výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné halové atletické závody

Český Brod (13. 1. 2018)

60 m překážek - Dorostenci

(so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VíceníkVojtěch Víceník 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.4
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Žáci

(so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.7
2= Matěj HošekMatěj Hošek 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.3
2= Jan SchnajberkJan Schnajberk 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.3
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci

(so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František KorbelFrantišek Korbel 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.2
2 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.3
3 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.7
4 Jáchym BurianJáchym Burian 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11.8
5 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.9
6 Denis PravdaDenis Pravda 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.0
7 Julián BoschatJulián Boschat 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.1
8 Matěj ŠpiclMatěj Špicl 05 LíbezniceLíbeznice 12.5
9 Adam NěmečekAdam Němeček 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 13.6
10 Tomáš MarelTomáš Marel 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 14.1
Celkem 10 závodníků

60 m překážek - Veteráni

(so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr VelebaPetr Veleba 71 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.5
2 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 52 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 11.2
3 Pavel FučíkPavel Fučík 79 Milovičtí běžciMilovičtí běžci 11.8
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Žákyně

(so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna MaláAnna Malá 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.4
2 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.8
3 Denisa ProkešováDenisa Prokešová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11.7
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně

(so, 13.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 10.7
2 Emma JežkováEmma Ježková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.0
3 Tereza PristačováTereza Pristačová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.7
4 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.9
5 Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.2
6= Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.4
6= Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.4
8 Tereza MachováTereza Machová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 12.7
9= Eliška DrábováEliška Drábová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.3
9= Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 13.3
11 Kristýna ZelinkováKristýna Zelinková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 13.7
12 Magdalena PokornáMagdalena Pokorná 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.8
13 Karolína BidmonováKarolína Bidmonová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 14.8
Celkem 13 závodníků