Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek
Ostrava - Vítkovice (6. 1. 2018)150 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 6.1.2018 - 17:05) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík | 95 | SSK Vítkovice | 5 | 16.10 | ||||||||||||||
2 | Adam SmolkaAdam Smolka | 98 | TJ Sokol Opava | 4 | 16.90 | ||||||||||||||
3 | Andrej SárköziAndrej Sárközi | 96 | Slovensko | 6 | 17.60 | ||||||||||||||
4 | Stanislav KrajčírStanislav Krajčír | 02 | Slovensko | 2 | 18.56 | ||||||||||||||
Daniel SabolDaniel Sabol | 77 | Slovensko | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 6.1.2018 - 17:05) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch VávraVojtěch Vávra | 98 | SK Hranice, z.s. | 3 | 17.09 | ||||||||||||||
2 | Filip KotásekFilip Kotásek | 98 | SSK Vítkovice | 4 | 17.24 | ||||||||||||||
3 | Rostislav MališkaRostislav Mališka | 98 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 17.68 | ||||||||||||||
4 | Jakub KubičnýJakub Kubičný | 95 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 18.36 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 6.1.2018 - 17:05) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik SchneidgenPatrik Schneidgen | 94 | Slovensko | 3 | 17.35 | ||||||||||||||
2 | Jiří OdvářkaJiří Odvářka | 96 | AC Prostějov | 6 | 17.56 | ||||||||||||||
3 | Ondřej JurákOndřej Jurák | 96 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 17.98 | ||||||||||||||
4 | Marek StašMarek Staš | 86 | Slovensko | 5 | 18.83 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík | 95 | SSK Vítkovice | 5 | 16.10 | |||
2 | Adam SmolkaAdam Smolka | 98 | TJ Sokol Opava | 4 | 16.90 | |||
3 | Vojtěch VávraVojtěch Vávra | 98 | SK Hranice, z.s. | 3 | 17.09 | |||
4 | Filip KotásekFilip Kotásek | 98 | SSK Vítkovice | 4 | 17.24 | |||
5 | Patrik SchneidgenPatrik Schneidgen | 94 | Slovensko | 3 | 17.35 | |||
6 | Jiří OdvářkaJiří Odvářka | 96 | AC Prostějov | 6 | 17.56 | |||
7 | Andrej SárköziAndrej Sárközi | 96 | Slovensko | 6 | 17.60 | |||
8 | Rostislav MališkaRostislav Mališka | 98 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 17.68 | |||
9 | Ondřej JurákOndřej Jurák | 96 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 17.98 | |||
10 | Jakub KubičnýJakub Kubičný | 95 | SKM Valašské Meziříčí | 2 | 18.36 | |||
11 | Stanislav KrajčírStanislav Krajčír | 02 | Slovensko | 2 | 18.56 | |||
12 | Marek StašMarek Staš | 86 | Slovensko | 5 | 18.83 | |||
Daniel SabolDaniel Sabol | 77 | Slovensko | 3 | DNS |
150 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (so, 6.1.2018 - 17:05) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice | 5 | 16.71 | ||||||||||||||
2 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 99 | TJ Sokol Opava | 4 | 17.30 | ||||||||||||||
3 | Jan VařekaJan Vařeka | 99 | AC Prostějov | 2 | 17.96 | ||||||||||||||
Maté KiššMaté Kišš | 99 | Slovensko | 3 | DNS | |||||||||||||||
Petr MěřínskýPetr Měřínský | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 6.1.2018 - 17:05) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam BěhávkaAdam Běhávka | 99 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 17.46 | ||||||||||||||
2 | Martin KocourekMartin Kocourek | 00 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 17.78 | ||||||||||||||
David DrštičkaDavid Drštička | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | DNS | |||||||||||||||
Martin FabiánMartin Fabián | 00 | Slovensko | 4 | DNS | |||||||||||||||
Jan PíšekJan Píšek | 00 | SSK Vítkovice | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 6.1.2018 - 17:05) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek SechraMarek Sechra | 99 | SSK Vítkovice | 3 | 17.26 | ||||||||||||||
2 | Jakub KacerJakub Kacer | 00 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 17.67 | ||||||||||||||
3 | Petr KukuczkaPetr Kukuczka | 99 | TJ Sokol Opava | 5 | 18.03 | ||||||||||||||
4 | Lukáš MartiňákLukáš Martiňák | 00 | SSK Vítkovice | 2 | 18.47 | ||||||||||||||
Martin SpěvákMartin Spěvák | 00 | TJ Svitavy, z. s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (so, 6.1.2018 - 17:05) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš HabrLukáš Habr | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 17.39 | ||||||||||||||
2 | Ladislav KoutnýLadislav Koutný | 99 | SK Hranice, z.s. | 4 | 17.82 | ||||||||||||||
3 | Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice | 3 | 17.93 | ||||||||||||||
4 | Jakub VrátnýJakub Vrátný | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 20.71 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | SSK Vítkovice | 5 | 16.71 | |||
2 | Marek SechraMarek Sechra | 99 | SSK Vítkovice | 3 | 17.26 | |||
3 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 99 | TJ Sokol Opava | 4 | 17.30 | |||
4 | Lukáš HabrLukáš Habr | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 17.39 | |||
5 | Adam BěhávkaAdam Běhávka | 99 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 17.46 | |||
6 | Jakub KacerJakub Kacer | 00 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 17.67 | |||
7 | Martin KocourekMartin Kocourek | 00 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 17.78 | |||
8 | Ladislav KoutnýLadislav Koutný | 99 | SK Hranice, z.s. | 4 | 17.82 | |||
9 | Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice | 3 | 17.93 | |||
10 | Jan VařekaJan Vařeka | 99 | AC Prostějov | 2 | 17.96 | |||
11 | Petr KukuczkaPetr Kukuczka | 99 | TJ Sokol Opava | 5 | 18.03 | |||
12 | Lukáš MartiňákLukáš Martiňák | 00 | SSK Vítkovice | 2 | 18.47 | |||
13 | Jakub VrátnýJakub Vrátný | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 20.71 | |||
Maté KiššMaté Kišš | 99 | Slovensko | 3 | DNS | ||||
Petr MěřínskýPetr Měřínský | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | DNS | ||||
David DrštičkaDavid Drštička | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | DNS | ||||
Martin FabiánMartin Fabián | 00 | Slovensko | 4 | DNS | ||||
Jan PíšekJan Píšek | 00 | SSK Vítkovice | 6 | DNS | ||||
Martin SpěvákMartin Spěvák | 00 | TJ Svitavy, z. s. | 6 | DNS |
150 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 6.1.2018 - 17:05) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 17.75 | ||||||||||||||
2 | Viktor VelebaViktor Veleba | 01 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 17.92 | ||||||||||||||
3 | Michal KadlecMichal Kadlec | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 18.67 | ||||||||||||||
4 | Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 19.44 | ||||||||||||||
David SkřečekDavid Skřeček | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 6.1.2018 - 17:05) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 17.99 | ||||||||||||||
2 | Filip ZdražilaFilip Zdražila | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 18.46 | ||||||||||||||
3 | Matěj VencelMatěj Vencel | 01 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 18.48 | ||||||||||||||
4 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 01 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 18.48 | ||||||||||||||
5 | Filip FederičFilip Federič | 04 | Slovensko | 6 | 18.63 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 6.1.2018 - 17:05) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 18.33 | ||||||||||||||
2 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 18.34 | ||||||||||||||
3 | Viktor VenclViktor Vencl | 02 | TJ Sokol Opava | 4 | 18.35 | ||||||||||||||
4 | Petr SedlářPetr Sedlář | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 19.15 | ||||||||||||||
Jan VavříčekJan Vavříček | 01 | TJ Sokol Opava | 2 | DQ 162.7 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (so, 6.1.2018 - 17:05) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice | 1 | 18.44 | ||||||||||||||
2 | Petr ČešlaPetr Češla | 01 | TJ Sokol Opava | 4 | 18.55 | ||||||||||||||
3 | David PetrDavid Petr | 02 | TJ Slezan Opava, z.s. | 3 | 19.02 | ||||||||||||||
4 | Ondřej JakubíkOndřej Jakubík | 02 | TJ TŽ Třinec | 2 | 19.39 | ||||||||||||||
5 | Nick HuczalaNick Huczala | 02 | TJ TŽ Třinec | 5 | 19.95 | ||||||||||||||
6 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice | 6 | 20.05 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (so, 6.1.2018 - 17:05) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 2 | 17.44 | ||||||||||||||
2 | Petr HudečekPetr Hudeček | 01 | AK Kroměříž | 4 | 18.01 | ||||||||||||||
3 | Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa | 01 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 18.33 | ||||||||||||||
4 | Šimon NováčekŠimon Nováček | 01 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 18.40 | ||||||||||||||
5 | Tomáš ChytilTomáš Chytil | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 18.98 | ||||||||||||||
6 | Lukáš CochlarLukáš Cochlar | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 19.08 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 2 | 17.44 | |||
2 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 17.75 | |||
3 | Viktor VelebaViktor Veleba | 01 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 17.92 | |||
4 | Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 17.99 | |||
5 | Petr HudečekPetr Hudeček | 01 | AK Kroměříž | 4 | 18.01 | |||
6 | Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa | 01 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 18.33 | |||
7 | Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 18.33 | |||
8 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 18.34 | |||
9 | Viktor VenclViktor Vencl | 02 | TJ Sokol Opava | 4 | 18.35 | |||
10 | Šimon NováčekŠimon Nováček | 01 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 18.40 | |||
11 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice | 1 | 18.44 | |||
12 | Filip ZdražilaFilip Zdražila | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 18.46 | |||
13 | Matěj VencelMatěj Vencel | 01 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 18.48 | |||
14 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 01 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 18.48 | |||
15 | Petr ČešlaPetr Češla | 01 | TJ Sokol Opava | 4 | 18.55 | |||
16 | Filip FederičFilip Federič | 04 | Slovensko | 6 | 18.63 | |||
17 | Michal KadlecMichal Kadlec | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 18.67 | |||
18 | Tomáš ChytilTomáš Chytil | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 18.98 | |||
19 | David PetrDavid Petr | 02 | TJ Slezan Opava, z.s. | 3 | 19.02 | |||
20 | Lukáš CochlarLukáš Cochlar | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 19.08 | |||
21 | Petr SedlářPetr Sedlář | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 19.15 | |||
22 | Ondřej JakubíkOndřej Jakubík | 02 | TJ TŽ Třinec | 2 | 19.39 | |||
23 | Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 19.44 | |||
24 | Nick HuczalaNick Huczala | 02 | TJ TŽ Třinec | 5 | 19.95 | |||
25 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | SSK Vítkovice | 6 | 20.05 | |||
David SkřečekDavid Skřeček | 02 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | DNS | ||||
Jan VavříčekJan Vavříček | 01 | TJ Sokol Opava | 2 | DQ 162.7 |
150 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 6.1.2018 - 16:25) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alena SymerskáAlena Symerská | 96 | AK Kroměříž | 3 | 18.17 | ||||||||||||||
2 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | SSK Vítkovice | 4 | 18.20 | ||||||||||||||
3 | Michaela BurdaMichaela Burda | 94 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | 19.17 | ||||||||||||||
Tereza ČaladiTereza Čaladi | 96 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | DNS | |||||||||||||||
Kateřina VávrováKateřina Vávrová | 98 | SSK Vítkovice | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 6.1.2018 - 16:25) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice | 5 | 18.64 | ||||||||||||||
2 | Veronika PaličkováVeronika Paličková | 97 | SSK Vítkovice | 3 | 18.97 | ||||||||||||||
3 | Katrin SásováKatrin Sásová | 98 | AK Šternberk z.s. | 6 | 20.07 | ||||||||||||||
4 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice | 2 | 20.26 | ||||||||||||||
Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová | 99 | Slovensko | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alena SymerskáAlena Symerská | 96 | AK Kroměříž | 3 | 18.17 | |||
2 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | SSK Vítkovice | 4 | 18.20 | |||
3 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | SSK Vítkovice | 5 | 18.64 | |||
4 | Veronika PaličkováVeronika Paličková | 97 | SSK Vítkovice | 3 | 18.97 | |||
5 | Michaela BurdaMichaela Burda | 94 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | 19.17 | |||
6 | Katrin SásováKatrin Sásová | 98 | AK Šternberk z.s. | 6 | 20.07 | |||
7 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice | 2 | 20.26 | |||
Tereza ČaladiTereza Čaladi | 96 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | DNS | ||||
Kateřina VávrováKateřina Vávrová | 98 | SSK Vítkovice | 5 | DNS | ||||
Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová | 99 | Slovensko | 4 | DNS |
150 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (so, 6.1.2018 - 16:25) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrícia GarčarováPatrícia Garčarová | 99 | Slovensko | 4 | 19.21 | ||||||||||||||
2 | Martina NagyováMartina Nagyová | 99 | Slovensko | 3 | 19.32 | ||||||||||||||
3 | Lada ČinčilováLada Činčilová | 00 | SSK Vítkovice | 5 | 20.19 | ||||||||||||||
4 | Libuše ŠantováLibuše Šantová | 99 | SSK Vítkovice | 2 | 20.28 | ||||||||||||||
5 | Simona KrampotováSimona Krampotová | 99 | SKM Valašské Meziříčí | 1 | 20.92 | ||||||||||||||
Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | ASK Blansko | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 6.1.2018 - 16:25) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika JuchelkováVeronika Juchelková | 00 | SSK Vítkovice | 4 | 20.40 | ||||||||||||||
2 | Kateřina BožkováKateřina Božková | 98 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 20.48 | ||||||||||||||
3 | Radka ŠkovranováRadka Škovranová | 99 | Slovensko | 2 | 20.69 | ||||||||||||||
4 | Alžbeta HulínováAlžbeta Hulínová | 99 | Slovensko | 1 | 21.11 | ||||||||||||||
5 | Julie DrobilováJulie Drobilová | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 21.55 | ||||||||||||||
Jana NovákováJana Nováková | 00 | SSK Vítkovice | 3 | DQ 162.7 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrícia GarčarováPatrícia Garčarová | 99 | Slovensko | 4 | 19.21 | |||
2 | Martina NagyováMartina Nagyová | 99 | Slovensko | 3 | 19.32 | |||
3 | Lada ČinčilováLada Činčilová | 00 | SSK Vítkovice | 5 | 20.19 | |||
4 | Libuše ŠantováLibuše Šantová | 99 | SSK Vítkovice | 2 | 20.28 | |||
5 | Veronika JuchelkováVeronika Juchelková | 00 | SSK Vítkovice | 4 | 20.40 | |||
6 | Kateřina BožkováKateřina Božková | 98 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 20.48 | |||
7 | Radka ŠkovranováRadka Škovranová | 99 | Slovensko | 2 | 20.69 | |||
8 | Simona KrampotováSimona Krampotová | 99 | SKM Valašské Meziříčí | 1 | 20.92 | |||
9 | Alžbeta HulínováAlžbeta Hulínová | 99 | Slovensko | 1 | 21.11 | |||
10 | Julie DrobilováJulie Drobilová | 00 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 21.55 | |||
Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | ASK Blansko | 6 | DNS | ||||
Jana NovákováJana Nováková | 00 | SSK Vítkovice | 3 | DQ 162.7 |
150 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 6.1.2018 - 16:25) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 19.07 | ||||||||||||||
2 | Karolína WagnerováKarolína Wagnerová | 02 | AK Bohumín, z.s. | 1 | 20.23 | ||||||||||||||
3 | Vanda BrunováVanda Brunová | 03 | TJ Sokol Opava | 5 | 20.30 | ||||||||||||||
4 | Marie JedličkováMarie Jedličková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 20.72 | ||||||||||||||
Kateřina MalíkováKateřina Malíková | 02 | SSK Vítkovice | 2 | DNS | |||||||||||||||
Karolína KánássyováKarolína Kánássyová | 01 | Slovensko | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 6.1.2018 - 16:25) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová | 01 | TJ TŽ Třinec | 4 | 19.54 | ||||||||||||||
2 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 19.60 | ||||||||||||||
3 | Tereza SmolkováTereza Smolková | 01 | TJ Sokol Opava | 3 | 20.08 | ||||||||||||||
4 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice | 5 | 20.22 | ||||||||||||||
5 | Věra LenskáVěra Lenská | 01 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 20.41 | ||||||||||||||
6 | Markéta JurákováMarkéta Juráková | 02 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 21.36 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 6.1.2018 - 16:25) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 20.29 | ||||||||||||||
2 | Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice | 5 | 20.69 | ||||||||||||||
3 | Simona ŽiškováSimona Žišková | 02 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 21.10 | ||||||||||||||
4 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 2 | 21.53 | ||||||||||||||
5 | Monika BartošováMonika Bartošová | 02 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 22.36 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (so, 6.1.2018 - 16:25) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 5 | 20.83 | ||||||||||||||
2 | Veronika BudařováVeronika Budařová | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 21.69 | ||||||||||||||
3 | Karolína JuřicováKarolína Juřicová | 02 | SSK Vítkovice | 6 | 21.72 | ||||||||||||||
4 | Natálie HlušíNatálie Hluší | 02 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 21.73 | ||||||||||||||
5 | Karolína PetrováKarolína Petrová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 22.95 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (so, 6.1.2018 - 16:25) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie SikorováNatálie Sikorová | 01 | AK Bohumín, z.s. | 2 | 21.66 | ||||||||||||||
2 | Kateřina HolonováKateřina Holonová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 21.78 | ||||||||||||||
3 | Karolína KleiblováKarolína Kleiblová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 22.12 | ||||||||||||||
4 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 6 | 23.12 | ||||||||||||||
5 | Patricie ChýlkováPatricie Chýlková | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 23.60 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 6 (so, 6.1.2018 - 16:25) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová | 02 | SSK Vítkovice | 2 | 20.88 | ||||||||||||||
2 | Tereza MartinkováTereza Martinková | 02 | SSK Vítkovice | 5 | 21.05 | ||||||||||||||
3 | Anna HolonováAnna Holonová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 21.64 | ||||||||||||||
4 | Adéla KalousováAdéla Kalousová | 02 | AK Bohumín, z.s. | 3 | 22.12 | ||||||||||||||
5 | Lucie PopováLucie Popová | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 22.57 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 19.07 | |||
2 | Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová | 01 | TJ TŽ Třinec | 4 | 19.54 | |||
3 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 19.60 | |||
4 | Tereza SmolkováTereza Smolková | 01 | TJ Sokol Opava | 3 | 20.08 | |||
5 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice | 5 | 20.22 | |||
6 | Karolína WagnerováKarolína Wagnerová | 02 | AK Bohumín, z.s. | 1 | 20.23 | |||
7 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 20.29 | |||
8 | Vanda BrunováVanda Brunová | 03 | TJ Sokol Opava | 5 | 20.30 | |||
9 | Věra LenskáVěra Lenská | 01 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 20.41 | |||
10 | Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice | 5 | 20.69 | |||
11 | Marie JedličkováMarie Jedličková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 20.72 | |||
12 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 5 | 20.83 | |||
13 | Zuzana ZástěrováZuzana Zástěrová | 02 | SSK Vítkovice | 2 | 20.88 | |||
14 | Tereza MartinkováTereza Martinková | 02 | SSK Vítkovice | 5 | 21.05 | |||
15 | Simona ŽiškováSimona Žišková | 02 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 21.10 | |||
16 | Markéta JurákováMarkéta Juráková | 02 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 1 | 21.36 | |||
17 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 2 | 21.53 | |||
18 | Anna HolonováAnna Holonová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 21.64 | |||
19 | Natálie SikorováNatálie Sikorová | 01 | AK Bohumín, z.s. | 2 | 21.66 | |||
20 | Veronika BudařováVeronika Budařová | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 21.69 | |||
21 | Karolína JuřicováKarolína Juřicová | 02 | SSK Vítkovice | 6 | 21.72 | |||
22 | Natálie HlušíNatálie Hluší | 02 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 21.73 | |||
23 | Kateřina HolonováKateřina Holonová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 21.78 | |||
24 | Adéla KalousováAdéla Kalousová | 02 | AK Bohumín, z.s. | 3 | 22.12 | |||
25 | Karolína KleiblováKarolína Kleiblová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 22.12 | |||
26 | Monika BartošováMonika Bartošová | 02 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 22.36 | |||
27 | Lucie PopováLucie Popová | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 22.57 | |||
28 | Karolína PetrováKarolína Petrová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 22.95 | |||
29 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 6 | 23.12 | |||
30 | Patricie ChýlkováPatricie Chýlková | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 23.60 | |||
Kateřina MalíkováKateřina Malíková | 02 | SSK Vítkovice | 2 | DNS | ||||
Karolína KánássyováKarolína Kánássyová | 01 | Slovensko | 4 | DNS |