výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné halové atletické závody

Český Brod (16. 12. 2017)
Skok vysoký - Muži (sobota, 16.12.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zdeněk PalaZdeněk Pala 82 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1.71
2 Pavel PittnerPavel Pittner 76 NeratoviceNeratovice 1.62
3 Lukáš VeselýLukáš Veselý 93 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1.57
Skok vysoký - Žáci (sobota, 16.12.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří RothanzlJiří Rothanzl 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.57
2 Matěj ČervenýMatěj Červený 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1.57
3 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1.52
Skok vysoký - Ml. žáci (sobota, 16.12.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michael ŠteflMichael Štefl 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.57
2 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.47
3 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.47
Skok vysoký - Žákyně (sobota, 16.12.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.54
2 Karolína ČepelováKarolína Čepelová 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1.27
Skok vysoký - Ml. žákyně (sobota, 16.12.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta MuzikářováAneta Muzikářová 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1.42
2 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.37
3= Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.37
3= Natálie DusováNatálie Dusová 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1.37
3= Aurora TlamichováAurora Tlamichová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.37
Skok daleký - Muži (sobota, 16.12.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub ZadákJakub Zadák 91 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5.63
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý 93 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5.30
3 Zdeněk PalaZdeněk Pala 82 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5.18
Skok daleký - Žáci (sobota, 16.12.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš FormanTomáš Forman 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5.59
2 Jiří RothanzlJiří Rothanzl 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5.44
3 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5.41
Skok daleký - Ml. žáci (sobota, 16.12.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.23
2 Miroslav TodtMiroslav Todt 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4.75
3 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4.59
Skok daleký - Žákyně (sobota, 16.12.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4.83
2 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4.71
3 Alena FridrichováAlena Fridrichová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4.37
Skok daleký - Ml. žákyně (sobota, 16.12.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4.88
2 Aneta MuzikářováAneta Muzikářová 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4.65
3 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 4.56
Trojskok - Muži (sobota, 16.12.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Josef KrálJosef Král 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 10.65
2 Ivan RůžičkaIvan Růžička 61 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 09.90
3 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.74