Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Halový přebor mužů a žen Ústeckého kraje

Jablonec nad Nisou (11. 2. 2018)

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 7 4:29.86
2 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 13 4:32.69
3 Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK MostAK Most 12 4:34.48
4 Jakub PatúcJakub Patúc 86 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 4:35.59
5 Radek VostřelRadek Vostřel 02 AK ŽatecAK Žatec 9 4:38.09
6 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 15 4:43.86
7 Jiří PatíkJiří Patík 76 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 14 4:46.54
8 Petr KadrabaPetr Kadraba 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 10 4:56.06
9 Frank HorabinFrank Horabin 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 11 5:02.92
MS Filip KašparFilip Kašpar 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 4:26.78
MS Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 4:04.24
MS Lukáš KozlíkLukáš Kozlík 89 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 4:19.82
MS Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 4:28.39
Radek VeselýRadek Veselý 92 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 16 DNS
Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 TJ SušiceTJ Sušice 3 DNF
Václav BeranVáclav Beran 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNF
Celkem 16 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 11.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 AK MostAK Most 2 4:49.06
2 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK BílinaAK Bílina 4 4:49.63
3 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 3 4:54.79
4 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 6 5:01.20
5 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 7 5:02.15
6 Adéla NeumanováAdéla Neumanová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13 5:12.52
7 Kateřina ZapletalováKateřina Zapletalová 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 11 5:30.12
8 Tereza MachátováTereza Machátová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 14 5:41.49
MS Nicole ČadkováNicole Čadková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 5:13.93
MS Bára PlacatkováBára Placatková 00 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 4:49.97
MS Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 4:55.48
MS Hana BuřičováHana Buřičová 85 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12 5:23.91
MS Kateřina KřenkováKateřina Křenková 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 9 5:13.66
Blanka VajrychováBlanka Vajrychová 92 AK BílinaAK Bílina 8 DNS
Celkem 14 závodníků