Kladivo na Čarodějnice
Praha - Vinohrady (30. 4. 2018)hod kladivem 3kg - Dorostenky (Finále)
Finále (po, 30.4.2018 - 14:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 |
Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia Praha |
02 | 44.88 | 0.0 | ||||||||||||||
2 | 3 |
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 40.30 | 0.0 | ||||||||||||||
3 | 1 |
Agáta RichterováAgáta Richterová
SK Jeseniova |
01 | 36.78 | 0.0 | ||||||||||||||
4 | 4 |
Kateřina RoučkováKateřina Roučková
ŠAK Novoborská Praha |
01 | 31.68 | 0.0 | ||||||||||||||
5 | 2 |
Alena MichálkováAlena Michálková
SK Jeseniova |
02 | 27.67 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)
Finále (po, 30.4.2018 - 14:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 7 |
Kateřina ChlupováKateřina Chlupová
AK Olymp Brno, spolek |
86 | 62.37 | 0.0 | ||||||||||||||
2 | 6 |
Tereza KrálováTereza Králová
Univerzitní sportovní klub ... |
89 | 62.06 | 0.0 | ||||||||||||||
3 | 8 |
Jana ČapkováJana Čapková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
74 | 40.03 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (po, 30.4.2018 - 15:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 |
Karel HanušKarel Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 61.31 | 0.0 | ||||||||||||||
2 | 5 |
Vít MálekVít Málek
SK Jeseniova |
01 | 43.07 | 0.0 | ||||||||||||||
3 | 4 |
Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia Praha |
01 | 35.82 | 0.0 | ||||||||||||||
4 | 3 |
Šimon StudihradŠimon Studihrad
USK PROVOD Ústí n/L. |
02 | 28.36 | 0.0 | ||||||||||||||
5 | 2 |
Jan RůžičkaJan Růžička
USK PROVOD Ústí n/L. |
02 | 23.83 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod kladivem 6kg - Junioři (Finále)
Finále (po, 30.4.2018 - 15:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 7 |
Matěj VeselýMatěj Veselý
ASK Slavia Praha |
99 | 38.26 | 0.0 | ||||||||||||||
2 | 6 |
Martin RybářMartin Rybář
SK Jeseniova |
00 | 36.80 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (po, 30.4.2018 - 15:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10 |
Adam KolářAdam Kolář
ASK Slavia Praha |
96 | 47.37 | 0.0 | ||||||||||||||
2 | 9 |
Petr SuchomelPetr Suchomel
SK Aktis Praha z.s. |
67 | 44.80 | 0.0 | ||||||||||||||
3 | 8 |
Milan ZávadaMilan Závada
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. |
64 | 27.47 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |