výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílový víceboj

Praha-Stromovka (21. 12. 2017)
Skok daleký - Žáci (čtvrtek, 21.12.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán ŠebrleŠtěpán Šebrle 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5.65 512
2 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5.61 504
3 Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5.40 461
Skok daleký - Ml. žáci (čtvrtek, 21.12.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4.86 356
2 Michal StiborMichal Stibor 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4.38 269
3 Alex ObstAlex Obst 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4.21 240
Skok daleký - Žákyně (čtvrtek, 21.12.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4.77 498
2 Andrea ŽižkováAndrea Žižková 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4.66 469
3 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4.65 466
Skok daleký - Ml. žákyně (čtvrtek, 21.12.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4.85 519
2 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4.77 498
3 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4.53 436
Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (čtvrtek, 21.12.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub LiškaJakub Liška 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3.78 527
2 Jáchym BurianJáchym Burian 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.77 524
3 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3..67 498
Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (čtvrtek, 21.12.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Markéta ZítkováMarkéta Zítková 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4.14 626
2 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4.05 601
3 Matylda HaasováMatylda Haasová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4.00 587
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (čtvrtek, 21.12.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.40 556
2 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.46 494
3 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.43 492
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (čtvrtek, 21.12.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.97 424
2 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.54 398
3 Martin KudrnovskýMartin Kudrnovský 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.24 381
Vrh koulí 3kg - Žákyně (čtvrtek, 21.12.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška ČernáEliška Černá 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.66 442
2 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.45 428
3 Andrea ŽižkováAndrea Žižková 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.25 416
Vrh koulí 4kg - Žáci (čtvrtek, 21.12.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.45 634
2 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.32 626
3 Štěpán ŠebrleŠtěpán Šebrle 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 10.76 531
Vrh koulí 4kg - Juniorky (čtvrtek, 21.12.2017)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie ŽivnáLucie Živná 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.38 489