Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílový 4-boj starší žactvo

Kladno (11. 1. 2018)

50 m - Žáci

(čt, 11.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VosykaDavid Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 06.78
2 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.12
3 Denis VosykaDenis Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.30
4 Denis MbumastonDenis Mbumaston 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.39
5 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.42
6 Jakub HradskýJakub Hradský 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.48
7 Martin BohmMartin Bohm 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.52
8 Daniel MikešDaniel Mikeš 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.94
9 Jan HospodárJan Hospodár 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.98
10 Karel LhotákKarel Lhoták 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.22
11 Viktor BulantViktor Bulant 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.30
Celkem 11 závodníků

50 m - Žákyně

(čt, 11.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 06.91
2 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.22
3 Anna HrabovskáAnna Hrabovská 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.46
4 Viktorie NeradováViktorie Neradová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.56
5 Kateřina VlasatáKateřina Vlasatá 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.65
6 Tereza BartíkováTereza Bartíková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.66
7 Agáta DuškováAgáta Dušková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.70
8 Ema BradáčováEma Bradáčová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.79
9 Alexandra KřivonoskováAlexandra Křivonosková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.82
10 Veronika LevákováVeronika Leváková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.86
11 Ema TlacháčováEma Tlacháčová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.91
12 Nikola ŠulcováNikola Šulcová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.33
13 Markéta PokornáMarkéta Pokorná 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.52
14 Anežka ZnamenáčkováAnežka Znamenáčková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.52
Celkem 14 závodníků