Memoriál Ferdy Honče
Děčín (27. 4. 2018)60 m - Muži (Finále)
Finále (pá, 27.4.2018 - 13:10) | Vítr: -1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš ProcházkaTomáš Procházka | 98 | ASK Děčín | 2 | 07.60 | ||||||||||||||
2 | Filip NajmanFilip Najman | 99 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | 07.64 | ||||||||||||||
3 | Robert HájekRobert Hájek | 01 | ASK Děčín | 5 | 07.82 | ||||||||||||||
4 | Radek PokornýRadek Pokorný | 96 | ASK Děčín | 3 | 07.92 | ||||||||||||||
5 | Pavel KolorenčPavel Kolorenč | 86 | ASK Děčín | 6 | 08.13 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (pá, 27.4.2018 - 12:45) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš SeidlMatyáš Seidl | 03 | ASK Děčín | 3 | 08.78 | ||||||||||||||
2 | Lukáš VondráčekLukáš Vondráček | 05 | ASK Děčín | 1 | 09.22 | ||||||||||||||
3 | Jiří VondráčekJiří Vondráček | 05 | ASK Děčín | 2 | 09.23 | ||||||||||||||
4 | Jan ZajíčekJan Zajíček | 06 | ASK Děčín | 7 | 09.76 | ||||||||||||||
5 | Jan HorníkJan Horník | 05 | ASK Děčín | 6 | 09.79 | ||||||||||||||
6 | Marek FrostMarek Frost | 06 | ASK Děčín | 5 | 10.54 | ||||||||||||||
7 | Daniel ČernákDaniel Černák | 06 | ASK Děčín | 4 | 10.58 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (pá, 27.4.2018 - 12:45) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zbyněk SeidlZbyněk Seidl | 07 | ASK Děčín | 2 | 09.66 | ||||||||||||||
2 | Vít ŽáčekVít Žáček | 08 | ASK Děčín | 7 | 10.01 | ||||||||||||||
3 | Tadeáš HerichTadeáš Herich | 07 | ASK Děčín | 5 | 10.12 | ||||||||||||||
4 | Jakub SoukupJakub Soukup | 07 | ASK Děčín | 1 | 10.32 | ||||||||||||||
5 | Matěj KonyárikMatěj Konyárik | 07 | ASK Děčín | 6 | 10.51 | ||||||||||||||
6 | Jan SahulaJan Sahula | 07 | ASK Děčín | 3 | 11.16 | ||||||||||||||
7 | Rostislav BicanRostislav Bican | 10 | ASK Děčín | 4 | 14.79 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš SeidlMatyáš Seidl | 03 | ASK Děčín | 3 | 08.78 | |||
2 | Lukáš VondráčekLukáš Vondráček | 05 | ASK Děčín | 1 | 09.22 | |||
3 | Jiří VondráčekJiří Vondráček | 05 | ASK Děčín | 2 | 09.23 | |||
4 | Zbyněk SeidlZbyněk Seidl | 07 | ASK Děčín | 2 | 09.66 | |||
5 | Jan ZajíčekJan Zajíček | 06 | ASK Děčín | 7 | 09.76 | |||
6 | Jan HorníkJan Horník | 05 | ASK Děčín | 6 | 09.79 | |||
7 | Vít ŽáčekVít Žáček | 08 | ASK Děčín | 7 | 10.01 | |||
8 | Tadeáš HerichTadeáš Herich | 07 | ASK Děčín | 5 | 10.12 | |||
9 | Jakub SoukupJakub Soukup | 07 | ASK Děčín | 1 | 10.32 | |||
10 | Matěj KonyárikMatěj Konyárik | 07 | ASK Děčín | 6 | 10.51 | |||
11 | Marek FrostMarek Frost | 06 | ASK Děčín | 5 | 10.54 | |||
12 | Daniel ČernákDaniel Černák | 06 | ASK Děčín | 4 | 10.58 | |||
13 | Jan SahulaJan Sahula | 07 | ASK Děčín | 3 | 11.16 | |||
14 | Rostislav BicanRostislav Bican | 10 | ASK Děčín | 4 | 14.79 |
60 m - Ženy (Finále)
Finále (pá, 27.4.2018 - 13:00) | Vítr: -1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Berenika KusováBerenika Kusová | 98 | ASK Děčín | 7 | 08.22 | ||||||||||||||
2 | Eliška BřečkováEliška Břečková | 02 | ASK Děčín | 1 | 09.41 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (pá, 27.4.2018 - 12:30) | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza BachroňováTereza Bachroňová | 03 | ASK Děčín | 5 | 08.86 | ||||||||||||||
2 | Nikola RusnákováNikola Rusnáková | 04 | ASK Děčín | 7 | 09.12 | ||||||||||||||
3 | Julie KopeckáJulie Kopecká | 07 | ASK Děčín | 1 | 10.61 | ||||||||||||||
Sára GotvaldováSára Gotvaldová | 06 | ASK Děčín | 2 | DNS | |||||||||||||||
Adéla MarkvartováAdéla Markvartová | 05 | ASK Lovosice | 4 | DNS | |||||||||||||||
Veronika ČápováVeronika Čápová | 06 | ASK Děčín | 6 | DNS | |||||||||||||||
Andrea ČápováAndrea Čápová | 05 | ASK Děčín | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (pá, 27.4.2018 - 12:30) | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie VlachováLucie Vlachová | 06 | ASK Děčín | 2 | 10.25 | ||||||||||||||
2 | Lucie StehlíkováLucie Stehlíková | 07 | ASK Děčín | 6 | 10.37 | ||||||||||||||
3 | Anna ZrůstováAnna Zrůstová | 07 | ASK Děčín | 1 | 10.76 | ||||||||||||||
4 | Beáta ŘezníčkováBeáta Řezníčková | 07 | ASK Děčín | 5 | 11.11 | ||||||||||||||
5 | Natálie ŠediváNatálie Šedivá | 07 | ASK Děčín | 3 | 11.40 | ||||||||||||||
6 | Barbora BicanováBarbora Bicanová | 07 | ASK Děčín | 4 | 11.90 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza BachroňováTereza Bachroňová | 03 | ASK Děčín | 5 | 08.86 | |||
2 | Nikola RusnákováNikola Rusnáková | 04 | ASK Děčín | 7 | 09.12 | |||
3 | Lucie VlachováLucie Vlachová | 06 | ASK Děčín | 2 | 10.25 | |||
4 | Lucie StehlíkováLucie Stehlíková | 07 | ASK Děčín | 6 | 10.37 | |||
5 | Julie KopeckáJulie Kopecká | 07 | ASK Děčín | 1 | 10.61 | |||
6 | Anna ZrůstováAnna Zrůstová | 07 | ASK Děčín | 1 | 10.76 | |||
7 | Beáta ŘezníčkováBeáta Řezníčková | 07 | ASK Děčín | 5 | 11.11 | |||
8 | Natálie ŠediváNatálie Šedivá | 07 | ASK Děčín | 3 | 11.40 | |||
9 | Barbora BicanováBarbora Bicanová | 07 | ASK Děčín | 4 | 11.90 | |||
Sára GotvaldováSára Gotvaldová | 06 | ASK Děčín | 2 | DNS | ||||
Adéla MarkvartováAdéla Markvartová | 05 | ASK Lovosice | 4 | DNS | ||||
Veronika ČápováVeronika Čápová | 06 | ASK Děčín | 6 | DNS | ||||
Andrea ČápováAndrea Čápová | 05 | ASK Děčín | 3 | DNS |
300 m - Muži
(pá, 27.4.2018 - 14:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin FišerMartin Fišer | 00 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 3 | 38.09 | ||||||||||||||
2 | Tomáš ProcházkaTomáš Procházka | 98 | ASK Děčín | 5 | 38.56 | ||||||||||||||
3 | Pavel KolorenčPavel Kolorenč | 86 | ASK Děčín | 4 | 40.38 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
300 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (pá, 27.4.2018 - 13:50) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kevin MilerKevin Miler | 03 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 3 | 40.14 | ||||||||||||||
2 | Matěj PrchlíkMatěj Prchlík | 03 | ASK Lovosice | 2 | 43.60 | ||||||||||||||
3 | Vilém NeumannVilém Neumann | 05 | ASK Děčín | 5 | 51.14 | ||||||||||||||
4 | Jan HorníkJan Horník | 05 | ASK Děčín | 4 | 59.70 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (pá, 27.4.2018 - 13:50) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš VondráčekLukáš Vondráček | 05 | ASK Děčín | 5 | 53.08 | ||||||||||||||
2 | Jiří VondráčekJiří Vondráček | 05 | ASK Děčín | 4 | 57.13 | ||||||||||||||
3 | Vít ŽáčekVít Žáček | 08 | ASK Děčín | 2 | 59.51 | ||||||||||||||
4 | Jan SahulaJan Sahula | 07 | ASK Děčín | 3 | 65.07 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kevin MilerKevin Miler | 03 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 3 | 40.14 | |||
2 | Matěj PrchlíkMatěj Prchlík | 03 | ASK Lovosice | 2 | 43.60 | |||
3 | Vilém NeumannVilém Neumann | 05 | ASK Děčín | 5 | 51.14 | |||
4 | Lukáš VondráčekLukáš Vondráček | 05 | ASK Děčín | 5 | 53.08 | |||
5 | Jiří VondráčekJiří Vondráček | 05 | ASK Děčín | 4 | 57.13 | |||
6 | Vít ŽáčekVít Žáček | 08 | ASK Děčín | 2 | 59.51 | |||
7 | Jan HorníkJan Horník | 05 | ASK Děčín | 4 | 59.70 | |||
8 | Jan SahulaJan Sahula | 07 | ASK Děčín | 3 | 65.07 |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (pá, 27.4.2018 - 13:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola SucháNikola Suchá | 03 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 3 | 45.22 | ||||||||||||||
2 | Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová | 03 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 4 | 45.88 | ||||||||||||||
3 | Michaela SucháMichaela Suchá | 03 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 5 | 47.05 | ||||||||||||||
4 | Viola ŠafaříkováViola Šafaříková | 03 | ASK Děčín | 1 | 47.90 | ||||||||||||||
5 | Barbora PráškováBarbora Prášková | 03 | ASK Děčín | 2 | 50.59 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (pá, 27.4.2018 - 13:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora HerdováBarbora Herdová | 03 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 3 | 46.66 | ||||||||||||||
2 | Nikola RusnákováNikola Rusnáková | 04 | ASK Děčín | 2 | 48.62 | ||||||||||||||
3 | Lucie VlachováLucie Vlachová | 06 | ASK Děčín | 1 | 54.91 | ||||||||||||||
4 | Veronika KuthanováVeronika Kuthanová | 06 | ASK Děčín | 4 | 62.60 | ||||||||||||||
Adéla MarkvartováAdéla Markvartová | 05 | ASK Lovosice | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (pá, 27.4.2018 - 13:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ZrůstováAnna Zrůstová | 07 | ASK Děčín | 1 | 58.70 | ||||||||||||||
2 | Julie KopeckáJulie Kopecká | 07 | ASK Děčín | 5 | 58.78 | ||||||||||||||
3 | Kristýna NovotnáKristýna Novotná | 08 | ASK Děčín | 2 | 62.34 | ||||||||||||||
4 | Anna BeranováAnna Beranová | 08 | ASK Děčín | 3 | 72.27 | ||||||||||||||
Veronika ČápováVeronika Čápová | 06 | ASK Děčín | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola SucháNikola Suchá | 03 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 3 | 45.22 | |||
2 | Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová | 03 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 4 | 45.88 | |||
3 | Barbora HerdováBarbora Herdová | 03 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 3 | 46.66 | |||
4 | Michaela SucháMichaela Suchá | 03 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 5 | 47.05 | |||
5 | Viola ŠafaříkováViola Šafaříková | 03 | ASK Děčín | 1 | 47.90 | |||
6 | Nikola RusnákováNikola Rusnáková | 04 | ASK Děčín | 2 | 48.62 | |||
7 | Barbora PráškováBarbora Prášková | 03 | ASK Děčín | 2 | 50.59 | |||
8 | Lucie VlachováLucie Vlachová | 06 | ASK Děčín | 1 | 54.91 | |||
9 | Anna ZrůstováAnna Zrůstová | 07 | ASK Děčín | 1 | 58.70 | |||
10 | Julie KopeckáJulie Kopecká | 07 | ASK Děčín | 5 | 58.78 | |||
11 | Kristýna NovotnáKristýna Novotná | 08 | ASK Děčín | 2 | 62.34 | |||
12 | Veronika KuthanováVeronika Kuthanová | 06 | ASK Děčín | 4 | 62.60 | |||
13 | Anna BeranováAnna Beranová | 08 | ASK Děčín | 3 | 72.27 | |||
Adéla MarkvartováAdéla Markvartová | 05 | ASK Lovosice | 5 | DNS | ||||
Veronika ČápováVeronika Čápová | 06 | ASK Děčín | 4 | DNS |
5000 m - Muži
(pá, 27.4.2018 - 14:15) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr ZudaPetr Zuda | 84 | Ústí nad Labem | 16:32.59 | |||||||||||||||
2 | Petr LinduškaPetr Linduška | 81 | ASK Slavia Praha | 17:47.62 | |||||||||||||||
3 | Vítězslav VeselýVítězslav Veselý | 66 | Děčín | 19:21.87 | |||||||||||||||
4 | Marek PeterkaMarek Peterka | 70 | Triáde Děčín | 19:51.97 | |||||||||||||||
5 | Karel KlinkáčekKarel Klinkáček | 67 | Děčín | 19:55.97 | |||||||||||||||
6 | Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka | 99 | ASK Děčín | 20:43.73 | |||||||||||||||
7 | Miroslav NeumannMiroslav Neumann | 73 | ASK Děčín | 21:32.92 | |||||||||||||||
8 | Albert NeumannAlbert Neumann | 05 | ASK Děčín | 21:33.50 | |||||||||||||||
9 | Tomáš PlačekTomáš Plaček | 63 | ASK Děčín | 21:50.69 | |||||||||||||||
10 | Miloš HruškaMiloš Hruška | 70 | Ústí nad Labem | 22:00.26 | |||||||||||||||
11 | Josef VlkJosef Vlk | 58 | ASK Děčín | 26:48.95 | |||||||||||||||
12 | Víťa MockerVíťa Mocker | 91 | Ski team Dolní Žleb | 34:50.10 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
5000 m - Ženy
(pá, 27.4.2018 - 14:15) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dagmar MusilováDagmar Musilová | 83 | Jílové | 20:24.02 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (pá, 27.4.2018 - 13:20) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr PoselPetr Posel
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
98 | 1.85 | ||||||||||||||||
2 |
Robert HájekRobert Hájek
ASK Děčín |
01 | 1.80 | ||||||||||||||||
3 |
Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka
ASK Děčín |
99 | 1.65 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (pá, 27.4.2018 - 12:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.30 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 1.55 | ||||||||||||||||
2 |
Kateřina HorníkováKateřina Horníková
ASK Děčín |
01 | 1.50 | ||||||||||||||||
3 |
Viktorie KlepetkováViktorie Klepetková
ASK Lovosice |
03 | 1.50 | ||||||||||||||||
4 |
Adéla MarkvartováAdéla Markvartová
ASK Lovosice |
05 | 1.45 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Muži (Finále)
Finále (pá, 27.4.2018 - 13:40) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L. |
99 | 6.28 +0.7 m/s | 6,17 +0.0 | x | 6,28 +0.7 | 6,28 | - | x | x | |||||||||
2 |
Robert HájekRobert Hájek
ASK Děčín |
01 | 5.93 +1.7 m/s | 5,93 +1.7 | x | 5,28 +1.7 | 5,93 | 5,38 +2.4 | - | 5,06 +0.0 | |||||||||
3 |
Jaroslav CaldaJaroslav Calda
ASK Děčín |
52 | 4.67 +0.3 m/s | 4,67 +0.3 | 4,56 +1.2 | 4,52 +0.0 | 4,67 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (pá, 27.4.2018 - 13:40) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matyáš SeidlMatyáš Seidl
ASK Děčín |
03 | 4.83 +1.4 m/s | 4,19 +0.4 | 4,35 +0.7 | 3,85 +0.0 | 4,35 | 4,38 +1.6 | 4,83 +1.4 | 4,45 -0.2 | |||||||||
2 |
Ondřej PrchlíkOndřej Prchlík
ASK Lovosice |
06 | 4.44 +0.6 m/s | 4,42 +1.4 | 4,36 +0.0 | x | 4,42 | x | 4,30 +1.8 | 4,44 +0.6 | |||||||||
3 |
Jan ZajíčekJan Zajíček
ASK Děčín |
06 | 3.75 +1.3 m/s | 3,66 -1.1 | 3,60 +1.5 | 3,73 +1.1 | 3,73 | 3,67 +1.7 | x | 3,75 +1.3 | |||||||||
4 |
Zbyněk SeidlZbyněk Seidl
ASK Děčín |
07 | 3.70 +1.1 m/s | 3,59 -1.1 | 3,60 +0.6 | 3,52 +1.9 | 3,60 | 3,68 +0.9 | 3,70 +1.1 | 3,56 +1.3 | |||||||||
5 |
Vít ŽáčekVít Žáček
ASK Děčín |
08 | 3.47 +1.1 m/s | 2,74 -1.0 | 3,29 +1.1 | 3,47 +1.1 | 3,47 | 3,32 +1.0 | 3,35 +1.2 | 2,99 -1.1 | |||||||||
6 |
Marek FrostMarek Frost
ASK Děčín |
06 | 3.29 +1.3 m/s | 3,15 +1.4 | 3,25 +1.1 | 2,87 +1.5 | 3,25 | 3,14 +0.0 | 3,29 +1.3 | 3,02 -0.4 | |||||||||
7 |
Daniel ČernákDaniel Černák
ASK Děčín |
06 | 3.21 -0.3 m/s | 3,21 -0.3 | x | 2,89 +2.2 | 3,21 | 3,20 +0.4 | 2,86 +1.9 | 3,16 +0.1 | |||||||||
Jan BenešJan Beneš
ASK Lovosice |
57 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (pá, 27.4.2018 - 12:45) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Viola ŠafaříkováViola Šafaříková
ASK Děčín |
03 | 4.11 +1.1 m/s | 3,80 +2.7 | 3,96 +1.0 | 4,11 +1.1 | 4,11 | 4,06 +0.7 | 4,03 +1.0 | 3,18 +1.1 | |||||||||
2 |
Adéla MarkvartováAdéla Markvartová
ASK Lovosice |
05 | 3.42 +2.1 m/s | 3.05 +1.1 m/s | x | 3,05 +1.1 | 3,42 +2.1 | 3,42 | - | - | - | ||||||||
3 |
Lucie StehlíkováLucie Stehlíková
ASK Děčín |
07 | 3.40 +1.3 m/s | 3,08 +1.7 | 3,03 +0.4 | 3,03 +1.9 | 3,08 | 3,26 +1.1 | 3,03 +2.8 | 3,40 +1.3 | |||||||||
4 |
Anna ZrůstováAnna Zrůstová
ASK Děčín |
07 | 3.39 +0.4 m/s | 2,97 +0.6 | 3,39 +0.4 | 2,96 +2.8 | 3,39 | 3,23 +2.4 | 3,13 +1.7 | 3,19 +0.5 | |||||||||
5 |
Veronika KuthanováVeronika Kuthanová
ASK Děčín |
06 | 3.16 +3.5 m/s | 2.99 +0.8 m/s | 2,99 +0.8 | x | 3,09 +3.3 | 3,09 | 2,56 +1.8 | 3,16 +3.5 | 2,85 +0.5 | ||||||||
6 |
Beáta ŘezníčkováBeáta Řezníčková
ASK Děčín |
07 | 3.09 +1.6 m/s | 2,88 +1.3 | 3,05 +1.6 | 3,09 +1.6 | 3,09 | 2,91 +3.1 | 3,09 +2.9 | 2,51 +0.8 | |||||||||
7 |
Anna BeranováAnna Beranová
ASK Děčín |
08 | 2.82 +2.1 m/s | 2.78 +0.7 m/s | x | 2,82 +2.1 | 2,76 +1.5 | 2,82 | 2,78 +0.7 | 2,71 +1.4 | x | ||||||||
8 |
Barbora BicanováBarbora Bicanová
ASK Děčín |
07 | 2.68 +2.0 m/s | x | 2,59 +2.4 | 2,68 +2.0 | 2,68 | 2,28 +1.6 | 2,66 +0.3 | 2,48 +0.5 | |||||||||
9 |
Natálie ŠediváNatálie Šedivá
ASK Děčín |
07 | 2.51 +1.3 m/s | 2,43 +1.9 | x | x | 2,43 | 2,51 +1.3 | 2,44 +0.7 | 2,41 +1.2 | |||||||||
Andrea ČápováAndrea Čápová
ASK Děčín |
05 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||||
Sára GotvaldováSára Gotvaldová
ASK Děčín |
06 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod kladivem 3kg - Dorostenky (Finále)
Finále (pá, 27.4.2018 - 13:20) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška NěmcováEliška Němcová
ASK Děčín |
01 | 31.00 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Eliška BřečkováEliška Břečková
ASK Děčín |
02 | 18.71 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)
Finále (pá, 27.4.2018 - 13:20) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Berenika KusováBerenika Kusová
ASK Děčín |
98 | 16.03 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žáci (Finále)
Finále (pá, 27.4.2018 - 13:20) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj PrchlíkMatěj Prchlík
ASK Lovosice |
03 | 31.56 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)
Finále (pá, 27.4.2018 - 13:20) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s. |
01 | 45.91 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Kateřina HorníkováKateřina Horníková
ASK Děčín |
01 | 26.26 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)
Finále (pá, 27.4.2018 - 13:20) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karolína SlavíkováKarolína Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 20.39 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Barbora PráškováBarbora Prášková
ASK Děčín |
03 | 18.71 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)
Finále (pá, 27.4.2018 - 12:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš VondráčekLukáš Vondráček
ASK Děčín |
05 | 46.46 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Ondřej PrchlíkOndřej Prchlík
ASK Lovosice |
06 | 43.65 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Jakub SoukupJakub Soukup
ASK Děčín |
07 | 37.46 | 0.0 | |||||||||||||||
4 |
Daniel ČernákDaniel Černák
ASK Děčín |
06 | 26.19 | 0.0 | |||||||||||||||
5 |
Matěj KonyárikMatěj Konyárik
ASK Děčín |
07 | 24.69 | 0.0 | |||||||||||||||
6 |
Jan HorníkJan Horník
ASK Děčín |
05 | 23.79 | 0.0 | |||||||||||||||
7 |
Rostislav BicanRostislav Bican
ASK Děčín |
10 | 16.31 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |