výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KIDS ATHLETICS PORUBA 2018

Ostrava - Vítkovice (10. 2. 2018)

60 m překážek - Žáci (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (so, 10.2.2018 - 10:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.78 q
2 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.35 q
3 Marek KrčmářMarek Krčmář 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.58 q
4 Ondřej StaśOndřej Staś 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 09.62 q
5 Daniel HudecDaniel Hudec 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 10.19 q
6 Ondřej ToufarOndřej Toufar 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 10.67 q
7 Michal HrochMichal Hroch 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 11.33 q
8 Martin PorubaMartin Poruba 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.91 q
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.2.2018 - 12:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 08.58
2 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.29
3 Marek KrčmářMarek Krčmář 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.48
4 Ondřej StaśOndřej Staś 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 09.79
5 Daniel HudecDaniel Hudec 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 10.89
6 Ondřej ToufarOndřej Toufar 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 10.97
7 Michal HrochMichal Hroch 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 11.35
8 Martin PorubaMartin Poruba 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 12.09
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (so, 10.2.2018 - 10:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10.37 q
2 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 10.98 q
3 Josef HájovskýJosef Hájovský 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 11.34 q
4 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 11.87 q
5 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 7 12.07 q
6 David ŘímanDavid Říman 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 13.47 q
Jiří MalotaJiří Malota 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 DNS
Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 10.2.2018 - 12:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 10.45
2 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.89
3 Josef HájovskýJosef Hájovský 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 11.34
4 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 11.47
5 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2 14.23
David ŘímanDavid Říman 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.2.2018 - 12:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.37
2 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 09.48
3 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.55
4 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.79
5 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.79
6 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 10.18
7 Johana ČmielováJohana Čmielová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 10.37
8 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 13.50
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (so, 10.2.2018 - 10:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.35 q
2 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 09.55 q
3 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.58 q
4 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.75 q
5 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.83 q
6 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 11.99
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 10.2.2018 - 10:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 10.10 q
2 Johana ČmielováJohana Čmielová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.47 q
3 Valentýna HomolkováValentýna Homolková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.64
4 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 10.81
5 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 10.95
6 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 ASK BlanskoASK Blansko 6 11.07
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 10.2.2018 - 10:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.57 q
2 Kristina RenzováKristina Renzová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 10.77
3 Marie HrtánkováMarie Hrtánková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.25
4 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 6 12.06
Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.35 q
2 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 09.55 q
3 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.58 q
4 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.75 q
5 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.83 q
6 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 10.10 q
7 Johana ČmielováJohana Čmielová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.47 q
8 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.57 q
9 Valentýna HomolkováValentýna Homolková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.64
10 Kristina RenzováKristina Renzová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 10.77
11 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 10.81
12 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 10.95
13 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 ASK BlanskoASK Blansko 6 11.07
14 Marie HrtánkováMarie Hrtánková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.25
15 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 11.99
16 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 6 12.06
Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 DNS

60 m překážek - Ml. žákyně (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (so, 10.2.2018 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.43 q
2 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 10.77 q
3 Natalia PierkielNatalia Pierkiel 05 LKS Brzezina Osiek (POL)LKS Brzezina Osiek (POL) 5 10.77 q
4 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.02 q
5 Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 11.16 q
6 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 11.48 q
7 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 2 12.44
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 10.2.2018 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 11.57 q
2 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.63
3 Lucie ČejkováLucie Čejková 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 12.13
4 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 12.29
5 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 12.34
6 Barbora OndováBarbora Ondová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 12.74
7 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 6 13.50
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 10.2.2018 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliwia GabinskaOliwia Gabinska 05 WLKS Wroclaw (POL)WLKS Wroclaw (POL) 5 11.36 q
2 Lucie KrčkováLucie Krčková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 12.43
3 Tereza PetráskováTereza Petrásková 05 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 1 12.71
4 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 12.76
5 Hana MaštalířováHana Maštalířová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 13.09
6 Zuzana KřížováZuzana Křížová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 6 13.20
7 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 14.73
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 10.2.2018 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 7 12.50
2 Kateřina PolkováKateřina Polková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.92
3 Lucie SvobodováLucie Svobodová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 12.95
4 René CihlářováRené Cihlářová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 13.17
5 Nela TeslováNela Teslová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 13.68
Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 DQ 168.7a
Lucie TarackezyLucie Tarackezy 06 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 6 DNF
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (so, 10.2.2018 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 12.74
2 Anna MihalčíkováAnna Mihalčíková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 13.05
3 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 13.28
4 Adéla MalenovskáAdéla Malenovská 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 4 13.51
5 Eliška AdámkováEliška Adámková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 13.62
6 Hana TichopádováHana Tichopádová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 14.76
Zuzana PlevováZuzana Plevová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 6 (so, 10.2.2018 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta HoňkováAgáta Hoňková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.63
2 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 12.17
3 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 13.27
4 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 13.27
5 Anežka KraisováAnežka Kraisová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 3 13.81
6 Michaela KřenováMichaela Křenová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 15.24
Barbora VodákováBarbora Vodáková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.43 q
2 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 10.77 q
3 Natalia PierkielNatalia Pierkiel 05 LKS Brzezina Osiek (POL)LKS Brzezina Osiek (POL) 5 10.77 q
4 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.02 q
5 Michala PondělíčkováMichala Pondělíčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 11.16 q
6 Oliwia GabinskaOliwia Gabinska 05 WLKS Wroclaw (POL)WLKS Wroclaw (POL) 5 11.36 q
7 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 11.48 q
8 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 11.57 q
9 Agáta HoňkováAgáta Hoňková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.63
10 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.63
11 Lucie ČejkováLucie Čejková 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 12.13
12 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 12.17
13 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 12.29
14 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 12.34
15 Lucie KrčkováLucie Krčková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 12.43
16 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 2 12.44
17 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 7 12.50
18 Tereza PetráskováTereza Petrásková 05 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 1 12.71
19 Barbora OndováBarbora Ondová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 12.74
20 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 12.74
21 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 12.76
22 Kateřina PolkováKateřina Polková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.92
23 Lucie SvobodováLucie Svobodová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 12.95
24 Anna MihalčíkováAnna Mihalčíková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 13.05
25 Hana MaštalířováHana Maštalířová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 13.09
26 René CihlářováRené Cihlářová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 13.17
27 Zuzana KřížováZuzana Křížová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 6 13.20
28 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 13.27
29 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 13.27
30 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 13.28
31 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 6 13.50
32 Adéla MalenovskáAdéla Malenovská 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 4 13.51
33 Eliška AdámkováEliška Adámková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 13.62
34 Nela TeslováNela Teslová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 13.68
35 Anežka KraisováAnežka Kraisová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 3 13.81
36 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 14.73
37 Hana TichopádováHana Tichopádová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 14.76
38 Michaela KřenováMichaela Křenová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 15.24
Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 DQ 168.7a
Lucie TarackezyLucie Tarackezy 06 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 6 DNF
Zuzana PlevováZuzana Plevová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS
Barbora VodákováBarbora Vodáková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 4 DNS

60 m překážek - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 10.2.2018 - 12:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 10.33
2 Natalia PierkielNatalia Pierkiel 05 LKS Brzezina Osiek (POL)LKS Brzezina Osiek (POL) 5 10.36
3 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 10.85
4 Oliwia GabinskaOliwia Gabinska 05 WLKS Wroclaw (POL)WLKS Wroclaw (POL) 7 11.04
5 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 11.06
6 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 11.55
7 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 11.59
8 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 2 12.72
Celkem 8 závodníků