výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné halové atletické závody

Český Brod (17. 2. 2018)

Skok daleký - Muži

(so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub OndřejJakub Ondřej
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
89 5.50
2 Petr DvořákPetr Dvořák
AC Praha 1890AC Praha 1890
68 5.12
3 Pavel ŠafaříkPavel Šafařík
PrahaPraha
88 4.92
4 Petr ŠímaPetr Šíma
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
68 4.86
5 Ivan RůžičkaIvan Růžička
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
61 4.58
6 Josef VonášekJosef Vonášek
TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha
37 3.30
7 Antonín KábeleAntonín Kábele
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
35 2.91
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Žáci

(so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 5.52
2 Jan SchnajberkJan Schnajberk
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 4.76
3 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.67
4 Štěpán SkálaŠtěpán Skála
Atletika BenešovAtletika Benešov
04 4.19
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jaroslav BrožJaroslav Brož
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
05 4.12
2 Ondřej HudecOndřej Hudec
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 4.08
3 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 3.95
4 Patrik KyselicaPatrik Kyselica
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 3.94
5 Tomáš VopařilTomáš Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 3.83
6 Jakub SixtaJakub Sixta
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
06 3.46
7 Jaroslav BlechaJaroslav Blecha
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 3.02
8 Michal MandíkMichal Mandík
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 2.59
9 Vojtěch DusVojtěch Dus
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
10 2.34
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Markéta MaierováMarkéta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 4.67
2 Monika FlorováMonika Florová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 4.61
3 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.58
4 Sára PšeničkováSára Pšeničková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.44
5 Jana ŠpinkováJana Špinková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.41
6 Ema TvrdáEma Tvrdá
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.40
7 Kristýna NedomováKristýna Nedomová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.20
8 Lucie NedomováLucie Nedomová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.15
9 Tereza TůmováTereza Tůmová
Atletika BenešovAtletika Benešov
03 3.92
10 Renáta MaierováRenáta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 3.78
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 17.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 4.18
2 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 3.95
3 Magdalena PokornáMagdalena Pokorná
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 3.86
4 Adéla SahulkováAdéla Sahulková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 3.83
5 Tereza MachováTereza Machová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 3.77
6 Ema KyselicováEma Kyselicová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 3.68
7 Eliška JunáškováEliška Junášková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 3.62
8 Eliška DundychováEliška Dundychová
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 3.61
9 Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 3.60
10 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 3.46
11 Alice VeranováAlice Veranová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3.37
12 Eliška DrábováEliška Drábová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 3.29
13 Nikola BlechováNikola Blechová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.28
14 Nicol CarmineNicol Carmine
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 3.10
15= Barbora JedlanováBarbora Jedlanová
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 2.85
15= Veronika ČuříkováVeronika Čuříková
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 2.85
17 Elena ŠlapákováElena Šlapáková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
09 2.56
18 Klára ŘíhováKlára Říhová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 2.32
Celkem 18 závodníků