Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP JMK družstev staršího žactva, 1. kolo

Vyškov (12. 5. 2018)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 08:55) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 19.63
2 Matyáš GalvasMatyáš Galvas 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 19.83
3 Patrik BlahaPatrik Blaha 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 20.09
4 Antonín NěmecAntonín Němec 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 20.22
5 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 20.43
6 Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 20.95
7 Petr NohejlPetr Nohejl 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 21.16
8 Matyáš WeinreichMatyáš Weinreich 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 28.29
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 08:55) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 17.87 11.00
2 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 18.28 6.50
3 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 18.50 4.00
4 Martin SchwoiserMartin Schwoiser 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 19.14 2.00
5 Daniel GrycDaniel Gryc 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 19.55 1.00
6 Filip JahnFilip Jahn 03 BYAC BrnoBYAC Brno 3 19.71
7 Filip FojtíkFilip Fojtík 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 19.95
8 Lukáš NěmecLukáš Němec 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 21.48
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 12.5.2018 - 08:55) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 18.02 9.00
2 Sebastian RausSebastian Raus 03 BYAC BrnoBYAC Brno 1 18.20 8.00
3 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 18.28 6.50
4 Jakub SovadinaJakub Sovadina 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 20.84
5 Josef TóthJosef Tóth 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 22.36
6 Lukáš NáplavaLukáš Náplava 04 Orel VyškovOrel Vyškov 6 22.36
7 Radim HoloubekRadim Holoubek 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 24.37
Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 12.5.2018 - 08:55) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 18.38 5.00
2 Hugo GrebecHugo Grebec 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 19.00 3.00
3 Jan DočkalJan Dočkal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 20.42
4 Roman HodyaRoman Hodya 04 BYAC BrnoBYAC Brno 5 20.75
5 Jiří ČernýJiří Černý 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 20.81
6 Lukáš HruškaLukáš Hruška 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 22.34
7 Tomáš JungwirthTomáš Jungwirth 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 22.61
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 17.87 11.00
2 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 18.02 9.00
3 Sebastian RausSebastian Raus 03 BYAC BrnoBYAC Brno 1 18.20 8.00
4 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 18.28 6.50
4 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 18.28 6.50
6 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 18.38 5.00
7 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 18.50 4.00
8 Hugo GrebecHugo Grebec 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 19.00 3.00
9 Martin SchwoiserMartin Schwoiser 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 19.14 2.00
10 Daniel GrycDaniel Gryc 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 19.55 1.00
11 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 19.63
12 Filip JahnFilip Jahn 03 BYAC BrnoBYAC Brno 3 19.71
13 Matyáš GalvasMatyáš Galvas 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 19.83
14 Filip FojtíkFilip Fojtík 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 19.95
15 Patrik BlahaPatrik Blaha 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 20.09
16 Antonín NěmecAntonín Němec 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 20.22
17 Jan DočkalJan Dočkal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 20.42
18 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 20.43
19 Roman HodyaRoman Hodya 04 BYAC BrnoBYAC Brno 5 20.75
20 Jiří ČernýJiří Černý 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 20.81
21 Jakub SovadinaJakub Sovadina 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 20.84
22 Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 20.95
23 Petr NohejlPetr Nohejl 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 21.16
24 Lukáš NěmecLukáš Němec 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 21.48
25 Lukáš HruškaLukáš Hruška 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 22.34
26 Josef TóthJosef Tóth 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 22.36
26 Lukáš NáplavaLukáš Náplava 04 Orel VyškovOrel Vyškov 6 22.36
28 Tomáš JungwirthTomáš Jungwirth 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 22.61
29 Radim HoloubekRadim Holoubek 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 24.37
30 Matyáš WeinreichMatyáš Weinreich 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 28.29
Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 5 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 08:40) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea JelínkováAndrea Jelínková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 22.31
2 Zuzana FrancováZuzana Francová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 22.54
3 Natálie TondlováNatálie Tondlová 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 22.87
4 Nikol KarasováNikol Karasová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 23.21
5 Aneta JurigováAneta Jurigová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 23.60
6 Tereza MatyášováTereza Matyášová 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 23.73
7 Alena ŽďárkováAlena Žďárková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 23.92
8 Anna ČečilováAnna Čečilová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 24.29
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 08:40) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 19.82 11.00
2 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 20.31 8.00
3 Michaela VajnrajchováMichaela Vajnrajchová 04 JAC BrnoJAC Brno 7 20.46 7.00
4 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 21.02 1.00
5 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 21.13
6 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 8 21.20
7 Monika LorenzováMonika Lorenzová 04 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 4 21.53
MS Agáta TepláAgáta Teplá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 20.76
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 12.5.2018 - 08:40) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 1 19.86 9.00
2 Tereza TreterováTereza Treterová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 20.54 6.00
3 Helena AdamcováHelena Adamcová 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 20.58 5.00
4 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 4 20.82 2.50
5 Eliška HromadováEliška Hromadová 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 23.51
6 Tereza SvobodováTereza Svobodová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 8 23.64
7 Nikola NáplavováNikola Náplavová 04 Orel VyškovOrel Vyškov 7 23.86
Ivana KobylkováIvana Kobylková 04 Orel VyškovOrel Vyškov 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 12.5.2018 - 08:40) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 20.63 4.00
2 Klára KachyňováKlára Kachyňová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 21.53
3 Hana KielarováHana Kielarová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 21.63
4 Mia HumpolíkováMia Humpolíková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 21.77
5 Aneta FingerováAneta Fingerová 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 22.25
6 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 22.29
7 Patrície MartinkovičováPatrície Martinkovičová 04 BYAC BrnoBYAC Brno 7 22.43
8 Martina ŠroubkováMartina Šroubková 04 BYAC BrnoBYAC Brno 8 22.60
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (so, 12.5.2018 - 08:40) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Timea MorávkováTimea Morávková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 20.82 2.50
2 Amálie GertnerováAmálie Gertnerová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 21.07
3 Radka KučerováRadka Kučerová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 21.19
4 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 21.41
5 Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová 04 JAC BrnoJAC Brno 8 21.45
6 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 JAC BrnoJAC Brno 3 21.64
7 Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 21.85
8 Anita GoraniAnita Gorani 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 22.02
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (so, 12.5.2018 - 08:40) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina RuttkayováMartina Ruttkayová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 22.15
2 Anežka JežováAnežka Ježová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 22.18
3 Kristýna SkopalováKristýna Skopalová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 22.33
4 Jana RuttkayováJana Ruttkayová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 23.11
5 Lucie RozprýmovýLucie Rozprýmový 04 BYAC BrnoBYAC Brno 3 24.15
6 Markéta NečasováMarkéta Nečasová 04 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 24.56
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 19.82 11.00
2 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 1 19.86 9.00
3 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 20.31 8.00
4 Michaela VajnrajchováMichaela Vajnrajchová 04 JAC BrnoJAC Brno 7 20.46 7.00
5 Tereza TreterováTereza Treterová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 20.54 6.00
6 Helena AdamcováHelena Adamcová 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 20.58 5.00
7 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 20.63 4.00
8 Agáta TepláAgáta Teplá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 20.76
9 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 4 20.82 2.50
9 Timea MorávkováTimea Morávková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 20.82 2.50
11 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 21.02 1.00
12 Amálie GertnerováAmálie Gertnerová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 21.07
13 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 21.13
14 Radka KučerováRadka Kučerová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 21.19
15 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 8 21.20
16 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 21.41
17 Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová 04 JAC BrnoJAC Brno 8 21.45
18 Monika LorenzováMonika Lorenzová 04 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 4 21.53
18 Klára KachyňováKlára Kachyňová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 21.53
20 Hana KielarováHana Kielarová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 21.63
21 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 JAC BrnoJAC Brno 3 21.64
22 Mia HumpolíkováMia Humpolíková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 21.77
23 Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 21.85
24 Anita GoraniAnita Gorani 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 22.02
25 Martina RuttkayováMartina Ruttkayová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 22.15
26 Anežka JežováAnežka Ježová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 22.18
27 Aneta FingerováAneta Fingerová 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 22.25
28 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 22.29
29 Andrea JelínkováAndrea Jelínková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 22.31
30 Kristýna SkopalováKristýna Skopalová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 22.33
31 Patrície MartinkovičováPatrície Martinkovičová 04 BYAC BrnoBYAC Brno 7 22.43
32 Zuzana FrancováZuzana Francová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 22.54
33 Martina ŠroubkováMartina Šroubková 04 BYAC BrnoBYAC Brno 8 22.60
34 Natálie TondlováNatálie Tondlová 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 22.87
35 Jana RuttkayováJana Ruttkayová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 23.11
36 Nikol KarasováNikol Karasová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 23.21
37 Eliška HromadováEliška Hromadová 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 23.51
38 Aneta JurigováAneta Jurigová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 23.60
39 Tereza SvobodováTereza Svobodová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 8 23.64
40 Tereza MatyášováTereza Matyášová 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 23.73
41 Nikola NáplavováNikola Náplavová 04 Orel VyškovOrel Vyškov 7 23.86
42 Alena ŽďárkováAlena Žďárková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 23.92
43 Lucie RozprýmovýLucie Rozprýmový 04 BYAC BrnoBYAC Brno 3 24.15
44 Anna ČečilováAnna Čečilová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 24.29
45 Markéta NečasováMarkéta Nečasová 04 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 24.56
Ivana KobylkováIvana Kobylková 04 Orel VyškovOrel Vyškov 6 DNS