Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji

Slaný (11. 5. 2018)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh (pá, 11.5.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.20 503.00
2 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.27 484.00
3 Alex ObstAlex Obst 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.41 447.00
4 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.79 352.00
5 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.84 340.00
6 Petr JordánPetr Jordán 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.88 331.00
7 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.89 329.00
8 Filip ŠkardaFilip Škarda 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.91 324.00
9 Jan HumlJan Huml 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.96 313.00
10 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.08 287.00
11 Ondřej ČermákOndřej Čermák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.12 278.00
12 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.13 276.00
13 David MachálekDavid Machálek 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 09.15 272.00
14 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.19 264.00
15 Jakub VelíšekJakub Velíšek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.27 247.00
16 Adam KočkaAdam Kočka 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 09.28 245.00
17 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.43 216.00
18 Štěpán RájekŠtěpán Rájek 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.49 205.00
19 Josef VaníčekJosef Vaníček 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.58 188.00
20 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.66 174.00
21 Matěj ŠtěpánMatěj Štěpán 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.68 171.00
22 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.76 158.00
23 Daniel KorbelDaniel Korbel 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.91 134.00
24 Dan VydraDan Vydra 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.15 99.00
25 Rudolf BloudekRudolf Bloudek 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10.15 99.00
26 Kryštof HoráčekKryštof Horáček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.25 86.00
Celkem 26 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh (pá, 11.5.2018 - 11:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.34 747.00
2 Anna ŠimíčkováAnna Šimíčková 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 08.52 695.00
3 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 08.63 665.00
4 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.79 621.00
5 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.85 605.00
6 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.92 587.00
7= Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.93 584.00
7= Adéla BrichtováAdéla Brichtová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.93 584.00
9 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.94 582.00
10 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 09.08 546.00
11 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.09 543.00
12= Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.11 538.00
12= Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.11 538.00
14 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.20 516.00
15 Markéta KosováMarkéta Kosová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.26 501.00
16 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.27 499.00
17 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.29 494.00
18 Pavla FiškováPavla Fišková 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 09.39 470.00
19 Natálie DostálováNatálie Dostálová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.40 468.00
20 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.40 468.00
21 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.47 451.00
22= Alžběta NovotnáAlžběta Novotná 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.50 444.00
22= Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.50 444.00
24 Eva SmolíkováEva Smolíková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.54 435.00
25= Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.56 431.00
25= Alžběta MatasováAlžběta Matasová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.56 431.00
27 Karolína VokurkováKarolína Vokurková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.57 428.00
28 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.71 397.00
29 Nikola LukavskáNikola Lukavská 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.75 389.00
30 Eliška CedidlováEliška Cedidlová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.79 380.00
31 Anna VaníčkováAnna Vaníčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.84 369.00
32 Tereza BoškováTereza Bošková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.85 367.00
33 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.92 353.00
34 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.92 353.00
35 Kristýna ŠediváKristýna Šedivá 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.98 340.00
36 Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10.10 316.00
37 Kateřina ZimováKateřina Zimová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10.21 295.00
Celkem 37 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh (pá, 11.5.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:35.38 436.00
2 Alex ObstAlex Obst 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2:37.26 417.00
3 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:37.43 416.00
4 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:38.08 409.00
5 Kryštof HoráčekKryštof Horáček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:41.15 379.00
6 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:41.30 378.00
7 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:41.87 373.00
8 Matěj ŠtěpánMatěj Štěpán 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:42.05 371.00
9 Ondřej ČermákOndřej Čermák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:42.60 366.00
10 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:43.55 357.00
11 Filip ŠkardaFilip Škarda 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:45.08 343.00
12 Jan HumlJan Huml 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:45.53 339.00
13 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:45.63 338.00
14 Štěpán RájekŠtěpán Rájek 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:49.05 308.00
15 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:53.00 274.00
16 Josef VaníčekJosef Vaníček 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:56.03 250.00
17 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2:57.01 242.00
18 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:57.23 241.00
19 Petr JordánPetr Jordán 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:58.92 228.00
20 Jakub VelíšekJakub Velíšek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:01.27 210.00
21 Daniel KorbelDaniel Korbel 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:08.67 160.00
22 Adam KočkaAdam Kočka 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3:09.56 154.00
23 Rudolf BloudekRudolf Bloudek 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3:11.91 140.00
24 David MachálekDavid Machálek 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3:16.35 114.00
25 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:38.48 23.00
26 Dan VydraDan Vydra 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:44.13 10.00
Celkem 26 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh (pá, 11.5.2018 - 13:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:38.67 588.00
2 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:42.72 542.00
3 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:43.43 534.00
4 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:47.43 491.00
5 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:48.09 484.00
6 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:48.55 479.00
7 Anna VaníčkováAnna Vaníčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:49.49 469.00
8 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:51.48 448.00
9 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:52.07 442.00
10 Anna ŠimíčkováAnna Šimíčková 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2:56.03 403.00
11 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:58.06 383.00
12 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:59.40 371.00
13 Adéla BrichtováAdéla Brichtová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:59.44 370.00
14 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2:59.70 368.00
15 Markéta KosováMarkéta Kosová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:00.78 358.00
16 Karolína VokurkováKarolína Vokurková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:01.32 353.00
17 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:01.38 352.00
18 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3:01.64 350.00
19 Alžběta MatasováAlžběta Matasová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3:01.81 349.00
20 Eva SmolíkováEva Smolíková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:04.33 326.00
21 Nikola LukavskáNikola Lukavská 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:04.92 321.00
22 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:06.77 305.00
23 Pavla FiškováPavla Fišková 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3:09.77 280.00
24 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:10.10 277.00
25 Kateřina ZimováKateřina Zimová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:10.11 277.00
26 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:11.04 269.00
27 Natálie DostálováNatálie Dostálová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:11.53 265.00
28 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3:13.08 253.00
29 Kristýna ŠediváKristýna Šedivá 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:13.47 250.00
30 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:14.45 243.00
31 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3:14.85 240.00
32 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:16.48 227.00
33 Eliška CedidlováEliška Cedidlová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3:25.84 163.00
34 Tereza BoškováTereza Bošková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:33.09 120.00
35 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3:33.57 117.00
36 Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:34.35 113.00
37 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:34.80 110.00
Celkem 37 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh (pá, 11.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.24 497.00
2 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10.39 470.00
3 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10.48 454.00
4 Alex ObstAlex Obst 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10.64 427.00
5 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10.77 405.00
6 Matěj ŠtěpánMatěj Štěpán 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.78 403.00
7 Filip ŠkardaFilip Škarda 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.82 397.00
8 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10.98 371.00
9 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 11.13 348.00
10 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.27 327.00
11 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.32 319.00
12 Štěpán RájekŠtěpán Rájek 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.37 312.00
13 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.49 295.00
14 Josef VaníčekJosef Vaníček 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 11.50 293.00
15 David MachálekDavid Machálek 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 11.81 251.00
16 Ondřej ČermákOndřej Čermák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.01 226.00
17 Kryštof HoráčekKryštof Horáček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.05 221.00
18 Adam KočkaAdam Kočka 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 12.07 218.00
19 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12.35 185.00
20 Petr JordánPetr Jordán 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12.43 176.00
21 Jan HumlJan Huml 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 12.51 168.00
22 Jakub VelíšekJakub Velíšek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.57 161.00
23 Rudolf BloudekRudolf Bloudek 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 13.62 68.00
24 Daniel KorbelDaniel Korbel 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13.75 60.00
25 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.95 6.00
26 Dan VydraDan Vydra 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.98 5.00
Celkem 26 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh (pá, 11.5.2018 - 10:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.63 783.00
2 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 09.96 720.00
3 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10.06 701.00
4 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10.15 684.00
5 Adéla BrichtováAdéla Brichtová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.83 565.00
6 Anna ŠimíčkováAnna Šimíčková 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 11.15 512.00
7 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.17 509.00
8 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.58 445.00
9 Pavla FiškováPavla Fišková 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 11.74 421.00
10 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11.81 411.00
11 Markéta KosováMarkéta Kosová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.90 398.00
12 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.91 397.00
13 Nikola LukavskáNikola Lukavská 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.99 385.00
14 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.13 366.00
15 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 12.16 362.00
16 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.24 351.00
17 Alžběta MatasováAlžběta Matasová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 12.31 341.00
18 Eliška CedidlováEliška Cedidlová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 12.56 309.00
19 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.57 307.00
20 Karolína VokurkováKarolína Vokurková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.63 300.00
21 Eva SmolíkováEva Smolíková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.87 270.00
22 Anna VaníčkováAnna Vaníčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 12.92 264.00
23 Natálie DostálováNatálie Dostálová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.00 255.00
24 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13.14 239.00
25 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.23 228.00
26 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 13.23 228.00
27 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 13.31 220.00
28 Tereza BoškováTereza Bošková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13.38 212.00
29 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13.40 210.00
30 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13.49 200.00
31 Kateřina ZimováKateřina Zimová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13.58 191.00
32 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13.78 171.00
33 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13.89 160.00
34 Kristýna ŠediváKristýna Šedivá 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 14.07 144.00
35 Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 14.23 130.00
36 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 14.63 97.00
37 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.10 16.00
Celkem 37 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(pá, 11.5.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj MachMatěj Mach
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 5.49 0.0 479.00
2 Petr HudečekPetr Hudeček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4.85 0.0 354.00
3 Alex ObstAlex Obst
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 4.68 0.0 323.00
4 Petr JordánPetr Jordán
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 4.67 0.0 321.00
5 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 4.34 0.0 262.00
6 Ondřej ČurdaOndřej Čurda
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 4.30 0.0 255.00
7 Filip PalásekFilip Palásek
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 4.21 0.0 240.00
8 David MachálekDavid Machálek
ŠSK SlanýŠSK Slaný
05 4.19 0.0 237.00
9 Ondřej ČermákOndřej Čermák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4.14 0.0 229.00
10 Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 4.09 0.0 220.00
11 Štěpán RájekŠtěpán Rájek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4.07 0.0 217.00
12 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 4.07 0.0 217.00
13 Filip DostalFilip Dostal
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4.03 0.0 211.00
14 Filip ŠkardaFilip Škarda
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4.01 0.0 207.00
15 Jakub VelíšekJakub Velíšek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 4.01 0.0 207.00
16 Matěj ŠtěpánMatěj Štěpán
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.98 0.0 203.00
17 Jakub BudínJakub Budín
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 3.90 0.0 190.00
18 Dan VydraDan Vydra
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.89 0.0 188.00
19 Daniel KorbelDaniel Korbel
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 3.82 0.0 177.00
20 Adam SlavíkAdam Slavík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.76 0.0 168.00
21 Kryštof HoráčekKryštof Horáček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.68 0.0 156.00
22 Adam KočkaAdam Kočka
ŠSK SlanýŠSK Slaný
05 3.61 0.0 146.00
23 Jan HumlJan Huml
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 3.60 0.0 145.00
24 Josef VaníčekJosef Vaníček
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 3.57 0.0 140.00
25 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.56 0.0 139.00
26 Rudolf BloudekRudolf Bloudek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 3.38 0.0 114.00
Celkem 26 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 11.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 4.54 0.0 438.00
2 Tereza PavelkováTereza Pavelková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4.50 0.0 428.00
3 Adéla BrichtováAdéla Brichtová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4.47 0.0 421.00
4 Karolína BrožováKarolína Brožová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
05 4.46 0.0 418.00
5 Anna ŠimíčkováAnna Šimíčková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
05 4.30 0.0 379.00
6 Radana LapáčkováRadana Lapáčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4.29 0.0 376.00
7 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 4.26 0.0 369.00
8 Markéta KosováMarkéta Kosová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4.23 0.0 362.00
9 Klára BělíčkováKlára Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 4.07 0.0 324.00
10 Aneta SchönováAneta Schönová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 4.02 0.0 312.00
11 Tereza HassmannováTereza Hassmannová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.99 0.0 306.00
12 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.99 0.0 306.00
13 Nikola LukavskáNikola Lukavská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.98 0.0 303.00
14 Nela ProcházkováNela Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.92 0.0 290.00
15 Viktorie PretiViktorie Preti
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.91 0.0 287.00
16 Karolína VokurkováKarolína Vokurková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.88 0.0 281.00
17 Stela JoudalováStela Joudalová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 3.87 0.0 279.00
18 Anna BramborováAnna Bramborová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 3.86 0.0 276.00
19= Tereza BoškováTereza Bošková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 3.86 0.0 276.00
19= Eliška CedidlováEliška Cedidlová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 3.86 0.0 276.00
21 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 3.84 0.0 272.00
22 Veronika ČermákováVeronika Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.83 0.0 270.00
23= Pavla FiškováPavla Fišková
ŠSK SlanýŠSK Slaný
06 3.78 0.0 259.00
23= Kristýna ŠediváKristýna Šedivá
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 3.78 0.0 259.00
25 Natálie DostálováNatálie Dostálová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.71 0.0 244.00
26 Anna VaníčkováAnna Vaníčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 3.69 0.0 239.00
27 Helena KrátkáHelena Krátká
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 3.56 0.0 212.00
28 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 3.54 0.0 208.00
29 Alžběta MatasováAlžběta Matasová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 3.52 0.0 204.00
30 Michaela ČapkováMichaela Čapková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 3.48 0.0 196.00
31 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.35 0.0 170.00
32 Barbora KonečnáBarbora Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 3.34 0.0 168.00
33 Magdalena LednickáMagdalena Lednická
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 3.26 0.0 153.00
34 Natálie MarešováNatálie Marešová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 3.25 0.0 151.00
35 Kateřina ZimováKateřina Zimová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 3.21 0.0 144.00
36 Eva SmolíkováEva Smolíková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.15 0.0 133.00
Tereza KalousováTereza Kalousová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
05 NM 0.0 0.00
Celkem 37 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(pá, 11.5.2018 - 10:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 47.39 0.0 286.00
2 Ondřej ČermákOndřej Čermák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 46.09 0.0 275.00
3 Matěj MachMatěj Mach
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 45.28 0.0 268.00
4 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 43.24 0.0 251.00
5 David MachálekDavid Machálek
ŠSK SlanýŠSK Slaný
05 42.85 0.0 248.00
6 Josef VaníčekJosef Vaníček
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 41.87 0.0 240.00
7 Štěpán RájekŠtěpán Rájek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 40.50 0.0 228.00
8 Petr HudečekPetr Hudeček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 40.40 0.0 227.00
9 Alex ObstAlex Obst
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 40.26 0.0 226.00
10 Daniel KorbelDaniel Korbel
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 39.90 0.0 223.00
11 Matěj ŠtěpánMatěj Štěpán
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 39.50 0.0 220.00
12 Filip DostalFilip Dostal
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 39.36 0.0 219.00
13 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 37.30 0.0 202.00
14 Jan HumlJan Huml
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 36.90 0.0 199.00
15 Jakub VelíšekJakub Velíšek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 35.50 0.0 187.00
16 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 35.30 0.0 186.00
17 Dan VydraDan Vydra
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 34.92 0.0 183.00
18 Petr JordánPetr Jordán
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 33.50 0.0 171.00
19 Jakub BudínJakub Budín
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 33.30 0.0 170.00
20 Kryštof HoráčekKryštof Horáček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 32.96 0.0 167.00
21 Ondřej ČurdaOndřej Čurda
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 32.62 0.0 164.00
22 Filip PalásekFilip Palásek
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 32.50 0.0 163.00
23 Adam SlavíkAdam Slavík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 30.40 0.0 147.00
24 Adam KočkaAdam Kočka
ŠSK SlanýŠSK Slaný
05 29.70 0.0 141.00
25 Filip ŠkardaFilip Škarda
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 29.14 0.0 137.00
26 Rudolf BloudekRudolf Bloudek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 26.80 0.0 118.00
Celkem 26 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(pá, 11.5.2018 - 12:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára BělíčkováKlára Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 45.03 0.0 417.00
2 Anna ŠimíčkováAnna Šimíčková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
05 42.81 0.0 390.00
3 Markéta KosováMarkéta Kosová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 41.29 0.0 371.00
4 Veronika ČermákováVeronika Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 39.20 0.0 346.00
5 Aneta SchönováAneta Schönová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 38.10 0.0 332.00
6 Tereza HassmannováTereza Hassmannová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 36.90 0.0 318.00
7 Karolína BrožováKarolína Brožová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
05 36.63 0.0 314.00
8 Stela JoudalováStela Joudalová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 35.16 0.0 297.00
9 Radana LapáčkováRadana Lapáčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 35.00 0.0 295.00
10 Anna VaníčkováAnna Vaníčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 34.74 0.0 292.00
11 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 34.70 0.0 291.00
12 Tereza BoškováTereza Bošková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 34.50 0.0 289.00
13 Adéla BrichtováAdéla Brichtová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 34.04 0.0 283.00
14 Kateřina ZimováKateřina Zimová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 32.50 0.0 265.00
15 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 32.32 0.0 263.00
16 Nikola LukavskáNikola Lukavská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 31.33 0.0 251.00
17 Barbora KonečnáBarbora Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 31.30 0.0 251.00
18 Tereza KalousováTereza Kalousová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
05 30.81 0.0 245.00
19 Alžběta MatasováAlžběta Matasová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 30.07 0.0 236.00
20 Viktorie PretiViktorie Preti
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 29.80 0.0 233.00
21 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 29.70 0.0 232.00
22 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 29.70 0.0 232.00
23 Tereza PavelkováTereza Pavelková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 29.26 0.0 226.00
24 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 28.90 0.0 222.00
25 Helena KrátkáHelena Krátká
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 28.00 0.0 212.00
26 Eva SmolíkováEva Smolíková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 27.28 0.0 203.00
27 Natálie DostálováNatálie Dostálová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 26.37 0.0 193.00
28 Anna BramborováAnna Bramborová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 25.70 0.0 185.00
29 Magdalena LednickáMagdalena Lednická
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 25.20 0.0 179.00
30 Kristýna ŠediváKristýna Šedivá
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 25.00 0.0 177.00
31 Karolína VokurkováKarolína Vokurková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 24.76 0.0 174.00
32 Pavla FiškováPavla Fišková
ŠSK SlanýŠSK Slaný
06 23.90 0.0 164.00
33 Michaela ČapkováMichaela Čapková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 22.40 0.0 147.00
34 Eliška CedidlováEliška Cedidlová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 21.26 0.0 135.00
35 Nela ProcházkováNela Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 20.72 0.0 129.00
36 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 20.38 0.0 125.00
37 Natálie MarešováNatálie Marešová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 12.40 0.0 40.00
Celkem 37 závodníků
pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2121
2 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1997
3 Alex ObstAlex Obst 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1840
4 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1634
5 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1589
6 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1488
7 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1433
8 Filip ŠkardaFilip Škarda 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1408
9 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1393
10 Ondřej ČermákOndřej Čermák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1374
11 Matěj ŠtěpánMatěj Štěpán 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1368
12 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1338
13 Štěpán RájekŠtěpán Rájek 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1270
14 Petr JordánPetr Jordán 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1227
15 Jan HumlJan Huml 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1164
16 David MachálekDavid Machálek 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 1122
17 Josef VaníčekJosef Vaníček 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1111
18 Jakub VelíšekJakub Velíšek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1012
19 Kryštof HoráčekKryštof Horáček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1009
20 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 0993
21 Adam KočkaAdam Kočka 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 0904
22 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0801
23 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0778
24 Daniel KorbelDaniel Korbel 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 0754
25 Rudolf BloudekRudolf Bloudek 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 0539
26 Dan VydraDan Vydra 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0485
Celkem 26 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2722
2 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2431
3 Anna ŠimíčkováAnna Šimíčková 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2379
4 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2370
5 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2364
6 Adéla BrichtováAdéla Brichtová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2223
7 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2122
8 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2029
9 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2006
10 Markéta KosováMarkéta Kosová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1990
11 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1973
12 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1940
13 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1888
14 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1778
15 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1771
16 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1765
17 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1691
18 Nikola LukavskáNikola Lukavská 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1649
19 Anna VaníčkováAnna Vaníčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1633
20 Pavla FiškováPavla Fišková 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 1594
21 Alžběta MatasováAlžběta Matasová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1561
22 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1545
23 Karolína VokurkováKarolína Vokurková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1536
24 Natálie DostálováNatálie Dostálová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1425
25 Eva SmolíkováEva Smolíková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1367
26 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1365
27 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1300
28 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1266
29 Tereza BoškováTereza Bošková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1264
30 Eliška CedidlováEliška Cedidlová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1263
31 Kateřina ZimováKateřina Zimová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1172
32 Kristýna ŠediváKristýna Šedivá 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1170
33 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 1128
34 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1124
35 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1086
36 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0969
37 Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 0750
Celkem 37 závodníků