Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletický trojboj

Vyškov (8. 5. 2018)

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (út, 8.5.2018 - 06:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 29 Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček
Orel VyškovOrel Vyškov
04 4.76 0.0
2 27 Maxim FedkivMaxim Fedkiv
Orel VyškovOrel Vyškov
04 4.52 0.0
3 89 Jan LaidorfJan Laidorf
Orel VyškovOrel Vyškov
04 4.13 0.0
4 28 Michal SlezáčekMichal Slezáček
Orel VyškovOrel Vyškov
04 3.95 0.0
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 8.5.2018 - 07:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 33 Jan DonnebergerJan Donneberger
Orel VyškovOrel Vyškov
05 4.59 0.0
2 78 Lukáš KuběnaLukáš Kuběna
ASK BlanskoASK Blansko
06 3.46 0.0
3 88 Jiří LaidorfJiří Laidorf
Orel VyškovOrel Vyškov
05 3.42 0.0
4 81 Michael BoháčMichael Boháč
Orel VyškovOrel Vyškov
06 2.89 0.0
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 8.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 20 Iveta TrojancováIveta Trojancová
Orel VyškovOrel Vyškov
03 4.41 0.0
2 95 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková
ASK BlanskoASK Blansko
04 4.33 0.0
3 94 Nela PernicováNela Pernicová
JAC BrnoJAC Brno
03 4.12 0.0
4 23 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
Orel VyškovOrel Vyškov
04 3.88 0.0
5 26 Tereza RačanskáTereza Račanská
Orel VyškovOrel Vyškov
04 3.45 0.0
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 8.5.2018 - 09:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 97 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 4.20 0.0
2 100 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 4.01 0.0
3 99 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 3.80 0.0
4 31 Anežka KraisováAnežka Kraisová
Orel VyškovOrel Vyškov
05 3.73 0.0
5 98 Julie MatuškováJulie Matušková
ASK BlanskoASK Blansko
05 3.60 0.0
6 103 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská
ASK BlanskoASK Blansko
06 3.52 0.0
7 96 Anna KopalováAnna Kopalová
ASK BlanskoASK Blansko
05 3.45 0.0
8 101 Leona JandákováLeona Jandáková
ASK BlanskoASK Blansko
06 3.43 0.0
9 32 Zuzana KřížováZuzana Křížová
Orel VyškovOrel Vyškov
05 3.38 0.0
10 104 Anežka Kristýna MartinkováAnežka Kristýna Martinková
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
06 3.36 0.0
11 102 Ellen KadrmasováEllen Kadrmasová
ASK BlanskoASK Blansko
06 3.32 0.0
12 30 Tereza SvobodováTereza Svobodová
Orel VyškovOrel Vyškov
06 3.19 0.0
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále A (út, 8.5.2018 - 09:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 52 Metoděj KraisMetoděj Krais
Orel VyškovOrel Vyškov
09 1.83 0.0
2 5 Matyáš ČapekMatyáš Čapek
Orel VyškovOrel Vyškov
09 1.82 0.0
3 82 Marek ŠestákMarek Šesták
VYŠKOVVYŠKOV
10 1.71 0.0
4 54 Rafael ProvazníkRafael Provazník
Orel VyškovOrel Vyškov
10 1.62 0.0
5 53 Vilém ToporVilém Topor
Orel VyškovOrel Vyškov
09 1.61 0.0
6= 71 Ondřej HaškaOndřej Haška
Orel VyškovOrel Vyškov
09 1.60 0.0
6= 55 Jakub ValíčekJakub Valíček
Orel VyškovOrel Vyškov
10 1.60 0.0
8 124 David ČutekDavid Čutek
Orel VyškovOrel Vyškov
09 1.53 0.0
9 110 Samuel MariakSamuel Mariak
ASK BlanskoASK Blansko
09 1.52 0.0
10 87 Jakub FenclJakub Fencl
Orel VyškovOrel Vyškov
10 1.40 0.0
11 70 Dominik ŠestákDominik Šesták
Orel VyškovOrel Vyškov
09 1.39 0.0
12 125 Martin FedkivMartin Fedkiv
Orel VyškovOrel Vyškov
10 1.35 0.0
13 68 Adam DoležalAdam Doležal
Orel VyškovOrel Vyškov
10 1.29 0.0
14 75 Miloš KuběnaMiloš Kuběna
ASK BlanskoASK Blansko
09 1.13 0.0
Celkem 14 závodníků
Finále B (út, 8.5.2018 - 08:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 9 David JabůrekDavid Jabůrek
Orel VyškovOrel Vyškov
11 1.54 0.0
2 105 Josef GrecJosef Grec
Orel VyškovOrel Vyškov
11 1.50 0.0
3 63 Matěj HolochMatěj Holoch
Orel VyškovOrel Vyškov
11 1.44 0.0
4 14 Ondřej KachlíkOndřej Kachlík
Orel VyškovOrel Vyškov
11 1.32 0.0
5 19 Dominik ČernýDominik Černý
Orel VyškovOrel Vyškov
11 1.26 0.0
6= 114 Oskar BlažekOskar Blažek
Orel VyškovOrel Vyškov
12 1.24 0.0
6= 62 Mikuláš HálaMikuláš Hála
Orel VyškovOrel Vyškov
11 1.24 0.0
6= 83 Patrik ŠestákPatrik Šesták
VYŠKOVVYŠKOV
12 1.24 0.0
9 64 Daniel ŠtěfaňoDaniel Štěfaňo
Orel VyškovOrel Vyškov
11 1.23 0.0
10 90 Šimon Njoki KinyanjuiŠimon Njoki Kinyanjui
Orel VyškovOrel Vyškov
11 1.19 0.0
11 67 Martin PohludekMartin Pohludek
Orel VyškovOrel Vyškov
12 1.14 0.0
12 93 Viktor StěničkaViktor Stěnička
Orel VyškovOrel Vyškov
12 1.00 0.0
13 129 Tomáš ChmelařTomáš Chmelař
VYŠKOVVYŠKOV
13 0.98 0.0
14 116 Martin KalábMartin Kaláb
Orel VyškovOrel Vyškov
12 0.91 0.0
15 66 Jiří LuskaJiří Luska
Orel VyškovOrel Vyškov
14 0.87 0.0
16= 115 Daniel BudíkDaniel Budík
Orel VyškovOrel Vyškov
12 0.84 0.0
16= 65 Nikola ŠtěfaňoNikola Štěfaňo
Orel VyškovOrel Vyškov
13 0.84 0.0
17 111 Matěj HalasMatěj Halas
Orel VyškovOrel Vyškov
13 0.74 0.0
16= 131 Karel KůrkaKarel Kůrka
VYŠKOVVYŠKOV
15 0.26 0.0
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (út, 8.5.2018 - 07:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 127 Filip VychronFilip Vychron
Orel VyškovOrel Vyškov
07 3.92 0.0
2 40 Čeněk ToporČeněk Topor
Orel VyškovOrel Vyškov
07 3.64 0.0
3 8 Martin TomášekMartin Tomášek
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
08 3.60 0.0
4 41 Gabriel ProvazníkGabriel Provazník
Orel VyškovOrel Vyškov
07 3.56 0.0
5 44 Jakub DudaJakub Duda
Orel VyškovOrel Vyškov
07 3.54 0.0
6 43 Oliver VincenecOliver Vincenec
Orel VyškovOrel Vyškov
07 3.52 0.0
7 80 Radek TomášRadek Tomáš
Orel VyškovOrel Vyškov
07 3.33 0.0
8 42 Kryštof PevnýKryštof Pevný
Orel VyškovOrel Vyškov
07 3.30 0.0
9 45 Jindřich PohludekJindřich Pohludek
Orel VyškovOrel Vyškov
07 3.22 0.0
10 47 Jakub OtevřelJakub Otevřel
Orel VyškovOrel Vyškov
08 3.03 0.0
11 46 Daniel KubíčekDaniel Kubíček
Orel VyškovOrel Vyškov
08 3.00 0.0
12 123 Lukáš ČutekLukáš Čutek
Orel VyškovOrel Vyškov
07 2.92 0.0
13 10 Radim JabůrekRadim Jabůrek
Orel VyškovOrel Vyškov
08 2.90 0.0
14 15 Jan KachlíkJan Kachlík
Orel VyškovOrel Vyškov
08 2.80 0.0
121 Václav LošekVáclav Lošek
Orel VyškovOrel Vyškov
08 DNS 0.0
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 02 (út, 8.5.2018 - 07:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1= 56 Leontýna LuskováLeontýna Lusková
Orel VyškovOrel Vyškov
12 1.41 0.0
1= 61 Anežka HalasováAnežka Halasová
Orel VyškovOrel Vyškov
11 1.41 0.0
3= 85 Jolana BebarováJolana Bebarová
Orel VyškovOrel Vyškov
11 1.35 0.0
3= 1 Veronika AlánováVeronika Alánová
Orel VyškovOrel Vyškov
11 1.35 0.0
5 72 Tereza SochorováTereza Sochorová
Orel VyškovOrel Vyškov
11 1.33 0.0
6 58 Anna HolochováAnna Holochová
Orel VyškovOrel Vyškov
12 1.28 0.0
7= 126 Kristýna VychronováKristýna Vychronová
Orel VyškovOrel Vyškov
12 1.24 0.0
7= 2 Lucie MěřínskáLucie Měřínská
Orel VyškovOrel Vyškov
12 1.24 0.0
7= 60 Lucie DoležalováLucie Doležalová
Orel VyškovOrel Vyškov
13 1.24 0.0
10 57 Sabina HavlíčkováSabina Havlíčková
Orel VyškovOrel Vyškov
12 1.17 0.0
11 128 Markéta HanákováMarkéta Hanáková
Orel VyškovOrel Vyškov
12 1.15 0.0
12= 13 Adéla WeinhöferováAdéla Weinhöferová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
12 1.13 0.0
12= 17 Anna ViktorinováAnna Viktorinová
Orel VyškovOrel Vyškov
11 1.13 0.0
14 84 Natálie KantorováNatálie Kantorová
Orel VyškovOrel Vyškov
13 1.08 0.0
15 59 Dominika KubíčkováDominika Kubíčková
Orel VyškovOrel Vyškov
13 0.97 0.0
16 119 Lenka PaldusováLenka Paldusová
Orel VyškovOrel Vyškov
12 0.93 0.0
17 73 Elena SochorováElena Sochorová
Orel VyškovOrel Vyškov
14 0.88 0.0
18 91 Evelin Njuguna KinyanjuiEvelin Njuguna Kinyanjui
Orel VyškovOrel Vyškov
13 0.65 0.0
19 130 Sandra BlažkováSandra Blažková
VYŠKOVVYŠKOV
15 0.48 0.0
20 106 Jolana GrecJolana Grec
Orel VyškovOrel Vyškov
16 0.26 0.0
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále A (út, 8.5.2018 - 07:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 76 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová
ASK BlanskoASK Blansko
09 1.82 0.0
2 50 Maja TomanováMaja Tomanová
Orel VyškovOrel Vyškov
10 1.73 0.0
3 107 Zuzana JandákováZuzana Jandáková
ASK BlanskoASK Blansko
09 1.70 0.0
4= 49 Emma ZápotockáEmma Zápotocká
Orel VyškovOrel Vyškov
09 1.68 0.0
4= 3 Anna ValáškováAnna Valášková
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
09 1.68 0.0
6 92 Emma MatějkováEmma Matějková
Orel VyškovOrel Vyškov
10 1.64 0.0
7 108 Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
10 1.59 0.0
8 79 Alena VašíčkováAlena Vašíčková
Orel VyškovOrel Vyškov
09 1.54 0.0
9 48 Michaela DvořáčkováMichaela Dvořáčková
Orel VyškovOrel Vyškov
09 1.51 0.0
10 51 Veronika KudličkováVeronika Kudličková
Orel VyškovOrel Vyškov
10 1.50 0.0
11 86 Beáta BebarováBeáta Bebarová
Orel VyškovOrel Vyškov
10 1.47 0.0
12 69 Tereza KrejčíTereza Krejčí
Orel VyškovOrel Vyškov
10 1.37 0.0
13 112 Petra VodováPetra Vodová
Orel VyškovOrel Vyškov
10 1.35 0.0
14 4 Kristýna DorazilováKristýna Dorazilová
Orel VyškovOrel Vyškov
09 1.34 0.0
15 113 Eliška BudíkováEliška Budíková
Orel VyškovOrel Vyškov
10 1.32 0.0
16 12 Elen WeinhöferováElen Weinhöferová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
10 1.20 0.0
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (út, 8.5.2018 - 06:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 109 Hannah ŠocováHannah Šocová
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
08 4.19 0.0
2 35 Stela TomanováStela Tomanová
Orel VyškovOrel Vyškov
07 4.15 0.0
3 11 Ema KrálováEma Králová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
08 3.62 0.0
4 7 Veronika KostihováVeronika Kostihová
Orel VyškovOrel Vyškov
08 3.47 0.0
5 16 Aneta TaušováAneta Taušová
Orel VyškovOrel Vyškov
08 3.36 0.0
6 36 Vendula ValíčkováVendula Valíčková
Orel VyškovOrel Vyškov
07 3.29 0.0
7 39 Monika TrojancováMonika Trojancová
Orel VyškovOrel Vyškov
08 3.24 0.0
8 118 Adéla PaldusováAdéla Paldusová
Orel VyškovOrel Vyškov
08 3.05 0.0
9 117 Barbora SrnováBarbora Srnová
Orel VyškovOrel Vyškov
08 2.54 0.0
Celkem 9 závodníků