Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílový 4-boj starší žactvo

Kladno (11. 1. 2018)

skok vysoký - Žáci

(čt, 11.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1= Denis VosykaDenis Vosyka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1.55
1= Denis MbumastonDenis Mbumaston
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1.55
3 David VosykaDavid Vosyka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1.50
4 Jakub HradskýJakub Hradský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1.45
5 Štěpán NeradŠtěpán Nerad
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1.40
6 Daniel MikešDaniel Mikeš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1.35
7 Kryštof AlexaKryštof Alexa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1.30
8 Jan HospodárJan Hospodár
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1.25
9= Martin BohmMartin Bohm
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1.10
9= Karel LhotákKarel Lhoták
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1.10
Viktor BulantViktor Bulant
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 NM
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(čt, 11.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Nicole HůlováNicole Hůlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1.45
2= Adéla AlexováAdéla Alexová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1.35
2= Ema BradáčováEma Bradáčová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1.35
2= Anna HrabovskáAnna Hrabovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1.35
5 Viktorie NeradováViktorie Neradová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1.30
6= Kateřina VlasatáKateřina Vlasatá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1.25
6= Agáta DuškováAgáta Dušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1.25
6= Alexandra KřivonoskováAlexandra Křivonosková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1.25
9 Markéta PokornáMarkéta Pokorná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1.20
10= Tereza BartíkováTereza Bartíková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1.15
10= Veronika LevákováVeronika Leváková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1.15
10= Ema TlacháčováEma Tlacháčová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1.15
Nikola ŠulcováNikola Šulcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 NM
Anežka ZnamenáčkováAnežka Znamenáčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 NM
Celkem 14 závodníků