Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mezistátní utkání Česká republika – Maďarsko – Polsko – Slovensko – Slovinsko juniorů a juniorek

Vyškov (16. 6. 2018)

Skok daleký - Junioři

(so, 16.6.2018 - 10:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Piotr TarkowskiPiotr Tarkowski
PolandPoland
99 4 7.63 +1.6 m/s 7.32  +1.47.63  +1.6 +1.37.637.53  +2.5 -0.4 +0.9 11.00
2 Bartosz GąbkaBartosz Gąbka
PolandPoland
99 9 7.36 +1.3 m/s 7.36  +1.37.29  +2.7 +0.67.367.32  +1.47.20  +0.37.09  +3.6 9.00
3 András SalamonAndrás Salamon
HungaryHungary
00 8 7.07 +0.5 m/s 6.95  +2.4 +1.8 +0.36.95 +2.4 +0.87.07  +0.5 8.00
4 Jan JirásekJan Jirásek
Czech RepublicCzech Republic
00 10 6.95 +1.1 m/s 6.85  +0.8 +0.2 +1.16.856.95  +1.15.31  +0.8 +2.2 7.00
5 Rok RennerRok Renner
SloveniaSlovenia
99 7 6.88 +1.0 m/s  +1.8 +1.6 +1.2 +2.06.88  +1.0 +0.3 6.00
6 Patrik MegelaPatrik Megela
SlovakiaSlovakia
00 1 6.86 +2.0 m/s 6.62  +1.46.70  +1.36.74  +1.66.746.86  +2.0 +1.56.56  +1.1 5.00
7 Vilém StráskýVilém Stráský
Czech RepublicCzech Republic
99 5 6.86 +0.3 m/s 6.66  +2.36.59  +1.86.64  +0.56.666.53  +2.26.86  +0.3 +1.0 4.00
8 Péter Balázs VargaPéter Balázs Varga
HungaryHungary
99 3 6.81 +2.4 m/s 6.49 +0.5 m/s  +1.4 +0.96.41  +1.36.416.81  +2.4 +0.16.49  +0.5 3.00
9 Armin HamzićArmin Hamzić
SloveniaSlovenia
99 2 6.81 +1.2 m/s  +1.9 +0.3 +0.9 +2.46.81  +1.2 +0.0 2.00
10 Miroslav PalkaMiroslav Palka
SlovakiaSlovakia
00 6 6.76 +1.0 m/s 6.12  +1.76.34  +1.36.76  +1.06.766.14  +1.55.83  +0.36.25  +0.1 1.00
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(so, 16.6.2018 - 11:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominika ŁykowskaDominika Łykowska
PolandPoland
00 7 6.20 +0.8 m/s XX5.90  +2.15.906.20  +0.8X4.60  +1.9 11.00
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
Czech RepublicCzech Republic
99 8 6.04 +1.6 m/s XX6.03  +1.16.03XX6.04  +1.6 9.00
3 Petra Beáta FarkasPetra Beáta Farkas
HungaryHungary
99 6 6.04 +3.3 m/s 5.92  +3.2XX5.926.04  +3.3XX 8.00
4 Aleksandra KwiecieńAleksandra Kwiecień
PolandPoland
00 2 6.00 +2.3 m/s 5.71 +1.3 m/s 5.63  +0.8X5.71  +1.35.716.00  +2.35.67  +0.7X 7.00
5 Nika UdeNika Ude
SloveniaSlovenia
00 5 5.94 +2.1 m/s 5.92 +1.8 m/s 5.74  +3.05.92  +1.8X5.925.94  +2.15.89  +1.6X 6.00
6 Lara KrncLara Krnc
SloveniaSlovenia
00 10 5.91 +0.6 m/s 5.76  +2.45.80  +0.55.90  +1.95.905.91  +0.6X5.85  +1.3 5.00
7 Pavlína MinářováPavlína Minářová
Czech RepublicCzech Republic
99 3 5.88 +0.7 m/s 5.64  +0.65.60  +0.25.88  +0.75.885.69  +2.85.75  +0.6X 4.00
8 Tereza RudzanováTereza Rudzanová
SlovakiaSlovakia
00 9 5.61 +0.8 m/s 5.47  +0.85.61  +0.85.37  +0.95.615.31  +0.85.14  +2.25.12  +0.8 3.00
9 Ágnes KnipferÁgnes Knipfer
HungaryHungary
00 1 5.41 +1.3 m/s 5.12  +0.2X5.36  +0.95.365.325.41  +1.35.37  +1.4 2.00
10 Carolína KováčováCarolína Kováčová
SlovakiaSlovakia
01 4 5.24 +1.9 m/s 5.09  +1.4X5.24  +1.95.245.02  +1.55.00  +0.25.05  +0.2 1.00
Celkem 10 závodníků