výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Vyškov (25. 8. 2018)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 25.8.2018 - 11:25) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 315 Tomáš HeretaTomáš Hereta 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.60
2 316 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 11.66
3 165 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 11.80
4 276 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 12.08
5 154 Jiří KaplánekJiří Kaplánek 99 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 12.22
6 63 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 12.52
7 280 Richard HerzogRichard Herzog 91 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 12.56
34 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 25.8.2018 - 11:25) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 11.61
2 274 Lukáš BělákLukáš Bělák 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 12.00
3 76 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 12.09
4 314 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 12.31
5 239 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 12.44
6 185 Josef HarásekJosef Harásek 97 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 12.89
7 198 Adam HrnčířAdam Hrnčíř 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 13.24
164 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 25.8.2018 - 11:25) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 71 Adam MečířAdam Mečíř 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 11.88
2 64 Martin KocourekMartin Kocourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 12.02
3 78 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 12.17
4 178 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 12.49
5 157 Sebastian VrzalSebastian Vrzal 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 12.71
6 190 Martin SeberaMartin Sebera 74 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 13.02
7 71 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 13.96
69 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 315 Tomáš HeretaTomáš Hereta 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.60
2 68 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 11.61
3 316 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 11.66
4 165 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 11.80
5 71 Adam MečířAdam Mečíř 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 11.88
6 274 Lukáš BělákLukáš Bělák 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 12.00
7 64 Martin KocourekMartin Kocourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 12.02
8 276 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 12.08
9 76 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 12.09
10 78 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 12.17
11 154 Jiří KaplánekJiří Kaplánek 99 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 12.22
12 314 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 12.31
13 239 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 12.44
14 178 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 12.49
15 63 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 12.52
16 280 Richard HerzogRichard Herzog 91 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 12.56
17 157 Sebastian VrzalSebastian Vrzal 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 12.71
18 185 Josef HarásekJosef Harásek 97 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 12.89
19 190 Martin SeberaMartin Sebera 74 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 13.02
20 198 Adam HrnčířAdam Hrnčíř 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 13.24
21 71 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 13.96
34 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 DNS
164 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 DNS
69 Jakub KacerJakub Kacer 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 25.8.2018 - 13:15) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 315 Tomáš HeretaTomáš Hereta 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 11.56 11.00
2 316 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.59 9.00
3 68 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 11.60 8.00
4 71 Adam MečířAdam Mečíř 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 11.67 7.00
5 165 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 11.70 6.00
6 274 Lukáš BělákLukáš Bělák 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 11.92 5.00
7 64 Martin KocourekMartin Kocourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 11.96 4.00
8 276 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 8 12.47 3.00
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 25.8.2018 - 13:15) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 12.10 2.00
2 76 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 12.27 1.00
3 178 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 12.56
314 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 DNS
63 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 DNS
154 Jiří KaplánekJiří Kaplánek 99 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 DNS
280 Richard HerzogRichard Herzog 91 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 8 DNS
239 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 25.8.2018 - 13:05) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 12.82 11.00
2 2 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 12.85 9.00
3 292 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 13.26 8.00
4 305 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 13.33 7.00
5 158 Simona DubováSimona Dubová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 13.41 6.00
6 87 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 13.42 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 25.8.2018 - 13:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 14 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 13.20 4.00
2 151 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 13.54 3.00
3 303 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 13.73 2.00
90 Johana MičánkováJohana Mičánková 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 DNS
153 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 DNS
3 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 25.8.2018 - 11:10) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 12.74
2 292 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 1 13.01
3 14 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 13.15
4 151 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 13.34
5 303 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 13.50
6 20 Iva SkalickáIva Skalická 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 13.52
7 361 Petra MackováPetra Macková 97 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 13.74
8 277 Helena AdamcováHelena Adamcová 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 13.94
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 25.8.2018 - 11:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 13.02
2 158 Simona DubováSimona Dubová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 13.28
3 90 Johana MičánkováJohana Mičánková 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 13.37
4 3 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 13.42
5 309 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 13.61
6 160 Markéta PlzákováMarkéta Plzáková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 13.84
7 187 Karolína HoláKarolína Holá 02 AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C 7 14.08
8 211 Tereza LuskováTereza Lusková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 14.34
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 25.8.2018 - 11:10) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 305 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 13.16
2 87 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 13.34
3 153 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 13.46
4 181 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C 7 13.79
5 15 Lenka TäuberováLenka Täuberová 98 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 13.80
6 233 Helena VackováHelena Vacková 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 14.08
7 12 Klára VildomcováKlára Vildomcová 00 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 1 14.12
8 179 Klára StrnadováKlára Strnadová 01 AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C 8 14.73
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 12.74
2 292 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 1 13.01
3 2 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 13.02
4 14 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 13.15
5 305 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 13.16
6 158 Simona DubováSimona Dubová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 13.28
7 151 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 13.34
7 87 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 13.34
9 90 Johana MičánkováJohana Mičánková 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 13.37
10 3 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 13.42
11 153 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 13.46
12 303 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 13.50
13 20 Iva SkalickáIva Skalická 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 13.52
14 309 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 13.61
15 361 Petra MackováPetra Macková 97 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 13.74
16 181 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C 7 13.79
17 15 Lenka TäuberováLenka Täuberová 98 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 13.80
18 160 Markéta PlzákováMarkéta Plzáková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 13.84
19 277 Helena AdamcováHelena Adamcová 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 13.94
20 187 Karolína HoláKarolína Holá 02 AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C 7 14.08
20 233 Helena VackováHelena Vacková 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 14.08
22 12 Klára VildomcováKlára Vildomcová 00 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 1 14.12
23 211 Tereza LuskováTereza Lusková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 14.34
24 179 Klára StrnadováKlára Strnadová 01 AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C 8 14.73

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 25.8.2018 - 14:25) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 307 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 23.43 11.00
2 274 Lukáš BělákLukáš Bělák 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 24.18 4.00
3 183 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 24.84 2.00
4 178 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 25.21
5 76 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 25.25
316 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 DNS
65 Filip ZemanFilip Zeman 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 DNS
63 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 25.8.2018 - 14:25) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 23.54 9.00
2 315 Tomáš HeretaTomáš Hereta 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 23.59 8.00
3 33 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 23.80 5.00
4 314 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 24.97 1.00
5 275 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 8 25.26
6 74 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 25.31
197 Marek ParaličMarek Paralič 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 DNS
239 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 25.8.2018 - 14:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 71 Adam MečířAdam Mečíř 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 23.69 7.00
2 64 Martin KocourekMartin Kocourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 23.70 6.00
3 78 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 24.75 3.00
4 276 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 25.08
5 259 Martin NeufussMartin Neufuss 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 25.39
256 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 DNS
261 Petr VokounPetr Vokoun 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 DNS
280 Richard HerzogRichard Herzog 91 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 307 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 23.43 11.00
2 68 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 23.54 9.00
3 315 Tomáš HeretaTomáš Hereta 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 23.59 8.00
4 71 Adam MečířAdam Mečíř 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 23.69 7.00
5 64 Martin KocourekMartin Kocourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 23.70 6.00
6 33 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 23.80 5.00
7 274 Lukáš BělákLukáš Bělák 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 24.18 4.00
8 78 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 24.75 3.00
9 183 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 24.84 2.00
10 314 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 24.97 1.00
11 276 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 25.08
12 178 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 25.21
13 76 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 25.25
14 275 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 8 25.26
15 74 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 25.31
16 259 Martin NeufussMartin Neufuss 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 25.39
316 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 DNS
65 Filip ZemanFilip Zeman 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 DNS
63 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 DNS
197 Marek ParaličMarek Paralič 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 DNS
239 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 DNS
256 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 DNS
261 Petr VokounPetr Vokoun 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 DNS
280 Richard HerzogRichard Herzog 91 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 8 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 25.8.2018 - 14:10) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 25.93 11.00
2 278 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 7 26.43 8.00
3 14 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 8 26.65 7.00
4 301 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 26.98 5.00
5 91 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 27.14 4.00
6 305 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 27.87
5 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 25.8.2018 - 14:10) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 292 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 26.24 9.00
2 309 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 27.76 1.00
3 6 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 7 28.40
4 156 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 28.87
5 203 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 29.28
6 179 Klára StrnadováKlára Strnadová 01 AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C 4 30.46
83 Gabriela ZugarováGabriela Zugarová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 25.8.2018 - 14:10) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 176 Natália GyomraiováNatália Gyomraiová 02 AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C 4 27.38 3.00
2 87 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 27.54 2.00
3 303 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 27.77
4 181 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C 3 28.62
5 12 Klára VildomcováKlára Vildomcová 00 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 7 28.84
6 157 Eva RemešováEva Remešová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 29.03
7 302 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 29.92
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 25.8.2018 - 14:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 26.76 6.00
2 159 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 28.33
3 260 Karolína SmýkalováKarolína Smýkalová 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 28.42
4 20 Iva SkalickáIva Skalická 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 28.61
5 182 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C 6 29.18
6 184 Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová 01 AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C 7 30.90
7 127 Martina MynářováMartina Mynářová 00 ASK BlanskoASK Blansko 4 30.94
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 25.93 11.00
2 292 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 26.24 9.00
3 278 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 7 26.43 8.00
4 14 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 8 26.65 7.00
5 18 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 26.76 6.00
6 301 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 26.98 5.00
7 91 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 27.14 4.00
8 176 Natália GyomraiováNatália Gyomraiová 02 AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C 4 27.38 3.00
9 87 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 27.54 2.00
10 309 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 27.76 1.00
11 303 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 27.77
12 305 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 27.87
13 159 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 28.33
14 6 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 7 28.40
15 260 Karolína SmýkalováKarolína Smýkalová 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 28.42
16 20 Iva SkalickáIva Skalická 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 28.61
17 181 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C 3 28.62
18 12 Klára VildomcováKlára Vildomcová 00 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 7 28.84
19 156 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 28.87
20 157 Eva RemešováEva Remešová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 29.03
21 182 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C 6 29.18
22 203 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 29.28
23 302 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 29.92
24 179 Klára StrnadováKlára Strnadová 01 AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C 4 30.46
25 184 Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová 01 AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C 7 30.90
26 127 Martina MynářováMartina Mynářová 00 ASK BlanskoASK Blansko 4 30.94
5 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 DNS
83 Gabriela ZugarováGabriela Zugarová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 25.8.2018 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 303 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 50.63 11.00
2 307 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 51.33 9.00
3 234 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 52.58 8.00
4 304 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 52.64 7.00
5 311 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 53.51 6.00
6 152 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 54.45 5.00
7 74 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 57.64
73 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 25.8.2018 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 259 Martin NeufussMartin Neufuss 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 55.23 4.00
2 289 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 56.01 3.00
3 279 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 56.08 2.00
4 275 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 56.64 1.00
5 281 Matouš JemelkaMatouš Jemelka 96 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 62.00
6 71 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 64.73
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 303 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 50.63 11.00
2 307 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 51.33 9.00
3 234 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 52.58 8.00
4 304 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 52.64 7.00
5 311 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 53.51 6.00
6 152 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 54.45 5.00
7 259 Martin NeufussMartin Neufuss 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 55.23 4.00
8 289 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 56.01 3.00
9 279 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 56.08 2.00
10 275 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 56.64 1.00
11 74 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 57.64
12 281 Matouš JemelkaMatouš Jemelka 96 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 62.00
13 71 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 64.73
73 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 25.8.2018 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 278 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 58.27 11.00
2 5 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 60.92 8.00
3 182 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C 6 64.58 4.00
4 126 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 00 ASK BlanskoASK Blansko 2 65.24 3.00
5 282 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 8 65.60 1.00
6 212 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 68.32
7 180 Vendula KamenickáVendula Kamenická 02 AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C 3 68.44
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 25.8.2018 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 76 Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 59.75 9.00
2 6 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 61.98 7.00
3 19 Anna VýletováAnna Výletová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 62.55 6.00
4 301 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 62.87 5.00
5 230 Anežka LanghammerováAnežka Langhammerová 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 65.47 2.00
6 184 Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová 01 AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C 2 68.12
7 286 Aneta MacúchováAneta Macúchová 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 8 69.53
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 278 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 58.27 11.00
2 76 Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 59.75 9.00
3 5 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 60.92 8.00
4 6 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 61.98 7.00
5 19 Anna VýletováAnna Výletová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 62.55 6.00
6 301 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 62.87 5.00
7 182 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C 6 64.58 4.00
8 126 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 00 ASK BlanskoASK Blansko 2 65.24 3.00
9 230 Anežka LanghammerováAnežka Langhammerová 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 65.47 2.00
10 282 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 8 65.60 1.00
11 184 Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová 01 AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C 2 68.12
12 212 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 68.32
13 180 Vendula KamenickáVendula Kamenická 02 AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C 3 68.44
14 286 Aneta MacúchováAneta Macúchová 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 8 69.53

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 25.8.2018 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 73 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 1:59.38 11.00
2 305 David KlíčDavid Klíč 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 1:59.46 9.00
3 311 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 2:01.50 8.00
4 303 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 2:02.69 7.00
5 33 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 2:03.55 6.00
6 183 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 2:04.41 5.00
7 261 Petr VokounPetr Vokoun 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10 2:05.48 4.00
8 80 Jindřich MartinecJindřich Martinec 85 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11 2:06.41 3.00
9 282 Martin KlvaňaMartin Klvaňa 81 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 2:06.75 2.00
10 74 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 9 2:08.98 1.00
11 61 Vlastimil ChadimVlastimil Chadim 76 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 12 2:09.68
12 35 Josef HrubýJosef Hrubý 92 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 2:10.95
13 153 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 13 2:11.44
14 77 Michal HozákMichal Hozák 81 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 14 2:13.85
Celkem 14 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.8.2018 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 278 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 1 2:20.44 11.00
2 302 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 2:26.74 9.00
3 81 Nicol GruberováNicol Gruberová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 2:32.55 8.00
4 13 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 7 2:34.34 7.00
5 191 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C 4 2:34.65 6.00
6 82 Anežka JežováAnežka Ježová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 2:40.84 5.00
7 180 Vendula KamenickáVendula Kamenická 02 AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C 6 2:42.67 4.00
8 354 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 10 2:43.19 3.00
9 29 Katharina SchmidKatharina Schmid 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:57.99 2.00
10 228 Eliška KleiberováEliška Kleiberová 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 11 3:19.98 1.00
MS 7 Radka ŠkovranováRadka Škovranová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 2:25.14
Celkem 11 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 25.8.2018 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 305 David KlíčDavid Klíč 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:07.69 11.00
2 57 Oldřich MaláníkOldřich Maláník 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4:12.33 9.00
3 310 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:15.67 8.00
4 235 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 88 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4:19.91 7.00
5 153 Lukáš NevařilLukáš Nevařil 93 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4:31.57 6.00
6 244 Ondřej RosaOndřej Rosa 88 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4:32.02 5.00
7 80 Jindřich MartinecJindřich Martinec 85 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:33.69 4.00
8 301 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:34.33 3.00
9 35 Josef HrubýJosef Hrubý 92 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4:36.81 2.00
10 75 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:44.55 1.00
11 187 Stanislav ŠirokýStanislav Široký 77 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4:46.33
12 73 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5:00.39
13 271 Milan AdamecMilan Adamec 77 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5:03.84
14 156 Stanislav ChadimStanislav Chadim 91 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5:07.57
15 162 Tadeáš PennerTadeáš Penner 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5:23.57
306 Jan KohutJan Kohut 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNS
282 Martin KlvaňaMartin Klvaňa 81 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. DNS
Celkem 17 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.8.2018 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 189 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C 5:06.37 11.00
2 177 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C 5:16.95 9.00
3 4 Veronika PopelkováVeronika Popelková 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5:31.82 8.00
4 132 Dagmar KoudelkováDagmar Koudelková 91 ASK BlanskoASK Blansko 5:32.67 7.00
5 160 Markéta PlzákováMarkéta Plzáková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5:37.34 6.00
6 51 Emma BednaříkováEmma Bednaříková 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6:05.83 5.00
7 228 Eliška KleiberováEliška Kleiberová 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6:48.03 4.00
215 Magdaléna HajzlerováMagdaléna Hajzlerová 73 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... DNS
Celkem 8 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 25.8.2018 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 182 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 09:03.82 11.00
2 235 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 88 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 09:09.93 9.00
3 177 Jan OsolsoběJan Osolsobě 98 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 10 09:26.94 8.00
4 153 Lukáš NevařilLukáš Nevařil 93 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 9 09:32.48 7.00
5 56 Jan KarafiátJan Karafiát 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 09:34.83 6.00
6 244 Ondřej RosaOndřej Rosa 88 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 12 09:36.50 5.00
7 191 Jakub BárekJakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 09:42.36 4.00
8 187 Stanislav ŠirokýStanislav Široký 77 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 13 10:01.62 3.00
9 271 Milan AdamecMilan Adamec 77 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 10:30.39 2.00
10 176 Jindřich OsolsoběJindřich Osolsobě 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11 10:47.37 1.00
11 156 Stanislav ChadimStanislav Chadim 91 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 10:50.65
12 90 Zdeněk VrágaZdeněk Vrága 58 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 14 12:34.56
306 Jan KohutJan Kohut 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 DNS
281 Matouš JemelkaMatouš Jemelka 96 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 DNF
Celkem 14 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.8.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 30 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 88 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 11:33.56 11.00
2 132 Dagmar KoudelkováDagmar Koudelková 91 ASK BlanskoASK Blansko 5 11:50.01 9.00
3 155 Andrea NěmcováAndrea Němcová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 11:58.84 8.00
4 31 Lenka TopinkováLenka Topinková 76 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 12:08.88 7.00
5 208 Denisa MachalováDenisa Machalová 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 12:47.04 6.00
6 285 Monika LeciánováMonika Leciánová 00 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 13:10.35 5.00
7 215 Magdaléna HajzlerováMagdaléna Hajzlerová 73 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 13:33.65 4.00
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 25.8.2018 - 12:15) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 15.00 11.00
2 112 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková 99 AC ČejkoviceAC Čejkovice 3 15.73 8.00
3 11 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 17.14 5.00
4 204 Anna KalincováAnna Kalincová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 17.65 3.00
5 202 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 20.27 2.00
6 203 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 24.62
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 25.8.2018 - 12:15) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 176 Natália GyomraiováNatália Gyomraiová 02 AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C 5 15.62 9.00
2 156 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 15.86 7.00
3 367 Dominika RemešováDominika Remešová 96 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 16.89 6.00
4 111 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová 99 AC ČejkoviceAC Čejkovice 6 17.24 4.00
5 201 Denisa GottvaldováDenisa Gottvaldová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 20.52 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 15.00 11.00
2 176 Natália GyomraiováNatália Gyomraiová 02 AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C 5 15.62 9.00
3 112 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková 99 AC ČejkoviceAC Čejkovice 3 15.73 8.00
4 156 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 15.86 7.00
5 367 Dominika RemešováDominika Remešová 96 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 16.89 6.00
6 11 Valerie JankůValerie Janků 02 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 17.14 5.00
7 111 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová 99 AC ČejkoviceAC Čejkovice 6 17.24 4.00
8 204 Anna KalincováAnna Kalincová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 17.65 3.00
9 202 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 20.27 2.00
10 201 Denisa GottvaldováDenisa Gottvaldová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 20.52 1.00
11 203 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 24.62

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 25.8.2018 - 12:25) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 308 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 15.83 11.00
2 167 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 15.85 9.00
3 253 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 16.88 8.00
4 159 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 17.43 5.00
5 59 Adam PernicaAdam Pernica 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 18.09 4.00
6 240 Ondřej ŠandoOndřej Šando 98 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 18.40 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 25.8.2018 - 12:25) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 242 Ladislav UrbanLadislav Urban 82 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 16.90 7.00
2 302 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 17.22 6.00
3 241 Jiří ŠůstalJiří Šůstal 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 18.10 3.00
4 190 Martin SeberaMartin Sebera 74 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 19.60 1.00
5 160 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 20.95
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 308 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 15.83 11.00
2 167 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 15.85 9.00
3 253 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 16.88 8.00
4 242 Ladislav UrbanLadislav Urban 82 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 16.90 7.00
5 302 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 17.22 6.00
6 159 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 17.43 5.00
7 59 Adam PernicaAdam Pernica 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 18.09 4.00
8 241 Jiří ŠůstalJiří Šůstal 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 18.10 3.00
9 240 Ondřej ŠandoOndřej Šando 98 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 18.40 2.00
10 190 Martin SeberaMartin Sebera 74 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 19.60 1.00
11 160 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 20.95

400 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 25.8.2018 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 65 Filip ZemanFilip Zeman 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 58.63 11.00
2 303 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 58.76 9.00
3 177 Jan OsolsoběJan Osolsobě 98 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 60.65 8.00
4 302 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 60.87 7.00
5 241 Jiří ŠůstalJiří Šůstal 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 62.95 6.00
6 160 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 65.26 5.00
7 283 Vojtěch KocábVojtěch Kocáb 85 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 80.51 4.00
Celkem 7 závodníků

400 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.8.2018 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 204 Anna KalincováAnna Kalincová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 70.63 11.00
2 203 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 74.39 9.00
3 367 Dominika RemešováDominika Remešová 96 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 76.81 8.00
4 126 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 00 ASK BlanskoASK Blansko 5 80.22 7.00
5 127 Martina MynářováMartina Mynářová 00 ASK BlanskoASK Blansko 8 85.25 6.00
6 202 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 90.95 5.00
7 201 Denisa GottvaldováDenisa Gottvaldová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 94.63 4.00
MS 7 Radka ŠkovranováRadka Škovranová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 68.02
Celkem 8 závodníků

4 x 400 m - Muži (Finále)

Finále (so, 25.8.2018 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 302 Řezníček, Staníček, Klíč, Juránek Řezníček, Staníček, Klíč, Juránek VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 3:38.92 11.00
2 183 Lenomar, Osolsobě, Osolsobě, Kalous Lenomar, Osolsobě, Osolsobě, Kalous Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 3:41.29 9.00
3 234 Mynařík, Sedlář, Šando, Macura Mynařík, Sedlář, Šando, Macura Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 3:43.70 8.00
4 289 Šulc, Bogner, Habr, Jemelka Šulc, Bogner, Habr, Jemelka AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 3:52.81 7.00
5 165 Sychra, Maňásek, Vojtek, Mrlík Sychra, Maňásek, Vojtek, Mrlík TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 3:54.30 6.00
6 75 Pohanka, Křivánek, Vrátný, Martinec Pohanka, Křivánek, Vrátný, Martinec AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 4:12.64 5.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 25.8.2018 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.481.531.581.631.681.711.741.771.801.831.861.891.921.952.002.05 Body
1 309 Tomáš ZemanTomáš Zeman
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
96 2.00 ----o-oxoxoxo-o-xoxxoxxx 11.00
2 242 Ladislav UrbanLadislav Urban
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
82 1.89 ------oooooo-xxx 9.00
3 72 Filip SloukaFilip Slouka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 1.83 -----xxooo-oxxx 8.00
4 249 Pavel HekrdlaPavel Hekrdla
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
99 1.83 ooo-o-oxxoxxoxxoxxx 7.00
5 167 Tomáš VojtekTomáš Vojtek
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 1.80 ----oooooxxx 6.00
6 159 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
95 1.80 ----oxooxxooxxx 5.00
7 151 František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
95 1.77 ---ooooxxoxxx 4.00
8 280 Richard HerzogRichard Herzog
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
91 1.63 ooxooxxx 3.00
9 240 Ondřej ŠandoOndřej Šando
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
98 1.63 ---xoxxx 2.00
10 32 Eduard AchrerEduard Achrer
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
03 1.58 ooxxoxxx 1.00
11 264 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 1.53 ooxxx
12 158 Filip MaňásekFilip Maňásek
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 1.48 oxxx
66 Marek ŽemlaMarek Žemla
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 DNS
65 Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 DNS
258 Mike Aminu AbuMike Aminu Abu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 DNS
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.8.2018 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.331.381.431.471.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.84 Body
1 88 Nikola PařilováNikola Pařilová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
94 1.60 --oo-o-xxoxxx 11.00
2 77 Lucie KrtičkováLucie Krtičková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
91 1.54 ---o-o-xxx 9.00
3 204 Anna KalincováAnna Kalincová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 1.47 ooxoxxoxxx 8.00
4 363 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 1.43 oooxxx 7.00
5 152 Michaela HouzarováMichaela Houzarová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 1.33 oxxx 6.00
153 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 DNS
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 25.8.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.952.152.352.552.752.852.953.053.153.253.353.453.553.753.85 Body
1 82 Henrich StrýčekHenrich Strýček
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 3.75 ---------oo-xooxxx 11.00
2 253 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
97 3.35 ---ooooooooxxx 9.00
3 180 Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 3.15 ------o-o-xxx 8.00
4 155 Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
99 3.05 ---ooxoooxxx 7.00
5 167 Tomáš VojtekTomáš Vojtek
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 2.95 ---ooooxxx 6.00
6 260 Ivo BřezkaIvo Březka
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 2.95 ---oooxoxxx 5.00
7 291 Karel WalterKarel Walter
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
75 2.85 -oooooxxx 4.00
8 181 Jiří HajzlerJiří Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
63 2.15 ooxxx 3.00
9 182 Marek KalousMarek Kalous
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
00 1.95 o 2.00
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.8.2018 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.952.152.352.502.652.752.852.953.203.303.403.503.60 Body
1 112 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 3.50 --------xxooooxxx 11.00
2 202 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 2.50 ---xoxxx 9.00
3 152 Michaela HouzarováMichaela Houzarová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 2.15 ooxxx 8.00
4 201 Denisa GottvaldováDenisa Gottvaldová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 2.15 oxoxxx 7.00
368 Kateřina ValováKateřina Valová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
82 DNS
111 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 NM ---xxx
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 25.8.2018 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 55 Lukáš LípaLukáš Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
83 6.40 +1.1 m/s 6.25  +2.86.08  -0.2x6.256.23  +2.16.40  +1.1x 11.00
2 154 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 6.21 +1.4 m/s 6.21  +1.46.12  -0.3x6.215.92  +2.0x5.79  -0.5 9.00
3 59 Adam PernicaAdam Pernica
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
97 6.10 +0.9 m/s 6.00  +0.62.62  +1.86.10  +0.96.10xxx 8.00
4 72 Filip SloukaFilip Slouka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 6.09 +0.2 m/s 5.80  +0.65.80  +1.16.05  +1.56.055.85  +1.16.09  +0.25.96  +0.0 7.00
5 256 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 6.03 +2.7 m/s 5.79 +0.4 m/s 6.02  +2.55.66  +1.85.79  +0.46.02x6.03  +2.7x 6.00
6 154 Jiří KaplánekJiří Kaplánek
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
99 5.99 +0.8 m/s 5.96  +0.55.99  +0.85.90  +0.15.995.98xx 5.00
7 241 Jiří ŠůstalJiří Šůstal
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
99 5.71 +1.9 m/s 5.71  +1.95.43  +0.65.71  +1.65.71x5.40  +1.35.61  -0.5 4.00
8 157 Sebastian VrzalSebastian Vrzal
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 5.54 +2.9 m/s 5.15 +0.2 m/s x4.92  +0.55.54  +2.95.545.15  +0.25.15  +0.95.19  +3.1 3.00
9 232 Thomas MacuraThomas Macura
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 5.47 +1.2 m/s 5.20  +1.45.45  +0.95.47  +1.25.470.00.00.0 2.00
10 276 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
94 5.31 -1.4 m/s 5.22  +2.15.16  +0.65.31  -1.45.310.00.00.0 1.00
11 264 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 5.30 +1.2 m/s 5.20  -0.45.30  +1.25.02  +0.55.300.00.00.0
12 155 Petr DočkalPetr Dočkal
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5.29 +1.3 m/s 4.94  +0.75.29  +1.35.00  +2.85.290.00.00.0
13 279 Ondřej HabrOndřej Habr
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
99 5.24 +1.4 m/s 5.24  +1.44.69  -0.35.22  -0.45.240.00.00.0
MS 272 Jáchym BadinJáchym Badin
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
02 4.11 +0.0 m/s 3.87  +1.74.11  +0.02.55  -0.14.110.00.00.0
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.8.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 363 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5.30 +1.9 m/s 4.03  +1.15.06  +1.8x5.065.18  +2.14.99  +2.75.30  +1.9 11.00
2 369 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5.29 +3.4 m/s 5.05 -0.1 m/s 5.05  -0.15.29  +3.44.64  -0.55.29x5.10  +2.34.93  -0.8 9.00
3 88 Nikola PařilováNikola Pařilová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
94 4.98 +0.1 m/s 4.55  -0.24.98  +0.1x4.98xxx 8.00
4 153 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 4.96 -1.0 m/s 4.85  +0.04.49  +1.44.38  -1.04.854.96  -1.04.72  +0.24.53  +1.1 7.00
5 15 Lenka TäuberováLenka Täuberová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
98 4.96 +0.0 m/s 4.75  -1.1x4.78  +1.44.784.96  +0.04.49  +2.44.64  +0.9 6.00
6 260 Karolína SmýkalováKarolína Smýkalová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 4.95 +2.1 m/s 4.71 +1.0 m/s 4.71  +1.04.08  +0.54.95  +2.14.954.74  +3.44.86  +3.24.68  +1.8 5.00
7 1 Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
00 4.86 +0.5 m/s 4.86  +0.54.81  +0.94.57  +2.04.86xx4.57  -0.5 4.00
8 159 Klára KousalováKlára Kousalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 4.69 +2.5 m/s 4.65 -0.2 m/s 4.56  +1.44.65  -0.24.43  -1.44.654.69  +2.54.43  -0.84.58  +1.5 3.00
9 187 Karolína HoláKarolína Holá
AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C
02 4.55 +0.4 m/s 4.54  -0.7x4.55  +0.44.550.00.00.0 2.00
10 3 Dominika MikováDominika Miková
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
02 4.53 +0.7 m/s 4.47  +0.14.53  +0.7x4.530.00.00.0 1.00
11 356 Nela GoišováNela Goišová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 4.53 -0.4 m/s 4.43  -0.54.40  +0.54.53  -0.44.530.00.00.0
12 282 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
04 4.19 +1.9 m/s 4.08  -0.34.19  +1.94.06  +1.54.190.00.00.0
13 310 Blanka VrbasováBlanka Vrbasová
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
02 4.15 +0.5 m/s 4.15  +0.5x3.61  +1.54.150.00.00.0
14 230 Anežka LanghammerováAnežka Langhammerová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
94 3.83 +0.2 m/s 3.74  -0.13.83  +0.23.78  +0.83.830.00.00.0
158 Simona DubováSimona Dubová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 15 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 25.8.2018 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 59 Adam PernicaAdam Pernica
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
97 13.59 +1.8 m/s x12.07  +0.311.66  +0.712.0713.44  -0.5-13.59  +1.8 11.00
2 154 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 13.25 +0.5 m/s 13.16  -0.813.17  +1.412.77  +0.413.1713.25  +0.5xx 9.00
3 253 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
97 13.13 +0.9 m/s x11.25  +2.512.42  -0.812.4213.13  +0.911.77  +1.0x 8.00
4 240 Ondřej ŠandoOndřej Šando
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
98 13.08 +0.0 m/s 13.00  +1.2x13.08  +0.013.0813.05  +1.113.07  +1.012.75  -0.5 7.00
5 309 Tomáš ZemanTomáš Zeman
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
96 13.07 +1.9 m/s 12.40  +0.513.07  +1.9x13.0712.51  +1.3-12.45  +0.9 6.00
6 55 Lukáš LípaLukáš Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
83 12.97 +1.1 m/s 12.33  -0.412.80  -0.9x12.8012.79  +1.2x12.97  +1.1 5.00
7 242 Ladislav UrbanLadislav Urban
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
82 12.59 +0.2 m/s 12.03  -0.312.01  +1.2x12.0312.43  +1.4x12.59  +0.2 4.00
8 155 Petr DočkalPetr Dočkal
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 12.09 +2.2 m/s 11.85 +0.7 m/s 11.72  -0.111.69  +2.711.68  +0.211.7211.83  +0.611.85  +0.712.09  +2.2 3.00
9 160 Jakub MrlíkJakub Mrlík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 11.67 -0.7 m/s 11.44  +0.011.32  +1.111.67  -0.711.670.00.00.0 2.00
72 Filip SloukaFilip Slouka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 10 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.8.2018 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 90 Johana MičánkováJohana Mičánková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
00 11.88 +0.1 m/s 11.18  +0.811.49  +0.811.42  +0.611.4911.72  +0.9x11.88  +0.1 11.00
2 11 Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
02 11.16 +1.4 m/s 11.16  +1.409.72  +1.110.27  +0.311.16xx10.00  +0.0 9.00
3 369 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 11.12 +0.0 m/s xx10.6910.6911.03  -0.711.11  +0.311.12  +0.0 8.00
4 88 Nikola PařilováNikola Pařilová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
94 11.01 +0.7 m/s 10.81  +1.210.56  +2.710.37  +0.610.8111.01  +0.710.75  +0.5x 7.00
5 1 Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
00 10.86 +0.1 m/s 10.07  +1.110.84  +0.210.73  +1.610.84x10.86  +0.110.80  +0.0 6.00
6 91 Adéla NeužilováAdéla Neužilová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 10.66 +0.8 m/s 10.39  -0.110.66  +0.810.49  +1.810.66x10.46  +0.310.44  +1.1 5.00
7 156 Lenka KoubkováLenka Koubková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
00 10.37 -0.3 m/s 10.22  +1.610.37  -0.310.30  +1.710.3710.32  +0.710.22  +0.509.91  -0.2 4.00
8 361 Petra MackováPetra Macková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
97 10.23 +2.3 m/s 09.77 +0.3 m/s x10.23  +2.309.77  +0.310.2310.09  +2.309.24  -0.1x 3.00
9 356 Nela GoišováNela Goišová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 10.18 -0.8 m/s xx10.18  -0.810.180.00.00.0 2.00
10 126 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková
ASK BlanskoASK Blansko
00 09.89 +3.2 m/s 09.58 +1.7 m/s 09.58  +1.709.89  +3.2-09.890.00.00.0 1.00
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.8.2018 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 17 Michaela VreckováMichaela Vrecková
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 11.50 11.0010.9911.5011.500.00.00.0 11.00
2 8 Veronika VallováVeronika Vallová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 09.92 09.43xx09.4309.7609.9209.91 9.00
3 359 Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 09.69 09.1809.0309.2009.2009.3409.5509.69 8.00
4 186 Petra HanuliakováPetra Hanuliaková
AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C
02 09.54 09.32x09.5409.540.00.00.0 7.00
5 78 Lenka KüchlerováLenka Küchlerová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
87 09.53 09.3109.4409.5309.5309.3909.5309.37 6.00
6 80 Jana MyrmusováJana Myrmusová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
91 09.17 08.7908.4609.1009.1009.0109.1409.17 5.00
7 355 Kateřina FoltýnováKateřina Foltýnová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
88 08.92 08.40x08.5308.5308.5708.9208.73 4.00
8 365 Adéla PrudkáAdéla Prudká
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
91 08.76 08.2108.2608.5008.5008.2908.7608.41 3.00
9 366 Johana PrudkáJohana Prudká
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 08.41 xx08.4108.410.00.00.0 2.00
10 114 Hana KorábováHana Korábová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
93 08.16 07.9108.1607.6708.160.00.00.0 1.00
11 79 Natálie ZelinkováNatálie Zelinková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 08.05 07.7008.0508.0408.050.00.00.0
12 358 Veronika HejdováVeronika Hejdová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 07.46 x07.4606.5107.460.00.00.0
13 226 Štěpánka BadinováŠtěpánka Badinová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
99 06.81 06.8106.8006.6306.810.00.00.0
14 205 Olga DrlíkováOlga Drlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
69 05.17 --05.1705.170.00.00.0
10 Júlia HanuliakováJúlia Hanuliaková
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
00 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 25.8.2018 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 51 Viktor ČepákViktor Čepák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
90 13.49 xx11.1711.1712.6213.4912.85 11.00
2 241 Kamil BěhounekKamil Běhounek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
91 12.45 xx12.4012.4012.24x12.45 9.00
3 54 Martin HošekMartin Hošek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
85 12.22 11.2912.22x12.22x11.5511.67 8.00
4 163 Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 12.06 11.66x12.0612.06x11.72x 7.00
5 313 Tomáš HelánTomáš Helán
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
91 11.97 x11.4311.7711.7711.9711.7011.64 6.00
6 39 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
96 11.37 10.87xx10.8710.8711.3711.29 5.00
7 283 Vojtěch KocábVojtěch Kocáb
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
85 10.06 10.06x09.1210.06xx09.31 4.00
8 189 Petr ŠpičákPetr Špičák
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
79 09.69 09.05x09.6909.6909.2709.3809.17 3.00
9 288 Miroslav ŠlapotaMiroslav Šlapota
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
54 09.36 09.1509.2809.3609.360.00.00.0 2.00
10 152 Pavel BeznoskaPavel Beznoska
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
78 09.20 09.20xx09.200.00.00.0 1.00
11 151 Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 09.03 09.03xx09.030.00.00.0
312 Lukáš PolívkaLukáš Polívka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
92 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.8.2018 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 80 Jana MyrmusováJana Myrmusová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
91 37.42 x37.42x37.420.00.00.0 11.00
2 9 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
02 36.91 x33.5936.9136.910.00.00.0 9.00
3 53 Eliška KrajčováEliška Krajčová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
01 34.29 34.2931.97x34.2929.91xx 8.00
4 355 Kateřina FoltýnováKateřina Foltýnová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
88 31.07 xx28.8328.8328.2531.07x 7.00
5 17 Michaela VreckováMichaela Vrecková
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 30.45 30.2530.32x30.32x30.4529.99 6.00
6 161 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 29.93 29.9328.9926.5229.9329.2629.35x 5.00
7 359 Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 27.95 26.3126.66x26.6623.5924.3427.95 4.00
8 366 Johana PrudkáJohana Prudká
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 27.34 26.4227.34x27.34xx25.89 3.00
9 114 Hana KorábováHana Korábová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
93 25.78 25.2824.5925.7825.780.00.00.0 2.00
10 358 Veronika HejdováVeronika Hejdová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 25.31 21.5125.3123.1925.310.00.00.0 1.00
11 183 Martina BjalkováMartina Bjalková
AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C
02 23.48 22.21x23.4823.480.00.00.0
12 186 Petra HanuliakováPetra Hanuliaková
AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C
02 22.28 22.28xx22.280.00.00.0
13 79 Natálie ZelinkováNatálie Zelinková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 20.95 x20.95x20.950.00.00.0
14 360 Tereza LiškováTereza Lišková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 19.52 15.9419.5219.0319.520.00.00.0
15 154 Romana PecinováRomana Pecinová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 16.37 16.3716.3415.3916.370.00.00.0
357 Simona HrachovskáSimona Hrachovská
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
01 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 16 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 25.8.2018 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 159 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
95 38.58 33.6138.58x38.5836.0537.23x 11.00
2 308 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 35.96 34.18x35.9635.96x32.89x 9.00
3 51 Viktor ČepákViktor Čepák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
90 35.56 30.1932.4634.4534.45x35.5633.50 8.00
4 54 Martin HošekMartin Hošek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
85 33.87 33.8733.13x33.8732.2932.5731.02 7.00
5 163 Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 33.85 32.4233.85x33.85x32.56x 6.00
6 161 René NovákRené Novák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
71 32.39 x30.7032.3932.39x32.31x 5.00
7 283 Vojtěch KocábVojtěch Kocáb
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
85 29.16 28.9527.28x28.9527.20x29.16 4.00
8 152 Pavel BeznoskaPavel Beznoska
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
78 27.56 26.9527.5626.4027.5626.52x26.53 3.00
9 39 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
96 27.23 27.23xx27.230.00.00.0 2.00
10 226 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
98 26.28 26.2823.8221.3926.280.00.00.0 1.00
11 230 Lukáš KrálLukáš Král
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
99 25.05 17.6725.0524.5425.050.00.00.0
12 151 Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 24.77 24.7324.3924.7724.770.00.00.0
13 241 Kamil BěhounekKamil Běhounek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
91 23.07 xx23.0723.070.00.00.0
155 Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
99 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
313 Tomáš HelánTomáš Helán
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
91 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
312 Lukáš PolívkaLukáš Polívka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
92 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 16 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.8.2018 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 53 Eliška KrajčováEliška Krajčová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
01 44.65 44.65xx44.6544.31xx 11.00
2 114 Hana KorábováHana Korábová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
93 39.91 39.9137.99x39.91x37.4638.69 9.00
3 17 Michaela VreckováMichaela Vrecková
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 39.19 35.3736.8636.9036.90x39.1938.00 8.00
4 78 Lenka KüchlerováLenka Küchlerová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
87 36.31 34.4833.4135.7235.7235.1536.3135.55 7.00
5 183 Martina BjalkováMartina Bjalková
AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C
02 35.50 34.0034.7535.5035.50xx33.74 6.00
6 79 Natálie ZelinkováNatálie Zelinková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 34.97 34.31x34.9734.970.00.00.0 5.00
7 80 Jana MyrmusováJana Myrmusová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
91 34.22 x33.1834.2234.2233.63x- 4.00
8 355 Kateřina FoltýnováKateřina Foltýnová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
88 29.56 27.6828.8129.3829.3828.37x29.56 3.00
9 358 Veronika HejdováVeronika Hejdová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 27.84 xx27.8427.840.00.00.0 2.00
10 359 Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 21.05 21.0519.2120.5221.050.00.00.0 1.00
11 365 Adéla PrudkáAdéla Prudká
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
91 20.28 20.2818.46x20.280.00.00.0
113 Hana MajzlíkováHana Majzlíková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
87 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
357 Simona HrachovskáSimona Hrachovská
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
01 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 25.8.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 39 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
96 45.08 43.8845.08-45.080.00.00.0 11.00
2 241 Kamil BěhounekKamil Běhounek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
91 36.37 x33.0536.3736.370.00.00.0 9.00
3 152 Pavel BeznoskaPavel Beznoska
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
78 35.85 35.8535.1834.8935.8531.5734.9935.27 8.00
4 161 René NovákRené Novák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
71 35.79 x31.27x31.2733.3935.7934.95 7.00
5 290 David VlasákDavid Vlasák
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
68 35.21 x32.8234.8834.8833.1335.2135.03 6.00
6 151 Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 34.10 x29.20x29.2034.10xx 5.00
7 79 Kryštof OpluštilKryštof Opluštil
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 26.84 25.30x23.6325.3026.84xx 4.00
Celkem 7 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.8.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 186 Petra HanuliakováPetra Hanuliaková
AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C
02 40.32 40.32xx40.320.00.00.0 11.00
2 8 Veronika VallováVeronika Vallová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 39.91 37.7437.6839.9139.9138.6338.13x 9.00
3 365 Adéla PrudkáAdéla Prudká
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
91 38.12 31.9737.5536.7237.55x37.0038.12 8.00
4 161 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 37.25 34.7133.64x34.71x37.2535.96 7.00
5 178 Adéla RyndováAdéla Ryndová
AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C
00 34.04 x30.8731.5831.5834.0432.8231.81 6.00
6 9 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
02 33.65 31.4332.9032.2432.9033.65x33.51 5.00
7 157 Eva RemešováEva Remešová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 31.77 x27.3830.2630.2627.90x31.77 4.00
8 112 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 31.73 26.68x31.7331.73xxx 3.00
9 360 Tereza LiškováTereza Lišková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 28.11 x27.3828.1128.110.00.00.0 2.00
10 151 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 27.54 27.54x24.8927.540.00.00.0 1.00
11 78 Lenka KüchlerováLenka Küchlerová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
87 26.42 x26.4222.7126.420.00.00.0
12 152 Michaela HouzarováMichaela Houzarová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 23.63 x23.63x23.630.00.00.0
13 154 Romana PecinováRomana Pecinová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 22.58 17.9322.5820.8722.580.00.00.0
14 226 Štěpánka BadinováŠtěpánka Badinová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
99 17.38 x17.1117.3817.380.00.00.0
15 205 Olga DrlíkováOlga Drlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
69 16.52 16.52x14.7616.520.00.00.0
MS 10 Júlia HanuliakováJúlia Hanuliaková
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
00 39.36 36.1139.3637.0839.360.00.00.0
357 Simona HrachovskáSimona Hrachovská
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
01 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 17 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 25.8.2018 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 313 Tomáš HelánTomáš Helán
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
91 58.40 51.2658.4056.8758.4058.0957.1355.06 11.00
2 51 Viktor ČepákViktor Čepák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
90 54.17 x49.5354.1754.17x53.78x 9.00
3 230 Lukáš KrálLukáš Král
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
99 53.51 53.5150.0352.4653.5150.82x50.92 8.00
4 317 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
01 49.90 49.90x49.8849.9048.3947.3548.49 7.00
5 226 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
98 48.78 x48.7844.0448.7844.9643.16- 6.00
6 312 Lukáš PolívkaLukáš Polívka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
92 48.75 48.7545.7646.6348.750.00.00.0 5.00
7 163 Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 46.13 42.4644.4146.1346.13x-- 4.00
8 188 Petr VašekPetr Vašek
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
94 45.86 44.0843.9143.3744.08xx45.86 3.00
9 308 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 43.68 43.6842.2143.4843.680.00.00.0 2.00
10 155 Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
99 43.23 41.3543.2343.1543.230.00.00.0 1.00
11 243 Tomáš PrášekTomáš Prášek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
87 40.65 40.6538.16x40.650.00.00.0
12 79 Kryštof OpluštilKryštof Opluštil
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 39.90 39.90x34.8939.900.00.00.0
13 54 Martin HošekMartin Hošek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
85 38.82 38.82x37.7838.820.00.00.0
14 161 René NovákRené Novák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
71 38.06 37.9737.4338.0638.060.00.00.0
15 152 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 37.49 x37.49x37.490.00.00.0
16 36 Jan HřibJan Hřib
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
01 36.94 x35.3636.9436.940.00.00.0
17 157 Sebastian VrzalSebastian Vrzal
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 30.06 xx30.0630.060.00.00.0
154 Jiří KaplánekJiří Kaplánek
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
99 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 18 závodníků