováPavlína Dobešová | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:16.0 | |||||||||||||||
6 | Veronika KreidlováVeronika Kreidlová | 07 | Orel Židenice | 2:17.2 | |||||||||||||||
7 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2:22.7 | |||||||||||||||
8 | Barbora CoufalováBarbora Coufalová | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:23.3 | |||||||||||||||
9 | Nikola SeďováNikola Seďová | 07 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 2:23.9 | |||||||||||||||
10 | Monika TrojancováMonika Trojancová | 08 | Orel Vyškov | 2:25.3 | |||||||||||||||
11 | Barbora TopinkováBarbora Topinková | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:25.6 | |||||||||||||||
12 | Kristýna NěmcováKristýna Němcová | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2:27.3 | |||||||||||||||
13 | Barbora JanovskáBarbora Janovská | 08 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 2:29.1 | |||||||||||||||
14 | Anna SotolářováAnna Sotolářová | 08 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2:29.5 | |||||||||||||||
15 | Nikol JadrnáNikol Jadrná | 08 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 2:30.5 | |||||||||||||||
16 | Tereza ŠindelkováTereza Šindelková | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:31.3 | |||||||||||||||
17 | Karolína KopečnáKarolína Kopečná | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2:32.2 | |||||||||||||||
18 | Ema KrálováEma Králová | 08 | Atletický klub Blansko Dvorská | 2:32.9 | |||||||||||||||
19 | Adéla PaldusováAdéla Paldusová | 08 | Orel Vyškov | 2:34.0 | |||||||||||||||
20 | Victoria BayerováVictoria Bayerová | 07 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 2:34.3 | |||||||||||||||
21 | Ema StögerováEma Stögerová | 07 | ZŠ Kotlářská | 2:35.0 | |||||||||||||||
22 | Petra DobešováPetra Dobešová | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:35.4 | |||||||||||||||
23 | Markéta KučerováMarkéta Kučerová | 08 | Orel Vyškov | 2:40.6 | |||||||||||||||
24 | Magdaléna HipšrováMagdaléna Hipšrová | 08 | Sokol Čebín | 2:51.7 | |||||||||||||||
25 | Karin RampulováKarin Rampulová | 07 | Sokol Čebín | 3:07.7 | |||||||||||||||
Celkem 25 závodníků |