výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílový víceboj

Praha-Stromovka (21. 12. 2017)
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Zasadil Jan Zasadil Jan 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2912
2 Šebrle Štěpán Šebrle Štěpán 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2751
3 Bucha František Bucha František 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2542
4 Humpl Šimon Humpl Šimon 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2389
5 Randus Jakub Randus Jakub 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2265
6 Matuška Vojtěch Matuška Vojtěch 02 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2247
7 Argaláč Martin Argaláč Martin 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2128
8 Dvorčuk Tomáš Dvorčuk Tomáš 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1994
9 Bolardt Sebastian Bolardt Sebastian 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1804
10 Malý Nicolas Malý Nicolas 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1778
11 Krsička Lukáš Krsička Lukáš 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1701
12 Sedláček Jaroslav Sedláček Jaroslav 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1653
13 Hrubý David Hrubý David 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1343
Kubánek Matěj Kubánek Matěj 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy DNF
Celkem 14 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Hanousek Tomáš Hanousek Tomáš 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2098
2 Stibor Michal Stibor Michal 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1603
4 Obst Alex Obst Alex 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1391
5 Haman Hugo Haman Hugo 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1290
6 Řehák Jakub Řehák Jakub 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1285
7 Cedidla Ondřej Cedidla Ondřej 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1126
8 Pospíšil Jiří Pospíšil Jiří 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1029
9 Šulc Matěj Šulc Matěj 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 0921
10 Čurda Ondřej Čurda Ondřej 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 0893
11 Kudrnovský Martin Kudrnovský Martin 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0843
12 Škarda Jan Škarda Jan 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0806
13 Ort Lukáš Ort Lukáš 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 0587
Celkem 12 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Šilhavá Anna Šilhavá Anna 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2864
2 Lánská Barbora Lánská Barbora 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2650
3 Cibiková Tereza Cibiková Tereza 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2351
4 Žižková Andrea Žižková Andrea 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2294
5 Kalátová Lucie Kalátová Lucie 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2271
6 Polívková Kristýna Polívková Kristýna 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2224
7 Golonka Gabriela Golonka Gabriela 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2219
8 Zvolánková Lucie Zvolánková Lucie 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2143
9 Černá Eliška Černá Eliška 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2130
10 Cubínková Pavlína Cubínková Pavlína 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2087
11 Szabo Rebecca Szabo Rebecca 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2030
12 Železná Klára Železná Klára 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1648
13 Šmejkalová Kateřina Šmejkalová Kateřina 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1229
Celkem 13 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Chaloupková Stella Chaloupková Stella 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2870
2 Šulcová Adéla Šulcová Adéla 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2793
3 Lautnerová Agatha Lautnerová Agatha 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2665
4 Zunová Adéla Zunová Adéla 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2657
5 Neruda Adriana Neruda Adriana 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2421
6 Haasová Adéla Haasová Adéla 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2304
7 Šimíčková Anna Šimíčková Anna 05 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2200
8 Šplechtnová Laura Šplechtnová Laura 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2142
9 Jindrová Michaela Jindrová Michaela 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2132
10 Stará Evelína Stará Evelína 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2002
11 Steindlová Valerie Steindlová Valerie 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1961
12 Jakoubková Tereza Jakoubková Tereza 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1754
13 Karásková Michaela Karásková Michaela 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1727
14 Holková Anežka Holková Anežka 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1683
15 Krejčová Daniela Krejčová Daniela 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1647
16 Pokorná Magdalena Pokorná Magdalena 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1647
17 Teplá Magdalena Teplá Magdalena 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1588
18 Horáková Lucie Horáková Lucie 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1556
19 Kymlová Anna Kymlová Anna 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1547
20 Řiháková Valentýna Řiháková Valentýna 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1530
21 Drábová Eliška Drábová Eliška 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1509
22 Brendlová Agáta Brendlová Agáta 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1476
23 Matasová Alžběta Matasová Alžběta 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1416
24 Krátká Marie Krátká Marie 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1402
25 Havlíková Johana Havlíková Johana 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1357
26 Cedidlová Eliška Cedidlová Eliška 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1250
27 Čapková Michaela Čapková Michaela 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1162
28 Robková Anna Robková Anna 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1145
Vostrá Petra Vostrá Petra 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNF
Cyrani Anna Františka Cyrani Anna Františka 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy DNF
Celkem 30 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Burian Jáchym Burian Jáchym 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2718
2 Liška Jakub Liška Jakub 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2528
3 Schmidt Štěpán Schmidt Štěpán 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2526
4 Klégr Sean Klégr Sean 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2398
5 Váňa Marek Váňa Marek 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2382
6 Krejčí Ondřej Krejčí Ondřej 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2317
7 Kovář Jan Kovář Jan 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2256
8 Haloun Jan Josef Haloun Jan Josef 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2008
9 Szabó Ruben Szabó Ruben 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1796
10 Mahmoud Adam Ahsan Mahmoud Adam Ahsan 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1581
11 Sikač Ondřej Sikač Ondřej 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1501
12 Zounar Matyáš Zounar Matyáš 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1322
13 Vychodil Štěpán Vychodil Štěpán 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1206
14 Lupač Karel Lupač Karel 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 426
Celkem 14 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Šebrlová Kateřina Šebrlová Kateřina 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3104
2 Haasová Matylda Haasová Matylda 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2946
3 Zítková Markéta Zítková Markéta 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2803
4 Jakoubková Lucie Jakoubková Lucie 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2270
5 Morávková Denisa Morávková Denisa 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2269
6 Součková Denisa Součková Denisa 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2239
7 Zimová Thelma Zimová Thelma 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2228
8 Plachá Nikola Plachá Nikola 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2060
9 D´Ambrosca Clara D´Ambrosca Clara 06 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2036
10 Jochová Kristýna Jochová Kristýna 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1937
11 Štěpánová Sára Štěpánová Sára 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1931
12 Tomanová Mariana Tomanová Mariana 07 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1771
13 Lánská Kateřina Lánská Kateřina 07 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1702
14 Tulachová Žofie Tulachová Žofie 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1419
15 Šimíčková Adéla Šimíčková Adéla 07 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1325
Celkem 15 závodníků