Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek
Brno - Nový Lískovec (12. 1. 2018)skok daleký - Ml. žáci
(pá, 12.1.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej ŠátekOndřej Šátek
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
05 | 4.58 | ||||||||||||||||
2 |
Adam NeugebauerAdam Neugebauer
TJ Oslavany |
05 | 4.16 | ||||||||||||||||
3 |
Martin SedleckýMartin Sedlecký
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 4.12 | ||||||||||||||||
4 |
Vít HolíkVít Holík
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 3.79 | ||||||||||||||||
5 |
Jáchym TachovskýJáchym Tachovský
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
05 | 3.71 | ||||||||||||||||
6 |
Lukáš KuběnaLukáš Kuběna
ASK Blansko |
06 | 3.31 | ||||||||||||||||
7 |
Matěj KřivánekMatěj Křivánek
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
05 | 3.19 | ||||||||||||||||
8 |
Adam FrankAdam Frank
Atletický klub Kuřim, z.s. |
05 | 2.74 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(pá, 12.1.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Agáta AndělováAgáta Andělová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 4.34 | ||||||||||||||||
2 |
Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK Blansko |
05 | 4.26 | ||||||||||||||||
3 |
Eliška KonečnáEliška Konečná
Atletický klub Kuřim, z.s. |
05 | 4.24 | ||||||||||||||||
4 |
Viktorie KřížováViktorie Křížová
Elite Sport Boskovice, z. s. |
06 | 3.90 | ||||||||||||||||
5 |
Eliška FučíkováEliška Fučíková
Atletický klub Kuřim, z.s. |
06 | 3.74 | ||||||||||||||||
6 |
Lucia JuríkováLucia Juríková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 3.73 | ||||||||||||||||
7 |
Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK Blansko |
06 | 3.71 | ||||||||||||||||
8 |
Vendula TrojanováVendula Trojanová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
05 | 3.60 | ||||||||||||||||
9 |
Anna KavalcováAnna Kavalcová
ZŠ Kotlářská |
06 | 3.49 | ||||||||||||||||
10 |
Veronika VackováVeronika Vacková
ŠAK Židlochovice, zapsaný s... |
06 | 3.46 | ||||||||||||||||
11 |
Leona JandákováLeona Jandáková
ASK Blansko |
06 | 3.41 | ||||||||||||||||
12 |
Lucie HudečkováLucie Hudečková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 3.35 | ||||||||||||||||
13 |
Julie KuncováJulie Kuncová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 3.31 | ||||||||||||||||
14 |
Amálie MáčkováAmálie Máčková
Atletický klub Kuřim, z.s. |
06 | 3.27 | ||||||||||||||||
15 |
Petra KutějováPetra Kutějová
TJ Sokol Bílovice nad Svitavou |
06 | 3.26 | ||||||||||||||||
16 |
Amélie ŠimonováAmélie Šimonová
Atletický klub Kuřim, z.s. |
06 | 3.10 | ||||||||||||||||
17 |
Amálie RackováAmálie Racková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 3.00 | ||||||||||||||||
18 |
Martina ŠtefanováMartina Štefanová
ASK Blansko |
06 | 2.96 | ||||||||||||||||
19 |
Nikol VuováNikol Vuová
ZŠ Kotlářská |
06 | 2.81 | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-hoši
(pá, 12.1.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš HorákTomáš Horák
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
08 | 4.34 | ||||||||||||||||
2 |
Jakub NěmecJakub Němec
TJ Jiskra Litomyšl |
07 | 3.76 | ||||||||||||||||
3 |
Štěpán ProksŠtěpán Proks
Atletický klub Kuřim, z.s. |
07 | 3.54 | ||||||||||||||||
4 |
Dominik ŠenkýřDominik Šenkýř
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
08 | 3.43 | ||||||||||||||||
5 |
Jonáš JedličkaJonáš Jedlička
Atletický klub Kuřim, z.s. |
07 | 3.33 | ||||||||||||||||
6 |
Michal KunovskýMichal Kunovský
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
07 | 3.30 | ||||||||||||||||
7 |
Šimon TajovskýŠimon Tajovský
Atletický klub Kuřim, z.s. |
07 | 3.30 | ||||||||||||||||
8 |
Gabriel ProvazníkGabriel Provazník
Orel Vyškov |
07 | 3.25 | ||||||||||||||||
9 |
Filip ZatloukalFilip Zatloukal
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
08 | 3.23 | ||||||||||||||||
10 |
Jan BouzekJan Bouzek
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
07 | 3.19 | ||||||||||||||||
11 |
Denis EllingerDenis Ellinger
ASK Blansko |
07 | 3.19 | ||||||||||||||||
12 |
Radek MalitsRadek Malits
ASK Blansko |
08 | 3.18 | ||||||||||||||||
13 |
Kristián HonekKristián Honek
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
07 | 3.13 | ||||||||||||||||
14 |
Tomáš AugustinTomáš Augustin
Atletický klub Blansko Dvorská |
07 | 3.06 | ||||||||||||||||
15 |
Matyáš HanusMatyáš Hanus
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
07 | 3.01 | ||||||||||||||||
16 |
Kryštof PevnýKryštof Pevný
Orel Vyškov |
07 | 3.00 | ||||||||||||||||
17 |
Ondřej NovotnýOndřej Novotný
ZŠ Kotlářská |
08 | 2.94 | ||||||||||||||||
18 |
Elijah Shai SelingerElijah Shai Selinger
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
08 | 2.72 | ||||||||||||||||
19 |
Matěj DujkaMatěj Dujka
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
08 | 2.71 | ||||||||||||||||
20 |
Martin TomášekMartin Tomášek
Atletický klub Blansko Dvorská |
08 | 2.55 | ||||||||||||||||
21 |
Gabriel SvobodaGabriel Svoboda
Atletický klub Kuřim, z.s. |
08 | 2.48 | ||||||||||||||||
22 |
Štěpán KřehlíkŠtěpán Křehlík
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
08 | 2.37 | ||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-dívky
(pá, 12.1.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Stela TomanováStela Tomanová
Orel Vyškov |
07 | 3.90 | ||||||||||||||||
2 |
Pavlína DobešováPavlína Dobešová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
07 | 3.80 | ||||||||||||||||
3 |
Hannah ŠocováHannah Šocová
ŠAK Židlochovice, zapsaný s... |
08 | 3.77 | ||||||||||||||||
4 |
Nikola SeďováNikola Seďová
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
07 | 3.60 | ||||||||||||||||
5 |
Lucie MišunováLucie Mišunová
Atletický klub ELIM Vsetín |
08 | 3.59 | ||||||||||||||||
6 |
Andrea ŽákováAndrea Žáková
Atletický klub Kuřim, z.s. |
07 | 3.57 | ||||||||||||||||
7 |
Veronika KreidlováVeronika Kreidlová
Orel Židenice |
07 | 3.49 | ||||||||||||||||
8 |
Kristýna NěmcováKristýna Němcová
Atletický klub Kuřim, z.s. |
07 | 3.29 | ||||||||||||||||
9 |
Veronika KostihováVeronika Kostihová
Orel Vyškov |
08 | 3.18 | ||||||||||||||||
10 |
Aneta TaušováAneta Taušová
Orel Vyškov |
08 | 3.18 | ||||||||||||||||
11 |
Nikol JadrnáNikol Jadrná
ŠAK Židlochovice, zapsaný s... |
08 | 3.14 | ||||||||||||||||
12 |
Žaneta ZádrapováŽaneta Zádrapová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
07 | 3.09 | ||||||||||||||||
13 |
Ema KrálováEma Králová
Atletický klub Blansko Dvorská |
08 | 3.07 | ||||||||||||||||
14 |
Victoria BayerováVictoria Bayerová
ŠAK Židlochovice, zapsaný s... |
07 | 3.00 | ||||||||||||||||
15 |
Klára UrbánkováKlára Urbánková
TJ Sokol Přísnotice |
08 | 2.94 | ||||||||||||||||
16 |
Karolína KopečnáKarolína Kopečná
Atletický klub Kuřim, z.s. |
07 | 2.84 | ||||||||||||||||
17 |
Tereza ŠindelkováTereza Šindelková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
08 | 2.84 | ||||||||||||||||
18 |
Kateřina JanáčkováKateřina Janáčková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
07 | 2.81 | ||||||||||||||||
19 |
Ema StögerováEma Stögerová
ZŠ Kotlářská |
07 | 2.77 | ||||||||||||||||
20 |
Magdaléna HipšrováMagdaléna Hipšrová
Sokol Čebín |
08 | 2.70 | ||||||||||||||||
21 |
Markéta KučerováMarkéta Kučerová
Orel Vyškov |
08 | 2.70 | ||||||||||||||||
22 |
Monika TrojancováMonika Trojancová
Orel Vyškov |
08 | 2.70 | ||||||||||||||||
23 |
Karin RampulováKarin Rampulová
Sokol Čebín |
07 | 2.65 | ||||||||||||||||
24 |
Petra DobešováPetra Dobešová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
08 | 2.60 | ||||||||||||||||
25 |
Laura PelikánováLaura Pelikánová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
08 | 2.58 | ||||||||||||||||
26 |
Adéla PaldusováAdéla Paldusová
Orel Vyškov |
08 | 2.42 | ||||||||||||||||
27 |
Šárka SkorkovskáŠárka Skorkovská
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
08 | 2.42 | ||||||||||||||||
28 |
Anna SotolářováAnna Sotolářová
Atletický klub Kuřim, z.s. |
08 | 2.41 | ||||||||||||||||
29 |
Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová
ASK Blansko |
08 | 2.18 | ||||||||||||||||
30 |
Barbora TopinkováBarbora Topinková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
07 | 2.02 | ||||||||||||||||
Celkem 30 závodníků |