výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. Otevřené Mistrovství Severních Čech a Saska v hale veteránů

Jablonec nad Nisou (24. 2. 2018)

1000 m - Veteráni (Běh)

Běh 1 (so, 24.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal PreislerMichal Preisler 71 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:57.90
2 Luboš KrátkýLuboš Krátký 62 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 3:05.40
3 Josef VondraJosef Vondra 71 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3:10.80
4 Petr MotálekPetr Motálek 61 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:16.25
5 Jiří BubeníčekJiří Bubeníček 51 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 3:55.70
6 Václav GoldbachVáclav Goldbach 50 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 4:02.88
8 Ladislav DvořákLadislav Dvořák 48 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4:38.72
9 František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5:37.07
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 24.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
2 Petr HlaváčekPetr Hlaváček 67 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3:09.08
4 Mgr. David HortMgr. David Hort 75 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:26.71
5 Petr VelebaPetr Veleba 71 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:57.06
6 Jiří TomešekJiří Tomešek 65 TJ Spartak Přerov, spolekTJ Spartak Přerov, spolek 3:57.23
7 Josef KrálJosef Král 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 4:03.16
8 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 52 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4:10.49
10 Karel ŠebelkaKarel Šebelka 48 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4:20.19
11 Pavel VelebaPavel Veleba 53 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 4:47.98
12 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4:57.19
13 Pavel RudolfPavel Rudolf 44 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5:15.15
14 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 6:06.06
Celkem 11 závodníků