výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné halové atletické závody

Český Brod (16. 12. 2017)

Skok daleký - Muži

(so, 16.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub ZadákJakub Zadák
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
91 5.63
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
93 5.30
3 Zdeněk PalaZdeněk Pala
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
82 5.18
4 Josef KrálJosef Král
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede...
68 5.12
5 Ivan RůžičkaIvan Růžička
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
61 4.54
6 Václav TomanVáclav Toman
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
72 4.51
7 Josef VonášekJosef Vonášek
TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha
37 3.51
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Žáci

(so, 16.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš FormanTomáš Forman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.59
2 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.44
3 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 5.41
4 Matěj ČervenýMatěj Červený
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 4.85
5 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 4.54
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(so, 16.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 5.23
2 Miroslav TodtMiroslav Todt
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.75
3 Jakub SvobodaJakub Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.59
4 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.56
5 Jan MozgaJan Mozga
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 4.55
6 Jan SchnajberkJan Schnajberk
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 4.37
7 Ondřej HumlOndřej Huml
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 4.26
8 Jan KřivskýJan Křivský
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.11
9 Šimon SlavíkŠimon Slavík
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4.08
10 Matěj HošekMatěj Hošek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 4.06
11= Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 3.83
11= František KorbelFrantišek Korbel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.83
13 Aleš HovorkaAleš Hovorka
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3.77
14= Vojtěch KozákVojtěch Kozák
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 3.73
14= Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
NeratoviceNeratovice
07 3.73
14= Adam HrubýAdam Hrubý
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 3.73
17= Václav TocháčekVáclav Tocháček
PrahaPraha
05 3.60
17= Jan MrkvičkaJan Mrkvička
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 3.60
19 Daniel PůžaDaniel Půža
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 3.46
20 Šimon SurcinaŠimon Surcina
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 3.21
21 Adam CarmineAdam Carmine
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 2.51
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 16.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.83
2 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.71
3 Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.37
4 Adéla NovákováAdéla Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 4.21
5 Kateřina KulhaváKateřina Kulhavá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.08
6 Barbora HoráčkováBarbora Horáčková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.07
7 Karolína ČepelováKarolína Čepelová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 3.83
8 Klára LedvinováKlára Ledvinová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 3.79
9 Alena BílkováAlena Bílková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3.59
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 16.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.88
2 Aneta MuzikářováAneta Muzikářová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 4.65
3 Markéta MaierováMarkéta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 4.56
4 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.45
5= Magdaléna TepláMagdaléna Teplá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 4.38
5= Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4.38
7 Nicole VilímováNicole Vilímová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 4.33
8 Tereza LandováTereza Landová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.29
9 Klára KusáKlára Kusá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.28
10 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 4.25
11= Aurora TlamichováAurora Tlamichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4.24
11= Vendula HroudováVendula Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.24
13= Amálie ŠteflováAmálie Šteflová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 4.22
13= Kristína KučerováKristína Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.22
15 Klára KučerováKlára Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.21
16 Michaela BartoškováMichaela Bartošková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.19
17 Kristýna NedomováKristýna Nedomová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.10
18 Viktorie HroudováViktorie Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.09
19 Monika FlorováMonika Florová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 4.06
20 Tereza TomanováTereza Tomanová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 4.05
21 Nela SnášelováNela Snášelová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 4.03
22= Elen PlíškováElen Plíšková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4.02
22= Klaudie ČernáKlaudie Černá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4.02
24= Nikola VaňkováNikola Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3.95
24= Sabina LaškováSabina Lašková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3.95
26 Tereza PristačováTereza Pristačová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 3.88
27 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 3.81
28 Ada MatoušůAda Matoušů
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 3.74
29 Lucie NedomováLucie Nedomová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 3.73
30 Marie ChovancováMarie Chovancová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 3.72
31 Tereza MachováTereza Machová
NeratoviceNeratovice
06 3.70
32= Renáta MaierováRenáta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 3.67
32= Hana TepláHana Teplá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 3.67
34= Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 3.57
34= Tereza KučerováTereza Kučerová
NeratoviceNeratovice
08 3.57
34= Tereza HronováTereza Hronová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 3.57
37 Ilona NovákováIlona Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.53
38 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
08 3.51
39 Barbora ČernáBarbora Černá
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 3.38
40= Tereza KrajánkováTereza Krajánková
NeratoviceNeratovice
06 3.34
40= Natálie DočkalováNatálie Dočkalová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.34
42 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 3.33
43 Anna TocháčkováAnna Tocháčková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 3.15
44= Nicol CarmineNicol Carmine
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 3.11
44= Pavlína SteibrecherováPavlína Steibrecherová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 3.11
46 Eliška JunáškováEliška Junášková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 3.09
47 Anna PalováAnna Palová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 2.82
48 Darina BíláDarina Bílá
NeratoviceNeratovice
09 2.48
Natálie DusováNatálie Dusová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 NM
Sofie SchovancováSofie Schovancová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 NM
Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 NM
Celkem 51 závodníků