Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji

Slaný (11. 5. 2018)

Skok daleký - Ml. žáci

(pá, 11.5.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj MachMatěj Mach
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 5.49 0.0 479.00
2 Petr HudečekPetr Hudeček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4.85 0.0 354.00
3 Alex ObstAlex Obst
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 4.68 0.0 323.00
4 Petr JordánPetr Jordán
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 4.67 0.0 321.00
5 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 4.34 0.0 262.00
6 Ondřej ČurdaOndřej Čurda
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 4.30 0.0 255.00
7 Filip PalásekFilip Palásek
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 4.21 0.0 240.00
8 David MachálekDavid Machálek
ŠSK SlanýŠSK Slaný
05 4.19 0.0 237.00
9 Ondřej ČermákOndřej Čermák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4.14 0.0 229.00
10 Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 4.09 0.0 220.00
11 Štěpán RájekŠtěpán Rájek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4.07 0.0 217.00
12 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 4.07 0.0 217.00
13 Filip DostalFilip Dostal
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4.03 0.0 211.00
14 Filip ŠkardaFilip Škarda
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4.01 0.0 207.00
15 Jakub VelíšekJakub Velíšek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 4.01 0.0 207.00
16 Matěj ŠtěpánMatěj Štěpán
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.98 0.0 203.00
17 Jakub BudínJakub Budín
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 3.90 0.0 190.00
18 Dan VydraDan Vydra
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.89 0.0 188.00
19 Daniel KorbelDaniel Korbel
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 3.82 0.0 177.00
20 Adam SlavíkAdam Slavík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.76 0.0 168.00
21 Kryštof HoráčekKryštof Horáček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.68 0.0 156.00
22 Adam KočkaAdam Kočka
ŠSK SlanýŠSK Slaný
05 3.61 0.0 146.00
23 Jan HumlJan Huml
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 3.60 0.0 145.00
24 Josef VaníčekJosef Vaníček
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 3.57 0.0 140.00
25 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.56 0.0 139.00
26 Rudolf BloudekRudolf Bloudek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 3.38 0.0 114.00
Celkem 26 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 11.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 4.54 0.0 438.00
2 Tereza PavelkováTereza Pavelková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4.50 0.0 428.00
3 Adéla BrichtováAdéla Brichtová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4.47 0.0 421.00
4 Karolína BrožováKarolína Brožová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
05 4.46 0.0 418.00
5 Anna ŠimíčkováAnna Šimíčková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
05 4.30 0.0 379.00
6 Radana LapáčkováRadana Lapáčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4.29 0.0 376.00
7 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 4.26 0.0 369.00
8 Markéta KosováMarkéta Kosová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4.23 0.0 362.00
9 Klára BělíčkováKlára Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 4.07 0.0 324.00
10 Aneta SchönováAneta Schönová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 4.02 0.0 312.00
11 Tereza HassmannováTereza Hassmannová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.99 0.0 306.00
12 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.99 0.0 306.00
13 Nikola LukavskáNikola Lukavská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.98 0.0 303.00
14 Nela ProcházkováNela Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.92 0.0 290.00
15 Viktorie PretiViktorie Preti
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.91 0.0 287.00
16 Karolína VokurkováKarolína Vokurková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.88 0.0 281.00
17 Stela JoudalováStela Joudalová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 3.87 0.0 279.00
18 Anna BramborováAnna Bramborová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 3.86 0.0 276.00
19= Tereza BoškováTereza Bošková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 3.86 0.0 276.00
19= Eliška CedidlováEliška Cedidlová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 3.86 0.0 276.00
21 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 3.84 0.0 272.00
22 Veronika ČermákováVeronika Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.83 0.0 270.00
23= Pavla FiškováPavla Fišková
ŠSK SlanýŠSK Slaný
06 3.78 0.0 259.00
23= Kristýna ŠediváKristýna Šedivá
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 3.78 0.0 259.00
25 Natálie DostálováNatálie Dostálová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.71 0.0 244.00
26 Anna VaníčkováAnna Vaníčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 3.69 0.0 239.00
27 Helena KrátkáHelena Krátká
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 3.56 0.0 212.00
28 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 3.54 0.0 208.00
29 Alžběta MatasováAlžběta Matasová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 3.52 0.0 204.00
30 Michaela ČapkováMichaela Čapková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 3.48 0.0 196.00
31 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.35 0.0 170.00
32 Barbora KonečnáBarbora Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 3.34 0.0 168.00
33 Magdalena LednickáMagdalena Lednická
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 3.26 0.0 153.00
34 Natálie MarešováNatálie Marešová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 3.25 0.0 151.00
35 Kateřina ZimováKateřina Zimová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 3.21 0.0 144.00
36 Eva SmolíkováEva Smolíková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.15 0.0 133.00
Tereza KalousováTereza Kalousová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
05 NM 0.0 0.00
Celkem 37 závodníků