Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji

Slaný (11. 5. 2018)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh (pá, 11.5.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.20 503.00
2 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.27 484.00
3 Alex ObstAlex Obst 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.41 447.00
4 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.79 352.00
5 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.84 340.00
6 Petr JordánPetr Jordán 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.88 331.00
7 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.89 329.00
8 Filip ŠkardaFilip Škarda 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.91 324.00
9 Jan HumlJan Huml 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.96 313.00
10 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.08 287.00
11 Ondřej ČermákOndřej Čermák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.12 278.00
12 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.13 276.00
13 David MachálekDavid Machálek 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 09.15 272.00
14 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.19 264.00
15 Jakub VelíšekJakub Velíšek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.27 247.00
16 Adam KočkaAdam Kočka 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 09.28 245.00
17 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.43 216.00
18 Štěpán RájekŠtěpán Rájek 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.49 205.00
19 Josef VaníčekJosef Vaníček 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.58 188.00
20 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.66 174.00
21 Matěj ŠtěpánMatěj Štěpán 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.68 171.00
22 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.76 158.00
23 Daniel KorbelDaniel Korbel 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.91 134.00
24 Dan VydraDan Vydra 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.15 99.00
25 Rudolf BloudekRudolf Bloudek 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10.15 99.00
26 Kryštof HoráčekKryštof Horáček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.25 86.00
Celkem 26 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh (pá, 11.5.2018 - 11:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08.34 747.00
2 Anna ŠimíčkováAnna Šimíčková 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 08.52 695.00
3 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 08.63 665.00
4 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.79 621.00
5 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.85 605.00
6 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.92 587.00
7= Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.93 584.00
7= Adéla BrichtováAdéla Brichtová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.93 584.00
9 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.94 582.00
10 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 09.08 546.00
11 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.09 543.00
12= Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.11 538.00
12= Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.11 538.00
14 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.20 516.00
15 Markéta KosováMarkéta Kosová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.26 501.00
16 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.27 499.00
17 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.29 494.00
18 Pavla FiškováPavla Fišková 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 09.39 470.00
19 Natálie DostálováNatálie Dostálová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.40 468.00
20 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.40 468.00
21 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.47 451.00
22= Alžběta NovotnáAlžběta Novotná 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.50 444.00
22= Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.50 444.00
24 Eva SmolíkováEva Smolíková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.54 435.00
25= Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.56 431.00
25= Alžběta MatasováAlžběta Matasová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.56 431.00
27 Karolína VokurkováKarolína Vokurková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.57 428.00
28 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.71 397.00
29 Nikola LukavskáNikola Lukavská 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.75 389.00
30 Eliška CedidlováEliška Cedidlová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.79 380.00
31 Anna VaníčkováAnna Vaníčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.84 369.00
32 Tereza BoškováTereza Bošková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.85 367.00
33 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.92 353.00
34 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.92 353.00
35 Kristýna ŠediváKristýna Šedivá 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.98 340.00
36 Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10.10 316.00
37 Kateřina ZimováKateřina Zimová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10.21 295.00
Celkem 37 závodníků