Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji

Slaný (11. 5. 2018)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(pá, 11.5.2018 - 10:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 47.39 0.0 286.00
2 Ondřej ČermákOndřej Čermák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 46.09 0.0 275.00
3 Matěj MachMatěj Mach
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 45.28 0.0 268.00
4 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 43.24 0.0 251.00
5 David MachálekDavid Machálek
ŠSK SlanýŠSK Slaný
05 42.85 0.0 248.00
6 Josef VaníčekJosef Vaníček
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 41.87 0.0 240.00
7 Štěpán RájekŠtěpán Rájek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 40.50 0.0 228.00
8 Petr HudečekPetr Hudeček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 40.40 0.0 227.00
9 Alex ObstAlex Obst
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 40.26 0.0 226.00
10 Daniel KorbelDaniel Korbel
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 39.90 0.0 223.00
11 Matěj ŠtěpánMatěj Štěpán
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 39.50 0.0 220.00
12 Filip DostalFilip Dostal
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 39.36 0.0 219.00
13 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 37.30 0.0 202.00
14 Jan HumlJan Huml
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 36.90 0.0 199.00
15 Jakub VelíšekJakub Velíšek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 35.50 0.0 187.00
16 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 35.30 0.0 186.00
17 Dan VydraDan Vydra
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 34.92 0.0 183.00
18 Petr JordánPetr Jordán
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 33.50 0.0 171.00
19 Jakub BudínJakub Budín
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 33.30 0.0 170.00
20 Kryštof HoráčekKryštof Horáček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 32.96 0.0 167.00
21 Ondřej ČurdaOndřej Čurda
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 32.62 0.0 164.00
22 Filip PalásekFilip Palásek
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 32.50 0.0 163.00
23 Adam SlavíkAdam Slavík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 30.40 0.0 147.00
24 Adam KočkaAdam Kočka
ŠSK SlanýŠSK Slaný
05 29.70 0.0 141.00
25 Filip ŠkardaFilip Škarda
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 29.14 0.0 137.00
26 Rudolf BloudekRudolf Bloudek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 26.80 0.0 118.00
Celkem 26 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(pá, 11.5.2018 - 12:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára BělíčkováKlára Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 45.03 0.0 417.00
2 Anna ŠimíčkováAnna Šimíčková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
05 42.81 0.0 390.00
3 Markéta KosováMarkéta Kosová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 41.29 0.0 371.00
4 Veronika ČermákováVeronika Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 39.20 0.0 346.00
5 Aneta SchönováAneta Schönová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 38.10 0.0 332.00
6 Tereza HassmannováTereza Hassmannová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 36.90 0.0 318.00
7 Karolína BrožováKarolína Brožová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
05 36.63 0.0 314.00
8 Stela JoudalováStela Joudalová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 35.16 0.0 297.00
9 Radana LapáčkováRadana Lapáčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 35.00 0.0 295.00
10 Anna VaníčkováAnna Vaníčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 34.74 0.0 292.00
11 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 34.70 0.0 291.00
12 Tereza BoškováTereza Bošková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 34.50 0.0 289.00
13 Adéla BrichtováAdéla Brichtová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 34.04 0.0 283.00
14 Kateřina ZimováKateřina Zimová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 32.50 0.0 265.00
15 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 32.32 0.0 263.00
16 Nikola LukavskáNikola Lukavská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 31.33 0.0 251.00
17 Barbora KonečnáBarbora Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 31.30 0.0 251.00
18 Tereza KalousováTereza Kalousová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
05 30.81 0.0 245.00
19 Alžběta MatasováAlžběta Matasová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 30.07 0.0 236.00
20 Viktorie PretiViktorie Preti
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 29.80 0.0 233.00
21 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 29.70 0.0 232.00
22 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 29.70 0.0 232.00
23 Tereza PavelkováTereza Pavelková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 29.26 0.0 226.00
24 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 28.90 0.0 222.00
25 Helena KrátkáHelena Krátká
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 28.00 0.0 212.00
26 Eva SmolíkováEva Smolíková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 27.28 0.0 203.00
27 Natálie DostálováNatálie Dostálová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 26.37 0.0 193.00
28 Anna BramborováAnna Bramborová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 25.70 0.0 185.00
29 Magdalena LednickáMagdalena Lednická
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 25.20 0.0 179.00
30 Kristýna ŠediváKristýna Šedivá
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 25.00 0.0 177.00
31 Karolína VokurkováKarolína Vokurková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 24.76 0.0 174.00
32 Pavla FiškováPavla Fišková
ŠSK SlanýŠSK Slaný
06 23.90 0.0 164.00
33 Michaela ČapkováMichaela Čapková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 22.40 0.0 147.00
34 Eliška CedidlováEliška Cedidlová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 21.26 0.0 135.00
35 Nela ProcházkováNela Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 20.72 0.0 129.00
36 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 20.38 0.0 125.00
37 Natálie MarešováNatálie Marešová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 12.40 0.0 40.00
Celkem 37 závodníků