výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové halové závody A.C. Sparta Praha

Nehvizdy (21. 1. 2018)

60 m - Dorostenci

(ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.79
Celkem 1 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.57
2 Tomáš ŘehákTomáš Řehák 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.77
3 Tomáš RojíkTomáš Rojík 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.90
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠaflerJakub Šafler 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.29
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.34
3 Jiří AntoňůJiří Antoňů 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.05
Celkem 3 závodníků
Rozběh 3 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MaršálekJakub Maršálek 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.11
2 Saim PerverzSaim Perverz 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.60
3 Michal SlabýMichal Slabý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.95
Celkem 3 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.67
2 Tomáš ŘehákTomáš Řehák 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.84
3 Jakub MaršálekJakub Maršálek 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.12
Celkem 3 závodníků
Finále B (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠaflerJakub Šafler 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.26
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.38
3 Saim PerverzSaim Perverz 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.62
4 Tomáš RojíkTomáš Rojík 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.73
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef LiškaJosef Liška 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.69
2 Martin PecharMartin Pechar 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.95
3 Matyáš NedvědMatyáš Nedvěd 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.00
4 Dominik SorkDominik Sork 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.27
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin PecharMartin Pechar 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.93
2 Dominik SorkDominik Sork 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.29
3 Adam ČernýAdam Černý 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.85
Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef LiškaJosef Liška 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.43
2 Oldřich DaněkOldřich Daněk 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.88
3 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.99
4 Matěj LoužilMatěj Loužil 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.89
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oleksandr IvanyusOleksandr Ivanyus 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.44
2 Mathias ShonMathias Shon 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.87
3 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.99
4 Jaroslav VítekJaroslav Vítek 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.41
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš NedvědMatyáš Nedvěd 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.13
2 Josef UrešJosef Ureš 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.62
3 Patrik SukPatrik Suk 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.94
Celkem 3 závodníků

60 m - Dorostenky

(ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna DanišováAnna Danišová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.66
2 Tereza StaňkováTereza Staňková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.71
3 Nicola MelicharováNicola Melicharová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.91
4 Štěpána MarethovaŠtěpána Marethova 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.97
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.42
2 Tereza KálalováTereza Kálalová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.64
3 Monika FlorováMonika Florová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.67
4 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.70
Celkem 4 závodníků
Finále B (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie PoppelováLucie Poppelová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.85
2 Denisa PolákováDenisa Poláková 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.87
3 Aneta PastuchováAneta Pastuchová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.97
4 Amélie JeřábkováAmélie Jeřábková 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.13
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika FlorováMonika Florová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.62
2 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.18
3 Amélie KřížkováAmélie Křížková 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.93
4 Elena HorynováElena Horynová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.20
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.40
2 Tereza KálalováTereza Kálalová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.57
3 Amélie JeřábkováAmélie Jeřábková 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.93
4 Adéla PožárováAdéla Požárová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.28
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.67
2 Lucie PoppelováLucie Poppelová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.80
3 Denisa PolákováDenisa Poláková 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.80
4 Aneta PastuchováAneta Pastuchová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.93
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.40
2 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.67
3 Kateřina HájkováKateřina Hájková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.00
4 Klára HonzíkováKlára Honzíková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.03
Celkem 4 závodníků
Finále B (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára NovákováKlára Nováková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.93
2 Leontýna KrimlákováLeontýna Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.25
3 Karolína ParkanováKarolína Parkanová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.32
4 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.49
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.30
2 Klára NovákováKlára Nováková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.29
3 Nelly BrumarováNelly Brumarová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.36
4 Alina IvanyusAlina Ivanyus 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.56
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára HonzíkováKlára Honzíková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.21
2 Leontýna KrimlákováLeontýna Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.31
3 Helena NoskováHelena Nosková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.51
4 Berenika HrašováBerenika Hrašová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.68
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanda SečkařováVanda Sečkařová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.85
2 Anežka KloubkováAnežka Kloubková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.87
3 Anna VolfováAnna Volfová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.45
4 Alžběta ŠvábováAlžběta Švábová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.45
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.82
2 Dita KuchařováDita Kuchařová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.43
3 Alžběta FranklováAlžběta Franklová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.96
Amálie NevrláAmálie Nevrlá 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie VoseckáNatálie Vosecká 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.62
2 Adriana ŽuffováAdriana Žuffová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.93
3 Josephine CrowtherJosephine Crowther 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.43
4 Denisa MlčákováDenisa Mlčáková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.88
Celkem 4 závodníků
Rozběh 6 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HájkováKateřina Hájková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.96
2 Karolína ParkanováKarolína Parkanová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.37
3 Zuzana BednářováZuzana Bednářová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.94
4 Tereza KandravaTereza Kandrava 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.72
Celkem 4 závodníků
Rozběh 7 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.42
2 Nicoleta LarNicoleta Lar 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.50
3 Veronika VeseláVeronika Veselá 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.91
4 Anna SkopalíkováAnna Skopalíková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.92
Celkem 4 závodníků
Rozběh 8 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stella SklenáříkováStella Sklenáříková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.23
2 Agáta ProcházkováAgáta Procházková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.27
3 Klára HaškováKlára Hašková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.45
4 Nela SteinmannováNela Steinmannová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.79
Celkem 4 závodníků
Rozběh 9 (ne, 21.1.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.44
2 Nicol ČadováNicol Čadová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.63
3 Viktorie DostálováViktorie Dostálová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.86
4 Natálie KloudováNatálie Kloudová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.02
Celkem 4 závodníků