Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové závody A.C. Sparta Praha

Nehvizdy (7. 1. 2018)

Skok vysoký - Žáci

(ne, 7.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jakub ŠaflerJakub Šafler
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 1.57
2= Vojtěch HospodkaVojtěch Hospodka
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 1.51
2= Tomáš ŘehákTomáš Řehák
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 1.51
4 Saim PerverzSaim Perverz
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 1.45
5 Tomáš RojíkTomáš Rojík
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 1.45
6 Damjan ToljDamjan Tolj
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 1.42
7 Marek SečkařMarek Sečkař
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 1.42
8 Jakub MaršálekJakub Maršálek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 1.39
9 Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 1.33
10= Denis PardoDenis Pardo
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 1.25
10= Jiří AntoňůJiří Antoňů
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 1.25
10= Adam KonečnýAdam Konečný
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 1.25
10= Adam PohlAdam Pohl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 1.25
14 Dominik PaučulaDominik Paučula
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 1.25
15 Alexander TulisAlexander Tulis
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 1.20
16 Michal SlabýMichal Slabý
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 1.15
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(ne, 7.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 1.51
2 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 1.39
3 Adéla PožárováAdéla Požárová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 1.39
4 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 1.33
5 Monika FlorováMonika Florová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 1.33
6 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 1.30
7 Eliška BlahunkováEliška Blahunková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 1.30
8 Lucie PoppelováLucie Poppelová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 1.30
9 Amélie JeřábkováAmélie Jeřábková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 1.25
10= Aneta PastuchováAneta Pastuchová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 1.20
10= Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 1.20
12 LINH NGOC NGUYENLINH NGOC NGUYEN
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 1.20
13 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 1.20
14= Dita BurianováDita Burianová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 1.15
14= Michaela ŠpičákováMichaela Špičáková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 1.15
16 Dominika PacholíkováDominika Pacholíková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 1.10
Celkem 16 závodníků