Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské přebory v hale čtyřčlenných družstev předžactva a mladšího žactva ve víceboji

Jablonec nad Nisou (2. 2. 2018)

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(pá, 2.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán HorákŠtěpán Horák
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
05 11.56
2 Lukáš KulhavýLukáš Kulhavý
AC Jablonec nad Nisou, z.s.AC Jablonec nad Nisou, z.s.
05 11.06
3 František KadlecFrantišek Kadlec
AC Slovan Liberec, z.s. AAC Slovan Liberec, z.s. A
05 09.44
4 Lukáš HornaLukáš Horna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
06 08.47
5 Jakub DusilJakub Dusil
AC Jablonec nad Nisou, z.s.AC Jablonec nad Nisou, z.s.
05 08.34
6 Ondřej MatajOndřej Mataj
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
05 07.98
7 Jakub UlrichJakub Ulrich
AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B
06 07.59
8 Roman KadavýRoman Kadavý
AC Jablonec nad Nisou, z.s.AC Jablonec nad Nisou, z.s.
05 07.45
9 Jan VodičkaJan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z.s.AC Jablonec nad Nisou, z.s.
06 07.41
10 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 07.32
11 Matěj WolfMatěj Wolf
AC Slovan Liberec, z.s. BAC Slovan Liberec, z.s. B
05 07.30
12 Jonáš ŠtanclJonáš Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B
05 07.29
13 Martin KrubertMartin Krubert
AC Mladá Boleslav z.s. CAC Mladá Boleslav z.s. C
05 07.24
14 Tomáš VorelTomáš Vorel
AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B
06 07.12
15 Ondřej UmlaufOndřej Umlauf
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B
05 07.08
16 Matouš MartinkaMatouš Martinka
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. D
06 07.07
17 Jonáš TurekJonáš Turek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
05 07.05
18 Jakub SvobodaJakub Svoboda
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. CTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. C
05 06.96
19 Petr MalýPetr Malý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B
05 06.74
20 Lukáš BobekLukáš Bobek
AC Mladá Boleslav z.s. CAC Mladá Boleslav z.s. C
05 06.54
21 Jáchym KrabecJáchym Krabec
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 06.43
22 Aleš MoravecAleš Moravec
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 06.34
23 David NovákDavid Novák
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. CTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. C
06 06.28
24 Tadeáš VojtkoTadeáš Vojtko
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 06.21
25 Tomáš VrbaTomáš Vrba
AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B
06 06.19
26 Ondřej ŠenkOndřej Šenk
AC Slovan Liberec, z.s. BAC Slovan Liberec, z.s. B
05 06.17
27 Jan JechJan Jech
AC Slovan Liberec, z.s. AAC Slovan Liberec, z.s. A
05 06.15
28 Filip KažmírFilip Kažmír
AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B
05 06.13
29 Daniel HavlíkDaniel Havlík
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B
05 06.12
30 Vít JavůrekVít Javůrek
AC Mladá Boleslav z.s. DAC Mladá Boleslav z.s. D
06 06.09
31 Matyáš AntonMatyáš Anton
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. D
06 06.03
32 Tomáš NěmecTomáš Němec
AC Slovan Liberec, z.s. AAC Slovan Liberec, z.s. A
05 05.89
33 Martin DivišMartin Diviš
AC Mladá Boleslav z.s. CAC Mladá Boleslav z.s. C
06 05.75
34 Dominik RozkovecDominik Rozkovec
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. D
05 05.68
35 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka
AC Mladá Boleslav z.s. DAC Mladá Boleslav z.s. D
05 05.56
36 Vojtěch ZouharVojtěch Zouhar
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
06 05.40
37 Filip SenešiFilip Seneši
AC Mladá Boleslav z.s. CAC Mladá Boleslav z.s. C
06 05.34
38 Ondřej MyslivecOndřej Myslivec
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 05.29
39 Michal GolineyMichal Goliney
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
05 05.25
40 Vilém SvrčekVilém Svrček
AC Slovan Liberec, z.s. AAC Slovan Liberec, z.s. A
05 05.24
41 Jakub HamadaJakub Hamada
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
06 05.17
42 Roman HobryyRoman Hobryy
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. D
06 05.14
43 Tomáš VizingrTomáš Vizingr
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
06 05.04
44= Adam SavickýAdam Savický
AC Slovan Liberec, z.s. BAC Slovan Liberec, z.s. B
05 04.85
44= Adam PůtaAdam Půta
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. CTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. C
05 04.85
46 Florián Pavel JindraFlorián Pavel Jindra
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. CTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. C
06 04.78
47 David KucDavid Kuc
AC Slovan Liberec, z.s. BAC Slovan Liberec, z.s. B
06 04.66
48 Martin KlausMartin Klaus
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
06 04.58
49 Jan ParoulekJan Paroulek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. D
06 04.22
50 Martin VacekMartin Vacek
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
06 04.21
51 Adam SuchánekAdam Suchánek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 04.07
52 Adam KladníčekAdam Kladníček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B
07 03.99
Celkem 52 závodníků