Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Župní přebor - sprinty,dálka

Opava (7. 1. 2018)

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 7.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik ŠpilháčekDominik Špilháček 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.37
Celkem 1 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 7.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš GrulichTomáš Grulich 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.58
2 Filip ChodilFilip Chodil 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.16
Celkem 2 závodníků
Rozběh 02 (ne, 7.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andreas PiskořAndreas Piskoř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.84
2 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.66
Celkem 2 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (ne, 7.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš GrulichTomáš Grulich 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.59
2 Filip ChodilFilip Chodil 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.11
3 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.71
Celkem 3 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 7.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.50
2 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.83
3 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.34
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 7.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SlanýJakub Slaný 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.84
Ondřej StaśOndřej Staś 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 DNS
Jakub StoklasaJakub Stoklasa 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 7.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin SolnýMartin Solný 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.42
2 David KudlaDavid Kudla 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.93
3 Filip MarkovičFilip Markovič 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.31
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 7.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří HančilJiří Hančil 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.71
2 Jonáš HolušaJonáš Holuša 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.10
3 Radim KavanRadim Kavan 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.64
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (ne, 7.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael GlocmanMichael Glocman 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.51
2 Filip BernardFilip Bernard 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.72
Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (ne, 7.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.89
2 Martin ŠpilháčekMartin Špilháček 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.41
3 Martin VajdaMartin Vajda 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.44
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (ne, 7.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HazuchaAdam Hazucha 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.17
2 Jonáš GebauerJonáš Gebauer 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 12.82
Filip VocetkaFilip Vocetka 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 7.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.85
2 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.13
Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Celkem 3 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 7.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie VeseláNatálie Veselá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.14
Celkem 1 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 7.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.34
Celkem 1 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále A (ne, 7.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.25
2 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.29
3 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.70
Celkem 3 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 7.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ValíkováKateřina Valíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.41
2 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.57
3 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.16
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (ne, 7.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.36
Celkem 1 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 7.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina NěmcováKateřina Němcová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.97
2 Nela VyklickáNela Vyklická 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.16
Vanda VontrobováVanda Vontrobová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 7.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valérie LuzarováValérie Luzarová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.91
2 Klára KazimírskáKlára Kazimírská 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.23
3 Terezie ChovancováTerezie Chovancová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.39
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 7.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla CihlářováAdéla Cihlářová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.39
2 Anna BeňovičováAnna Beňovičová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.72
Celkem 2 závodníků
Běh 04 (ne, 7.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška TylšarováEliška Tylšarová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.01
2 Michaela LesákováMichaela Lesáková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.74
3 Anna PacholskáAnna Pacholská 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.37
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 7.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.90
2 Natálie PutováNatálie Putová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.68
3 Natálie PobořilováNatálie Pobořilová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.87
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 7.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.45
2 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.60
3 Kristýna MagerováKristýna Magerová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.75
Celkem 3 závodníků