výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Ostrava (21. 1. 2018)

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4:30.88
2 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4:35.24
3 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4:38.53
4 Tomáš OplockýTomáš Oplocký 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4:40.24
5 Jakub UrbánekJakub Urbánek 03 BYAC BrnoBYAC Brno 4:42.72
6 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4:46.60
7 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:56.41
MS Jakub MartásekJakub Martásek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4:58.15
9 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:11.90
10 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5:14.90
11 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5:32.11
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš VlkLukáš Vlk 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4:53.24
2 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:00.05
3 Michal NovákMichal Novák 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5:00.59
4 Jan HrabecJan Hrabec 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5:01.43
5 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:08.62
6 Martin VitoulMartin Vitoul 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5:10.95
7 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:12.27
8 Adam HustýAdam Hustý 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5:16.41
9 Josef PospíšilJosef Pospíšil 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5:17.57
10 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:21.83
11 Patrik ChovanecPatrik Chovanec 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5:29.15
12 Martin ViznerMartin Vizner 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5:38.87
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej SlavíčekOndřej Slavíček 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5:19.10
2 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5:26.05
3 Petr KociánPetr Kocián 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5:32.30
4 David FolwarcznyDavid Folwarczny 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:33.27
5 Adam ČurajAdam Čuraj 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5:34.14
6 Samuel PungeSamuel Punge 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5:39.06
7 Josef HájovskýJosef Hájovský 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:51.15
8 David KarolaDavid Karola 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5:51.40
9 Michal NekoksaMichal Nekoksa 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6:00.10
Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNF
Celkem 10 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5:24.05
2 Kateřina SupikováKateřina Supiková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:27.81
3 Zuzana ZádrapováZuzana Zádrapová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5:30.08
4 Adéla StřídováAdéla Střídová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5:30.34
5 Kristýna JežkováKristýna Ježková 04 JAC BrnoJAC Brno 5:40.39
6 Ema FridrichováEma Fridrichová 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5:48.10
7 Nelly MichopuluNelly Michopulu 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5:49.51
8 Anna BeňovičováAnna Beňovičová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:55.38
9 Jana BednářováJana Bednářová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6:22.94
10 Alexandra OlšováAlexandra Olšová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 6:44.91
Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. DNS
Celkem 11 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5:25.14
2 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5:35.15
3 Alexandra MatějíčkováAlexandra Matějíčková 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5:44.22
4 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:45.19
5 Eliška SlaninováEliška Slaninová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:51.79
6 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5:53.46
7 Alžběta SkaličkováAlžběta Skaličková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6:25.05
Celkem 7 závodníků