Cena Pacova ve vícebojích
Pacov (14. - 15. 7. 2018)skok daleký - Muži (Finále)
Finále (so, 14.7.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha, z.s. |
91 | 6.94 -1.5 m/s | 799.00 | |||||||||||||||
2 |
Reinis KregersReinis Kregers
Latvia |
92 | 6.78 -1.2 m/s | 762.00 | |||||||||||||||
3 |
Dan KováčDan Kováč
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
99 | 6.51 +0.8 m/s | 700.00 | |||||||||||||||
4 |
Darko PešičDarko Pešič
PSK Olymp Praha, z.s. |
92 | 6.37 -1.9 m/s | 668.00 | |||||||||||||||
5 |
Branislav PuvákBranislav Puvák
Slovakia |
78 | 6.29 -0.5 m/s | 650.00 | |||||||||||||||
6 |
Radek HykešRadek Hykeš
ŠSK Slaný |
90 | 6.07 -0.4 m/s | 602.00 | |||||||||||||||
7 |
Petr HamalčíkPetr Hamalčík
TJ Slavoj BANES Pacov |
00 | 5.22 +0.3 m/s | 425.00 | |||||||||||||||
8 |
Pavel JaklPavel Jakl
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 4.89 -2.0 m/s | 361.00 | |||||||||||||||
9 |
Josef KrálJosef Král
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... |
68 | 4.77 -0.3 m/s | 339.00 | |||||||||||||||
10 |
Miroslav DubovickýMiroslav Dubovický
VSK FTVS Praha |
91 | 4.75 -1.3 m/s | 335.00 | |||||||||||||||
11 |
Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s. |
56 | 3.53 -0.2 m/s | 135.00 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok daleký - Junioři
(so, 14.7.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia Praha |
99 | 6.42 -0.9 m/s | 679.00 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok daleký - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 14.7.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia Praha |
02 | 5.80 +0.3 m/s | 544.00 | |||||||||||||||
2 |
Vojtěch KolářVojtěch Kolář
TJ Slavoj BANES Pacov |
02 | 5.73 -1.0 m/s | 529.00 | |||||||||||||||
3 |
Sebastian SchneiderSebastian Schneider
ASK Slavia Praha |
02 | 5.22 -0.4 m/s | 425.00 | |||||||||||||||
4 |
Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES Pacov |
01 | 5.10 -0.3 m/s | 402.00 | |||||||||||||||
5 |
Marek VolfMarek Volf
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 4.37 -0.8 m/s | 267.00 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (ne, 15.7.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 5.65 +0.9 m/s | 512.00 | |||||||||||||||
2 |
Dominik LabudaDominik Labuda
Slovakia |
03 | 5.43 +1.7 m/s | 467.00 | |||||||||||||||
3 |
Luka IvicicLuka Ivicic
Bosna a Hercegovina |
03 | 5.13 +2.0 m/s | 407.00 | |||||||||||||||
4 |
Jakub ChodelkaJakub Chodelka
Slovakia |
03 | 4.84 +1.2 m/s | 352.00 | |||||||||||||||
5 |
Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 4.56 +2.3 m/s | 4.17 +1.7 m/s | 301.00 | ||||||||||||||
6 |
Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 4.51 +2.3 m/s | 4.43 +1.2 m/s | 292.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 14.7.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj TučekMatěj Tuček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
05 | 4.00 -1.6 m/s | 206.00 | |||||||||||||||
2 |
Pavel KaňkovskýPavel Kaňkovský
Spartak Praha 4 |
05 | 3.93 -2.0 m/s | 195.00 | |||||||||||||||
3 |
Vít ČečákVít Čečák
TJ Slavoj BANES Pacov |
08 | 3.66 +0.2 m/s | 153.00 | |||||||||||||||
4 |
Jan MachotkaJan Machotka
TJ Slavoj BANES Pacov |
07 | 3.27 -0.5 m/s | 99.00 | |||||||||||||||
5 |
Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka
TJ Slavoj BANES Pacov |
08 | 3.13 -1.3 m/s | 81.00 | |||||||||||||||
Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
05 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (ne, 15.7.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela BurdaMichaela Burda
TJ Slavoj BANES Pacov |
94 | 5.53 +2.1 m/s | 5.20 +1.4 m/s | 709.00 | ||||||||||||||
2 |
Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia Praha |
99 | 4.88 +1.6 m/s | 527.00 | |||||||||||||||
3 |
Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková
ASK Blansko |
00 | 4.50 +1.8 m/s | 428.00 | |||||||||||||||
4 |
Martina MynářováMartina Mynářová
ASK Blansko |
00 | 3.69 +1.5 m/s | 239.00 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále 1 (ne, 15.7.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Monika VobořilováMonika Vobořilová
TJ VS Tábor, z. s. |
98 | 4.28 +0.9 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok daleký - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 15.7.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. |
01 | 4.81 +1.7 m/s | 508.00 | |||||||||||||||
2 |
Pavla BuřičováPavla Buřičová
TJ VS Tábor, z. s. |
01 | 4.54 +0.9 m/s | 438.00 | |||||||||||||||
Natálie KováčováNatálie Kováčová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
03 | DNS | |||||||||||||||||
Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia Praha |
01 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 15.7.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK Blansko |
05 | 4.43 +1.7 m/s | 411.00 | |||||||||||||||
2 |
Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s. |
05 | 4.33 +0.6 m/s | 386.00 | |||||||||||||||
3 |
Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK Blansko |
06 | 4.15 +2.1 m/s | 4.04 +0.6 m/s | 343.00 | ||||||||||||||
4 |
Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
ASK Blansko |
06 | 3.98 +1.7 m/s | 303.00 | |||||||||||||||
5 |
Kristýna OlivováKristýna Olivová
TJ Slavoj BANES Pacov |
04 | 3.81 +1.5 m/s | 265.00 | |||||||||||||||
6 |
Kateřina JaklováKateřina Jaklová
TJ Slavoj BANES Pacov |
04 | 3.15 +1.6 m/s | 133.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 14.7.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana AdámkováJana Adámková
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
05 | 4.32 -1.4 m/s | 384.00 | |||||||||||||||
2 |
Pavla VaňkováPavla Vaňková
TJ Slavoj BANES Pacov |
05 | 3.68 -0.7 m/s | 237.00 | |||||||||||||||
3 |
Barbora KubákováBarbora Kubáková
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
07 | 3.60 +0.0 m/s | 220.00 | |||||||||||||||
4 |
Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská
Spartak Praha 4 |
07 | 2.60 -1.3 m/s | 46.00 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |