výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů a juniorek

Praha - Strahov (22. - 23. 2. 2003)

50 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 22.2.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan NovotnýMilan Novotný 84 KVARYKVARY 6.13
2 Petr SzeteiPetr Szetei 84 ATKADATKAD 6.2
3 Jiří VeselýJiří Veselý 84 ACCLIACCLI 6.25
4 Jakub. MarekJakub. Marek 84 ACPARACPAR 6.29
5 Tomáš VaněkTomáš Vaněk 84 JIHLAJIHLA 6.3
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.2.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BendaOndřej Benda 85 SPPR4SPPR4 6.12
2 Radek VeverkaRadek Veverka 84 ACPARACPAR 6.14
3 Petr DaněčekPetr Daněček 85 DUKOVDUKOV 6.16
4 Ondřej KubalaOndřej Kubala 85 SOKOPSOKOP 6.17
5 Lukáš KodymLukáš Kodym 85 AFKPAAFKPA 6.24
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.2.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš JanoštíkLukáš Janoštík 84 OTROKOTROK 6.06
2 Jakub ForejtJakub Forejt 85 ACPARACPAR 6.1
3 Radovan HrubýRadovan Hrubý 84 TABORTABOR 6.25
4 Robert PinkerRobert Pinker 84 KAKLAKAKLA 6.32
5 Herbert KühnelHerbert Kühnel 84 SOKOPSOKOP 6.44
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 22.2.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan: VrbaJan: Vrba 85 DUKPRDUKPR 6.12
2 Tomáš PetraturTomáš Petratur 84 AKLOLAKLOL 6.24
3 Karel EttlerKarel Ettler 84 ACPARACPAR 6.32
4 Miloslav PiganMiloslav Pigan 84 KAKLAKAKLA 6.4
Martin KortišMartin Kortiš 85 SOKCBSOKCB DQ
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 22.2.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek MasařRadek Masař 84 HRANIHRANI 6.15
2 Richard SynekRichard Synek 84 DOMAZDOMAZ 6.16
3 Jaroslav JanišJaroslav Janiš 84 USKPRUSKPR 6.18
4 Ondřej_ DaněkOndřej_ Daněk 84 STBOLSTBOL 6.22
4 Tomáš HlubučekTomáš Hlubuček 85 LIAZJLIAZJ 6.22
Miloš KarafiátMiloš Karafiát 85 ACPARACPAR DNP
Celkem 6 závodníků

50 m - Junioři (Meziběh)

Meziběh 1 (so, 22.2.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš JanoštíkLukáš Janoštík 84 OTROKOTROK 6.07
2 Radek VeverkaRadek Veverka 84 ACPARACPAR 6.1
3 Ondřej KubalaOndřej Kubala 85 SOKOPSOKOP 6.15
4 Jakub ForejtJakub Forejt 85 ACPARACPAR 6.16
5 Jaroslav JanišJaroslav Janiš 84 USKPRUSKPR 6.18
Celkem 5 závodníků
Meziběh 2 (so, 22.2.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BendaOndřej Benda 85 SPPR4SPPR4 6.06
2 Radek MasařRadek Masař 84 HRANIHRANI 6.11
3 Richard SynekRichard Synek 84 DOMAZDOMAZ 6.21
4 Petr DaněčekPetr Daněček 85 DUKOVDUKOV 6.23
Tomáš HlubučekTomáš Hlubuček 85 LIAZJLIAZJ DNP
Celkem 5 závodníků
Meziběh 3 (so, 22.2.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan NovotnýMilan Novotný 84 KVARYKVARY 6.04
2 Jan: VrbaJan: Vrba 85 DUKPRDUKPR 6.07
3 Tomáš PetraturTomáš Petratur 84 AKLOLAKLOL 6.24
4 Ondřej_ DaněkOndřej_ Daněk 84 STBOLSTBOL 6.39
Petr SzeteiPetr Szetei 84 ATKADATKAD DNP
Celkem 5 závodníků

50 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 22.2.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BendaOndřej Benda 85 SPPR4SPPR4 5.97
2 Milan NovotnýMilan Novotný 84 KVARYKVARY 5.99
3 Lukáš JanoštíkLukáš Janoštík 84 OTROKOTROK 6.06
4 Radek MasařRadek Masař 84 HRANIHRANI 6.09
5 Radek VeverkaRadek Veverka 84 ACPARACPAR 6.13
6 Jan: VrbaJan: Vrba 85 DUKPRDUKPR 6.15
Celkem 6 závodníků

50 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 22.2.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristina BažatováKristina Bažatová 84 SOKCBSOKCB 6.55
2 Jana PolívkováJana Polívková 85 SPPR4SPPR4 6.62
3 Lucie FraňkováLucie Fraňková 84 SOPLZSOPLZ 6.71
4 Tereza ŠtvánováTereza Štvánová 85 SOPLZSOPLZ 6.76
5 Michala GregorováMichala Gregorová 84 ACPARACPAR 6.81
Barbora BřezinováBarbora Březinová 84 KOLINKOLIN DNP
Celkem 6 závodníků

50 m - Juniorky (Meziběh)

Meziběh 1 (so, 22.2.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristina BažatováKristina Bažatová 84 SOKCBSOKCB 6.57
2 Michala GregorováMichala Gregorová 84 ACPARACPAR 6.78
3 Zoja JakešováZoja Jakešová 85 TZTRITZTRI 7.03
4 Zuzana TomanováZuzana Tomanová 85 SVITASVITA 7.06
5 Barbora BřezinováBarbora Březinová 84 KOLINKOLIN 6.78
5 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 CECCBCECCB 7.1
Celkem 6 závodníků
Meziběh 2 (so, 22.2.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana PolívkováJana Polívková 85 SPPR4SPPR4 6.66
2 Lucie FraňkováLucie Fraňková 84 SOPLZSOPLZ 6.72
3 Tereza ŠtvánováTereza Štvánová 85 SOPLZSOPLZ 6.74
4 Jana BenedováJana Benedová 85 SKPCBSKPCB 6.92
Petra BlovskáPetra Blovská 85 SLAPRSLAPR DNP
Barbora MelicharováBarbora Melicharová 85 ACPARACPAR DNF
Celkem 6 závodníků

50 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 22.2.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristina BažatováKristina Bažatová 84 SOKCBSOKCB 6.6
2 Barbora BřezinováBarbora Březinová 84 KOLINKOLIN 6.7
3 Barbora MelicharováBarbora Melicharová 85 ACPARACPAR 7.01
4 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 CECCBCECCB 7.05
5 Lucie BurdováLucie Burdová 85 STBOLSTBOL 7.1
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.2.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie FraňkováLucie Fraňková 84 SOPLZSOPLZ 6.74
2 Michala GregorováMichala Gregorová 84 ACPARACPAR 6.8
3 Zuzana TomanováZuzana Tomanová 85 SVITASVITA 6.95
4 Petra BlovskáPetra Blovská 85 SLAPRSLAPR 7.05
5 Martina HankováMartina Hanková 84 SPPR4SPPR4 7.2
6 Eva LužováEva Lužová 85 ACJBRACJBR 7.27
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.2.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana PolívkováJana Polívková 85 SPPR4SPPR4 6.67
2 Tereza ŠtvánováTereza Štvánová 85 SOPLZSOPLZ 6.8
3 Jana BenedováJana Benedová 85 SKPCBSKPCB 6.85
4 Zoja JakešováZoja Jakešová 85 TZTRITZTRI 6.88
5 Zdenka SojkováZdenka Sojková 84 ATLBRATLBR 7.35
6 Kateřina PekárkováKateřina Pekárková 84 SPAULSPAUL 7.46
Celkem 6 závodníků