výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce

Olomouc (8. 5. 2018)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 8.5.2018 - 10:15) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 11.25
2 Ivo PospíšilIvo Pospíšil 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 11.52
3 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.54
4 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 11.67
5 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 12.30
6 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 13.34
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (út, 8.5.2018 - 10:15) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.00
2 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.05
3 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 11.51
4 Jan TichýJan Tichý 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 11.82
5 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 12.19
6 28 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 12.88
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.00
2 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.05
3 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 11.25
4 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 11.51
5 Ivo PospíšilIvo Pospíšil 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 11.52
6 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.54
7 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 11.67
8 Jan TichýJan Tichý 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 11.82
9 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 12.19
10 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 12.30
11 28 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 12.88
12 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 13.34

100 m - Muži (Finále)

Finále (út, 8.5.2018 - 11:10) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.11
2 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 11.27
3 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 11.50
4 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 11.56
5 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 11.62
6 Jan TichýJan Tichý 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 11.90
7 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 12.27
Samuel LawsonSamuel Lawson 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (út, 8.5.2018 - 11:00) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 11.92
2 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.03
3 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 12.26
4 Alena SymerskáAlena Symerská 96 AK KroměřížAK Kroměříž 7 12.49
5 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 12.52
6 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 12.57
7 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 12.59
8 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 12.84
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 8.5.2018 - 10:00) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.10
2 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.48
3 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 12.62
4 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 13.27
5 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 14.07
6 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 14.95
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (út, 8.5.2018 - 10:00) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 12.27
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 12.43
3 Michaela PalováMichaela Palová 90 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 12.67
4 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 12.87
5 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 13.24
6 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 13.93
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (út, 8.5.2018 - 10:00) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.00
2 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.43
3 Alena SymerskáAlena Symerská 96 AK KroměřížAK Kroměříž 4 12.46
4 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 13.71
5 Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 14.26
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.00
2 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.10
3 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 12.27
4 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 12.43
4 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.43
6 Alena SymerskáAlena Symerská 96 AK KroměřížAK Kroměříž 4 12.46
7 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 12.48
8 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 12.62
9 Michaela PalováMichaela Palová 90 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 12.67
10 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 12.87
11 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 13.24
12 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 13.27
13 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 13.71
14 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 13.93
15 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 14.07
16 Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 14.26
17 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 14.95