výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Prvomájové závody

Karlovy Vary (1. 5. 2018)

1000 m - Muži (Finále)

Finále (út, 1.5.2018 - 12:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:40.60
2 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 2:42.47
3 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 2:43.05
4 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 2:44.28
5 Vítek FialaVítek Fiala 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 2:47.40
6 Petr PincPetr Pinc 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 2:57.49
7 Jan KundrátJan Kundrát 03 AK SokolovAK Sokolov 7 2:58.44
8 Albert SlabaAlbert Slaba 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 3:08.37
9 Adam PincAdam Pinc 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 12 3:14.56
10 Jakub SurovecJakub Surovec 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 9 3:15.50
11 Jonas Ben AbdellatifJonas Ben Abdellatif 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10 3:21.70
12 Ondřej VolfOndřej Volf 05 AK SokolovAK Sokolov 14 3:28.36
13 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11 3:29.42
David TichotaDavid Tichota 03 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 13 DNF
Celkem 14 závodníků

1000 m - Ženy (Finále)

Finále (út, 1.5.2018 - 12:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 3:04.89
2 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 3:14.94
3 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 14 3:15.53
4 Anna PeřinováAnna Peřinová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 10 3:18.27
5 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 3:19.36
6 Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 17 3:22.33
7 Viktorie SchveinerováViktorie Schveinerová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 13 3:22.46
8 Hana HyklováHana Hyklová 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 3:26.90
9 Viktorie DrobnáViktorie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 3:33.94
10 Šárka ŠvejdarováŠárka Švejdarová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 15 3:35.89
11 Tereza PoncováTereza Poncová 99 AK SokolovAK Sokolov 12 3:36.63
12 Zuzana PeřinováZuzana Peřinová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 9 3:40.10
13 Terezie DrobnáTerezie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 3:40.88
14 Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 16 3:46.01
15 Ivana ČesákováIvana Česáková 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 3:52.05
16 Kristýna KotlánováKristýna Kotlánová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 4:00.50
Klára PochováKlára Pochová 99 AK SokolovAK Sokolov 11 DNS
Celkem 17 závodníků