výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. veřejné halové závody na Julisce

Praha-Juliska (18. 1. 2018)

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 18.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.31
2 David JislDavid Jisl 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.48
3 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.77
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (čt, 18.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.35
2 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.20
3 Marek SečkařMarek Sečkař 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.33
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (čt, 18.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ValoJakub Valo 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 10.99
2 Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.05
3 Nicolas MalýNicolas Malý 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.52
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (čt, 18.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KolekJan Kolek 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 11.07
2 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.33
3 Filip KasanFilip Kasan 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.93
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (čt, 18.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán ŠtronerŠtěpán Štroner 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 13.47
2 Šimon JíraŠimon Jíra 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.36
Celkem 2 závodníků
Běh 6 (čt, 18.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SurgaJakub Surga 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.24
2 Matěj KopeckýMatěj Kopecký 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 12.65
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 18.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.13
2 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.28
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.64
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (čt, 18.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.87
2 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.96
3 Natalie DvořákováNatalie Dvořáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.15
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (čt, 18.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana RejholcováJohana Rejholcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.81
2 Natálie JakabováNatálie Jakabová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.19
3 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.20
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (čt, 18.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.70
2 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.88
3 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.40
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (čt, 18.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 10.69
2 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.83
3 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.23
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (čt, 18.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.84
2 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.35
3 Aneta ŘehořováAneta Řehořová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.72
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (čt, 18.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ŠvíbkováAndrea Švíbková 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.16
2 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.23
3 Patricia GrandováPatricia Grandová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 11.63
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (čt, 18.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra VostráPetra Vostrá 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 10.96
2 Nikol BalcarováNikol Balcarová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.45
3 Tereza JakoubkováTereza Jakoubková 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 11.82
Celkem 3 závodníků
Běh 9 (čt, 18.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna RubešováKristýna Rubešová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 11.90
2 Eva HřebíčkováEva Hřebíčková 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.98
3 Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 12.46
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (čt, 18.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elisa VorlováElisa Vorlová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.86
2 Klára FialkováKlára Fialková 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.10
3 Anna LudvíkováAnna Ludvíková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 14.59
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (čt, 18.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 10.45
2 Anežka PřibilováAnežka Přibilová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.07
3 Kristýna KulhováKristýna Kulhová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.42
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (čt, 18.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.67
2 Helena AntoňováHelena Antoňová 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.19
Celkem 2 závodníků