Veřejné závody žactva + vložený závod Dorostu, Juniorstva a Dospělých v chůzi na 3 km
Praha - Vinohrady (2. 5. 2018)skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (st, 2.5.2018 - 15:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 |
Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK Jeseniova |
04 | 1.51 | |||||||||||||||
2 | 6 |
Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
SK Jeseniova |
04 | 1.48 | |||||||||||||||
3 | 1 |
Jan HejslerJan Hejsler
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
04 | 1.33 | |||||||||||||||
4 | 2 |
Pavel HlaváčekPavel Hlaváček
SK Jeseniova |
04 | 1.30 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále (st, 2.5.2018 - 14:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jáchym BurianJáchym Burian
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
06 | DNS | ||||||||||||||||
2 |
Matouš FaktorMatouš Faktor
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
06 | DNS | ||||||||||||||||
8 |
František ŠvarcFrantišek Švarc
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
05 | DNS | ||||||||||||||||
1 | 9 |
Tomáš UrbanTomáš Urban
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
05 | 1.38 | |||||||||||||||
2 | 5 |
Andrej KaraAndrej Kara
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
05 | 1.29 | |||||||||||||||
3 | 4 |
Jáchym HořejšíJáchym Hořejší
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
06 | 1.20 | |||||||||||||||
4 | 6 |
Petr MartínekPetr Martínek
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
05 | 1.08 | |||||||||||||||
5 | 3 |
Adam FeixAdam Feix
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
05 | 1.08 | |||||||||||||||
6 | 7 |
Sebastian PippalSebastian Pippal
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
05 | 1.05 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (st, 2.5.2018 - 15:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Theresa BiskupováTheresa Biskupová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
1 | 2 |
Eliška BűrgelováEliška Bűrgelová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
04 | 4.21 | 0.0 | ||||||||||||||
2 | 9 |
Adéla ObrdováAdéla Obrdová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
03 | 4.20 | 0.0 | ||||||||||||||
3 | 8 |
Karolína KošařováKarolína Košařová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
04 | 4.06 | 0.0 | ||||||||||||||
4 | 7 |
Tereza NoskováTereza Nosková
SK Jeseniova |
04 | 4.05 | 0.0 | ||||||||||||||
5 | 1 |
Ema BurešováEma Burešová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 3.86 | 0.0 | ||||||||||||||
6 | 11 |
Mariana VotavováMariana Votavová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 3.83 | 0.0 | ||||||||||||||
7 | 10 |
Eliška PatákováEliška Patáková
SK Jeseniova |
04 | 3.79 | 0.0 | ||||||||||||||
8 | 6 |
Anežka HanuškováAnežka Hanušková
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
03 | 3.78 | 0.0 | ||||||||||||||
9 | 4 |
Terezie BuriánkováTerezie Buriánková
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
03 | 3.63 | 0.0 | ||||||||||||||
10 | 5 |
Barbora DudkovaBarbora Dudkova
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
03 | 3.61 | 0.0 | ||||||||||||||
11 | 13 |
Alžběta ČechováAlžběta Čechová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
03 | 3.53 | 0.0 | ||||||||||||||
12 | 12 |
Klára LabuťováKlára Labuťová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 3.13 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (st, 2.5.2018 - 14:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13 |
Kateřina VáchováKateřina Váchová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
06 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
1 | 16 |
Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková
SK Jeseniova |
05 | 4.29 | 0.0 | ||||||||||||||
2 | 5 |
Rozálie KrejčolesováRozálie Krejčolesová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
05 | 4.20 | 0.0 | ||||||||||||||
3 | 8 |
Magdalena PokornáMagdalena Pokorná
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
05 | 4.16 | 0.0 | ||||||||||||||
4 | 15 |
Alžběta VodenkováAlžběta Vodenková
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
05 | 4.07 | 0.0 | ||||||||||||||
5 | 14 |
Anna VítkovskáAnna Vítkovská
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
06 | 4.03 | 0.0 | ||||||||||||||
6 | 12 |
Magdalena TepláMagdalena Teplá
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
05 | 3.92 | 0.0 | ||||||||||||||
7 | 7 |
Gabriela NovákováGabriela Nováková
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
05 | 3.86 | 0.0 | ||||||||||||||
8 | 8 |
Stella KollárováStella Kollárová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
06 | 3.67 | 0.0 | ||||||||||||||
9 | 6 |
Karolína NeufusováKarolína Neufusová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
05 | 3.57 | 0.0 | ||||||||||||||
10 | 9 |
Denisa SoučkováDenisa Součková
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
06 | 3.45 | 0.0 | ||||||||||||||
11 | 1 |
Eliška DrábováEliška Drábová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
05 | 3.35 | 0.0 | ||||||||||||||
12 | 10 |
Carolina KofroňováCarolina Kofroňová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
06 | 3.08 | 0.0 | ||||||||||||||
13 | 2 |
Karolína GrymováKarolína Grymová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
05 | 2.97 | 0.0 | ||||||||||||||
14 | 10 |
Julie ŠimáčkováJulie Šimáčková
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
06 | 2.91 | 0.0 | ||||||||||||||
15 | 3 |
Kristýna JochováKristýna Jochová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
06 | 2.84 | 0.0 | ||||||||||||||
16 | 11 |
Tereza ŠpitálskáTereza Špitálská
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
06 | 2.59 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)
Finále (st, 2.5.2018 - 16:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 12 |
Anna T. VoříškováAnna T. Voříšková
SK Jeseniova |
03 | 22.98 | 0.0 | ||||||||||||||
2 | 7 |
Tereza NoskováTereza Nosková
SK Jeseniova |
04 | 22.86 | 0.0 | ||||||||||||||
3 | 8 |
Karolína KošařováKarolína Košařová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
04 | 19.35 | 0.0 | ||||||||||||||
4 | 4 |
Klára FialkováKlára Fialková
SK Jeseniova |
04 | 18.95 | 0.0 | ||||||||||||||
5 | 10 |
Eva NovotnáEva Novotná
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
04 | 17.98 | 0.0 | ||||||||||||||
6 | 11 |
Veronika SoučkováVeronika Součková
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
04 | 17.89 | 0.0 | ||||||||||||||
7 | 13 |
Kristina Anna DoležalováKristina Anna Doležalová
ŠAK Novoborská Praha |
03 | 17.46 | 0.0 | ||||||||||||||
8 | 5 |
Josefína FoltýnováJosefína Foltýnová
SK Jeseniova |
04 | 16.96 | 0.0 | ||||||||||||||
9 | 1 |
Adéla BlahováAdéla Blahová
SK Jeseniova |
03 | 15.95 | 0.0 | ||||||||||||||
10 | 14 |
Anna BergerováAnna Bergerová
SK Jeseniova |
04 | 15.20 | 0.0 | ||||||||||||||
11 | 3 |
Aneta DvořákováAneta Dvořáková
SK Míle, z.s. |
03 | 13.77 | 0.0 | ||||||||||||||
12 | 2 |
Eliška BűrgelováEliška Bűrgelová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
04 | 13.28 | 0.0 | ||||||||||||||
13 | 6 |
Michaela KaráskováMichaela Karásková
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
04 | 10.50 | 0.0 | ||||||||||||||
14 | 9 |
Magda MalátováMagda Malátová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
04 | 10.39 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci (Finále)
Finále (st, 2.5.2018 - 17:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 |
Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský
Atletický školní klub Mazur... |
03 | 37.56 | 0.0 | ||||||||||||||
2 | 5 |
Viktor RezekViktor Rezek
SK Jeseniova |
03 | 32.49 | 0.0 | ||||||||||||||
3 | 6 |
Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
SK Jeseniova |
04 | 24.33 | 0.0 | ||||||||||||||
4 | 3 |
Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK Jeseniova |
04 | 23.11 | 0.0 | ||||||||||||||
5 | 2 |
Martin KudrnovskýMartin Kudrnovský
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
04 | 21.75 | 0.0 | ||||||||||||||
6 | 1 |
Jáchym BurešJáchym Bureš
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
03 | 20.77 | 0.0 | ||||||||||||||
7 | 7 |
Jakub SýkoraJakub Sýkora
SK Míle, z.s. |
04 | 19.18 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (st, 2.5.2018 - 14:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 |
Aneta DvořákováAneta Dvořáková
SK Míle, z.s. |
03 | 20.46 | 0.0 | ||||||||||||||
2 | 5 |
Josefína FoltýnováJosefína Foltýnová
SK Jeseniova |
04 | 18.49 | 0.0 | ||||||||||||||
3 | 11 |
Mariana VotavováMariana Votavová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 18.05 | 0.0 | ||||||||||||||
4 | 4 |
Klára FialkováKlára Fialková
SK Jeseniova |
04 | 17.08 | 0.0 | ||||||||||||||
5 | 1 |
Ema BurešováEma Burešová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 14.54 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)
Finále (st, 2.5.2018 - 15:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 |
Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský
Atletický školní klub Mazur... |
03 | 30.25 | 0.0 | ||||||||||||||
2 | 2 |
Pavel HlaváčekPavel Hlaváček
SK Jeseniova |
04 | 22.20 | 0.0 | ||||||||||||||
3 | 7 |
Jakub SýkoraJakub Sýkora
SK Míle, z.s. |
04 | 16.12 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
chůze dráha 2000 m - Ml. žáci (Běh)
Běh (st, 2.5.2018 - 15:20) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | Radek VachtlRadek Vachtl | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 1 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
chůze dráha 2000 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh (st, 2.5.2018 - 15:20) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 8 | Stella KollárováStella Kollárová | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 13:38.9 | ||||||||||||||
2 | 10 | Carolina KofroňováCarolina Kofroňová | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 13:40.8 | ||||||||||||||
MS | 30 | Lenka BorovičkováLenka Borovičková | 73 | SMOLA CHŮZE Praha | 11:09.4 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
chůze dráha 3000 m - Muži (Běh)
Běh (st, 2.5.2018 - 14:45) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 25 | Rostislav KolářRostislav Kolář | 87 | SK Hranice, z.s. | 14:46.6 | ||||||||||||||
2 | 26 | Vladimír KánskýVladimír Kánský | 40 | Spartak Praha 4 | 20:00.6 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
chůze dráha 3000 m - Ženy (Běh)
Běh (st, 2.5.2018 - 14:45) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28 | Petra JeníkováPetra Jeníková | 96 | Spartak Praha 4 | DNS | |||||||||||||||
1 | 30 | Lenka BorovičkováLenka Borovičková | 73 | SMOLA CHŮZE Praha | 16:08.4 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
chůze dráha 3000 m - Dorostenky (Běh)
Běh (st, 2.5.2018 - 14:45) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 29 | Kateřina HoškováKateřina Hošková | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 21:45.2 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
chůze dráha 3000 m - Žákyně (Běh)
Běh (st, 2.5.2018 - 14:45) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Theresa BiskupováTheresa Biskupová | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | DNS | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |