výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné halové atletické závody

Český Brod (16. 12. 2017)

Skok vysoký - Muži

(so, 16.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Zdeněk PalaZdeněk Pala
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
82 1.71
2 Pavel PittnerPavel Pittner
NeratoviceNeratovice
76 1.62
3 Lukáš VeselýLukáš Veselý
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
93 1.57
4 Milan ŠteflMilan Štefl
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
70 1.57
5 Jakub ZadákJakub Zadák
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
91 1.52
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(so, 16.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.57
2 Matěj ČervenýMatěj Červený
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 1.57
3 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 1.52
4 Vratislav ČeněkVratislav Čeněk
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 1.47
5 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 1.42
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(so, 16.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Michael ŠteflMichael Štefl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1.57
2 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 1.47
3 Vít VinduškaVít Vinduška
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 1.47
4 Matěj HošekMatěj Hošek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 1.32
5 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 1.32
6= Jan KřivskýJan Křivský
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 1.32
6= Jan SchnajberkJan Schnajberk
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 1.32
7 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 1.27
8 Šimon SlavíkŠimon Slavík
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1.27
9 Ondřej HudecOndřej Hudec
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 1.17
10 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
NeratoviceNeratovice
07 1.17
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 16.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.54
2 Karolína ČepelováKarolína Čepelová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 1.27
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(so, 16.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Aneta MuzikářováAneta Muzikářová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 1.42
2 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1.37
3= Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1.37
3= Natálie DusováNatálie Dusová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 1.37
3= Aurora TlamichováAurora Tlamichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1.37
6 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 1.32
7 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 1.32
8 Tereza TomanováTereza Tomanová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 1.32
9 Nikola VaňkováNikola Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 1.32
10 Sabina LaškováSabina Lašková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 1.27
11= Tereza PristačováTereza Pristačová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 1.22
11= Amálie ŠteflováAmálie Šteflová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 1.22
13 Ilona NovákováIlona Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 1.22
14 Hana TepláHana Teplá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 1.17
15 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
08 1.17
16 Tereza HronováTereza Hronová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 1.17
17 Ada MatoušůAda Matoušů
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 1.07
18 Pavlína SteibrecherováPavlína Steibrecherová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 1.07
19 Eliška JunáškováEliška Junášková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 1.02
20 Natálie DočkalováNatálie Dočkalová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 1.02
Marie ChovancováMarie Chovancová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 NM
Celkem 21 závodníků