Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Velikonoční hala

Jablonec nad Nisou (17. 3. 2018)

50 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 17.3.2018 - 13:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 06.71
2 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 06.83
3 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 07.30
4 Aneta DusilováAneta Dusilová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 07.50
5 Sára DočekalováSára Dočekalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.55
6 Štěpánka ZelinkováŠtěpánka Zelinková 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 07.65
Celkem 6 závodníků

50 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 17.3.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 08.23 204.00
2 Vojtěch KošekVojtěch Košek 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 09.24 44.00
3 Jan BělinaJan Bělina 09 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 5 09.61 13.00
4 Lukáš BalounLukáš Baloun 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.74 6.00
5 Lukáš BurdaLukáš Burda 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 09.78 4.00
6 Adam CermanAdam Cerman 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 10.11 0.00
7 Matěj BursaMatěj Bursa 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 7 10.14 0.00
8 Jiří BubenJiří Buben 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 10.67 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 17.3.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Matěj HavelkaMatěj Havelka 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 08.97 76.00
1= Filip HanzalíkFilip Hanzalík 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 6 08.97 76.00
3 Tomáš HabaTomáš Haba 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 09.00 72.00
4 Alfréd HlawatschkeAlfréd Hlawatschke 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 09.21 47.00
5 Jakub ChuticJakub Chutic 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.23 45.00
6 Lukáš KarpálekLukáš Karpálek 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 09.41 27.00
7 Zdeněk DoubravaZdeněk Doubrava 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 09.70 8.00
8 Lukáš HakenLukáš Haken 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 11.10 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 17.3.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Michal MartinkaMichal Martinka 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.60 133.00
1= Štěpán MatějůŠtěpán Matějů 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 08.60 133.00
3 Marek LevínskýMarek Levínský 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.66 123.00
4 Antonín MaxaAntonín Maxa 09 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 7 08.73 112.00
5 Michal MandíkMichal Mandík 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 09.29 39.00
6 Zdeněk MejdrechZdeněk Mejdrech 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1 09.34 34.00
7 Jan KuncJan Kunc 10 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4 09.49 21.00
8 Mikuláš NebeskýMikuláš Nebeský 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 09.59 14.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 17.3.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SeifertJan Seifert 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 08.31 188.00
2 Adam PabijanczykAdam Pabijanczyk 09 WLKS WroclawWLKS Wroclaw 5 08.51 149.00
3 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 08.64 126.00
4 Tomáš PonertTomáš Ponert 09 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 6 09.16 53.00
5 Tomáš PfeiferTomáš Pfeifer 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 09.17 51.00
6 Jakub PopovičJakub Popovič 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 09.25 43.00
7 Jan PopovičJan Popovič 11 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 10.52 0.00
8 Jakub PonertJakub Ponert 11 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 2 11.97 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (so, 17.3.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠtěrbaOndřej Štěrba 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 09.09 61.00
2 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 09.12 57.00
3 Hubert SoukalHubert Soukal 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 09.70 8.00
4 Matěj ŠiftaMatěj Šifta 11 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 09.72 7.00
5 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 10.57 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 17.3.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 08.65 125.00
2 Ondřej ZajíčekOndřej Zajíček 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 08.94 80.00
3 Petr PulíčekPetr Pulíček 09 Eleven Run TeamEleven Run Team 3 09.16 53.00
4 Matouš ŠťastnýMatouš Šťastný 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 09.28 40.00
5 Jan ChalupníkJan Chalupník 09 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 09.39 29.00
6 Matouš VeselýMatouš Veselý 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 6 09.70 8.00
Celkem 6 závodníků

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 17.3.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DušekJakub Dušek 07 FBC LiberecFBC Liberec 6 08.13 225.00
2 Libor DušekLibor Dušek 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 08.21 208.00
3 Michal BursaMichal Bursa 07 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 08.41 168.00
4 Matouš FlégrMatouš Flégr 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 8 08.72 113.00
5 Jan BuriánJan Burián 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 08.83 96.00
6 Josef BervicJosef Bervic 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 2 08.91 85.00
7 Viktor FišeraViktor Fišera 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 7 09.15 54.00
Jan BernatJan Bernat 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 17.3.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.83 295.00
2 Tobias Sebastia BustaTobias Sebastia Busta 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 08.56 140.00
3 Ota ŠubrOta Šubr 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.57 138.00
4 František KřížFrantišek Kříž 07 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.85 93.00
5 Matěj ŠenkMatěj Šenk 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.16 53.00
6 Michal OuředníčekMichal Ouředníček 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.13 0.00
7 Van Nhan PhamVan Nhan Pham 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 11.23 0.00
Daniel MichalíkDaniel Michalík 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 17.3.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vlastimil JahodaVlastimil Jahoda 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 16 07.90 278.00
2 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14 08.13 225.00
3 Karel HavlíčekKarel Havlíček 08 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 11 08.18 214.00
4 Tomáš HoncůTomáš Honců 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12 08.42 166.00
5 David ChristlDavid Christl 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 15 08.76 107.00
6 Martin HorňanskýMartin Horňanský 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13 09.09 61.00
7 Matěj GabkoMatěj Gabko 08 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 9 09.37 31.00
8 Marek GušlbauerMarek Gušlbauer 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 10 09.75 5.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 17.3.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 24 07.60 354.00
2 Dalibor MotejlekDalibor Motejlek 07 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 23 07.92 273.00
3 Marek KošínMarek Košín 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 17 08.35 180.00
4 Kryštof MatěchaKryštof Matěcha 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 22 08.88 89.00
5 Aleš MarxAleš Marx 08 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 21 08.98 75.00
6 Karel LejsekKarel Lejsek 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 18 09.25 43.00
7 Vítek MalíkVítek Malík 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 20 09.27 41.00
8 Jan LubasJan Lubas 07 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 19 09.77 5.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (so, 17.3.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 25 07.36 421.00
2 Jonáš SamekJonáš Samek 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 32 07.91 276.00
3 Vojtěch PexaVojtěch Pexa 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 29 08.37 176.00
4 Daniel NovotnýDaniel Novotný 08 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 26 08.51 149.00
5 Martin PutíkMartin Putík 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 31 08.97 76.00
6 Vojtěch PetrVojtěch Petr 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 28 09.43 26.00
7 Kryštof PešatKryštof Pešat 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 27 09.54 17.00
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (so, 17.3.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vítek SovtanVítek Sovtan 07 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 34 08.22 206.00
2 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 08 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 36 08.32 186.00
3 Vojtěch SůvaVojtěch Sůva 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 35 08.37 176.00
4 Jan SkokanJan Skokan 08 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 33 08.61 131.00
5 Vojtěch ŠiftaVojtěch Šifta 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 38 08.77 105.00
6 Radek ŠťastnýRadek Šťastný 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 39 08.89 87.00
Oliver ŠenkOliver Šenk 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 37 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (so, 17.3.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VeličkaOndřej Velička 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 44 07.75 315.00
2 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 40 08.09 234.00
3 Adam ŠturmaAdam Šturma 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 46 08.76 107.00
4 Adam UlvrAdam Ulvr 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 43 09.05 66.00
5 Pavel UčenýPavel Učený 08 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 42 09.20 48.00
6 Ondřej Jakub ZhorelaOndřej Jakub Zhorela 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 45 09.48 22.00
7 Jakub TarnoczyJakub Tarnoczy 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 41 10.59 0.00
Celkem 7 závodníků

50 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 17.3.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína AghováKarolína Aghová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.24 185.00
2 Natálie BártováNatálie Bártová 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 09.49 140.00
3 Kateřina BeránkováKateřina Beránková 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 6 09.67 111.00
4 Veronika BervicováVeronika Bervicová 11 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 7 09.71 105.00
5 Nela AnorlováNela Anorlová 11 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 10.05 60.00
6 Martina BlažejovskáMartina Blažejovská 11 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 1 10.65 9.00
7 Dorota BeranováDorota Beranová 11 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 10.89 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 17.3.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicol CarmineNicol Carmine 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 08.76 286.00
2 Magdalena FixováMagdalena Fixová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 09.12 208.00
3 Gabriela ČepelákováGabriela Čepeláková 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 6 09.16 200.00
4 Vilma ČermákováVilma Čermáková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 09.17 198.00
5 Anna FichtnerováAnna Fichtnerová 09 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 7 09.30 174.00
6 Kateřina BurešováKateřina Burešová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 09.42 152.00
7 Františka TopičováFrantiška Topičová 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 10.86 1.00
Tereza ChladilováTereza Chladilová 09 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 17.3.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emilie HornováEmilie Hornová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.52 344.00
2 Adéla JahodováAdéla Jahodová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.82 273.00
3 Nela GlosováNela Glosová 09 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4 08.97 240.00
4 Nela GrygárkováNela Grygárková 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 09.12 208.00
5 Laura HübnerováLaura Hübnerová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 09.60 122.00
6 Tereza JarolímováTereza Jarolímová 10 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 8 09.83 88.00
7 Eliška HorníkováEliška Horníková 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 10.59 13.00
8 Tereza HakennováTereza Hakennová 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 10.69 8.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 17.3.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KomanickáEliška Komanická 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 08.73 293.00
2 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 08.92 250.00
3 Sofie KotilováSofie Kotilová 09 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1 09.00 233.00
4 Andrea KošínováAndrea Košínová 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 7 09.63 117.00
5 Viktorie KrajíčkováViktorie Krajíčková 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 09.67 111.00
6 Klára JečnáKlára Ječná 11 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 10.36 29.00
7 Linda JečnáLinda Ječná 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 10.54 16.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (so, 17.3.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 08.72 296.00
2 Anežka KroupováAnežka Kroupová 09 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 08.96 242.00
3 Stella MarečkováStella Marečková 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1 09.14 204.00
4 Františka LandováFrantiška Landová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 09.42 152.00
5 Pavlína MorávkováPavlína Morávková 10 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 8 09.44 149.00
6 Anna KratochvílováAnna Kratochvílová 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 10.39 27.00
7 Aneta KrubertováAneta Krubertová 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 10.43 24.00
8 Alžběta KuncováAlžběta Kuncová 10 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 11.39 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (so, 17.3.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola PechatáNikola Pechatá 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 08.85 266.00
2 Jessica Stella RuckáJessica Stella Rucká 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1 09.10 212.00
3 Adéla SádeckáAdéla Sádecká 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 09.21 191.00
4 Františka NěmcováFrantiška Němcová 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 10.16 48.00
5 Natálie NěmcováNatálie Němcová 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 10.27 37.00
6 Ema OlejníčkováEma Olejníčková 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 10.48 20.00
7 Anna PexováAnna Pexová 10 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 10.57 14.00
8 Eliška ProcházkováEliška Procházková 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 10.97 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (so, 17.3.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SochorováTereza Sochorová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 09.39 157.00
2 Sofie ŠinkmajerováSofie Šinkmajerová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.57 127.00
3 Stella TrmatováStella Trmatová 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 10.10 55.00
4 Lucie ŠpátováLucie Špátová 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 6 10.36 29.00
5 Zuzana UrbanováZuzana Urbanová 10 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 10.53 16.00
6 Martina ŠtrinclováMartina Štrinclová 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 7 10.66 9.00
7 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 10.97 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 08 (so, 17.3.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.50 349.00
2 Terezie ZichováTerezie Zichová 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 08.97 240.00
3 Lucie VebrováLucie Vebrová 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 09.38 159.00
4 Sára VýdováSára Výdová 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 09.47 143.00
5 Linda VávrováLinda Vávrová 10 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 5 09.49 140.00
6 Kamila ZemanováKamila Zemanová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 09.81 91.00
7 Zuzana ValešováZuzana Valešová 09 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4 10.05 60.00
8 Adéla VeseláAdéla Veselá 10 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 11.90 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 09 (so, 17.3.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna PoekováAnna Poeková 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 10.03 63.00
2 Kateřina BurešováKateřina Burešová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 10.35 30.00
Celkem 2 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 17.3.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karla BobkováKarla Bobková 08 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 08.01 483.00
2= Flora BesperátováFlora Besperátová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 08.30 402.00
2= Anna FixováAnna Fixová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 08.30 402.00
4 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 08.36 386.00
5 Amálie BabákováAmálie Babáková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 08.96 242.00
6 Agáta AndrlováAgáta Andrlová 08 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 09.27 179.00
7 Karolína BaracováKarolína Baracová 08 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 3 09.52 135.00
8 Barbora BotkováBarbora Botková 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 10.69 8.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 17.3.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola HavlováNikola Havlová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 08.30 402.00
2 Melissa FululiMelissa Fululi 07 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 08.53 342.00
3 Helena HavlíčkováHelena Havlíčková 08 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 6 08.87 261.00
4 Lucie HoudováLucie Houdová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 08.91 253.00
5 Simona FojtováSimona Fojtová 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 4 09.18 197.00
6 Anna HruškováAnna Hrušková 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 09.24 185.00
7 Tereza GecseováTereza Gecseová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 09.33 168.00
8 Barbora HomerováBarbora Homerová 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 7 10.08 57.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 17.3.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justýna KašparováJustýna Kašparová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 08.68 305.00
2 Markéta KomanickáMarkéta Komanická 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 08.69 303.00
3 Viktorie KlozováViktorie Klozová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 08.75 289.00
4 Dominika Vlasta KindlováDominika Vlasta Kindlová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 09.04 225.00
5 Lucie JarošováLucie Jarošová 07 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 09.05 223.00
6 Kristýna KleinováKristýna Kleinová 07 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 7 09.05 223.00
7 Barbora JirušováBarbora Jirušová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 09.55 130.00
8 Anna KazdováAnna Kazdová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 10.22 42.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 17.3.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LevinskáTereza Levinská 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 07.63 600.00
2 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 07.78 553.00
3 Michaela KopalováMichaela Kopalová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.35 388.00
4 Klára KvačkováKlára Kvačková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 08.73 293.00
5 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 2 08.84 268.00
6 Tereza KřepelováTereza Křepelová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 08.92 250.00
7 Justýna KučerováJustýna Kučerová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 09.38 159.00
8 Aneta LenčéšováAneta Lenčéšová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 09.80 92.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (so, 17.3.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lena PajeckaLena Pajecka 07 WLKS WroclawWLKS Wroclaw 2 07.78 553.00
2 Eliška NimrichterováEliška Nimrichterová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 08.25 415.00
3 Nela PodzimkováNela Podzimková 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 08.44 365.00
4 Natálie MarkováNatálie Marková 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 4 08.50 349.00
5 Rozárie ProcházkováRozárie Procházková 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 08.69 303.00
6 Veronika MaškováVeronika Mašková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 09.32 170.00
Johana PilařováJohana Pilařová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 DNS
Klára NálevkováKlára Nálevková 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (so, 17.3.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta RajmováAneta Rajmová 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 07.86 528.00
2 Sára RejlkováSára Rejlková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 08.01 483.00
3 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 1 08.37 383.00
4 Pavla RichterováPavla Richterová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 08.88 259.00
5 Natálie RaisováNatálie Raisová 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 5 09.00 233.00
6 Helena RaisováHelena Raisová 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 4 09.06 221.00
7 Adéla BondorováAdéla Bondorová 08 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 8 09.17 198.00
Nella ReissNella Reiss 07 TJ Slovan Frýdlant, spolekTJ Slovan Frýdlant, spolek 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (so, 17.3.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 08.32 396.00
2 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4 08.44 365.00
3 Elen ŠléglováElen Šléglová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 08.85 266.00
4 Nikola ŠtěpánkováNikola Štěpánková 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 2 08.86 264.00
5 Adéla TomáškováAdéla Tomášková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 08.88 259.00
6 Tereza ŠimonováTereza Šimonová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 08.94 246.00
7 Hana TaušováHana Taušová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 09.21 191.00
8 Nela ŠtefáčkováNela Štefáčková 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 6 09.65 114.00
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (so, 17.3.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie UlvrováLucie Ulvrová 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 07.89 519.00
2 Nina TouškováNina Toušková 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 08.17 438.00
3 Leona VoldánováLeona Voldánová 08 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 7 08.53 342.00
4 Justýna VrabcováJustýna Vrabcová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 08.65 312.00
5 Tereza UrbanováTereza Urbanová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 08.87 261.00
6 Klára VaňátkováKlára Vaňátková 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 09.47 143.00
7 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 09.77 96.00
Celkem 7 závodníků
Běh 09 (so, 17.3.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ZikováBarbora Ziková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.51 347.00
2 Barbora ŽilkováBarbora Žilková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 08.72 296.00
3 Natálie ZedníkováNatálie Zedníková 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 09.02 229.00
4 Sofie ZlatuškováSofie Zlatušková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 09.11 210.00
5 Tereza ZvěřinováTereza Zvěřinová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 09.13 206.00
6 Veronika ZaydlarováVeronika Zaydlarová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 09.37 161.00
7 Klára ZedníkováKlára Zedníková 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 09.66 113.00
8 Nikola VulterýnováNikola Vulterýnová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 10.46 21.00
Celkem 8 závodníků