Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské přebory v hale čtyřčlenných družstev předžactva a mladšího žactva ve víceboji

Jablonec nad Nisou (2. 2. 2018)
Trojboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 František KadlecFrantišek Kadlec 05 AC Slovan Liberec, z.s. AAC Slovan Liberec, z.s. A 1109
2 Štěpán HorákŠtěpán Horák 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 1093
3 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1029
4 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 1021
5 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s. CAC Mladá Boleslav z.s. C 0986
6 Lukáš KulhavýLukáš Kulhavý 05 AC Jablonec nad Nisou, z.s.AC Jablonec nad Nisou, z.s. 0958
7 Tomáš VrbaTomáš Vrba 06 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 0920
8 Jáchym KrabecJáchym Krabec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 0901
9 Aleš MoravecAleš Moravec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 0869
10 Jakub DusilJakub Dusil 05 AC Jablonec nad Nisou, z.s.AC Jablonec nad Nisou, z.s. 0847
11 Jonáš TurekJonáš Turek 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 0797
12 Jan VodičkaJan Vodička 06 AC Jablonec nad Nisou, z.s.AC Jablonec nad Nisou, z.s. 0784
13 Petr MalýPetr Malý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 0779
14 Ondřej MatajOndřej Mataj 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 0761
15 Roman KadavýRoman Kadavý 05 AC Jablonec nad Nisou, z.s.AC Jablonec nad Nisou, z.s. 0757
16 Matouš MartinkaMatouš Martinka 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. D 0719
17 Lukáš BobekLukáš Bobek 05 AC Mladá Boleslav z.s. CAC Mladá Boleslav z.s. C 0716
18 Tomáš VorelTomáš Vorel 06 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 0711
19 Matyáš AntonMatyáš Anton 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. D 0703
20 Jan JechJan Jech 05 AC Slovan Liberec, z.s. AAC Slovan Liberec, z.s. A 0695
21 Tomáš NěmecTomáš Němec 05 AC Slovan Liberec, z.s. AAC Slovan Liberec, z.s. A 0682
22 Filip KažmírFilip Kažmír 05 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 0672
23 Vilém SvrčekVilém Svrček 05 AC Slovan Liberec, z.s. AAC Slovan Liberec, z.s. A 0662
24 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s. BAC Slovan Liberec, z.s. B 0654
25 Jonáš ŠtanclJonáš Štancl 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 0646
26 Adam PůtaAdam Půta 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. CTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. C 0640
27 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s. DAC Mladá Boleslav z.s. D 0632
28 Ondřej UmlaufOndřej Umlauf 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 0618
29 Daniel HavlíkDaniel Havlík 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 0616
30 Jakub UlrichJakub Ulrich 06 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 0600
30 Filip SenešiFilip Seneši 06 AC Mladá Boleslav z.s. CAC Mladá Boleslav z.s. C 0599
31 Dominik RozkovecDominik Rozkovec 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. D 0593
32 Michal GolineyMichal Goliney 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 0585
33 Ondřej MyslivecOndřej Myslivec 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 0576
34= Ondřej ŠenkOndřej Šenk 05 AC Slovan Liberec, z.s. BAC Slovan Liberec, z.s. B 0564
34= Jakub SvobodaJakub Svoboda 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. CTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. C 0564
36 David NovákDavid Novák 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. CTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. C 0563
37 Vít JavůrekVít Javůrek 06 AC Mladá Boleslav z.s. DAC Mladá Boleslav z.s. D 0557
38 David KucDavid Kuc 06 AC Slovan Liberec, z.s. BAC Slovan Liberec, z.s. B 0535
39 Florián Pavel JindraFlorián Pavel Jindra 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. CTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. C 0520
40 Adam SuchánekAdam Suchánek 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 0519
41 Vojtěch ZouharVojtěch Zouhar 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 0497
42 Martin DivišMartin Diviš 06 AC Mladá Boleslav z.s. CAC Mladá Boleslav z.s. C 0489
43= Adam SavickýAdam Savický 05 AC Slovan Liberec, z.s. BAC Slovan Liberec, z.s. B 0486
43= Jakub HamadaJakub Hamada 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 0420
45 Tadeáš VojtkoTadeáš Vojtko 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 0420
46 Tomáš VizingrTomáš Vizingr 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 0410
47 Jan ParoulekJan Paroulek 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. D 0349
48 Martin KlausMartin Klaus 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 0336
49 Roman HobryyRoman Hobryy 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. D 0330
50 Martin VacekMartin Vacek 06 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 0318
51 Adam KladníčekAdam Kladníček 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 0188
Celkem 52 závodníků
Trojboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s. AAC Slovan Liberec, z.s. A 1611
2 Barbora ZaryckáBarbora Zarycká 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 1467
3 Anna ŠáfrováAnna Šáfrová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. CTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. C 1439
4 Monika JakouběováMonika Jakouběová 05 AC Jablonec nad Nisou, z.s.AC Jablonec nad Nisou, z.s. 1384
5 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 AC Jablonec nad Nisou, z.s.AC Jablonec nad Nisou, z.s. 1380
6 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 1358
7 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 1332
8 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková 05 AC Slovan Liberec, z.s. AAC Slovan Liberec, z.s. A 1285
9 Blažena MenšíkováBlažena Menšíková 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1268
10 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 1263
11 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1257
12 Simona ŠilhánováSimona Šilhánová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 1247
13 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 1239
14 Barbora KoťátkováBarbora Koťátková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 1226
15 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1158
16 Petra KozderkováPetra Kozderková 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1137
17 Kristýna ČížkováKristýna Čížková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 1136
18 Markéta PetráskováMarkéta Petrásková 05 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1132
19 Karolína SedlákováKarolína Sedláková 05 AC Mladá Boleslav z.s. CAC Mladá Boleslav z.s. C 1116
20 Marie ŠvecováMarie Švecová 05 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1110
21 Nicole VeroňkováNicole Veroňková 06 AC Slovan Liberec, z.s. AAC Slovan Liberec, z.s. A 1101
22 Tereza TourkováTereza Tourková 05 AC Slovan Liberec, z.s. CAC Slovan Liberec, z.s. C 1087
23 Karolína PošepnáKarolína Pošepná 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 1082
24 Hana JedličkováHana Jedličková 05 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 1056
25 Sabina ScholzováSabina Scholzová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 1047
26 Karolína SvatáKarolína Svatá 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. D 1043
27= Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. CTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. C 1018
27= Veronika BeránkováVeronika Beránková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 1018
29 Veronika KolářováVeronika Kolářová 05 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 1009
30 Viola MelgrováViola Melgrová 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 1007
31= Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 AC Jablonec nad Nisou, z.s.AC Jablonec nad Nisou, z.s. 0971
31= Kristýna TrlidováKristýna Trlidová 06 AC Mladá Boleslav z.s. CAC Mladá Boleslav z.s. C 0963
33 Markéta ZbíralováMarkéta Zbíralová 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 0963
34 Barbora PlevováBarbora Plevová 05 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 0957
35 Kateřina HavelkováKateřina Havelková 06 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 0951
36 Tereza KrobováTereza Krobová 06 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 0950
37 Lucie KrinwaldováLucie Krinwaldová 05 AC Mladá Boleslav z.s. CAC Mladá Boleslav z.s. C 0932
38 Daniela FidrováDaniela Fidrová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 0930
39 Barbora JanatováBarbora Janatová 06 AC Jablonec nad Nisou, z.s.AC Jablonec nad Nisou, z.s. 0927
40 Šárka HavlováŠárka Havlová 05 AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B 0909
41 Teodora VošvrdováTeodora Vošvrdová 06 AC Mladá Boleslav z.s. EAC Mladá Boleslav z.s. E 0902
42 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. CTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. C 0896
43 Kateřina SkřivánkováKateřina Skřivánková 06 AC Mladá Boleslav z.s. DAC Mladá Boleslav z.s. D 0887
44 Tereza PeckováTereza Pecková 05 AC Slovan Liberec, z.s. AAC Slovan Liberec, z.s. A 0882
45 Aneta SedlickáAneta Sedlická 06 AC Slovan Liberec, z.s. CAC Slovan Liberec, z.s. C 0872
46 Magda LiskováMagda Lisková 06 AC Mladá Boleslav z.s. CAC Mladá Boleslav z.s. C 0871
47 Eliška ŠléglováEliška Šléglová 05 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 0853
48 Agáta RajsiglováAgáta Rajsiglová 06 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 0846
49 Kristýna MádlováKristýna Mádlová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 0844
50 Nela VávrováNela Vávrová 05 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 0839
51 Anika Michelle MlčochováAnika Michelle Mlčochová 05 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 0835
52 Pavla TůmováPavla Tůmová 06 AC Slovan Liberec, z.s. BAC Slovan Liberec, z.s. B 0832
53 Adéla DitrichováAdéla Ditrichová 06 AC Slovan Liberec, z.s. AAC Slovan Liberec, z.s. A 0813
54 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ETJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. E 0809
55 Dita VolfováDita Volfová 06 AC Mladá Boleslav z.s. DAC Mladá Boleslav z.s. D 0793
56 Lucie UlvrováLucie Ulvrová 07 AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B 0780
57 Lucie VšetečkováLucie Všetečková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. CTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. C 0770
58 Klára VltavskáKlára Vltavská 06 AC TJ Jičín CAC TJ Jičín C 0769
59 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. D 0761
60 Helena HeřmanskáHelena Heřmanská 05 AC Mladá Boleslav z.s. DAC Mladá Boleslav z.s. D 0758
61 Kateřina NeumannováKateřina Neumannová 06 AC Mladá Boleslav z.s. DAC Mladá Boleslav z.s. D 0756
62 Tereza AndrlováTereza Andrlová 06 AC Slovan Liberec, z.s. CAC Slovan Liberec, z.s. C 0750
63= Barbora MaškováBarbora Mašková 05 AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B 0731
63= Pavlína DrahoňovskáPavlína Drahoňovská 06 AC TJ Jičín CAC TJ Jičín C 0724
65 Zuzana MelzerováZuzana Melzerová 06 AC Slovan Liberec, z.s. CAC Slovan Liberec, z.s. C 0717
66 Beáta DrábováBeáta Drábová 06 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 0717
67 Michaela LokvencováMichaela Lokvencová 06 AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B 0698
68 Klára MarčekováKlára Marčeková 05 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 0690
69 Klára HladíkováKlára Hladíková 06 AC Slovan Liberec, z.s. CAC Slovan Liberec, z.s. C 0679
70 Barbora MatuškováBarbora Matušková 06 AC Mladá Boleslav z.s. EAC Mladá Boleslav z.s. E 0667
71 Ema ŠarköziEma Šarközi 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. D 0655
72 Eliška KazdováEliška Kazdová 05 AC TJ Jičín CAC TJ Jičín C 0652
73 Šárka NovákováŠárka Nováková 06 AC TJ Jičín CAC TJ Jičín C 0649
74 Veronika ChaloupkováVeronika Chaloupková 06 AC Slovan Liberec, z.s. BAC Slovan Liberec, z.s. B 0643
75 Veronika KučerováVeronika Kučerová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ETJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. E 0631
76 Vendula HabováVendula Habová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ETJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. E 0624
77 Nela MasopustováNela Masopustová 06 AC Slovan Liberec, z.s. BAC Slovan Liberec, z.s. B 0606
78 Anna VackováAnna Vacková 05 AC Slovan Liberec, z.s. BAC Slovan Liberec, z.s. B 0596
79 Zuzana KrevňákováZuzana Krevňáková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. D 0593
80 Aneta StojkováAneta Stojková 05 AC Mladá Boleslav z.s. EAC Mladá Boleslav z.s. E 0580
81 Tereza PapouškováTereza Papoušková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ETJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. E 0540
82 Aneta CrhováAneta Crhová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. D 0517
83 Khrystyna HobryyKhrystyna Hobryy 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ETJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. E 0458
84 Aneta BekrováAneta Bekrová 06 AC Slovan Liberec, z.s. BAC Slovan Liberec, z.s. B 0343
Celkem 84 závodníků
Trojboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1872
2 Jonáš SamekJonáš Samek 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1661
3 Jakub TicháčekJakub Ticháček 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1568
4 Ondřej VeličkaOndřej Velička 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 1541
5 Dalibor MotejlekDalibor Motejlek 07 AC Jablonec nad Nisou, z.s.AC Jablonec nad Nisou, z.s. 1485
6 Filip SmolíkFilip Smolík 08 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1417
7 Vojtěch SůvaVojtěch Sůva 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 1403
8 Jáchym BohuňovskýJáchym Bohuňovský 09 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1341
9 František ProcházkaFrantišek Procházka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 1310
10 Marek KošínMarek Košín 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1297
11 Jan BernatJan Bernat 07 AC Slovan Liberec, z.s. AAC Slovan Liberec, z.s. A 1280
12 Vítek SovtanVítek Sovtan 07 AC Jablonec nad Nisou, z.s.AC Jablonec nad Nisou, z.s. 1234
13 Vladimír NovotnýVladimír Novotný 08 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1202
14= Michal BursaMichal Bursa 07 AC Jablonec nad Nisou, z.s.AC Jablonec nad Nisou, z.s. 1170
14= Štěpán KučeraŠtěpán Kučera 08 AC Jablonec nad Nisou, z.s.AC Jablonec nad Nisou, z.s. 1170
16 Tomáš HabaTomáš Haba 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 1166
17 Ondřej ZajíčekOndřej Zajíček 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1081
18 Matouš HorákMatouš Horák 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1049
19 Jan FejtJan Fejt 07 AC Slovan Liberec, z.s. AAC Slovan Liberec, z.s. A 1046
20 Antonín KřížAntonín Kříž 09 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1028
21 Matěj BarcalMatěj Barcal 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 0972
22 Matěj ŠenkMatěj Šenk 08 AC Slovan Liberec, z.s. AAC Slovan Liberec, z.s. A 0952
23 Radek ŠťastnýRadek Šťastný 07 AC Slovan Liberec, z.s. AAC Slovan Liberec, z.s. A 0905
24 Kristián KnesplKristián Knespl 09 AC TJ JičínAC TJ Jičín 0858
25 Matěj HanzalíkMatěj Hanzalík 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 0829
26 Filip HanzalíkFilip Hanzalík 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 0817
27 Vojtěch VejvančickýVojtěch Vejvančický 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 0793
28 Sebastián VeselýSebastián Veselý 09 AC Slovan Liberec, z.s. BAC Slovan Liberec, z.s. B 0774
29 Vít ZákouckýVít Zákoucký 08 AC Slovan Liberec, z.s. BAC Slovan Liberec, z.s. B 0675
29 Jakub JiroutekJakub Jiroutek 09 AC Slovan Liberec, z.s. BAC Slovan Liberec, z.s. B 0572
30 Jan ŠilberskýJan Šilberský 10 AC Slovan Liberec, z.s. BAC Slovan Liberec, z.s. B 0572
31 Jakob MariniJakob Marini 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 0563
32 Matěj BursaMatěj Bursa 11 AC Jablonec nad Nisou, z.s.AC Jablonec nad Nisou, z.s. 0508
33 Jakub ValášekJakub Valášek 10 AC Slovan Liberec, z.s. AAC Slovan Liberec, z.s. A 0473
34 Jakub LangmaierJakub Langmaier 10 AC Slovan Liberec, z.s. BAC Slovan Liberec, z.s. B 0345
Celkem 35 závodníků
Trojboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza LevinskáTereza Levinská 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 1565
2 Sára RejlkováSára Rejlková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1504
3 Tereza KirschnerTereza Kirschner 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1374
3 Veronika DitrichováVeronika Ditrichová 08 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 1374
4 Anna FixováAnna Fixová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 1339
5 Eliška NimrichterováEliška Nimrichterová 08 AC Slovan Liberec, z.s. AAC Slovan Liberec, z.s. A 1275
6 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová 09 AC Jablonec nad Nisou, z.s. AAC Jablonec nad Nisou, z.s. A 1266
7 Simona KrupováSimona Krupová 08 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 1249
8 Leona VoldánováLeona Voldánová 08 AC Jablonec nad Nisou, z.s. AAC Jablonec nad Nisou, z.s. A 1238
9 Tereza MátlováTereza Mátlová 08 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1233
10 Amálie BabákováAmálie Babáková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1144
11 Lucie JarošováLucie Jarošová 07 AC Jablonec nad Nisou, z.s. AAC Jablonec nad Nisou, z.s. A 1127
12 Adéla FürstováAdéla Fürstová 08 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 1095
13 Kate5ina KarvayováKate5ina Karvayová 07 AC Slovan Liberec, z.s. AAC Slovan Liberec, z.s. A 1061
14 Marie RudolfováMarie Rudolfová 08 AC Slovan Liberec, z.s. BAC Slovan Liberec, z.s. B 1054
15 Jessica Stella RuckáJessica Stella Rucká 10 AC Jablonec nad Nisou, z.s. BAC Jablonec nad Nisou, z.s. B 1035
16 Johana PilařováJohana Pilařová 08 AC Slovan Liberec, z.s. AAC Slovan Liberec, z.s. A 1010
17 Lucie Houdov8Lucie Houdov8 07 AC Slovan Liberec, z.s. BAC Slovan Liberec, z.s. B 1009
18 Adéla BondorováAdéla Bondorová 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 0974
19 Lucie KřenčilováLucie Křenčilová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 0969
20 Bára JirušováBára Jirušová 08 AC Slovan Liberec, z.s. BAC Slovan Liberec, z.s. B 0937
21 Hana TaušováHana Taušová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 0933
22 Veronika MaškováVeronika Mašková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 0926
23 Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná 08 AC TJ JičínAC TJ Jičín 0917
24 Natálie BártováNatálie Bártová 10 AC Jablonec nad Nisou, z.s. BAC Jablonec nad Nisou, z.s. B 0892
25 Viktorie GrabmüllerováViktorie Grabmüllerová 08 AC Jablonec nad Nisou, z.s. AAC Jablonec nad Nisou, z.s. A 0891
26 Pavla RychterováPavla Rychterová 07 AC Slovan Liberec, z.s. AAC Slovan Liberec, z.s. A 0873
27 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 09 AC Jablonec nad Nisou, z.s. BAC Jablonec nad Nisou, z.s. B 0861
28 Františka LandováFrantiška Landová 09 AC Slovan Liberec, z.s. CAC Slovan Liberec, z.s. C 0819
29 Anna JandováAnna Jandová 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 0812
30 Magdalena FixováMagdalena Fixová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 0804
31= Aneta OtradovskáAneta Otradovská 08 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 0775
31= Nikola PechatáNikola Pechatá 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 0775
33 Natálie JandlováNatálie Jandlová 08 AC Slovan Liberec, z.s. BAC Slovan Liberec, z.s. B 0774
34 Karolína TomancováKarolína Tomancová 08 AC Rumburk, z.s. AAC Rumburk, z.s. A 0765
35 Lucie DruneckáLucie Drunecká 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 0758
36 Amálie KnesplováAmálie Knesplová 09 AC Česká LípaAC Česká Lípa 0730
37 Eva TrollerováEva Trollerová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 0729
38 Gabriela ČepelákováGabriela Čepeláková 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 0716
39 Tereza SochorováTereza Sochorová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 0702
40 Karolína BalcarováKarolína Balcarová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 0670
41 Alice ŠtočkováAlice Štočková 09 AC Jablonec nad Nisou, z.s. BAC Jablonec nad Nisou, z.s. B 0654
42 Simona KerlehováSimona Kerlehová 09 AC Slovan Liberec, z.s. BAC Slovan Liberec, z.s. B 0625
43 Stella Antonie ŠourkováStella Antonie Šourková 11 KRIHNNKRIHNN 0545
44 Anna KazdováAnna Kazdová 08 AC Slovan Liberec, z.s. CAC Slovan Liberec, z.s. C 0526
45 Anežka VejvančinskáAnežka Vejvančinská 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 0384
46 Barbora LacinováBarbora Lacinová 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 0371
47 Lea Natali BenešováLea Natali Benešová 09 KRIHNNKRIHNN 0323
48 Markéta DrahníkováMarkéta Drahníková 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 0303
49 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 09 AC Slovan Liberec, z.s. CAC Slovan Liberec, z.s. C 0238
50 Monika SlámováMonika Slámová 09 AC Rumburk, z.s. BAC Rumburk, z.s. B 0023
Celkem 51 závodníků