výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Ostrava (21. 1. 2018)

Vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 12.21
2 Aleš KlozíkAleš Klozík
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 12.05
3 Martin SkotákMartin Skoták
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 11.95
4 Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 11.68
5 Matěj SabelaMatěj Sabela
BYAC BrnoBYAC Brno
03 11.32
6 Aleš VotavaAleš Votava
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 11.28
7 Martin ŠpilháčekMartin Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 11.28
8 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 11.17
9 Daniel MatušíkDaniel Matušík
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 10.82
10 Radim MlečkaRadim Mlečka
BYAC BrnoBYAC Brno
03 10.62
11 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 10.56
12 Antonín SekerkaAntonín Sekerka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 10.17
13 Ondřej BudíkOndřej Budík
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 09.43
14 Jan SvozilJan Svozil
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 09.34
15 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 09.29
16 Jakub UrbánekJakub Urbánek
BYAC BrnoBYAC Brno
03 09.10
17 Alexandr LiškaAlexandr Liška
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 08.50
18 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 08.47
19 Daniel HudecDaniel Hudec
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 08.34
20 David PastorDavid Pastor
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 08.22
21 Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček
Orel VyškovOrel Vyškov
04 08.19
22 Zdeněk ŘedinaZdeněk Ředina
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 08.12
23 Petr LiškaPetr Liška
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 08.12
24 David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 08.09
25 Matěj FridrichMatěj Fridrich
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 07.85
26 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 07.83
27 Jan SedlářJan Sedlář
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 07.50
28 Jakub PolejJakub Polej
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 05.93
29 Matyáš MachMatyáš Mach
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 05.57
Alex RudinskýAlex Rudinský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 DNS
Celkem 30 závodníků