Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP JMK družstev staršího žactva, 1. kolo

Vyškov (12. 5. 2018)

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 06:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.341.391.441.491.541.591.641.671.701.731.761.791.82 Body
1 Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 1.76 ----ooooooxxoxxx 11.00
2 Jakub KopečekJakub Kopeček
BYAC BrnoBYAC Brno
03 1.76 ----xooxoxooxoxxoxxx 9.00
3 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 1.70 ---ooooxoxoxxx 8.00
4 Pavel PeksaPavel Peksa
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 1.64 ooooxoxoxoxxx 7.00
5 Jakub SovadinaJakub Sovadina
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 1.59 --ooxxooxxx 6.00
6 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 1.59 -ooooxxoxxx 5.00
7 Filip JahnFilip Jahn
BYAC BrnoBYAC Brno
03 1.54 ---ooxxx 4.00
8 Jakub RůžičkaJakub Růžička
BYAC BrnoBYAC Brno
04 1.49 oxooxoxxx 3.00
9 Maxim FedkivMaxim Fedkiv
Orel VyškovOrel Vyškov
04 1.49 oooxxo 2.00
Martin KlobásaMartin Klobása
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
04 NM xxx
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 07:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.241.291.341.391.441.491.541.571.601.63 Body
1 Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC BrnoJAC Brno
04 1.60 ---o-oooxoxxx 11.00
2 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
04 1.57 ---oooooxxx 9.00
3 Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC BrnoJAC Brno
03 1.54 ----oxoxoxxx 8.00
4 Viktorie ÚšelováViktorie Úšelová
JAC BrnoJAC Brno
04 1.49 --ooxxoxoxxx 7.00
5 Sofie HaráskováSofie Harásková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 1.44 ooooxoxxx 6.00
6 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 1.44 -oooxxoxxx 5.00
7 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
03 1.44 oooxoxxoxxx 4.00
8 Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 1.39 o-ooxxx 3.00
9 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová
JAC BrnoJAC Brno
04 1.39 o-xooxxx 2.00
10 Eva RajskáEva Rajská
JAC BrnoJAC Brno
04 1.39 xoxxoxxoxxoxx 1.00
11= Anežka ZukalováAnežka Zukalová
JAC BrnoJAC Brno
03 1.34 ooxoxxx
11= Martina ŠroubkováMartina Šroubková
BYAC BrnoBYAC Brno
04 1.34 ooxoxxx
11= Kateřina KlinkovskáKateřina Klinkovská
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 1.34 ooxoxxx
14= Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková
JAC BrnoJAC Brno
04 1.29 ooxxx
14= Anna WojnarováAnna Wojnarová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
04 1.29 ooxxx
14= Kristýna MatoušováKristýna Matoušová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
04 1.29 ooxxx
17 Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
03 1.29 oxoxxx
18= Daniela KlímováDaniela Klímová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 1.29 oxxoxxx
18= Viktorie LipoldováViktorie Lipoldová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
03 1.29 oxxoxxx
Amálie IlgnerováAmálie Ilgnerová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 NM xxx
Karolína SmolováKarolína Smolová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 NM xxx
Leona ČechováLeona Čechová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 NM xxx
Natálie KonupkováNatálie Konupková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 NM xxx
Nikola NáplavováNikola Náplavová
Orel VyškovOrel Vyškov
04 NM xxx
Celkem 24 závodníků