Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek

Ostrava - Vítkovice (6. 1. 2018)

skok vysoký - Muži

(so, 6.1.2018 - 14:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.561.611.661.711.761.811.861.891.921.951.982.012.03
1 Martin TrybulaMartin Trybula
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
92 2.01 -----XOOOOXOOXXOXXX
2 Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 1.98 -----OOO-XOOXXX
3 David BrabecDavid Brabec
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
92 1.95 -----O-XO-O-XXX
4 Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.92 -----OOOOXXX
5 Kacper HarezgaKacper Harezga
PolskoPolsko
99 1.92 ----OOOOXXOXXX
6 Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.86 -----OOXXX
7 Adam NovosadAdam Novosad
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.81 ---OOXOXXX
8 Szymon DziubaSzymon Dziuba
PolskoPolsko
99 1.76 ---XOOXXX
9 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1.76 OXOXOXXOOXXX
10 David ŠpokDavid Špok
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 1.66 OOOXXX
11 Jiří ŠůstalJiří Šůstal
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
99 1.66 OOXOXXX
12 David LadomirjakDavid Ladomirjak
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 1.61 XXOOXXX
13 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.61 -XO-XXX
14= Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 1.61 XOXOXXX
14= Rudolf WittekRudolf Wittek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 1.61 XOXOXXX
16 Ondřej ŠandoOndřej Šando
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
98 1.61 XXOXOXXX
17 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
02 1.56 XOXXX
Petr MikuláčekPetr Mikuláček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
95 DNS
Lukáš LesákLukáš Lesák
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 DNS
Matěj ŠkovránMatěj Škovrán
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 DNS
Libor SkovránekLibor Skovránek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 NM
Michael HavlíkMichael Havlík
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
88 NM
Celkem 22 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 6.1.2018 - 12:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.341.391.441.491.541.591.621.651.681.711.741.761.781.801.82
1 Bára SajdokováBára Sajdoková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.80 ----OOOOOOOOXXOOXXX
2 Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 1.68 -----OOOXOXXX
3 Anna BravencováAnna Bravencová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 1.65 ----OOOOXXX
4 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.65 ---OOOXXOXXOXXX
5= Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 1.59 ---XOOOXXX
5= Simona KowalikováSimona Kowaliková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
01 1.59 ---XOOOXXX
7 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
04 1.59 -OOXXOXOXOXXX
8= Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC BrnoJAC Brno
03 1.54 ----XOXXX
8= Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 1.54 ----XOXXX
10= Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 1.54 --OOXXOXXX
10= Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.54 --OOXXOXXX
12 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 1.49 -XOOXOXXX
13= Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 1.44 -OOXXX
13= Barbora HadašováBarbora Hadašová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.44 -OOXXX
13= Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1.44 -OOXXX
16= Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.44 OXOXO-
16= Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 1.44 OXOXO-
18 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 1.34 OXXX
19 Eliška HubáčkováEliška Hubáčková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 1.34 XOXXX
Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 DNS
Karolina StetnerKarolina Stetner
PolskoPolsko
00 DNS
Sofie GálováSofie Gálová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 DNS
Klára VaňkováKlára Vaňková
Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ...
01 NM
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 NM
Hana BorováHana Borová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 NM
Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 NM
Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 NM
Markéta SikorováMarkéta Sikorová
AK Bohumín, z.s.AK Bohumín, z.s.
02 NM
Martina TyrlíkováMartina Tyrlíková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 NM
Celkem 29 závodníků