XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce
Olomouc (8. 5. 2018)60 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (út, 8.5.2018 - 06:00) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | BYAC Brno | 5 | 07.48 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 07.61 | ||||||||||||||
3 | Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 07.62 | ||||||||||||||
4 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 07.70 | ||||||||||||||
5 | Kryštof SládekKryštof Sládek | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 07.75 | ||||||||||||||
6 | Michal KadeřábekMichal Kadeřábek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 07.80 | ||||||||||||||
7 | Tomáš PavliskaTomáš Pavliska | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 07.84 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (út, 8.5.2018 - 06:00) | Vítr: +1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lukáš NeradLukáš Nerad | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
1 | Jakub HartmannJakub Hartmann | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 07.69 | ||||||||||||||
2 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 07.70 | ||||||||||||||
3 | Sebastian RausSebastian Raus | 03 | BYAC Brno | 5 | 07.81 | ||||||||||||||
4 | Jiří KovářJiří Kovář | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 07.92 | ||||||||||||||
5 | Karel BrychtaKarel Brychta | 04 | SK Hranice, z.s. | 7 | 08.05 | ||||||||||||||
6 | Jiří NovotnýJiří Novotný | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 08.07 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (út, 8.5.2018 - 06:00) | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Martin BábekMartin Bábek | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
1 | Benjamin JakobBenjamin Jakob | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 07.90 | ||||||||||||||
2 | Štěpán ŠidlákŠtěpán Šidlák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 08.06 | ||||||||||||||
3 | Adam HrbekAdam Hrbek | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 08.07 | ||||||||||||||
4 | Jiří ZedníkJiří Zedník | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 08.13 | ||||||||||||||
5 | Alexandr DutkaAlexandr Dutka | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 08.21 | ||||||||||||||
6 | Martin PhamMartin Pham | 04 | VSK Univerzita Brno | 7 | 08.25 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | BYAC Brno | 5 | 07.48 | |||
2 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 07.61 | |||
3 | Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 07.62 | |||
4 | Jakub HartmannJakub Hartmann | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 07.69 | |||
5 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 07.70 | |||
5 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 07.70 | |||
7 | Kryštof SládekKryštof Sládek | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 07.75 | |||
8 | Michal KadeřábekMichal Kadeřábek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 07.80 | |||
9 | Sebastian RausSebastian Raus | 03 | BYAC Brno | 5 | 07.81 | |||
10 | Tomáš PavliskaTomáš Pavliska | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 07.84 | |||
11 | Benjamin JakobBenjamin Jakob | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 07.90 | |||
12 | Jiří KovářJiří Kovář | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 07.92 | |||
13 | Karel BrychtaKarel Brychta | 04 | SK Hranice, z.s. | 7 | 08.05 | |||
14 | Štěpán ŠidlákŠtěpán Šidlák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 08.06 | |||
15 | Jiří NovotnýJiří Novotný | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 08.07 | |||
15 | Adam HrbekAdam Hrbek | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 08.07 | |||
17 | Jiří ZedníkJiří Zedník | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 08.13 | |||
18 | Alexandr DutkaAlexandr Dutka | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 08.21 | |||
19 | Martin PhamMartin Pham | 04 | VSK Univerzita Brno | 7 | 08.25 | |||
Lukáš NeradLukáš Nerad | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | DNS | ||||
Martin BábekMartin Bábek | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | DNS |
60 m - Ml. žáci
(út, 8.5.2018 - 06:30) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jan MikešJan Mikeš | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
1 | Václav HamšíkVáclav Hamšík | 05 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 6 | 08.90 | ||||||||||||||
2 | 2 | Tomáš PlevaTomáš Pleva | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 08.93 | |||||||||||||
3 | Jan StránělJan Stráněl | 06 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 09.52 | ||||||||||||||
4 | Jonáš JedličkaJonáš Jedlička | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 3 | 09.77 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (út, 8.5.2018 - 06:15) | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 07.84 | ||||||||||||||
2 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 3 | 08.07 | ||||||||||||||
3 | Karolína ZacharováKarolína Zacharová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 08.16 | ||||||||||||||
4 | Radka NiebauerováRadka Niebauerová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 08.21 | ||||||||||||||
5 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 2 | 08.33 | ||||||||||||||
6 | Anna KolářováAnna Kolářová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 08.46 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (út, 8.5.2018 - 06:15) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela ČervenáMichaela Červená | 03 | AK Šternberk z.s. | 6 | 08.45 | ||||||||||||||
2 | Tereza SpáčilováTereza Spáčilová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 08.49 | ||||||||||||||
3 | Linda ČernoškováLinda Černošková | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 08.55 | ||||||||||||||
4 | Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová | 04 | JAC Brno | 4 | 08.57 | ||||||||||||||
5 | Iveta HolešinskáIveta Holešinská | 03 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 3 | 08.68 | ||||||||||||||
6 | Sára FojtíkováSára Fojtíková | 04 | JAC Brno | 2 | 08.76 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (út, 8.5.2018 - 06:15) | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela VajnrajchováMichaela Vajnrajchová | 04 | JAC Brno | 5 | 08.65 | ||||||||||||||
2 | Barbora JelínkováBarbora Jelínková | 03 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 4 | 08.73 | ||||||||||||||
3 | Klára AdlerováKlára Adlerová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 08.73 | ||||||||||||||
4 | Veronika JavorkováVeronika Javorková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.92 | ||||||||||||||
5 | Adéla VodičkováAdéla Vodičková | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 09.22 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 07.84 | |||
2 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 3 | 08.07 | |||
3 | Karolína ZacharováKarolína Zacharová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 08.16 | |||
4 | Radka NiebauerováRadka Niebauerová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 08.21 | |||
5 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 2 | 08.33 | |||
6 | Michaela ČervenáMichaela Červená | 03 | AK Šternberk z.s. | 6 | 08.45 | |||
7 | Anna KolářováAnna Kolářová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 08.46 | |||
8 | Tereza SpáčilováTereza Spáčilová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 08.49 | |||
9 | Linda ČernoškováLinda Černošková | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 08.55 | |||
10 | Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová | 04 | JAC Brno | 4 | 08.57 | |||
11 | Michaela VajnrajchováMichaela Vajnrajchová | 04 | JAC Brno | 5 | 08.65 | |||
12 | Iveta HolešinskáIveta Holešinská | 03 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 3 | 08.68 | |||
13 | Barbora JelínkováBarbora Jelínková | 03 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 4 | 08.73 | |||
13 | Klára AdlerováKlára Adlerová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 08.73 | |||
15 | Sára FojtíkováSára Fojtíková | 04 | JAC Brno | 2 | 08.76 | |||
16 | Veronika JavorkováVeronika Javorková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.92 | |||
17 | Adéla VodičkováAdéla Vodičková | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 09.22 |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (út, 8.5.2018 - 06:45) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza MyškováTereza Myšková | 05 | JAC Brno | 4 | 08.43 | ||||||||||||||
2 | Gabriela BegováGabriela Begová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 08.55 | ||||||||||||||
3 | Adriana ŠpitováAdriana Špitová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 08.81 | ||||||||||||||
4 | Michaela KovářováMichaela Kovářová | 05 | JAC Brno | 3 | 08.98 | ||||||||||||||
5 | Markéta MaškováMarkéta Mašková | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 09.01 | ||||||||||||||
6 | Barbora KuncováBarbora Kuncová | 06 | AK Šternberk z.s. | 7 | 09.12 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (út, 8.5.2018 - 06:45) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucia JuríkováLucia Juríková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 09.02 | ||||||||||||||
2 | Julie JadrnáJulie Jadrná | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 09.09 | ||||||||||||||
3 | Amálie TandlerováAmálie Tandlerová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 09.11 | ||||||||||||||
4 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 4 | 09.13 | ||||||||||||||
5 | Klára ZalkováKlára Zalková | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 09.16 | ||||||||||||||
6 | Tereza SvobodováTereza Svobodová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 09.31 | ||||||||||||||
7 | Anna KřehlíkováAnna Křehlíková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 09.68 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza MyškováTereza Myšková | 05 | JAC Brno | 4 | 08.43 | |||
2 | Gabriela BegováGabriela Begová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 08.55 | |||
3 | Adriana ŠpitováAdriana Špitová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 08.81 | |||
4 | Michaela KovářováMichaela Kovářová | 05 | JAC Brno | 3 | 08.98 | |||
5 | Markéta MaškováMarkéta Mašková | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 09.01 | |||
6 | Lucia JuríkováLucia Juríková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 09.02 | |||
7 | Julie JadrnáJulie Jadrná | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 09.09 | |||
8 | Amálie TandlerováAmálie Tandlerová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 09.11 | |||
9 | Barbora KuncováBarbora Kuncová | 06 | AK Šternberk z.s. | 7 | 09.12 | |||
10 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 4 | 09.13 | |||
11 | Klára ZalkováKlára Zalková | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 09.16 | |||
12 | Tereza SvobodováTereza Svobodová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 09.31 | |||
13 | Anna KřehlíkováAnna Křehlíková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 09.68 |
100 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 01 (út, 8.5.2018 - 10:15) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 11.25 | ||||||||||||||
2 | Ivo PospíšilIvo Pospíšil | 97 | VSK Univerzita Brno | 4 | 11.52 | ||||||||||||||
3 | Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 11.54 | ||||||||||||||
4 | Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 11.67 | ||||||||||||||
5 | Jakub HartmannJakub Hartmann | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 12.30 | ||||||||||||||
6 | Sebastian HajzlerSebastian Hajzler | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 13.34 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 02 (út, 8.5.2018 - 10:15) | Vítr: +2.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj NamysloMatěj Namyslo | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Samuel LawsonSamuel Lawson | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 11.05 | ||||||||||||||
3 | Jan VařekaJan Vařeka | 99 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 11.51 | ||||||||||||||
4 | Jan TichýJan Tichý | 02 | AK Šternberk z.s. | 6 | 11.82 | ||||||||||||||
5 | Michal KadeřábekMichal Kadeřábek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 12.19 | ||||||||||||||
6 | 28 | Ondřej NěmecOndřej Němec | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 12.88 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj NamysloMatěj Namyslo | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 11.00 | |||
2 | Samuel LawsonSamuel Lawson | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 11.05 | |||
3 | Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 11.25 | |||
4 | Jan VařekaJan Vařeka | 99 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 11.51 | |||
5 | Ivo PospíšilIvo Pospíšil | 97 | VSK Univerzita Brno | 4 | 11.52 | |||
6 | Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 11.54 | |||
7 | Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 11.67 | |||
8 | Jan TichýJan Tichý | 02 | AK Šternberk z.s. | 6 | 11.82 | |||
9 | Michal KadeřábekMichal Kadeřábek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 12.19 | |||
10 | Jakub HartmannJakub Hartmann | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 12.30 | |||
11 | 28 | Ondřej NěmecOndřej Němec | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 12.88 | ||
12 | Sebastian HajzlerSebastian Hajzler | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 13.34 |
100 m - Muži (Finále)
Finále (út, 8.5.2018 - 11:10) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Samuel LawsonSamuel Lawson | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
1 | Matěj NamysloMatěj Namyslo | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 11.11 | ||||||||||||||
2 | Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 11.27 | ||||||||||||||
3 | Jan VařekaJan Vařeka | 99 | Atletický klub Prostějov, z... | 6 | 11.50 | ||||||||||||||
4 | Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 11.56 | ||||||||||||||
5 | Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 8 | 11.62 | ||||||||||||||
6 | Jan TichýJan Tichý | 02 | AK Šternberk z.s. | 1 | 11.90 | ||||||||||||||
7 | Michal KadeřábekMichal Kadeřábek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 12.27 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Ženy (Finále)
Finále (út, 8.5.2018 - 11:00) | Vítr: -1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie DomskáLucie Domská | 93 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 11.92 | ||||||||||||||
2 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 12.03 | ||||||||||||||
3 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 12.26 | ||||||||||||||
4 | Alena SymerskáAlena Symerská | 96 | AK Kroměříž | 7 | 12.49 | ||||||||||||||
5 | Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 12.52 | ||||||||||||||
6 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 12.57 | ||||||||||||||
7 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 12.59 | ||||||||||||||
8 | Lucie MičunkováLucie Mičunková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 12.84 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 01 (út, 8.5.2018 - 10:00) | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie DomskáLucie Domská | 93 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 12.10 | ||||||||||||||
2 | Lucie MičunkováLucie Mičunková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 12.48 | ||||||||||||||
3 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 12.62 | ||||||||||||||
4 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 13.27 | ||||||||||||||
5 | Barbora JelínkováBarbora Jelínková | 03 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2 | 14.07 | ||||||||||||||
6 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 7 | 14.95 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 02 (út, 8.5.2018 - 10:00) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 12.27 | ||||||||||||||
2 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 12.43 | ||||||||||||||
3 | Michaela PalováMichaela Palová | 90 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 12.67 | ||||||||||||||
4 | Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková | 97 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 12.87 | ||||||||||||||
5 | Bára KučerováBára Kučerová | 01 | AK Šternberk z.s. | 6 | 13.24 | ||||||||||||||
6 | Lucie VašíčkováLucie Vašíčková | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 13.93 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 03 (út, 8.5.2018 - 10:00) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 12.00 | ||||||||||||||
2 | Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 12.43 | ||||||||||||||
3 | Alena SymerskáAlena Symerská | 96 | AK Kroměříž | 4 | 12.46 | ||||||||||||||
4 | Marie JedličkováMarie Jedličková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 13.71 | ||||||||||||||
5 | Karolína KvochováKarolína Kvochová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 14.26 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 12.00 | |||
2 | Lucie DomskáLucie Domská | 93 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 12.10 | |||
3 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 12.27 | |||
4 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 12.43 | |||
4 | Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 12.43 | |||
6 | Alena SymerskáAlena Symerská | 96 | AK Kroměříž | 4 | 12.46 | |||
7 | Lucie MičunkováLucie Mičunková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 12.48 | |||
8 | Eva KubíčkováEva Kubíčková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 12.62 | |||
9 | Michaela PalováMichaela Palová | 90 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 12.67 | |||
10 | Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková | 97 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 12.87 | |||
11 | Bára KučerováBára Kučerová | 01 | AK Šternberk z.s. | 6 | 13.24 | |||
12 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 13.27 | |||
13 | Marie JedličkováMarie Jedličková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 13.71 | |||
14 | Lucie VašíčkováLucie Vašíčková | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 13.93 | |||
15 | Barbora JelínkováBarbora Jelínková | 03 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 2 | 14.07 | |||
16 | Karolína KvochováKarolína Kvochová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 14.26 | |||
17 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 7 | 14.95 |
200 m - Muži (Finále)
Finále (út, 8.5.2018 - 12:10) | Vítr: +2.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jan TichýJan Tichý | 02 | AK Šternberk z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Martin JuránekMartin Juránek | 91 | VSK Univerzita Brno | 4 | DNS | |||||||||||||||
1 | Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil | 99 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 22.39 | ||||||||||||||
2 | Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 22.96 | ||||||||||||||
3 | Martin PokornýMartin Pokorný | 88 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 23.05 | ||||||||||||||
4 | Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil | 00 | TJ Šumperk, z.s. | 6 | 23.15 | ||||||||||||||
5 | Štěpán JuránekŠtěpán Juránek | 90 | VSK Univerzita Brno | 8 | 23.32 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
200 m - Ženy (Finále)
Finále (út, 8.5.2018 - 12:00) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 24.00 | ||||||||||||||
2 | Alena SymerskáAlena Symerská | 96 | AK Kroměříž | 5 | 24.61 | ||||||||||||||
3 | Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 25.53 | ||||||||||||||
4 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 25.77 | ||||||||||||||
5 | Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová | 00 | SK Hranice, z.s. | 7 | 26.41 | ||||||||||||||
6 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 26.47 | ||||||||||||||
7 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 8 | 27.01 | ||||||||||||||
8 | Karolína KvochováKarolína Kvochová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 29.14 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
300 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (út, 8.5.2018 - 08:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 37.19 | ||||||||||||||
2 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 37.77 | ||||||||||||||
3 | Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 37.83 | ||||||||||||||
4 | Jiří KovářJiří Kovář | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 39.46 | ||||||||||||||
5 | Adam HrbekAdam Hrbek | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 39.61 | ||||||||||||||
6 | Benjamin JakobBenjamin Jakob | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 40.31 | ||||||||||||||
7 | Sebastian RausSebastian Raus | 03 | BYAC Brno | 8 | 40.77 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (út, 8.5.2018 - 08:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub HartmannJakub Hartmann | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 39.22 | ||||||||||||||
2 | Jakub DuchovnýJakub Duchovný | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 39.23 | ||||||||||||||
3 | Tomáš PavliskaTomáš Pavliska | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 39.76 | ||||||||||||||
4 | Max BeranMax Beran | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 40.79 | ||||||||||||||
5 | Jason Flaviano Za NzambiJason Flaviano Za Nzambi | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 43.12 | ||||||||||||||
6 | Tomáš BundilTomáš Bundil | 04 | AK Šternberk z.s. | 6 | 45.86 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 37.19 | |||
2 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 37.77 | |||
3 | Jan ŠalmanJan Šalman | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 37.83 | |||
4 | Jakub HartmannJakub Hartmann | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 39.22 | |||
5 | Jakub DuchovnýJakub Duchovný | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 39.23 | |||
6 | Jiří KovářJiří Kovář | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 39.46 | |||
7 | Adam HrbekAdam Hrbek | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 39.61 | |||
8 | Tomáš PavliskaTomáš Pavliska | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 39.76 | |||
9 | Benjamin JakobBenjamin Jakob | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 40.31 | |||
10 | Sebastian RausSebastian Raus | 03 | BYAC Brno | 8 | 40.77 | |||
11 | Max BeranMax Beran | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 40.79 | |||
12 | Jason Flaviano Za NzambiJason Flaviano Za Nzambi | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 43.12 | |||
13 | Tomáš BundilTomáš Bundil | 04 | AK Šternberk z.s. | 6 | 45.86 |
300 m - Žákyně (Finále)
Finále (út, 8.5.2018 - 08:15) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková | 04 | JAC Brno | 4 | 42.50 | ||||||||||||||
2 | Michaela ČervenáMichaela Červená | 03 | AK Šternberk z.s. | 5 | 44.00 | ||||||||||||||
3 | Iveta HolešinskáIveta Holešinská | 03 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 7 | 44.99 | ||||||||||||||
4 | Petra JančarováPetra Jančarová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 45.68 | ||||||||||||||
5 | Leona KratochvilováLeona Kratochvilová | 04 | AK Šternberk z.s. | 8 | 46.05 | ||||||||||||||
6 | Michaela VajnrajchováMichaela Vajnrajchová | 04 | JAC Brno | 2 | 46.11 | ||||||||||||||
7 | Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová | 04 | JAC Brno | 6 | 48.43 | ||||||||||||||
8 | 13 | Tereza GrégrováTereza Grégrová | 04 | AK Šternberk z.s. | 3 | 48.73 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
400 m - Muži (Běh)
Běh 01 (út, 8.5.2018 - 11:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 48.22 | ||||||||||||||
2 | Martin JuránekMartin Juránek | 91 | VSK Univerzita Brno | 5 | 50.05 | ||||||||||||||
3 | Štěpán JuránekŠtěpán Juránek | 90 | VSK Univerzita Brno | 2 | 50.61 | ||||||||||||||
4 | Adam DohnalAdam Dohnal | 02 | AK Šternberk z.s. | 6 | 50.63 | ||||||||||||||
5 | Jan SadilJan Sadil | 96 | AK Šternberk z.s. | 3 | 50.74 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch DobešVojtěch Dobeš | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 7 | 51.82 | ||||||||||||||
7 | Ondřej LenhartOndřej Lenhart | 02 | AK Šternberk z.s. | 1 | 53.09 | ||||||||||||||
8 | Marek ŽlutířMarek Žlutíř | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 54.05 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
400 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (út, 8.5.2018 - 11:20) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 55.52 | ||||||||||||||
2 | Julie ČervinkováJulie Červinková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 57.59 | ||||||||||||||
3 | Andrea UrbanováAndrea Urbanová | 89 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 57.82 | ||||||||||||||
4 | Tereza KašpárkováTereza Kašpárková | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 58.42 | ||||||||||||||
5 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 58.70 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (út, 8.5.2018 - 11:20) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Katrin SásováKatrin Sásová | 98 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 59.93 | ||||||||||||||
2 | Natálie HlušíNatálie Hluší | 02 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 61.13 | ||||||||||||||
3 | Daniela JanatováDaniela Janatová | 97 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 62.04 | ||||||||||||||
4 | Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková | 96 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 68.64 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 55.52 | |||
2 | Julie ČervinkováJulie Červinková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 57.59 | |||
3 | Andrea UrbanováAndrea Urbanová | 89 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 57.82 | |||
4 | Tereza KašpárkováTereza Kašpárková | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 58.42 | |||
5 | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 58.70 | |||
6 | Katrin SásováKatrin Sásová | 98 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 59.93 | |||
7 | Natálie HlušíNatálie Hluší | 02 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 61.13 | |||
8 | Daniela JanatováDaniela Janatová | 97 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 62.04 | |||
9 | Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková | 96 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 68.64 |
800 m - Muži (Finále)
Finále (út, 8.5.2018 - 11:50) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 | Adam HajdukAdam Hajduk | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | DNF | ||||||||||||||
14 | Radim BočekRadim Boček | 99 | TJ Sokol Opava | 6 | DNF | ||||||||||||||
1 | 9 | Tomáš VystrkTomáš Vystrk | 93 | VSK Univerzita Brno | 1 | 1:50.63 | |||||||||||||
2 | 10 | Jiří NěmečekJiří Němeček | 82 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 1:55.25 | |||||||||||||
3 | 16 | Marek KalousMarek Kalous | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 8 | 1:57.55 | |||||||||||||
4 | 11 | Petr ZimolaPetr Zimola | 90 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 3 | 1:58.33 | |||||||||||||
5 | 13 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 5 | 1:59.59 | |||||||||||||
6 | 15 | Viktor GebauerViktor Gebauer | 01 | TJ Sokol Opava | 7 | 2:03.19 | |||||||||||||
7 | 20 | Maxmilian KrčmářMaxmilian Krčmář | 93 | AK Bílina | 12 | 2:04.25 | |||||||||||||
8 | 19 | Martin KlvaňaMartin Klvaňa | 81 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 11 | 2:05.81 | |||||||||||||
9 | 18 | Lukáš GrégrLukáš Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 10 | 2:16.16 | |||||||||||||
10 | 17 | Libor VysloužilLibor Vysloužil | 89 | Atletický klub Prostějov, z... | 9 | 2:17.40 | |||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
800 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (út, 8.5.2018 - 07:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | František MalinaFrantišek Malina | 05 | AC Čáslav z.s. | 4 | 2:23.72 | |||||||||||||
2 | 1 | Alois HřebíčekAlois Hřebíček | 05 | AK Šternberk z.s. | 1 | 2:31.73 | |||||||||||||
3 | 2 | Tomáš PlevaTomáš Pleva | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 2:33.02 | |||||||||||||
4 | 5 | Marek JanákMarek Janák | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 2:34.61 | |||||||||||||
5 | 3 | Ondřej GletOndřej Glet | 05 | SK Hranice, z.s. | 3 | 2:35.47 | |||||||||||||
6 | 6 | Tomáš SvobodaTomáš Svoboda | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 2:36.14 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Ženy (Finále)
Finále (út, 8.5.2018 - 11:40) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Eliška KutrováEliška Kutrová | 93 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 2:15.18 | |||||||||||||
2 | 6 | Eliška KalousováEliška Kalousová | 98 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 2:16.05 | |||||||||||||
3 | 5 | Eliška SurmováEliška Surmová | 00 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:16.43 | |||||||||||||
4 | 2 | Adéla HlucháAdéla Hluchá | 01 | TJ Sokol Opava | 2 | 2:16.83 | |||||||||||||
5 | 3 | Anna ZemaníkováAnna Zemaníková | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 2:17.85 | |||||||||||||
6 | 7 | Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková | 93 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 2:24.97 | |||||||||||||
7 | 1 | Sabina FiantováSabina Fiantová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 2:25.76 | |||||||||||||
8 | 8 | Eliška VláčilováEliška Vláčilová | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 2:44.99 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Žákyně (Finále)
Finále (út, 8.5.2018 - 07:15) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | Veronika ČižíkováVeronika Čižíková | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | DNS | ||||||||||||||
13 | Tereza GrégrováTereza Grégrová | 04 | AK Šternberk z.s. | 8 | DNF | ||||||||||||||
1 | 7 | Adéla DostálováAdéla Dostálová | 03 | SK Hranice, z.s. | 2 | 2:23.07 | |||||||||||||
2 | 16 | Iva GieselováIva Gieselová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 11 | 2:23.43 | |||||||||||||
3 | 8 | Zdena ŠtěpánkováZdena Štěpánková | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 2:27.60 | |||||||||||||
4 | 6 | Sára NavrátilováSára Navrátilová | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 1 | 2:28.20 | |||||||||||||
5 | 12 | Marta KlobáskováMarta Klobásková | 03 | JAC Brno | 7 | 2:29.72 | |||||||||||||
6 | 17 | Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková | 03 | AK Šternberk z.s. | 12 | 2:32.53 | |||||||||||||
7 | 11 | Karolína CzepcováKarolína Czepcová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 2:33.21 | |||||||||||||
8 | 10 | Nicola MikulkováNicola Mikulková | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 2:34.44 | |||||||||||||
9 | 14 | Veronika SvobodováVeronika Svobodová | 03 | SK Hranice, z.s. | 9 | 2:36.50 | |||||||||||||
10 | 15 | Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová | 03 | SK Hranice, z.s. | 10 | 2:43.50 | |||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (út, 8.5.2018 - 07:45) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Ema KlimentováEma Klimentová | 05 | AK Šternberk z.s. | 4 | 2:28.58 | |||||||||||||
2 | 5 | Eliška BundilováEliška Bundilová | 06 | AK Šternberk z.s. | 5 | 2:41.52 | |||||||||||||
3 | 2 | Agáta NovotnáAgáta Novotná | 06 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 2:47.84 | |||||||||||||
4 | 3 | Vendula VoldánováVendula Voldánová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 2:53.12 | |||||||||||||
5 | 1 | Kristýna GrégrováKristýna Grégrová | 05 | AK Šternberk z.s. | 1 | 2:55.25 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
1500 m - Muži (Běh)
Běh 01 (út, 8.5.2018 - 10:45) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 | Adam HajdukAdam Hajduk | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DNF | ||||||||||||||
1 | 7 | Lukáš SymerskýLukáš Symerský | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 3:51.03 | |||||||||||||
2 | 8 | Jakub ZemaníkJakub Zemaník | 95 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 3:51.28 | |||||||||||||
3 | 12 | Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček | 88 | VSK Univerzita Brno | 6 | 3:59.89 | |||||||||||||
4 | 13 | Martin KováčechMartin Kováčech | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 4:01.06 | |||||||||||||
5 | 9 | Vojtěch VondraVojtěch Vondra | 98 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 3 | 4:04.21 | |||||||||||||
6 | 15 | Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 9 | 4:05.25 | |||||||||||||
7 | 18 | Roman PazderaRoman Pazdera | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 12 | 4:06.02 | |||||||||||||
8 | 14 | Jan KunčickýJan Kunčický | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 4:06.37 | |||||||||||||
9 | 10 | Patrik VebrPatrik Vebr | 98 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 4 | 4:07.63 | |||||||||||||
10 | 16 | Ondřej KramnýOndřej Kramný | 00 | TJ Sokol Opava | 10 | 4:09.85 | |||||||||||||
11 | 17 | Tomáš NavrátilTomáš Navrátil | 88 | AK Kroměříž | 11 | 4:19.52 | |||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 02 (út, 8.5.2018 - 10:45) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
29 | Jiří MartinkaJiří Martinka | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 11 | DNS | ||||||||||||||
1 | 21 | Jan KosteckýJan Kostecký | 91 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 4:12.50 | |||||||||||||
2 | 22 | Jan BergerJan Berger | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 4:12.78 | |||||||||||||
3 | 20 | Patrik PastorPatrik Pastor | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 4:12.96 | |||||||||||||
4 | 19 | Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar | 95 | AK Šternberk z.s. | 1 | 4:15.12 | |||||||||||||
5 | 25 | Lukáš VíchaLukáš Vícha | 02 | TJ Sokol Opava | 7 | 4:18.25 | |||||||||||||
6 | 24 | Martin GogelaMartin Gogela | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 4:20.67 | |||||||||||||
7 | 23 | Adam JanošíkAdam Janošík | 01 | AK Šternberk z.s. | 5 | 4:22.10 | |||||||||||||
8 | 26 | Petr ŽďáraPetr Žďára | 02 | AK Kroměříž | 8 | 4:26.21 | |||||||||||||
9 | 17 | Libor VysloužilLibor Vysloužil | 89 | Atletický klub Prostějov, z... | 9 | 4:46.18 | |||||||||||||
10 | 30 | Roman SmolkaRoman Smolka | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 12 | 4:48.71 | |||||||||||||
11 | 28 | Ondřej NěmecOndřej Němec | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 10 | 4:57.82 | |||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 7 | Lukáš SymerskýLukáš Symerský | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 3:51.03 | ||
2 | 8 | Jakub ZemaníkJakub Zemaník | 95 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 3:51.28 | ||
3 | 12 | Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček | 88 | VSK Univerzita Brno | 6 | 3:59.89 | ||
4 | 13 | Martin KováčechMartin Kováčech | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 4:01.06 | ||
5 | 9 | Vojtěch VondraVojtěch Vondra | 98 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 3 | 4:04.21 | ||
6 | 15 | Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 9 | 4:05.25 | ||
7 | 18 | Roman PazderaRoman Pazdera | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 12 | 4:06.02 | ||
8 | 14 | Jan KunčickýJan Kunčický | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 4:06.37 | ||
9 | 10 | Patrik VebrPatrik Vebr | 98 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 4 | 4:07.63 | ||
10 | 16 | Ondřej KramnýOndřej Kramný | 00 | TJ Sokol Opava | 10 | 4:09.85 | ||
11 | 21 | Jan KosteckýJan Kostecký | 91 | TJ Šumperk, z.s. | 3 | 4:12.50 | ||
12 | 22 | Jan BergerJan Berger | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 4:12.78 | ||
13 | 20 | Patrik PastorPatrik Pastor | 01 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 4:12.96 | ||
14 | 19 | Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar | 95 | AK Šternberk z.s. | 1 | 4:15.12 | ||
15 | 25 | Lukáš VíchaLukáš Vícha | 02 | TJ Sokol Opava | 7 | 4:18.25 | ||
16 | 17 | Tomáš NavrátilTomáš Navrátil | 88 | AK Kroměříž | 11 | 4:19.52 | ||
17 | 24 | Martin GogelaMartin Gogela | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 4:20.67 | ||
18 | 23 | Adam JanošíkAdam Janošík | 01 | AK Šternberk z.s. | 5 | 4:22.10 | ||
19 | 26 | Petr ŽďáraPetr Žďára | 02 | AK Kroměříž | 8 | 4:26.21 | ||
20 | 17 | Libor VysloužilLibor Vysloužil | 89 | Atletický klub Prostějov, z... | 9 | 4:46.18 | ||
21 | 30 | Roman SmolkaRoman Smolka | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 12 | 4:48.71 | ||
22 | 28 | Ondřej NěmecOndřej Němec | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 10 | 4:57.82 | ||
12 | Adam HajdukAdam Hajduk | 98 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | DNF | |||
29 | Jiří MartinkaJiří Martinka | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 11 | DNS |
1500 m - Žáci (Finále)
Finále (út, 8.5.2018 - 07:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | DNS | ||||||||||||||
1 | 4 | Dominik VebrDominik Vebr | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 4 | 4:30.59 | |||||||||||||
2 | 3 | Matěj SulákMatěj Sulák | 04 | AK Šternberk z.s. | 3 | 5:07.35 | |||||||||||||
3 | 1 | Martin VitoulMartin Vitoul | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 5:13.37 | |||||||||||||
4 | 5 | Josef PospíšilJosef Pospíšil | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 5:14.44 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
3000 m - Ženy (Finále)
Finále (út, 8.5.2018 - 10:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | Tereza HlucháTereza Hluchá | 01 | TJ Sokol Opava | 5 | DNF | ||||||||||||||
1 | 4 | Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová | 99 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 10:40.91 | |||||||||||||
2 | 3 | Anežka LíznerováAnežka Líznerová | 98 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 11:36.30 | |||||||||||||
3 | 1 | Anna BelaníkováAnna Belaníková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 11:37.02 | |||||||||||||
4 | 6 | Hana HudcováHana Hudcová | 99 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 11:47.16 | |||||||||||||
5 | 2 | Veronika JanošíkováVeronika Janošíková | 98 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 12:44.96 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Finále)
Finále (út, 8.5.2018 - 08:45) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Matyáš MoravecMatyáš Moravec | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
1 | Václav HamšíkVáclav Hamšík | 05 | ŠAK Židlochovice, zapsaný s... | 4 | 11.41 | ||||||||||||||
2 | Ondřej MondekOndřej Mondek | 05 | AK Šternberk z.s. | 3 | 11.89 | ||||||||||||||
3 | 5 | Marek JanákMarek Janák | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 12.67 | |||||||||||||
4 | Tomáš SlanýTomáš Slaný | 06 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 12.87 | ||||||||||||||
5 | Jonáš JedličkaJonáš Jedlička | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 7 | 13.44 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (út, 8.5.2018 - 08:30) | Vítr: -1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lucie VykročilováLucie Vykročilová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
1 | Eliška ZelováEliška Zelová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 10.50 | ||||||||||||||
2 | Lucie PetrlováLucie Petrlová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 10.92 | ||||||||||||||
3 | Kateřina ČernockáKateřina Černocká | 05 | AK Šternberk z.s. | 2 | 11.09 | ||||||||||||||
4 | Anna StejskalováAnna Stejskalová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 11.34 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (út, 8.5.2018 - 08:30) | Vítr: -2.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Alžběta HájkováAlžběta Hájková | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | DNF | |||||||||||||||
1 | Klára ŠmerkováKlára Šmerková | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 11.08 | ||||||||||||||
2 | Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 11.59 | ||||||||||||||
3 | Julie JadrnáJulie Jadrná | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 12.47 | ||||||||||||||
4 | Sandra VeteškováSandra Vetešková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 12.50 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška ZelováEliška Zelová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 10.50 | |||
2 | Lucie PetrlováLucie Petrlová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 10.92 | |||
3 | Klára ŠmerkováKlára Šmerková | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 11.08 | |||
4 | Kateřina ČernockáKateřina Černocká | 05 | AK Šternberk z.s. | 2 | 11.09 | |||
5 | Anna StejskalováAnna Stejskalová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 11.34 | |||
6 | Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 11.59 | |||
7 | Julie JadrnáJulie Jadrná | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 12.47 | |||
8 | Sandra VeteškováSandra Vetešková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 12.50 | |||
Lucie VykročilováLucie Vykročilová | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | DNS | ||||
Alžběta HájkováAlžběta Hájková | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | DNF |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Finále)
Finále (út, 8.5.2018 - 09:15) | Vítr: -1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | BYAC Brno | 4 | 14.48 | ||||||||||||||
2 | Roman TodorovRoman Todorov | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 18.36 | ||||||||||||||
3 | Mario HajzlerMario Hajzler | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 18.52 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Finále)
Finále (út, 8.5.2018 - 09:30) | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Daniela JanatováDaniela Janatová | 97 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | DNF | |||||||||||||||
1 | Michaela GieselováMichaela Gieselová | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 15.34 | ||||||||||||||
2 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 15.36 | ||||||||||||||
3 | Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková | 96 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 17.95 | ||||||||||||||
4 | Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 18.80 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Finále)
Finále (út, 8.5.2018 - 09:00) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Elena UrbáškováElena Urbášková | 03 | AK Šternberk z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Tereza SpáčilováTereza Spáčilová | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | DNF | |||||||||||||||
1 | Klára KlementováKlára Klementová | 04 | JAC Brno | 5 | 16.15 | ||||||||||||||
2 | Sára FojtíkováSára Fojtíková | 04 | JAC Brno | 3 | 17.55 | ||||||||||||||
3 | Veronika JavorkováVeronika Javorková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 17.73 | ||||||||||||||
4 | Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková | 04 | JAC Brno | 7 | 18.10 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Finále)
Finále (út, 8.5.2018 - 09:45) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Erik JelínekErik Jelínek | 98 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
1 | Martin PokornýMartin Pokorný | 88 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 14.30 | ||||||||||||||
2 | Jindřich VečeřaJindřich Večeřa | 95 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 15.09 | ||||||||||||||
3 | Filip SamuelFilip Samuel | 98 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 16.34 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Muži
(út, 8.5.2018 - 09:15) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.631.681.731.781.831.881.911.941.972.002.032.062.10 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 2.06 | -----o-xxo-xxooxoxxx | |||||||||||||||
2 |
Lukáš KozárekLukáš Kozárek
A. C. Sparta Praha |
92 | 2.03 | -----o-ooooxxx | |||||||||||||||
3 |
David BrabecDavid Brabec
SSK Vítkovice, z.s. |
92 | 1.97 | ----o-xo-xxoxxx | |||||||||||||||
4 |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 1.94 | ----ooxooxxx | |||||||||||||||
5 |
Marek NavrátilMarek Navrátil
Atletický klub Olomouc z.s. |
90 | 1.94 | ---ooooxoxxx | |||||||||||||||
6 |
Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA Plzeň |
01 | 1.91 | --o-o-o-xxx | |||||||||||||||
7 |
Tomáš DočkalTomáš Dočkal
Atletický klub Olomouc z.s. |
97 | 1.78 | --ooxxx | |||||||||||||||
8 |
Adam OravaAdam Orava
SK Hranice, z.s. |
98 | 1.78 | --oxxoxxx | |||||||||||||||
9 |
Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice, z.s. |
83 | 1.73 | ooxoxxx | |||||||||||||||
10 |
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 1.73 | ooxxoxxx | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok vysoký - Žáci
(út, 8.5.2018 - 07:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.351.401.451.501.551.601.631.661.701.731.76 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub KopečekJakub Kopeček
BYAC Brno |
03 | 1.73 | ----ooxoxoxxoxoxxx | |||||||||||||||
2 |
Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 1.60 | ooooxxoxxoxxx | |||||||||||||||
3 |
Adam TomášekAdam Tomášek
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 1.45 | ooxoxxx | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci
(út, 8.5.2018 - 07:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.201.251.301.351.401.45 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Matyáš MoravecMatyáš Moravec
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | DNS | oooxxx | ||||||||||||||||
1 |
Tomáš KlvaňaTomáš Klvaňa
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 1.30 | oooxxx | |||||||||||||||
2 |
Samuel PolákSamuel Polák
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 1.25 | xooxxx | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Ženy
(út, 8.5.2018 - 10:45) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.401.451.501.551.601.651.701.751.781.811.83 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ Třinec |
01 | 1.81 | ---oooooxooxxx | |||||||||||||||
2 |
Lada PejchalováLada Pejchalová
Univerzitní sportovní klub ... |
98 | 1.78 | -----oooxoxxx | |||||||||||||||
3 |
Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno, spolek |
02 | 1.78 | ---ooxoxoxoxxoxxx | |||||||||||||||
4= |
Nikol JankuNikol Janku
AK Olymp Brno, spolek |
00 | 1.70 | --ooooxoxxx | |||||||||||||||
4= |
Michaela HorváthováMichaela Horváthová
JAC Brno |
02 | 1.70 | --ooooxoxxx | |||||||||||||||
6= |
Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 1.55 | ooxooxxx | |||||||||||||||
6= |
Adéla MikulčíkováAdéla Mikulčíková
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 1.55 | xooooxxx | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(út, 8.5.2018 - 06:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.251.301.351.401.451.481.511.541.571.601.631.65 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára KlementováKlára Klementová
JAC Brno |
04 | 1.63 | --ooooxoooxxoxoxxx | |||||||||||||||
2 |
Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC Brno |
03 | 1.51 | ---ooooxxx | |||||||||||||||
3 |
Hana BlažkováHana Blažková
Atletický klub AK Tišnov, z.s. |
04 | 1.48 | ooooxoxxoxxx | |||||||||||||||
4 |
Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 1.45 | --oxoxxoxxx | |||||||||||||||
5 |
Barbora JelínkováBarbora Jelínková
Atletický klub Kuřim, z.s. |
03 | 1.40 | ooooxxx | |||||||||||||||
6 |
Natálie NavrátilováNatálie Navrátilová
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 1.40 | oooxoxxx | |||||||||||||||
7 |
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s. |
03 | 1.40 | ooxoxxoxxx | |||||||||||||||
8 |
Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková
JAC Brno |
04 | 1.35 | oooxxx | |||||||||||||||
9 |
Martina ŠroubkováMartina Šroubková
BYAC Brno |
04 | 1.30 | ooxxx | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně
(út, 8.5.2018 - 06:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.201.251.301.351.401.451.48 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | NM | oooooxxx | ||||||||||||||||
1 |
Gabriela BegováGabriela Begová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 1.40 | oooooxxx | |||||||||||||||
2 |
Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 1.35 | oxooxoxxx | |||||||||||||||
3 |
Kristýna PospíšilováKristýna Pospíšilová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 1.30 | xxoxxoxoxxx | |||||||||||||||
4= |
Anna KřehlíkováAnna Křehlíková
AK Olymp Brno, spolek |
06 | 1.25 | ooxxx | |||||||||||||||
4= |
Sandra VeteškováSandra Vetešková
AK Olymp Brno, spolek |
06 | 1.25 | ooxxx | |||||||||||||||
6 |
Michaela KovářováMichaela Kovářová
JAC Brno |
05 | 1.25 | xooxxx | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok daleký - Muži
(út, 8.5.2018 - 11:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 6.87 +0.6 m/s | 6,49 +0.1 | 6,64 +1.5 | x | 6,64 | 6,84 +0.1 | 6,79 +1.2 | 6,87 +0.6 | |||||||||
2 |
Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
Atletický klub Olomouc z.s. |
96 | 6.82 +2.0 m/s | 6,46 +0.6 | 6,38 -2.2 | 6,47 +0.5 | 6,47 | 6,82 +2.0 | 6,69 +0.7 | 6,71 +0.3 | |||||||||
3 |
Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK Vítkovice, z.s. |
90 | 6.81 +0.2 m/s | 6,64 +0.7 | x | x | 6,64 | 6,63 +0.1 | 6,73 +0.5 | 6,81 +0.2 | |||||||||
4 |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 6.72 +0.3 m/s | x | 6,66 +1.3 | 6,72 +0.3 | 6,72 | 6,51 +0.0 | 6,60 +0.4 | 6,57 +0.1 | |||||||||
5 |
Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s. |
98 | 6.47 +1.1 m/s | x | x | 6,47 +1.1 | 6,47 | x | 6,47 +0.2 | x | |||||||||
6 |
Martin PokornýMartin Pokorný
Atletický klub Olomouc z.s. |
88 | 6.47 +0.7 m/s | 6,06 -0.3 | x | 6,30 +0.3 | 6,30 | 6,10 +1.5 | 6,47 +0.7 | 6,36 -0.1 | |||||||||
7 |
Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
Atletický klub Olomouc z.s. |
95 | 6.39 -2.4 m/s | 6,36 +0.2 | 6,39 -2.4 | 6,36 +0.3 | 6,39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
8 |
Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec Králové |
00 | 5.88 +1.0 m/s | 5,88 +1.0 | 4,96 +1.9 | x | 5,88 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
9 |
David BrabecDavid Brabec
SSK Vítkovice, z.s. |
92 | 5.78 +0.6 m/s | 5,76 -0.6 | 5,78 +0.6 | 3,40 +0.6 | 5,78 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
10 |
Matěj NamysloMatěj Namyslo
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | 5.00 -0.3 m/s | x | - | 5,00 -0.3 | 5,00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok daleký - Žáci
(út, 8.5.2018 - 06:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karel BrychtaKarel Brychta
SK Hranice, z.s. |
04 | 5.25 +1.5 m/s | - | 4,77 +2.3 | 5,25 +1.5 | 5,25 | 4,85 +1.5 | 5,10 +0.8 | 4,72 -0.3 | |||||||||
2 |
Martin PhamMartin Pham
VSK Univerzita Brno |
04 | 5.16 +0.6 m/s | 4,17 +1.4 | - | 5,02 +1.7 | 5,02 | 5,16 +0.6 | 4,94 +2.6 | 5,07 +0.1 | |||||||||
3 |
Roman TodorovRoman Todorov
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 4.97 +1.7 m/s | 4,71 +1.7 | 4,81 +1.3 | 4,97 +1.7 | 4,97 | 4,74 +1.0 | x | x | |||||||||
4 |
Jason Flaviano Za NzambiJason Flaviano Za Nzambi
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 4.90 +1.3 m/s | 4,79 +1.8 | x | 4,90 +1.3 | 4,90 | 4,88 +0.0 | 4,73 +1.8 | 4,47 +0.4 | |||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(út, 8.5.2018 - 07:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch PelclVojtěch Pelcl
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 4.57 +2.3 m/s | 4.17 +1.6 m/s | x | 4,57 +2.3 | x | 4,57 | x | 4,12 +1.0 | 4,17 +1.6 | ||||||||
2 |
Václav HamšíkVáclav Hamšík
ŠAK Židlochovice, zapsaný s... |
05 | 4.48 +1.4 m/s | 4,45 +0.0 | 4,27 +0.6 | 4,48 +1.4 | 4,48 | 4,44 +1.1 | 4,32 +0.7 | 4,13 +0.8 | |||||||||
3 |
Adam KrobotAdam Krobot
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 4.36 +1.8 m/s | 3,55 +0.3 | x | 4,36 +1.8 | 4,36 | 4,18 +2.1 | 4,20 +1.1 | x | |||||||||
4 |
Matěj ŠiškaMatěj Šiška
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 4.33 +2.5 m/s | 4.25 +0.5 m/s | 3,99 +0.1 | 4,25 +0.5 | 4,33 +2.5 | 4,33 | 4,13 -1.2 | 2,91 +0.5 | 4,23 +1.2 | ||||||||
5 |
David KrovDavid Krov
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 4.29 +0.8 m/s | 4,19 +1.4 | x | 4,29 +0.8 | 4,29 | 4,20 -0.4 | x | 4,29 -0.6 | |||||||||
6 |
Lukáš TarkowskiLukáš Tarkowski
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 4.28 -1.3 m/s | 4,28 -1.3 | x | 4,14 +2.2 | 4,28 | 4,00 +0.3 | 3,20 -1.5 | x | |||||||||
7 | 2 |
Tomáš PlevaTomáš Pleva
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
05 | 4.23 +1.9 m/s | 3,95 -0.4 | 4,23 +1.9 | 4,10 +1.9 | 4,23 | 4,18 +0.0 | 3,96 +0.5 | 4,00 -0.4 | ||||||||
8 |
Jiří SedláčekJiří Sedláček
VSK Univerzita Brno |
06 | 3.75 +0.4 m/s | 3,45 +1.0 | 3,73 +1.2 | 3,40 +3.6 | 3,73 | 3,70 +0.7 | 3,75 +0.4 | 3,74 -2.7 | |||||||||
9 |
Jonáš JedličkaJonáš Jedlička
Atletický klub Kuřim, z.s. |
07 | 3.67 +3.2 m/s | 3.64 +0.9 m/s | x | 3,64 +0.9 | x | 3,64 | 3,67 +3.2 | x | 3,63 +2.0 | ||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok daleký - Ženy
(út, 8.5.2018 - 10:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Daniela JanatováDaniela Janatová
Atletický klub Olomouc z.s. |
97 | DNS | 5,74 +0.7 | x | x | 5,74 | x | x | 5,64 +1.4 | ||||||||||
Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolek |
02 | NM | 5,34 +0.9 | x | x | 5,34 | x | 5,33 -1.4 | 5,39 -1.3 | ||||||||||
1 |
Michaela KučerováMichaela Kučerová
TJ Dukla Praha |
92 | 5.74 | 5,74 +0.7 | x | x | 5,74 | x | x | 5,64 +1.4 | |||||||||
2 |
Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | 5.39 | 5,34 +0.9 | x | x | 5,34 | x | 5,33 -1.4 | 5,39 -1.3 | |||||||||
3 |
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK Olymp Brno, spolek |
99 | 5.17 | 4,81 -0.4 | x | 5,17 +1.5 | 5,17 | 4,87 +1.2 | x | x | |||||||||
4 |
Lenka TäuberováLenka Täuberová
AK Olymp Brno, spolek |
98 | 5.12 | x | 5,07 +0.8 | 5,12 +1.6 | 5,12 | 4,74 +0.4 | 4,67 +0.7 | 5,12 +1.3 | |||||||||
5 |
Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolek |
01 | 4.93 | 2,52 +1.6 | 4,93 +1.2 | x | 4,93 | 4,67 +1.3 | 4,62 +0.1 | 4,77 +0.0 | |||||||||
6 |
Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolek |
00 | 4.90 | 4,81 -1.2 | 4,90 -3.7 | 4,90 -1.1 | 4,90 | x | 4,81 -0.8 | 4,87 +2.5 | |||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(út, 8.5.2018 - 08:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s. |
03 | DNS | 5,32 +1.4 | 5,32 +0.0 | 5,41 +2.7 | 5,41 | x | x | x | ||||||||||
1 |
Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s. |
03 | 5.41 +2.7 m/s | 5.32 +0.0 m/s | 5,32 +1.4 | 5,32 +0.0 | 5,41 +2.7 | 5,41 | x | x | x | ||||||||
2 |
Anna KolářováAnna Kolářová
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 4.84 -0.7 m/s | 4,78 +1.4 | x | x | 4,78 | x | x | 4,84 -0.7 | |||||||||
3 |
Barbora JelínkováBarbora Jelínková
Atletický klub Kuřim, z.s. |
03 | 4.60 +1.1 m/s | 3,87 +0.5 | 4,35 +0.7 | 4,52 +0.2 | 4,52 | 4,37 +1.1 | 4,37 +1.5 | 4,60 +1.1 | |||||||||
4 |
Hana BlažkováHana Blažková
Atletický klub AK Tišnov, z.s. |
04 | 4.35 +1.2 m/s | 4,35 +1.2 | x | 4,27 +2.6 | 4,35 | 3,89 -1.1 | - | x | |||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(út, 8.5.2018 - 09:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Alžběta HájkováAlžběta Hájková
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | DNS | 4,60 | 4,83 | 4,83 | 4,83 | 4,85 | 4,89 | 4,97 | ||||||||||
Tereza SvobodováTereza Svobodová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | NM | x | 4,59 | 4,48 | 4,59 | x | 4,48 | 4,54 | ||||||||||
1 |
Tereza MyškováTereza Myšková
JAC Brno |
05 | 4.97 | 4,60 | 4,83 | 4,83 | 4,83 | 4,85 | 4,89 | 4,97 | |||||||||
2 |
Adriana ŠpitováAdriana Špitová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 4.59 | x | 4,59 | 4,48 | 4,59 | x | 4,48 | 4,54 | |||||||||
3 |
Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s. |
05 | 4.46 | x | 4,00 | 4,41 | 4,41 | 4,42 | 4,46 | 3,88 | |||||||||
4 |
Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 4.42 | 4,22 | 4,37 | 4,42 | 4,42 | 4,30 | x | 4,35 | |||||||||
5 |
Lucie PetrlováLucie Petrlová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 4.36 | x | 4,17 | x | 4,17 | x | x | 4,36 | |||||||||
6 |
Sandra VeteškováSandra Vetešková
AK Olymp Brno, spolek |
06 | 4.19 | 3,99 | 4,15 | 4,13 | 4,15 | x | 4,06 | 4,19 | |||||||||
7 |
Klára ZalkováKlára Zalková
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 4.17 | 4,17 | 3,97 | 4,05 | 4,17 | 3,99 | 3,85 | 3,71 | |||||||||
8 |
Anna KřehlíkováAnna Křehlíková
AK Olymp Brno, spolek |
06 | 4.13 | 4,10 | 3,86 | 3,88 | 4,10 | 4,13 | 3,79 | 3,89 | |||||||||
9 |
Amálie TandlerováAmálie Tandlerová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 3.98 +2.8 m/s | 3.94 -0.1 m/s | 3,98 +2.8 | 3,94 -0.1 | x | 3,98 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Julie JadrnáJulie Jadrná
AK Olymp Brno, spolek |
06 | 3.94 | 3,76 | 3,94 | 3,54 | 3,94 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
11 |
Andrea ŽákováAndrea Žáková
Atletický klub Kuřim, z.s. |
07 | 3.89 | 3,32 | 3,89 | 3,69 | 3,89 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
12 |
Lucia JuríkováLucia Juríková
AK Olymp Brno, spolek |
06 | 3.81 | 3,81 | 3,52 | 3,74 | 3,81 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
13 |
Markéta MaškováMarkéta Mašková
AK Olymp Brno, spolek |
05 | 3.61 | 3,61 | 3,54 | 3,59 | 3,61 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
14 | 3 |
Vendula VoldánováVendula Voldánová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 3.59 | 3,45 | x | 3,59 | 3,59 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Barbora KuncováBarbora Kuncová
AK Šternberk z.s. |
06 | 3.53 | 3,53 | 3,21 | 3,34 | 3,53 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
16 | 2 |
Agáta NovotnáAgáta Novotná
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 3.32 | 2,81 | 3,32 | 3,23 | 3,32 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 18 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(út, 8.5.2018 - 08:15) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 14.30 | 13,00 | 12,88 | 13,99 | 13,99 | 12,89 | 14,30 | x | |||||||||
2 |
Stela HolasováStela Holasová
JAC Brno |
04 | 09.02 | x | x | x | 0.0 | 08,87 | 08,52 | 09,02 | |||||||||
3 |
Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s. |
05 | 08.26 | 08,25 | x | 08,26 | 08,26 | x | 08,02 | 07,50 | |||||||||
4 |
Antonie BočkováAntonie Bočková
JAC Brno |
04 | 08.05 | 06,8 | 07,40 | 08,05 | 08,05 | 07,98 | 07,55 | 07,94 | |||||||||
Celkem 4 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (út, 8.5.2018 - 11:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 14.07 | x | 14,07 | x | 14,07 | 13,08 | x | x | |||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(út, 8.5.2018 - 08:15) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj SabelaMatěj Sabela
BYAC Brno |
03 | 11.30 | 10,75 | 10,73 | 10,90 | 10,90 | 10,95 | 11,10 | 11,30 | |||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy
(út, 8.5.2018 - 11:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Gabriela PallováGabriela Pallová
SSK Vítkovice, z.s. |
93 | DNS | 12,59 | 13,06 | x | 13,06 | 13,23 | 13,11 | x | ||||||||||
1 |
Denisa PřečkováDenisa Přečková
SSK Vítkovice, z.s. |
00 | 13.23 | 12,59 | 13,06 | x | 13,06 | 13,23 | 13,11 | x | |||||||||
2 |
Veronika BártováVeronika Bártová
SSK Vítkovice, z.s. |
98 | 12.15 | x | 12,06 | 12,15 | 12,15 | x | x | 10,78 | |||||||||
3 |
Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 12.02 | 11,76 | 11,82 | x | 11,82 | 11,30 | x | 12,02 | |||||||||
Celkem 4 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři
(út, 8.5.2018 - 10:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Daniel ŠírDaniel Šír
Atletický klub Hodonín,z.s. |
99 | DNS | 17,02 | 17,19 | 17,12 | 17,19 | 17,27 | x | 17,17 | ||||||||||
1 |
Jakub HéžaJakub Héža
Atletický klub Olomouc z.s. |
00 | 17.27 | 17,02 | 17,19 | 17,12 | 17,19 | 17,27 | x | 17,17 | |||||||||
2 |
Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 15.23 | 12,97 | 14,15 | x | 14,15 | 14,16 | 15,23 | x | |||||||||
Celkem 3 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(út, 8.5.2018 - 10:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Matyáš ŘihákMatyáš Řihák
VSK Univerzita Brno |
96 | DNS | x | 18,52 | x | 18,52 | 18,69 | 18,43 | x | ||||||||||
1 |
Martin NovákMartin Novák
TJ Dukla Praha |
92 | 18.69 | x | 18,52 | x | 18,52 | 18,69 | 18,43 | x | |||||||||
2 |
Tomáš KozákTomáš Kozák
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
90 | 15.10 | 14,70 | 14,44 | 15,10 | 15,10 | 14,83 | 14,79 | 14,56 | |||||||||
3 |
Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
79 | 13.36 | 11,20 | 11,40 | 12,83 | 12,83 | 13,36 | x | x | |||||||||
4 |
Benedikt ĎubekBenedikt Ďubek
Atletický klub Olomouc z.s. |
98 | 13.24 | 12,05 | x | 13,24 | 13,24 | x | x | x | |||||||||
5 |
Štěpán MikoškaŠtěpán Mikoška
Atletický klub Olomouc z.s. |
95 | 13.17 | 12,21 | 13,09 | x | 13,09 | x | 12,73 | 13,17 | |||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)
Finále (út, 8.5.2018 - 11:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dominik HorkýDominik Horký
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | DNS | 42,82 | 44,81 | 46,44 | 46,44 | 47,66 | 45,91 | x | ||||||||||
1 |
Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 47.66 | 42,82 | 44,81 | 46,44 | 46,44 | 47,66 | 45,91 | x | |||||||||
2 |
Jakub HéžaJakub Héža
Atletický klub Olomouc z.s. |
00 | 46.08 | x | 42,13 | x | 42,13 | 42,61 | 46,08 | x | |||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži
(út, 8.5.2018 - 11:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vojtěch KozákVojtěch Kozák
TJ Jiskra Litomyšl |
92 | DNS | 53,23 | x | x | 53,23 | 49,94 | 53,83 | x | ||||||||||
1 |
Martin NovákMartin Novák
TJ Dukla Praha |
92 | 53.83 | 53,23 | x | x | 53,23 | 49,94 | 53,83 | x | |||||||||
2 |
Matyáš ŘihákMatyáš Řihák
VSK Univerzita Brno |
96 | 48.21 | x | 42,78 | 45,30 | 45,30 | 48,21 | x | x | |||||||||
3 |
Jiří HorkýJiří Horký
Atletický klub Olomouc z.s. |
92 | 47.60 | 47,40 | x | 47,60 | 47,60 | 47,54 | 47,20 | x | |||||||||
4 |
Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Sokol Hradec Králové |
94 | 47.56 | 46,09 | 44,79 | 43,46 | 46,09 | 46,78 | 45,79 | 47,56 | |||||||||
5 |
Benedikt ĎubekBenedikt Ďubek
Atletický klub Olomouc z.s. |
98 | 46.03 | x | x | 46,03 | 46,03 | 44,75 | x | 43,64 | |||||||||
6 |
Tomáš KozákTomáš Kozák
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
90 | 40.79 | 38,15 | 40,79 | 40,69 | 40,79 | 39,93 | 40,28 | x | |||||||||
7 |
Dominik SokolaDominik Sokola
AK Kroměříž |
96 | 35.84 | 35,84 | 35,73 | 35,64 | 35,84 | x | x | - | |||||||||
Celkem 8 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně
(út, 8.5.2018 - 06:45) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s. |
03 | 34.76 | 34,76 | 23,64 | x | 34,76 | 23,81 | 27,53 | 25,98 | |||||||||
2 |
Simona SalingerováSimona Salingerová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
03 | 30.83 | 24,06 | 27,91 | 30,83 | 30,83 | 27,25 | 24,48 | 22,14 | |||||||||
3 |
Ema FlajzarováEma Flajzarová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
04 | 30.08 | 22,31 | 27,00 | 30,08 | 30,08 | 25,76 | 23,75 | 26,32 | |||||||||
4 |
Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
04 | 29.81 | 23,96 | 22,04 | 16,82 | 23,96 | 29,05 | 29,50 | 29,81 | |||||||||
5 |
Stela HolasováStela Holasová
JAC Brno |
04 | 28.22 | 22,03 | 28,22 | 26,48 | 28,22 | 23,94 | 24,32 | 23,43 | |||||||||
6 |
Petra JančarováPetra Jančarová
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 26.90 | 21,69 | 20,38 | 21,96 | 21,96 | 24,16 | 26,57 | 26,90 | |||||||||
7 |
Antonie BočkováAntonie Bočková
JAC Brno |
04 | 24.55 | x | 23,86 | 23,83 | 23,86 | 24,04 | 24,55 | x | |||||||||
8 |
Gabriela JuříčkováGabriela Juříčková
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 21.46 | 17,48 | 21,46 | 20,86 | 21,46 | - | - | - | |||||||||
9 |
Karolína MičkalováKarolína Mičkalová
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 18.99 | 18,99 | 18,67 | 16,64 | 18,99 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
10 |
Jolana NiebauerováJolana Niebauerová
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 18.75 | 17,88 | 16,53 | 18,75 | 18,75 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci
(út, 8.5.2018 - 08:15) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vojtěch PojeznýVojtěch Pojezný
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
04 | DNS | 51,41 | 54,15 | 56,95 | 56,95 | 53,67 | 54,26 | 54,10 | ||||||||||
1 |
Jakub KopečekJakub Kopeček
BYAC Brno |
03 | 56.95 | 51,41 | 54,15 | 56,95 | 56,95 | 53,67 | 54,26 | 54,10 | |||||||||
2 |
Kryštof SládekKryštof Sládek
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 44.25 | 41,87 | 41,69 | 43,03 | 43,03 | 41,99 | 44,25 | 41,64 | |||||||||
3 |
Matěj SemančíkMatěj Semančík
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
03 | 35.69 | 32,60 | 35,43 | 34,85 | 35,43 | 35,69 | 32,15 | 34,77 | |||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži
(út, 8.5.2018 - 09:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dominik HorkýDominik Horký
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | DNS | 70,38 | x | 64,90 | 70,38 | 64,96 | 67,27 | x | ||||||||||
Daniel ŠírDaniel Šír
Atletický klub Hodonín,z.s. |
99 | DNS | 60,24 | 63,01 | 58,73 | 63,01 | - | - | - | ||||||||||
Vojtěch KozákVojtěch Kozák
TJ Jiskra Litomyšl |
92 | DNS | 54,71 | 59,46 | 61,14 | 61,14 | 61,29 | 62,81 | 61,67 | ||||||||||
1 |
Štěpán MikoškaŠtěpán Mikoška
Atletický klub Olomouc z.s. |
95 | 70.38 | 70,38 | x | 64,90 | 70,38 | 64,96 | 67,27 | x | |||||||||
2 |
Matyáš ŘihákMatyáš Řihák
VSK Univerzita Brno |
96 | 63.01 | 60,24 | 63,01 | 58,73 | 63,01 | - | - | - | |||||||||
3 |
Dominik SokolaDominik Sokola
AK Kroměříž |
96 | 62.81 | 54,71 | 59,46 | 61,14 | 61,14 | 61,29 | 62,81 | 61,67 | |||||||||
4 |
Jan AndělJan Anděl
AC Wozmeni Zlín z.s. |
87 | 62.79 | 60,86 | 62,79 | 59,19 | 62,79 | 60,08 | 60,08 | x | |||||||||
5 |
Lukáš StřeleckýLukáš Střelecký
Atletický klub Olomouc z.s. |
95 | 55.39 | 51,22 | 55,28 | 49,00 | 55,28 | 50,55 | 55,39 | x | |||||||||
6 |
Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 53.39 | x | 50,05 | 47,34 | 50,05 | x | 49,46 | 53,39 | |||||||||
7 |
Lukáš PolívkaLukáš Polívka
VSK Univerzita Brno |
92 | 47.21 | 46,29 | 46,29 | x | 46,29 | 47,07 | 47,21 | x | |||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
(út, 8.5.2018 - 06:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří SedláčekJiří Sedláček
VSK Univerzita Brno |
06 | 45.62 | 44,65 | 45,62 | 42,58 | 45,62 | 41,44 | 44,80 | 38,94 | |||||||||
2 |
Ondřej MondekOndřej Mondek
AK Šternberk z.s. |
05 | 45.42 | 45,42 | 44,26 | 39,70 | 45,42 | 41,94 | x | 33,43 | |||||||||
3 |
Vojtěch PelclVojtěch Pelcl
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 44.62 | 43,00 | 43,09 | 38,32 | 43,09 | 39,31 | 39,12 | 44,62 | |||||||||
4 |
Patrik DivokaPatrik Divoka
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 43.67 | 40,03 | 42,14 | 37,42 | 42,14 | 40,59 | 40,19 | 43,67 | |||||||||
5 |
Samuel PolákSamuel Polák
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 35.89 | 28,72 | 34,17 | 33,85 | 34,17 | x | 35,89 | 31,52 | |||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
(út, 8.5.2018 - 07:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla DekanováAdéla Dekanová
Atletický klub Blansko Dvorská |
05 | 47.16 | 36,65 | 45,00 | 42,51 | 45,00 | 47,16 | 41,42 | 44,49 | |||||||||
2 |
Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s. |
05 | 46.66 | 43,64 | 40,78 | 46,66 | 46,66 | 43,71 | 43,01 | 41,51 | |||||||||
3 |
Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 41.94 | 37,42 | 41,94 | 38,13 | 41,94 | x | x | 29,14 | |||||||||
4 | 3 |
Vendula VoldánováVendula Voldánová
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 38.39 | 38,39 | 37,49 | 34,96 | 38,39 | 38,28 | x | 32,41 | ||||||||
Celkem 4 závodníků |