Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílový 4 boj mladšího žactva

Kladno (15. 1. 2018)

skok daleký - Žáci

(po, 15.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Daniel MezeraDaniel Mezera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.60
MS Daniel MikešDaniel Mikeš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4.27
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(po, 15.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub VelíšekJakub Velíšek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.95
2 Martin DonynetsMartin Donynets
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.87
3 Kryštof HoráčekKryštof Horáček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.73
4 Michal PolákMichal Polák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.67
5 Daniel ZemekDaniel Zemek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.65
6 Ondřej ČermákOndřej Čermák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.64
7 Lukáš RozenkranzLukáš Rozenkranz
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.43
8 Štěpán RájekŠtěpán Rájek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.34
9 Anton YushkovAnton Yushkov
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.20
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Žákyně

(po, 15.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Ema BradáčováEma Bradáčová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.00
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(po, 15.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla BrichtováAdéla Brichtová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4.40
2 Tereza PavelkováTereza Pavelková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4.29
3 Tereza HassmannováTereza Hassmannová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 4.21
4= Nikola CepákováNikola Cepáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4.00
4= Karolína VokurkováKarolína Vokurková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4.00
4= Kateřina MacákováKateřina Macáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 4.00
7 Daniela CívkováDaniela Cívková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.96
8 Natálie DostálováNatálie Dostálová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.76
9 Veronika SoučkováVeronika Součková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.65
10 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.60
11 Lenka BerkováLenka Berková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.58
12 Veronika HovorkováVeronika Hovorková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.53
13 Kristýna PeterkováKristýna Peterková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.43
14 Kateřina TůmováKateřina Tůmová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.41
15 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.22
16 Kateřina RajdlováKateřina Rajdlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.15
17 Eliška DubskáEliška Dubská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.03
18 Zuzana VavříkováZuzana Vavříková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.02
19= Marie HubnerováMarie Hubnerová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.00
19= Zděnka NetolickáZděnka Netolická
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.00
21 Anna HruškováAnna Hrušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 2.66
Celkem 21 závodníků