výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílový víceboj

Praha-Stromovka (21. 12. 2017)

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 21.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.14 664
2 Štěpán ŠebrleŠtěpán Šebrle 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 09.44 603
3 Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.61 570
4 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.65 562
5 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.71 551
6 Šimon HumplŠimon Humpl 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.95 506
7 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 11.02 328
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 21.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.64 387
2 Nicolas MalýNicolas Malý 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.92 343
3 Vojtěch MatuškaVojtěch Matuška 02 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 11.17 306
4 Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.36 279
5 Matěj KubánekMatěj Kubánek 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 11.41 273
6 Lukáš KrsičkaLukáš Krsička 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 11.48 263
7 David HrubýDavid Hrubý 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.62 245
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 21.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.49 593
2 Michal StiborMichal Stibor 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.44 420
3 Jakub ŘehákJakub Řehák 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.04 325
4 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 11.27 292
5 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 13.25 78
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 21.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej CedidlaOndřej Cedidla 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 11.64 242
2 Hugo HamanHugo Haman 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.82 219
3 Jiří PospíšilJiří Pospíšil 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 12.30 164
4 Matěj ŠulcMatěj Šulc 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 12.44 150
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (čt, 21.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alex ObstAlex Obst 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 11.95 204
2 Martin KudrnovskýMartin Kudrnovský 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12.92 104
3 Jan ŠkardaJan Škarda 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.38 68
4 Lukáš OrtLukáš Ort 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 13.59 54
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 21.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.68 727
2 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.89 688
3 Pavlína CubínkováPavlína Cubínková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.99 499
4 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.33 447
5 Tereza CibikováTereza Cibiková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.38 439
6 Gabriela GolonkaGabriela Golonka 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 11.39 438
7 Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 12.30 311
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 21.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ŽižkováAndrea Žižková 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.52 577
2 Eliška ČernáEliška Černá 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10.83 525
3 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.00 498
4 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.29 453
5 Klára ŽeleznáKlára Železná 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.85 371
6 Kateřina ŠmejkalováKateřina Šmejkalová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 12.46 291
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 21.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.77 710
2 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.13 644
3 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 10.18 636
4 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.26 621
5 Adéla HaasováAdéla Haasová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.02 495
6 Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 12.39 300
7 Tereza JakoubkováTereza Jakoubková 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 12.52 283
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 21.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.43 592
2 Anna ŠimíčkováAnna Šimíčková 05 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.83 525
3 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.06 488
4 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.18 470
5 Daniela KrejčováDaniela Krejčová 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 11.60 407
6 Petra VostráPetra Vostrá 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 11.84 373
7 Michaela KaráskováMichaela Karásková 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12.57 277
8 Anežka HolkováAnežka Holková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 13.19 207
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 21.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.67 397
2 Marie KrátkáMarie Krátká 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.76 255
3 Magdalena PokornáMagdalena Pokorná 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12.77 254
4 Eliška CedidlováEliška Cedidlová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 13.01 226
5 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 13.40 185
6 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 13.51 174
7 Magdalena TepláMagdalena Teplá 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.63 162
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (čt, 21.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta BrendlováAgáta Brendlová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.99 352
2 Anna KymlováAnna Kymlová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 13.03 224
3 Anna RobkováAnna Robková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 14.58 83
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (čt, 21.12.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta MatasováAlžběta Matasová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 12.45 292
2 Lucie HorákováLucie Horáková 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 12.56 279
3 Eliška DrábováEliška Drábová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.20 206
4 Valentýna ŘihákováValentýna Řiháková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 13.11 215
5 Anna Františka CyraniAnna Františka Cyrani 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 16.25 5
Celkem 5 závodníků